Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TREĆA KUĆA i ALGOL

3 posters

Ići dole

TREĆA KUĆA i ALGOL Empty TREĆA KUĆA i ALGOL

Počalji  butterfly Pet Nov 07, 2008 10:45 am

Može li mi netko reći što bi značilo ako vrh 3.kuće počinje na Algolu??? To me malo plaši jer sam čitala da bi se nešto loše moglo dogoditi mojim sestrama i braći pale u trećoj mi je još Chiron u konjukciji sa marsom, vladar treće je Venera otišla u 4.kuću u znak raka. Evo mi i natalne pa ako može netko da prokomentira.

TREĆA KUĆA i ALGOL C6pforrgqh7jhqitpp3q
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA KUĆA i ALGOL Empty Re: TREĆA KUĆA i ALGOL

Počalji  galaksija Ned Jan 03, 2010 12:52 pm

butterfly ::Može li mi netko reći što bi značilo ako vrh 3.kuće počinje na Algolu??? To me malo plaši jer sam čitala da bi se nešto loše moglo dogoditi mojim sestrama i braći pale u trećoj mi je još Chiron u konjukciji sa marsom, vladar treće je Venera otišla u 4.kuću u znak raka. Evo mi i natalne pa ako može netko da prokomentira.

TREĆA KUĆA i ALGOL C6pforrgqh7jhqitpp3q
Izvini ali nevidim ti natalnu kartu u potpisu?Ja takodje imam vrh 3 polja na algolu.A vladar je otiso u 10 polje neaspektovan.Moja sestra vodi monoton zivot,trazi posao 6 godina,nigde ne izlazi tako da joj se nista nije ni dogodilo u zivotu,ni dobro ni lose.Ali mojoj blizoj familiji se desilo puno toga loseg,pogibije,rane smrti ujaka,tetki,striceva,pogibija bratanije...mislim na blizu familiju.sad neznam da li je algol kriv ili moje 8 polje ovako istaktuto!Jos jedna zanimljivost,vozacku dozvolu imam 11 i po godina auto jos nisam kupila niti vozim mozda bas zbog algola na vrhu 3 polja!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA KUĆA i ALGOL Empty Re: TREĆA KUĆA i ALGOL

Počalji  Angie Ned Jan 03, 2010 5:18 pm

meni je u solaru 2007. god. ASC bio na Algolu..imala sam te godine strasnu upalu uha..zaradila bakteriju na bazenu,6.meseci sam je lecila... Crying or Very sad ...ove godine 2010. mi je direk. MA na Algolu...mnogo sam ratoborna,svadljiva,frustrirana....jurim posao a nikako da ga dobijem,cak mi je jedan direktor odbio da primi na posao jer kaze da razvedene zene neco raditi kod njega u firmi...znaci Algol me urinise!!a kazu da treba da se planeta odmakne bar 3* da bi prestalo delovanje Algola.. Crying or Very sad uzas!
a secam se kad sam se 2000. god. pomirila sa bivsim muzem i ponovo usla u brak s njim bio je SA na Algolu...i opet je znacilo da nije dobro...sto se kasnije posle 4 god. i pokazalo..obrni okreni....lose je taj Algol.. Crying or Very sad
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA KUĆA i ALGOL Empty Re: TREĆA KUĆA i ALGOL

Počalji  galaksija Ned Jan 03, 2010 7:07 pm

Angie ::meni je u solaru 2007. god. ASC bio na Algolu..imala sam te godine strasnu upalu uha..zaradila bakteriju na bazenu,6.meseci sam je lecila... Crying or Very sad ...ove godine 2010. mi je direk. MA na Algolu...mnogo sam ratoborna,svadljiva,frustrirana....jurim posao a nikako da ga dobijem,cak mi je jedan direktor odbio da primi na posao jer kaze da razvedene zene neco raditi kod njega u firmi...znaci Algol me urinise!!a kazu da treba da se planeta odmakne bar 3* da bi prestalo delovanje Algola.. Crying or Very sad uzas!
a secam se kad sam se 2000. god. pomirila sa bivsim muzem i ponovo usla u brak s njim bio je SA na Algolu...i opet je znacilo da nije dobro...sto se kasnije posle 4 god. i pokazalo..obrni okreni....lose je taj Algol.. Crying or Very sad
Ocigledno da je algol u svakom obliku los!ja na njemu imam jupitera natalno,vlada mojim prvim i desetim poljem a na vrhu trece kuce bas pada algol.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA KUĆA i ALGOL Empty Re: TREĆA KUĆA i ALGOL

Počalji  Angie Ned Jan 03, 2010 7:14 pm

galaksija ::Ocigledno da je algol u svakom obliku los!ja na njemu imam jupitera natalno,vlada mojim prvim i desetim poljem a na vrhu trece kuce bas pada algol.

e pa kazi kao dozivljavas taj JU na algolu? Rolling Eyes ..a meni ce inace za 3 god. direkt. JU biti na Algolu...obrni okreni meni nema bar jos 6 godina da ga se resim... Crying or Very sad
Angie
Angie

Broj poruka : 106
Godina : 48
Локација : Zrenjanin
Datum upisa : 30.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA KUĆA i ALGOL Empty Re: TREĆA KUĆA i ALGOL

Počalji  galaksija Ned Jan 03, 2010 7:24 pm

Angie ::
galaksija ::Ocigledno da je algol u svakom obliku los!ja na njemu imam jupitera natalno,vlada mojim prvim i desetim poljem a na vrhu trece kuce bas pada algol.

e pa kazi kao dozivljavas taj JU na algolu? Rolling Eyes ..a meni ce inace za 3 god. direkt. JU biti na Algolu...obrni okreni meni nema bar jos 6 godina da ga se resim... Crying or Very sad
znas kako sam ga dozivela i dozivljavam.Sprecio mi uspesnu karijeru uprkos poziciji venere u 10 polju koja je obacavala mnogo.Znaci on je kriv za moj neuspeh karijere definitivno!Takodje sa sestrom nikad nisam bila u dobrim odnosima.Jupiter na vrhu 3 polja i algol.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

TREĆA KUĆA i ALGOL Empty Re: TREĆA KUĆA i ALGOL

Počalji  Gost Sub Jan 23, 2010 2:27 am

Osoba do koje mi je mnogo stalo ima Asc.na 26`11``54 Bika..a ako se ne varam Algol je na 26`10. Jer ima pomoci oko ove natalne karte? Kazes da ti je sprecio dobar aspekt Venere? Nadam se da to ovde nije slucaj..za karijeru ali bih volela da znam koji su to pokazatelji, jer ne bih volela da se ta karijera prekine!!! Sad

TREĆA KUĆA i ALGOL 23606540

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

TREĆA KUĆA i ALGOL Empty Re: TREĆA KUĆA i ALGOL

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu