Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neaspektovane planete u sinastriji

Ići dole

Neaspektovane planete u sinastriji Empty Neaspektovane planete u sinastriji

Počalji  Čarobnica Uto Dec 29, 2009 2:53 pm

Kako gledate neaspektovane planete u sinastriji?

Da li te planete kao takve rade ili se sve gleda kroz dispoziciju?

Da li one, ako rade, jače deluju samostalno u zavisnosti od znaka u koji padaju?

sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Neaspektovane planete u sinastriji Empty Re: Neaspektovane planete u sinastriji

Počalji  Gost Uto Okt 12, 2010 9:37 pm

Zasto je ova planeta zamrla? Zar niko nema iskustvo kada mu je neka od planeta neaspektovana sa nekim u zivotu? Zasto to mora da bude ljubavni partner, a zasto i da ne?
Par iskustva mojih:
~ najskoriji slucaj je kada decko ima Mars i Pluton u mom 7 polju, nema kontakt nijedan sa mojim planetama. Moje vidjenje, nikako se ne poklapamo sto se tice erotskog zadovoljenja, koitusa ili prosto receno snosaja. tj.on na mene ne utice tako. Dok ostatak planeta govori i zasto(Me u aspektima njegovim licnim kao i sa Sa njegovim, na mojoj Ve, mene hladi, reci koje mi ne pobudjuju mastu, nezanimljivi razgovori, pogrdni i recimo preterano vulgarni za moj ukus, sve to cini da prosto kao da sam ja nedodirnuta a ne on, i njegove planeta). Tu vadi Mesec njegov 0 moj Uran, ni to meni ne odgovara. Telefonski(Ur) slusam emotivno(mo njegov) dok uzivo, moje hladjenje...ali eto dajte vi opis toga sto mu Mars i Pl nisu aspektovani. Ja bih rekla da i pored toga sto mu je Sunce u konjukciji sa mojoj Ve, pa tako da kazemo vidi on mene(ja njega zaista ne kao idealnog, opisala sam i zasto), on mene niti dozivljava kao blisku osobu, niti kao potencijalnog partnera...a mene opet to ne dotice...

~Najveca ljubav u mom zivotu, nijedna njegova planeta nije imala kontakt s mojim Merkurom. Verujte mi ni jednog momenta nismo se pogledali a da ne znamo sta osecamo i mislimo.(dodatno njegov Pl tacno na mom Mo). Ali meni jezik/govor kada odem njemu ni A...da kazem. Pritom ja sam ta koja je komunikativna, koja poznaje mnogo vise tema sa razlicitih podrucja.
Ako mu je prisutan neki drug ili njegova sestra, komunikacija se vodi, ali sve kao da ide preko njih, neko dobacivanje i gluvi telefoni, pa zatim kada ostanemo sami, od njega dobijam objasnjenje koje ukazuje da je gotovo ljubomoran na to sto sa njima ostalima u prostoriji mogu da komuniciram dok sa njim kao sa "strancem". Telepatska komunikacija funkcionisala an najvisem nivou! E zato sam se bojala onog sto cu da cujem, tj.znala sam unapred, kada ostanemo u 4 oka.

I njegov Saturn je isto neaspektovan! Neka iskustva? kako je moguce da smo se "drzali" od 2002/2008? Zar je sve u tranzitnom Plutonu preko moje VE? Auuu....trajnost(Sa) koja je lazna? Zar ne bi trebalo nesto sa Ne da ima veze. Eto ga on ponovo se javlja...sinoc i evo opet!

Sve u svemu, citave natale kada im gledam i jesu dve osobe koje pored toga sto im je nevernost prioritet kao uvecanje njihove licne muskosti, funkcionisu na potpuno razlicit nacin. I hladjenje dolazi kroz potpuno druge aspekte. A ne od neaspektovanih planeta. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu