Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uran u ovnu

+37
sosaVa
medgirl85
tanjasuba
malamo
Aftrodita
draga
inja
jassna
alea
sara
orline
Ovan-Strelac
Sesi
roda26
katja1
venerica
Natasha-77
Mrvica
Formalhaut
Milica
wanja
Čarobnica
Milan.bombona
nena
nancy09
taurus13
Dunja
Aqua_
sagitariusleone
joki22
Astrotanja
EMA66
mira
Mahdia
remos
lado06
IVA
41 posters

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Čet Mar 17, 2011 11:37 pm

Ovan-Strelac ::Kada je Ur usao u Ovna 2010.,doneo mi je raskid trogodisnje veze,bio je 180Sa,sada je usao u 3.polje i pravice T-kvadrat sa Sa u 9
Carobnice,hvala ti puno!Ucinilo mi se da imam T-kvadrat u solaru(ali Pl u 5.,Sa u 3.,Ma u 9.,a ne Ur),ako se uopste gleda u solaru?!U svakom slucaju,Sa ce mi preci preko nat.Mo i cini mi se bice 90 sa Pl,a i Sa ce praviti i pravi 180 na celu 9.Namuci me vise ovaj Sa!!!A i Pl me nesto ne stedi!

Saturn nas tera da naučimo savladamo lekcije i prpreke koje postavlja a Pluton ruši sve staro i postavlja temelje za nešto novo...što im se više opireš može da ti bude smao teže...Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  orline Ned Mar 20, 2011 4:47 pm

Meni je ulazak Urana u ovna prošle godine doneo brojne ponude za promenu posla, to se realizovalo na kraju 1.10. , a i suprug je posle dužeg vremena dobio posao, samo u junu. Ne znam tačno kad se vratio u moj znak ribe, ali mi se činilo da sam donela pogrešnu odluku. Nekako mi je sve stalo posle toga, nisam bila zadovoljna...obuzela me je neka bezvoljnost. Kao da sam "progledala" sa ponovnim ulaskom Urana u ovna. Odjednom se sve pokrenulo. Čak i previše "turbo" period za moj ukus.
Ali mojoj sestri, koja je i horoskopski ovan, nije baš tako, ne može da nadje posao, kao da udara u zid gde god se okrene, brak joj se klima...Stalno je loše raspoložena.
orline
orline

Broj poruka : 10
Datum upisa : 20.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  roda26 Pon Mar 21, 2011 1:34 am

Čarobnica ::
roda26 ::bok tanja! neki dan sam postavila pitanje vezano uz utjecaj urana u ovnu na moje znacajne planete u ovnu. znaci li uranovska priroda u tom znaku jos promjenjivije aspekte pd utjecajem određenih tranzita ili ce mi pak dati neku unutarnju dinamicnu stabilnost.? nisi mi dala odgovor jer nisam postavila natalnu kartu. naknadno sam je postavila no ne znam jesi li je primjetila, obzirom da nisam dobila odgovor. stoga, evo je jos jednputa Wink

Roda, Uran ruši sve što je staro sa težnjom da postavi nova pravila koja mogu da potraju...Kad rešiš problem s kartom onda ćemo da vidimo na koja se polja i planete promene odnose Smile

evo ga, mislim da je problem riješen Wink
roda26
roda26

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Pon Mar 21, 2011 12:59 pm

Roda, je l radiš? Studiraš? Imaš dečka?

Uran ti tranzitira 11. kućom a aktiviraće Jupitera u 9.kući, Neptuna u 8. a kako natalno dolazi iz 10. kuće moglo bi da se dešava nešto na polju karijere...Smile

Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  roda26 Pon Mar 21, 2011 11:34 pm

Čarobnica ::Roda, je l radiš? Studiraš? Imaš dečka?

Uran ti tranzitira 11. kućom a aktiviraće Jupitera u 9.kući, Neptuna u 8. a kako natalno dolazi iz 10. kuće moglo bi da se dešava nešto na polju karijere...Smile


radim povremeno tj. prema potrebi, studiram i nemam dečka. volim svoj studij, radim, dakle, bejbisitam djete s posebnim potrebama sto ima veze s mojom budućom strukom sunny , a na ljubavnom planu su mi se odkada znam za sebe uvijek dogadjale prebrze promjene, drugim riječima, obično su bile kratkoročnog vijeka zato jer bi ih ili ja ili druga osoba relativno brzo i prekinula. confused najduza veza mi je trajala oko godinu dana. trenutno sam sama sebi dovoljna, iako bi i voljela biti u vezi, ali da sljedeca stvarno bude dugotrajna, postojana, ali dinamična. nekako me, medjutim, brine ovaj trigon venere i urana, Suspect a znam da ne znaci neku klasičnu postojanost u partnerskim odnosima pa me zanima sta mi uran u ovnu u tom pogledu moze donjeti ?? ima li aspekata u nat.k koji bi mi mogli "pomoći" u stvaranju stabilne veze, obzirom da tražim dosta slobode u vezi, prostora i partnera liberalnih gledista, dominatnog ,ali ne nametljivog i konzervativnog..? Idea
roda26
roda26

Broj poruka : 10
Datum upisa : 12.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Ovan-Strelac Pet Mar 25, 2011 5:19 am

Ulazak Ur u Ovna,moj znak,mi je doneo samo razmisljanje da prekinem studiranje za sva vremena(u 9.kuci je u solaru i pravi 180 sa Sa,eto i razloga).Nikada nisam vise vremena provodila za knjigom,a bila manje produktivna,tako da mi i motivacija progresivno opada.Pocela sam cak da razmisljam i o sopstvenom poslu-hortikultura je nesto sto mi se odavno vrzma po glavi.Sve u svemu,mislite li da treba da odustanem od ovog mog ucenja-mucenja,ili je to samo prolazna kriza?!Btw,vreme mi nije saveznik,odnosno "zadnji je voz"!! Crying or Very sad

Ovan-Strelac

Broj poruka : 15
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Milica Pet Mar 25, 2011 3:02 pm

Ovan-Strelac ::Ulazak Ur u Ovna,moj znak,mi je doneo samo razmisljanje da prekinem studiranje za sva vremena(u 9.kuci je u solaru i pravi 180 sa Sa,eto i razloga).Nikada nisam vise vremena provodila za knjigom,a bila manje produktivna,tako da mi i motivacija progresivno opada.Pocela sam cak da razmisljam i o sopstvenom poslu-hortikultura je nesto sto mi se odavno vrzma po glavi.Sve u svemu,mislite li da treba da odustanem od ovog mog ucenja-mucenja,ili je to samo prolazna kriza?!Btw,vreme mi nije saveznik,odnosno "zadnji je voz"!! Crying or Very sad
Ti, inače, kao neko ko ima vl. 9. polja ME 180 SA, kao i vladara 3. polja JU u jarcu učiš teže. U tom smislu što moraš da ulažeš značajniji napor nego neki drugi ljudi, što svakako ne znači da si po znanju lošija od njih. Dakle, to je nešto s čim moraš da se nosiš dok ne završiš školu.
Dalje, vladar 9. ti je u 4. polju kao i vl. 6 polja, tako da ti u studiranju tj. učenju na fakultetu imaš potrebu da učis suštinu, tj da u nju proničeš, što je takođe jedan od razloga zašto ti ide teže.
Moj savet je da ne odustaješ. Wink
A aspekt iz solara je prolazan. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Ovan-Strelac Pet Mar 25, 2011 10:13 pm

Milica ::
Ovan-Strelac ::Ulazak Ur u Ovna,moj znak,mi je doneo samo razmisljanje da prekinem studiranje za sva vremena(u 9.kuci je u solaru i pravi 180 sa Sa,eto i razloga).Nikada nisam vise vremena provodila za knjigom,a bila manje produktivna,tako da mi i motivacija progresivno opada.Pocela sam cak da razmisljam i o sopstvenom poslu-hortikultura je nesto sto mi se odavno vrzma po glavi.Sve u svemu,mislite li da treba da odustanem od ovog mog ucenja-mucenja,ili je to samo prolazna kriza?!Btw,vreme mi nije saveznik,odnosno "zadnji je voz"!! Crying or Very sad
Ti, inače, kao neko ko ima vl. 9. polja ME 180 SA, kao i vladara 3. polja JU u jarcu učiš teže. U tom smislu što moraš da ulažeš značajniji napor nego neki drugi ljudi, što svakako ne znači da si po znanju lošija od njih. Dakle, to je nešto s čim moraš da se nosiš dok ne završiš školu.
Dalje, vladar 9. ti je u 4. polju kao i vl. 6 polja, tako da ti u studiranju tj. učenju na fakultetu imaš potrebu da učis suštinu, tj da u nju proničeš, što je takođe jedan od razloga zašto ti ide teže.
Moj savet je da ne odustaješ. Wink
A aspekt iz solara je prolazan. Wink
Hvala ti Mici,divna si!Samo neka sto pre prodje i neka krene malo lakse.I da sve si u pravu sto si rekla,ucim sustinu,sve sa razumevanjem i bla bla bla...Inace u osnovnoj i u srednjoj mi je islo super,uvek odlicna...a onda na faxu,kao da to nisam ja,sve mnogo teze,sporije...

Ovan-Strelac

Broj poruka : 15
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  sara Sub Mar 26, 2011 5:46 pm

što se tiče urana u ovnu, donio mi je napetosti u poslu s nadređenim, baš u ovom razdoblju, osjećam da stvari trebam držati pod kontrolom, između ostalog ...da li meni netko može reći da li ja imam T-kvadrat u natalnoj i kako se to odražava na mene?

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Sub Mar 26, 2011 8:40 pm

sara ::što se tiče urana u ovnu, donio mi je napetosti u poslu s nadređenim, baš u ovom razdoblju, osjećam da stvari trebam držati pod kontrolom, između ostalog ...da li meni netko može reći da li ja imam T-kvadrat u natalnoj i kako se to odražava na mene?

Nemaš T-Kvadrat...a sa nadređenim više kao nekakva napetost u komunikaciji... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  alea Pon Mar 28, 2011 6:39 pm

Pozdrav forume...
Evo, da se javim i ja sa svojim iskustvom. Meni je UR napravio 120 SO koje mi je vladar 9 p. ali, za razliku od prvog puta proletos, kada sam putovala i disala punim plućima, ovaj tranzit na svoje SO uopšte ne osećam.
Čak naprotiv, došla sam u jedno prilično teško stanje, da ga ne nazovem baš depresivno, ali da mi se lepo, nije...mislim da je razlog za to moje osećanje činjenica da mi UR vlada 3. poljem, natalno je na vrhu 11 p. i ima opoziciju sa MA u Ovnu, i to egzaktnu. Inače, MA je vladar moje 5 kuće, ali je dispozitor mog MO i ME u Škorpiji.
Ova opozicija mi je i natalno veoma teška, i jako se teško nekada nosim sa njom, a sada kada se masa planeta skuplja u mojoj 4 kući, naprosto me hvata strah.
Raspali su se neki odnosi koji su mi bili jako važni kao balon od sapunice, sasvim neočekivano...

Kako mi je UR ušao u 4 polje, stvorio mi je jedan strašan unutrašnji osećaj, duševni nemir i tugu, stalne promene raspoloženja, što me je prikovalo za kuću, nemam želju ni volju da idem bilo gde, čak imam i strah od svega što mi se čini da može da me povredi, osećam se strašno ranjivom, da ne kažem jedna anxioznost i totalni šok za organizam.

Uz sve to, u toku aprila, velika većina planeta će napraviti 90 VE u Jarcu, koja mi vlada 6. ali i 11 poljem, i 180 UR, dok budu boravile na natalnom MA, tako da svaki dan samo gledam u tranzite i brojim dane do polovine maja, kada će se te silne planete preseliti iz Ovna u Bika.

Danas sam bila kod lekara jer sam imala strašnu aritmiju, i otvorila sam bolovanje, jer nisam u stanju da budem ni na poslu...samo bih ležala i plakala... Crying or Very sad Doduše, tu mnogo ima i do tranzitnog NE koji pravi 90 SO moje sada, a SO mi i natalno ima konjunkciju sa NE, a ja sam sva u tom NE, koji mi vlada 4 poljem.
Ne znam dokle će ovo stanje ovako da traje, ali baš mi je teško... Crying or Very sad
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Pon Mar 28, 2011 7:09 pm

Alea, moguće da je Uran doneo promene, ali na neraspoloženje prdhodne nedelje mogla je uticati i Venera koja je u kvadrtu bila sa tvojim Mesecom, a svakako i Jupiter koji je sada u opoziciji sa Saturnom, pa mu to umanjuje optimizam, može donetii sumanje i neke nedoumice, neigurnosti krajm marta, da bi aprila to opalo, a kada Jupiter bude išo prema Marsu natalnom, a Saturn u suprotnom pravcu. Tranziti Jupitera su za tebe veoma bitni. Sam po sebi Jupiter donosi optimizam i entuzijazam, ali u nepovoljnim aspektima, zna ga odneti kao što to trenutno čini.

Pluton je daleko od tvoje Venere, a kako deluje javiću ti ja , jer će meni pre doći na tu poziciju, a već prikupljam iskustvo od drugih. Sve u svemu bitno je da se draga Alea suočiš sa svojim strahovima, nastojiš da se smiriš i opustiš i odmoriš, pa da nam opet uskoro budeš strelčevski pozitivna i optimistična. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  alea Pon Mar 28, 2011 7:14 pm

Hvala ti Tanja, ne znam, i sama pokušavam da shvatim šta je uzrok, ali ovo nije samo obično neraspoloženje, ovo ne mnogo dublje i teže.
Inače imam taj težak MO, i sklona sam tim padovima, ali ovo me je skroz dotuklo, i traje već nekoliko dana. Danas je i VE 90 SO moje, a i to što kažeš, egzaktnih SA 180 JU. Samo se nadam da će ovo stanje brzo da me prodje, jer mi je stvarno teško...baš teško. Nisam dugo bila ovoliko tužna i nesrećna... Crying or Very sad
A i sekundarni MO mi je sada baš na 3* Jarca egzaktno 180 SA natalni.

Da li stvarno misliš da će ovo proći pre maja? Imam totalni gubitak samopouzdanja i optimizma, samo o ružnim stvarnima mislim...Mene toliko plaši da se ne oduži ceo mesec, jer se bojim za sebe i ovo svoje stanje?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  jassna Pon Mar 28, 2011 7:44 pm

alea ::Hvala ti Tanja, ne znam, i sama pokušavam da shvatim šta je uzrok, ali ovo nije samo obično neraspoloženje, ovo ne mnogo dublje i teže.
Inače imam taj težak MO, i sklona sam tim padovima, ali ovo me je skroz dotuklo, i traje već nekoliko dana. Danas je i VE 90 SO moje, a i to što kažeš, egzaktnih SA 180 JU. Samo se nadam da će ovo stanje brzo da me prodje, jer mi je stvarno teško...baš teško. Nisam dugo bila ovoliko tužna i nesrećna... Crying or Very sad
A i sekundarni MO mi je sada baš na 3* Jarca egzaktno 180 SA natalni.

Da li stvarno misliš da će ovo proći pre maja? Imam totalni gubitak samopouzdanja i optimizma, samo o ružnim stvarnima mislim...Mene toliko plaši da se ne oduži ceo mesec, jer se bojim za sebe i ovo svoje stanje?

Alea, jesi li se nekada bavila budistickom filozofijom? Odlicno razumem taj Mo u Skorpiji, i moj Mo je sacuvaj me boze, bas sam hipersenzitivna..Meni pomaze kreativni rad i Diamond Way Buddhsm..Obozavam da citam budisticke knjige..Mada, ja nisam budista u pravom smislu te reci, ali jako mi je privlacna ta istocnjacka filozofija zivota..Pa jos ubacis i neki aerobik i sl, i odmah je sve bolje sunny
Eto, dadoh savet, a niko mi nije trazio isti..Pravi sveznajuci Blizanac sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  alea Pon Mar 28, 2011 7:49 pm

jassna ::
alea ::Hvala ti Tanja, ne znam, i sama pokušavam da shvatim šta je uzrok, ali ovo nije samo obično neraspoloženje, ovo ne mnogo dublje i teže.
Inače imam taj težak MO, i sklona sam tim padovima, ali ovo me je skroz dotuklo, i traje već nekoliko dana. Danas je i VE 90 SO moje, a i to što kažeš, egzaktnih SA 180 JU. Samo se nadam da će ovo stanje brzo da me prodje, jer mi je stvarno teško...baš teško. Nisam dugo bila ovoliko tužna i nesrećna... Crying or Very sad
A i sekundarni MO mi je sada baš na 3* Jarca egzaktno 180 SA natalni.

Da li stvarno misliš da će ovo proći pre maja? Imam totalni gubitak samopouzdanja i optimizma, samo o ružnim stvarnima mislim...Mene toliko plaši da se ne oduži ceo mesec, jer se bojim za sebe i ovo svoje stanje?

Alea, jesi li se nekada bavila budistickom filozofijom? Odlicno razumem taj Mo u Skorpiji, i moj Mo je sacuvaj me boze, bas sam hipersenzitivna..Meni pomaze kreativni rad i Diamond Way Buddhsm..Obozavam da citam budisticke knjige..Mada, ja nisam budista u pravom smislu te reci, ali jako mi je privlacna ta istocnjacka filozofija zivota..Pa jos ubacis i neki aerobik i sl, i odmah je sve bolje sunny
Eto, dadoh savet, a niko mi nije trazio isti..Pravi sveznajuci Blizanac sunny

Neka, savet ti je odličan, i hvala ti na tome! Nećeš verovati, preksinoć sam tako, vršljajući internetom naišla na jednom forumu na temu o meditaciji, i počela sam da je iščitavam, jer se nikada ranije nisam udubljivala. Čitala sam o Budizmu ponešto, jer sam kao Strelac radoznala pa me sve zanima.

Svesna sam da moram sama sebi nekako pomoći, jer me taj MO previše često muči. Dovoljno je nešto malo da mi se desi da on odmah proradi, u smislu da mi unese nemir, nesigurnost, nervozu, onda neku lošu reakciju od MA 180 UR pa onda opet tugu...
Krenula sam u teretanu, ali sada nemam volje ni za vežbanje...samo bih plakala po ceo dan. Crying or Very sad
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Uto Mar 29, 2011 12:03 am

Alea, još Uran nije egzaktno u trigonu sa tvojim suncem, ja očekujem tek te promene kod tebe, koje mogu biti vezane i za otvaranje nekih novih vidika, nove horizonte. Moj sin je rođen 24.11. i njemu još Uran nije doneo neke određene promene, ali tek što nije. trnuto je i njemu Venera u kvadratu sa suncem i ima virusnu upalu grla.Raspoložne mu je naravno u padu.
Da li si se ti preselila, ili bi to moglo tek da se dogodi, a ako jesi moguće da će promene načina žiivota prava tek da usledi i kako je u pitanju trigon, ne verujem da će biti nepovoljna tokom aprila, samo kada bude ovaj Uran podržan energijom Mars, onda će donetii više aktivnosti u domu i treba tu energiju pravilo usmeriti, nešto u kući raditi, veliko spremanje, majstorisanje, pa će doneti i ostvarenje nečega čemu se teži vezano za dom, porodicu, zajednički život. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty re

Počalji  IVA Uto Mar 29, 2011 12:36 am

evo i meni je uran u trigonu sa suncem i merkurom, al i marsom
nadam se da ce biti pozitivno..bas neki mucan period je bio ...
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Formalhaut Uto Mar 29, 2011 2:03 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 5:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  alea Uto Mar 29, 2011 8:27 am

Tanja, Marina obe ste u pravu...meni izgleda ovaj JU180SA totalno pomračio optimizam Embarassed
Danas se osećam malo bolje, pa sam i za mrvicu realnija...juče sam bila kod lekara, imala sam strašnu aritmiju, i na kraju, pritisak 140/90 naravno od stresa, koji sam sama sebi izazvala ovim mračnim mislima!

Tanja, kada je prošle godine UR 120 SO bio, ja sam za dva meseca putovala dva puta u inostranstvo, imala sam vrlo buran društveni život, živela sam baš punim plućima!
UR 120 MO pre par godina, mi je doneo ljubav i interesovanje za astrologiju.
UR 0 IC mi je doneo razvod braka, tako da to jeste bila velika promena u domu, a sve što ti kažeš, i što mi je i Marina rekla, meni se takodje mota po glavi, ali kao kroz neku maglu! Juče baš kažem mami kako bih volela da okrečim stan, sredim dečije sobe i stavim laminat u trpezariji flower
Probudila se domaćica u meni bounce
Ali, verovatno treba i MA da uleti u Ovna, pa kada bude toliko planeta u tom znaku kojim inače vlada moj MA u Ovnu, moralo bi da nam donese porast a ne pad energije?

Hvala vam na podršci flower
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Čarobnica Uto Mar 29, 2011 12:36 pm

Alea, kad ti Jupter sedne na Marsa u 4. eto uredjivanja kuće i potrudi se da na taj način iskoristiš aspekt...a Ur u 4. kući hoće da donese nemire jer on sam u aspektu sa Mesecom je nemir...u ovom slučaju 4. kuća je Mesečeva pa se i Uran tu ponaša nemirno Smile

Meni je trenutno u tranzitu 4. kućom, i mislim da dok je išao kroz Ribe da sam uspela da ga osvestim i da nemir svedem na 0, tako da sad čekam i unapred se radujem iznenadnim promenama...selila sam se s njim, čak u drugu državu a čeka me i preseljenje iz ovog stana u kome sam...a i u zadnje 3 godine sam se naputovala - privatno i poslovno - pa jedno 20-tak puta najmanje Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Uto Mar 29, 2011 1:10 pm

Osobe sa Suncem na početku Ovna od 0-2. stepanaveć su počele da mi se javljaju, ne još sa foruma, a nadam se da ih ima i među vama i govore mi da su na prekretnici, da su počele veće promene i novine, koje im unose veliko uzbuđenje, raskidanje sa predhodnim i početak novog. Ima i onih koji govore da su se uplašile za svoje zdravlje, srce, jer ima velikih uzbuđenja i stresova koja im donose velike promene.

Imali među vama martovskih Ovnova rođenih na početku Ovna, ili sa Ascdentom na tom mestu i kakvo je vaše iskustvo sa tranzitom Urana preko vašeg natalno Sunce? sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  inja Pon Maj 02, 2011 1:40 pm

Meni ce tranzitni Ur uskoro napraviti egzaktnih 120 na Ju - vladara Asc. Sta se moze ocekivati od tog tranzita ? bom Neka moja licna promena ? Ne bih se bunila da me Ur malo prodrma i ubrza jer sam u zadnje 2 god. malo utupila... clown u odnosu na ranije kada sam bila stalno u pokretu... Nekako sam pustila da se neke stvari same od sebe desavaju tj. ne desavaju, pa bi mi godilo da me Ur malo osine! Very Happy
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  draga Pon Maj 02, 2011 2:28 pm

meni je ,prosle godine , konjukcija jupitera i urana na 0 ovna, donela zavrsetak skolovanja! Very Happy Napokon sam diplomirala posle puuuuuno godina... Shocked Mada mislim da je tome doprineo i saturn koji je bio na mom AC. A ove godine u martu mi je doneo posao...koji sada mozda moze da se poboljsa tj trebalo bi da pocnem da radim istu vrstu posla ali za drugu firmu(strance) i za vise para....videcemo!posao je u kuci...uran mi je vladar pete kuce...
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Astrotanja Uto Maj 03, 2011 11:20 pm

Draga, kada se tčano završilo tvoje studiranje, mesec i dan? Uran je tranzitirao tvojom sedmom, gde je još uvek, pa novine koje on donosi odnose sa na svakodnevne obaveze rad, to ne mora da bude obavezno posao, ali je u domenu svakodnevnih obaveza i aktivnosti, ili se odnosi na zdravlje. Ako tanzitra šestom, on se odnosi na promene vezane na šestu kuću, pa što se tiče posla tu može u povoljnim aspektima na natalne planete doneti poztivne promene pre svega, kada je u kvadratu i onda donosi promene, ali ima više napetosti, nepredviđenosti i sl. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  draga Sre Maj 04, 2011 9:23 pm

prosle god. 08.06. sam zavrsila visu skolu....ijedva...sve zahvaljujuci jednj mojoj tetki koja me je cimala , bukvalno "maltretirala". I sada kada pomislim na sve to zakljucujem da sama nikada ne bih skupila snage i hrabrosti da to privedem kraju. cyclops inace 1996.god sam upisala tehnoloski fakultet pa se 2000.god prebacila na visu ...2002 otisla kuci sa dva ispita do kraja i od tada NISTA! a sada od 16.03.2011 pocela sam da radim preko neke daljne rodake ( opet je tetka urgirala) , kao spremacica...a pocetkom aprila me zovu iz neke ambasade ( konkurisala preko inter.jos u novembru za spremacicu) na razgovor, pa onda na jos jedan razgovor i sada cekam konacan odgovor What a Face Uglavnom, valjda zbog ovog urana u ovnu, sunce mi lepse sija Very Happy Pocela sam da se nadam lepom, osecam se kao da sam opet spremna za igru Basketball Da pokazem koliko zna i sta umem ali i da ucim!
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

uran u ovnu - Page 6 Empty Re: uran u ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu