Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoće li eruptirati vulkan Katla? Da li da se naši ljudi koji su tamo isele?

2 posters

Ići dole

Hoće li eruptirati vulkan Katla? Da li da se naši ljudi koji su tamo isele? Empty Hoće li eruptirati vulkan Katla? Da li da se naši ljudi koji su tamo isele?

Počalji  remos Čet Maj 27, 2010 6:04 pm

Islandski vulkan Katla, mnogo veći i razorniji od Eyjafjallajokulla, mogao bi također ubrzo eruptirati, a posledice za svet tada bi bile mnogo teže, prenele su agencije. Olafur Grimsson, predsednik Islanda, upozorio je da bi drugi "mnogo veći" vulkan u toj zemlji mogao eruptirati i tako prouzrokovati još veći haos.

"Katla je mnogo veća i obično eruptira jednom u stotinu godina. Nalazi se istočno od manjeg vulkana Eyjafjallajokulla, koji je u vazduh izbacio pepeo. Njegova erupcija je u prošlosti naknadno podstakla erupciju Katla vulkana", rekao je Grimsson.

"Mi imamo planove u slučaju nužde. Mislim da je vreme da se počnu pripremati također i evropske vlasti kao i aerodromski čelnici", dodao je.

Molim Vas pod oznakom HITNO da date svoje mišljenje o nadolazećem periodu. Lično ja imam tamo rodbine i prijatelja verujem i mnogi od Vas. Da li da se ljudi isele dok ne prođe mogući haos? Moramo preventivno da reagujemo i da ih upozorimo.

Hvala unapred
remos
remos

Broj poruka : 7
Datum upisa : 30.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hoće li eruptirati vulkan Katla? Da li da se naši ljudi koji su tamo isele? Empty Re: Hoće li eruptirati vulkan Katla? Da li da se naši ljudi koji su tamo isele?

Počalji  Astrotanja Čet Maj 27, 2010 7:35 pm

Remose to je tema za dobre poznavaoce mundane astrologije, a ja se ne bavim time.

Ono što znam je da će veroavano biti izvesnih nesreća krajem jula 2010., ali koje će zemlje to osetiti, to ne znam.

Mislim da terba verovati u dobro,slušati one koji su stručni i koji će verujem blagovremeno obevaštavati javnost šta će se dogođa.
Prorooci su mnogo puta predviđali kraj sveta i ispostavilo se da do njega, na sreću nije došlo, pa se nadam da će tako i ovog puta biti. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Hoće li eruptirati vulkan Katla? Da li da se naši ljudi koji su tamo isele? Empty Hvala

Počalji  remos Čet Maj 27, 2010 8:03 pm

Draga Astrotanja hvala na odgovoru. Možda ima neko od naših članova koji prati mundanu astrologiju pa bi bilo lepo da se javi i komentariše situaciju.
remos
remos

Broj poruka : 7
Datum upisa : 30.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Hoće li eruptirati vulkan Katla? Da li da se naši ljudi koji su tamo isele? Empty Re: Hoće li eruptirati vulkan Katla? Da li da se naši ljudi koji su tamo isele?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu