Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

REGULUS

4 posters

Ići dole

REGULUS Empty REGULUS

Počalji  Ninja Harikiri Sre Mar 31, 2010 1:13 am

Sunce u konjukciji sa Regulusom u 12. kući... možete li mi pojasniti... Da li donosi samo trenutni prasak energije ili isijava čitavog života? Da li uopšte donosi dobro natusu ili ne?
Ninja Harikiri
Ninja Harikiri

Broj poruka : 4
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  galaksija Sub Apr 03, 2010 9:15 pm

Ninja Harikiri ::Sunce u konjukciji sa Regulusom u 12. kući... možete li mi pojasniti... Da li donosi samo trenutni prasak energije ili isijava čitavog života? Da li uopšte donosi dobro natusu ili ne?
Odlicna pozicija za Sunce>Postavite vasu natalnu kartu!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  Gost Ned Apr 04, 2010 8:08 pm

Poznajem nekog kome je Sunce na 26`Lava, a vec sa 2 i po - 3 god.je ispoljio svoj muzicki talenata, i od tad svira... sunny Ako cemo po direkcijama ili progresijama, to je to na pr.! Ok.tu je i nasledi faktor. king
Sunce120Neptun


Poslednji izmenio mila2710 dana Pon Apr 05, 2010 3:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  Ninja Harikiri Pon Apr 05, 2010 11:25 am

Ninja Harikiri
Ninja Harikiri

Broj poruka : 4
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  galaksija Pon Apr 05, 2010 2:00 pm

Ninja Harikiri ::Galaksija, evo natalne karte
https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/14ke1hx.gif
Sa suncem u 12 polju na regulusu,jos u trigonu od meseca.Vi mozete naci veliku srecu u nekoj prekookeanskoj zemlji ili zanimanju u ustanovi zatvorenog tipa kao sto je bolnica.Cime se vi bavite?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  Ninja Harikiri Pon Apr 05, 2010 3:01 pm

Po obrazovanju još malo pa prof. književnosti, po interesovanjima i stilu života slobodna umetnica, rukotvorac, žongler...
Ninja Harikiri
Ninja Harikiri

Broj poruka : 4
Datum upisa : 31.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  galaksija Uto Apr 06, 2010 10:06 am

Ninja Harikiri ::Po obrazovanju još malo pa prof. književnosti, po interesovanjima i stilu života slobodna umetnica, rukotvorac, žongler...
Mislim da sebe ne bi pronasla u knjizevnosti!Okreni se vise tim drugim interesovanjima...........Imaces srece jer regulus je tu.iako si sama rodjena pod srecnom zvezdom.
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  cleopatra Pet Okt 01, 2010 11:11 pm

Meni je regulus u konjukciji sa marsom i venerom u desetoj kuci... Very Happy

cleopatra

Broj poruka : 2
Datum upisa : 29.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  Astrotanja Pon Okt 11, 2010 4:44 pm

Regulis se sada naliza na 29 58 u Lavu, orbisdelovanja konjukcije sa planetama u natalu je do 1 30. Ukoliko imate tako mali orbis, onda deluje Regulis. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  Gost Pon Okt 11, 2010 4:59 pm

Mislim da sam napisala da znam osobu koja ima Sunce na 26`..Lava i da je u svojoj 2 i po godini poceo da svira instrument. MIslim da sam kako je Sunce natalno u trigonu*u strelcu s Neptunom povezala kao aspekt umetnosti koji je i pokrenut ovako rano kod osobe. Pritom je i otac kao Sunce, a i kao vladar 4 polja, u 4-om, onaj koji je tu naslednost preneo.
Dok moj brat ima na 0`Device Mars0`Jupiter. Jos uvek mi je brat enigma, kao i njegova krvna grupa AB. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  Gost Pon Okt 11, 2010 5:55 pm

Ne znam da li da kazem, a nema potreba za tim, da iskreno ne zelim da se negativne stvari iz natalne moga brata ostvare ili bar ja to vidim pristrasno njegovu konjukciju Marsa i Jupitera u 8-moj na 0`Device u konjukciji sa REgulusom, makar je separacija. ali ne umem da povezem! U strahu su velike oci, sto bismo rekli!
pa ako neko ima rec-dve neka pokrene nesto, pa cu se valjda setiti. Veliki pozdrav svima! sunny
https://2img.net/r/ihimizer/img249/2367/mojbata.gif

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

REGULUS Empty Re: REGULUS

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu