Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

+17
alex lion
Jasmina82
inja
Dream catcher
mina
zelena dolina
Mirjana2
slavicabecej
Rebeka
jassna
Kristi
Dunja
kristina
joki22
Astrotanja
beli lav
Katarinaki
21 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  zelena dolina Čet Maj 27, 2010 1:01 pm

ma nisam skepticna...nije zavrseno medju nama nista...ja i on se volimo na neki dosad nevidjeni nacin...

ali ta zena sto mi je gledala je rekla da je to ljubav......a ja se pitam kako ljubav a on hoce da budemo prijatelji, a kad me vidi grli me i ljubi kao ni jedan muskarac dosad...

zato sam ja to napisala....cmok
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  mina Sub Maj 29, 2010 12:55 am

ja se nista ne razumem u numerologiju i ne umem da sracunam tacno te licne itd. brojeve

jel moze neko da bude ljubazan da mi to kaze:

moj datum rodjenja 9.12.1965

njegov 15.5.1956

jel to dobro il' nije Smile

i sta onda da citam kad mi budete pronasli te brojeve...
hvala Smile

mina

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Katarinaki Sub Maj 29, 2010 1:04 am

mina ::ja se nista ne razumem u numerologiju i ne umem da sracunam tacno te licne itd. brojeve

jel moze neko da bude ljubazan da mi to kaze:

moj datum rodjenja 9.12.1965

njegov 15.5.1956

jel to dobro il' nije Smile

i sta onda da citam kad mi budete pronasli te brojeve...
hvala Smile

Ja sto umem da ti kazem je da je tvoj bioritamski broj 3,generacijski 3 a licni 6....sto znaci da je tvoj kod 336.
Njegov bioritamski je 2,generacijski 3,a licni 5.Kod 235
Sto ce reci da ste zajedno 562! Sudbinski spoj svakako ste a nesto blize i vise ja ti ne mogu reci jer ne znam Very Happy Very Happy Very Happy

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  mina Sub Maj 29, 2010 1:52 am

Hvala ti
a kako nadje ono sudbinski spoj?

mina

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Katarinaki Sub Maj 29, 2010 3:23 am

mina ::Hvala ti
a kako nadje ono sudbinski spoj?

Zbog dvojke u zbiru licnih brojeva. Devtka je karmicki spoj,a dvojka sudbinski!

Katarinaki

Broj poruka : 30
Godina : 37
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Dream catcher Uto Jun 15, 2010 9:00 pm

Mene ova tema sad bas zainteresovala, pogotovo sto vidim da mnogi imaju pozitivna iskustva . Moj kod je 461, njegov 358 sto znaci da nam je zajednicki 729. Lavicu, mozes li mi nesto reci o tome? Mi smo inace bili zajedno, veza je bila svakakva. Sad vec dugo nismo zajedno, ali su moja osecanja i pored svega i dalje jaka. Odrzavamo kontakt i navodno su i njegova osecanja slicna mojim, ali ne znam koliko je sve moguce obzirom da je on sada zauzet...........
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  beli lav Uto Jul 06, 2010 8:17 pm

zelena dolina ::ma nisam skepticna...nije zavrseno medju nama nista...ja i on se volimo na neki dosad nevidjeni nacin...

ali ta zena sto mi je gledala je rekla da je to ljubav......a ja se pitam kako ljubav a on hoce da budemo prijatelji, a kad me vidi grli me i ljubi kao ni jedan muskarac dosad...

zato sam ja to napisala....cmok
nije me bilo neko vreme pa ti nisam odgovorila.
vas spoj je 7-8-6,sto znaci da emocija ima ali ima i dosta fizicke privlacnosti Very Happy zbog 7ice odnos je turbulentan pa moze biti cas ovakav cas onakav.a to drugarsko ponasanje-pa za to si ti kriva,postavljas se prema muskarcima kao prijatelj i stvaras te drugarske odnose.on voli i zenstvenu i jaku zenu.kiss Smile
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  beli lav Uto Jul 06, 2010 8:24 pm

mina ::ja se nista ne razumem u numerologiju i ne umem da sracunam tacno te licne itd. brojeve

jel moze neko da bude ljubazan da mi to kaze:

moj datum rodjenja 9.12.1965

njegov 15.5.1956

jel to dobro il' nije Smile

i sta onda da citam kad mi budete pronasli te brojeve...
hvala Smile
vas spoj je 5-6-2,sudbinski spoj.ali u tom odnosu sve zavisi od njega jer je on nosilac te veze.kako on bude zeleo tako ce i biti.zena ce puno pricati o braku i ljubavnom odnosu.pazi da ga time ne smoris jer ipak je on 5ica licni broj,leprsav i voli slobodu.iako je maza. Smile
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  beli lav Uto Jul 06, 2010 8:36 pm

Dream catcher ::Mene ova tema sad bas zainteresovala, pogotovo sto vidim da mnogi imaju pozitivna iskustva . Moj kod je 461, njegov 358 sto znaci da nam je zajednicki 729. Lavicu, mozes li mi nesto reci o tome? Mi smo inace bili zajedno, veza je bila svakakva. Sad vec dugo nismo zajedno, ali su moja osecanja i pored svega i dalje jaka. Odrzavamo kontakt i navodno su i njegova osecanja slicna mojim, ali ne znam koliko je sve moguce obzirom da je on sada zauzet...........
vas odnos je kombinacija karmicke i sudbinske veze i osecanja moraju biti jaka.veza je bila svakakva zbog 7ice-Urana koji donosi prekide,nagle svadje,sastanke i rastanke.eh sta ces Sad ti ces cele godine misliti na njega.on-ako nije ove godine usao u vezu,moze da je raskine jer je u godine velikih emotivnih promena Very Happy
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Dream catcher Uto Jul 06, 2010 10:44 pm

Jeste bas tako kao sto si rekla, samo sto mi se cini da su moja osecanja mnogo jaca nego njegova, on mi je sav nekako promenljiv kao da ni sam ne zna sta hoce......Cujemo se i vidimo s vremena na vreme, ali sve je to nekako bzvz..... Bilo bi lepo kad bih znala da cu samo ove godine misliti na njega, ali cini mi se da ce tako biti jos dugo dugo Sad. Mada, ko zna, mozda jednog dana i bude nesto bolje kad nam je vec karmicka & sudbinska veza ( ovo se ja sad kao malo tesim Very Happy ). U svakom slucaju, hvala ti za tumacenje :-*
P.S. Odakle inace ucis numerologiju, preporuka za neku literaturu ili link? Valjano me zainteresirala Smile
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  beli lav Čet Jul 08, 2010 6:50 pm

postoji jedna divna knjiga od Rut Drejer-numerologija,i ovako sta stignem,slusala sam dosta preko tv-a,od neke drugarice i tako.
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  zelena dolina Pon Jul 12, 2010 2:20 pm


beli lav ::
zelena dolina ::ma nisam skepticna...nije zavrseno medju nama nista...ja i on se volimo na neki dosad nevidjeni nacin...

ali ta zena sto mi je gledala je rekla da je to ljubav......a ja se pitam kako ljubav a on hoce da budemo prijatelji, a kad me vidi grli me i ljubi kao ni jedan muskarac dosad...

zato sam ja to napisala....cmok
nije me bilo neko vreme pa ti nisam odgovorila.
vas spoj je 7-8-6,sto znaci da emocija ima ali ima i dosta fizicke privlacnosti Very Happy zbog 7ice odnos je turbulentan pa moze biti cas ovakav cas onakav.a to drugarsko ponasanje-pa za to si ti kriva,postavljas se prema muskarcima kao prijatelj i stvaras te drugarske odnose.on voli i zenstvenu i jaku zenu.kiss Smile

hhehhahahah pa kako da se postavim na njega obzirom da je on 281 a ja 595 = 786 ? Very Happy
ps.nismo mi vise zajedno ali nasa privlacnost nije umrla...samo ja ne umem sa njim a ni on sa mnom confused Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  inja Čet Jul 15, 2010 10:39 am

Beli lave, 7-ca daje emocije, privlacnost, ali i turbulencije ?
Ja sam 8 9 8, on 8 4 3 , pa smo zajedno 7 4 2 .
4- daje neka ogranicenja, saplitanja ?
Sta ti kazes ? Smile Hvala...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Pozdrav

Počalji  Jasmina82 Ned Jul 25, 2010 10:13 pm

Da li bi neko mogao da mi protumaci sledeci spoj

ja 4 2 6

on 2 7 9

hvala Smile

Jasmina82

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Dunja Sub Okt 09, 2010 1:07 am

ej,lavicu....a sta mislis o sledecoj kombinaciji:

ja sam 843,
a on 336...

zajedno smo 279..Razz
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty lion

Počalji  alex lion Čet Dec 09, 2010 11:51 am

Hallo!

Moze li neko da mi rastumaci kombinaciju: ja sam 2-7-9, a on 9-9-9.Malo mi je cudno, privlaci me...
Hvala Very Happy

alex lion

Broj poruka : 1
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  vodolijica Uto Nov 29, 2011 9:47 pm

moze li neko da mi kaze o ovoj vezi
742
257
999?
vodolijica
vodolijica

Broj poruka : 12
Datum upisa : 25.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty moj licni broj je 4,a od ex decka je 7,zajednicki 3 brojeve su nam472,sta ova veza oznacava molim lepo?

Počalji  ane Sre Mar 07, 2012 6:14 pm

beli lav ::
Katarinaki ::a koja je razlika izmedju karmicke i sudbinske veze???
karmicke su iz proslih zivota,iz proslih inkarnacija,koje su se nekako prekinule,ali partneri su osecali veliku vezanost za njih i posle raskida,kakav god bio,to je mogla biti i smrt.ta njihova zelja ih je ponovo spojila u ovom zivotu,a od njih zavisi da li ce shvatiti i koliko su spremni da rade na njoj.kazu da smo sada ono sto su oni nekada bili.pa tako ako vas povredjuju-mi smo njih u proslom zivotu a sada to placamo.to je broj 9 sunny
sudbinske veze-nisu iz proslih zivota,te duse se po prvi put srecu,samo sto je u zvezdama zapisano da tad i tad trebamo da sretnemo nekoga jer je idealno vreme za to.ovde je to broj 2 u spoju dve osobe. sunny
nadam se da je jasnije.

ane

Broj poruka : 10
Godina : 44
Локација : skopje
Datum upisa : 07.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  ane Sub Mar 10, 2012 10:46 pm

ane ::
beli lav ::
Katarinaki ::a koja je razlika izmedju karmicke i sudbinske veze???
karmicke su iz proslih zivota,iz proslih inkarnacija,koje su se nekako prekinule,ali partneri su osecali veliku vezanost za njih i posle raskida,kakav god bio,to je mogla biti i smrt.ta njihova zelja ih je ponovo spojila u ovom zivotu,a od njih zavisi da li ce shvatiti i koliko su spremni da rade na njoj.kazu da smo sada ono sto su oni nekada bili.pa tako ako vas povredjuju-mi smo njih u proslom zivotu a sada to placamo.to je broj 9 sunny
sudbinske veze-nisu iz proslih zivota,te duse se po prvi put srecu,samo sto je u zvezdama zapisano da tad i tad trebamo da sretnemo nekoga jer je idealno vreme za to.ovde je to broj 2 u spoju dve osobe. sunny
nadam se da je jasnije.
.........moj licni broj je 4,a od ex decka je 7,zajednicki 3 brojeve su nam472,sta ova veza oznacava molim lepo?

ane

Broj poruka : 10
Godina : 44
Локација : skopje
Datum upisa : 07.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty 9-9-9 kakva je ovo veza?

Počalji  Marija0905 Sre Nov 25, 2015 9:37 am

Negde sam procitala da ako moj i licni broj mog partnera daju u zbiru 9 , da je to karmicka veza, i nisam bila zadovoljna citajuci o karmickim vezama. Mada nasa vza je vec imala nenadani prekid naizgled bez razloga pa smo se ponovo nasli. Kada sam sracunala i ostale brojeve videla sam da imamo 3 puta 9. Moji brojevi, bioritamski, generacijski i licni su 5-2-7 a njegovi 4-7-2, u zbiru, sva tri broja daju devetku, 9-9-9. Kakva je ovo veza, karmicka, sudbinska, ima li sanse da ostanemo zajedno, s obzirom da vec par godina zivimo zaajedno?

Marija0905

Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Marija0905 Sre Nov 25, 2015 4:19 pm

vodolijica ::moze li neko da mi kaze o ovoj vezi
742
257
999?

Joj ... ne znam sta da ti kazem, ja imam isto... 999, samo kod mene je 472 i 527.... karmicka je sigurno, samo se nadam , i zbog mene i zbog tebe, da smo karmu odradile(ja imala prekid s tom osobom, i jako tesko mi je palo, i nije prolazilo dok se nismo pomirili), i da sad mozemo da nastavimo sa tim partnerima jednu malo manje tesku pricu...

Marija0905

Broj poruka : 2
Datum upisa : 24.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  bikikiki Sre Dec 02, 2015 6:47 pm

Lave dali bi mogao meni da kazes nesto ja sam 134, on 843 zajednicki smo 977 jel ima tu neceg za buducnost posto smo raskinili posle dve i nesto godine?

bikikiki

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.12.2015

Nazad na vrh Ići dole

Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9? - Page 3 Empty Re: Sta znaci ako tvoj licni broj u zbiru sa nekim drugim daje 9?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu