Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dupli lav!!!

3 posters

Ići dole

Dupli lav!!! Empty Dupli lav!!!

Počalji  flavija Ned Jun 06, 2010 11:09 am



Poslednji izmenio flavija dana Ned Jun 06, 2010 11:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

flavija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dupli lav!!! Empty Re: Dupli lav!!!

Počalji  Čarobnica Ned Jun 06, 2010 10:28 pm

flavija ::Veliki pozdrav svima..Dali neko moze da mi rastumaci kada bi mogla da resim stambeno pitanje i hoce li uskoro ta ljubav???Imam propao brak,posto uran i jupiter ulaze u moje 9. polje zanima me koje bi to promene bile ...mozda druga ljubav???


Moja karta...


Dobro došla, flavija sunny

pošto si duplirala temu, sredila i sve prebacila u jednu...tako da bi bilo pregledno Smile
Zamolila bih te samo da kartu staviš u potpis, imaš u opcijama profila, iz razloga da bi se pojavila u svakom tvom postu i da bi olakšala onima koji će ti odgovarati na pitanja.

Pozdrav sunny
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dupli lav!!! Empty Re: Dupli lav!!!

Počalji  flavija Ned Jun 06, 2010 11:46 pm


flavija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dupli lav!!! Empty Re: Dupli lav!!!

Počalji  Astrotanja Uto Jun 08, 2010 10:51 pm

Flavija, veliki preokreti i sticanje veće nezavisnosti i promena u načinu života uslediće tokom 41. i 42. godine života.

tvoja pitanja zahtevaju puno rada i prračuna, a zaista imaš problem da stekneš stbilnost i rešiš dtambeno pitanje. Izveno nasledstvo tebe očekuje po ženskoj liniji, preko majke ili bliskih ženskih osoba u porodici. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Dupli lav!!! Empty Re: Dupli lav!!!

Počalji  Astrotanja Uto Jun 08, 2010 10:54 pm

Flavija, veliki preokreti i sticanje veće nezavisnosti i promena u načinu života uslediće tokom 41. i 42. godine života.

tvoja pitanja zahtevaju puno rada i proraačuna, a zaista imaš problem da stekneš stabilnost i rešiš stambeno pitanje. Izvesno nasledstvo tebe očekuje po ženskoj liniji, preko majke ili bliskih ženskih osoba u porodici. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Pet Jun 11, 2010 12:05 am, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Dupli lav!!! Empty Re: Dupli lav!!!

Počalji  flavija Čet Jun 10, 2010 8:06 pm

Sto se ticr posla trebalo bi doci do reorganizacije u septembru,interesuje me kako bi mogla proci ...moguce je od krajnje lose do krajnje dobro
Hvala jos jednom i veliki pozdrav..

flavija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dupli lav!!! Empty Re: Dupli lav!!!

Počalji  Astrotanja Pet Jun 11, 2010 12:17 am

Flvija, Pluton u 6. sigurno će ti doneti veće promene na poslu tokom zime 2010-2011,ali kojim se ti poslom baviš?U septembru ti je Pluton u kvadratu sa natalnim Plutonom, kao što je već bio krajem prošle početkom ove godine, januara meseca. Neminovno je da je to kraj jedne etape i početak druge, koji može imati veze i sa komunikacijom , saradnjom sa drugima u radu i slično. Ukoliko promne krenu do 12. septembra biće izvesnog vraćanja na nešto od ranije, posebno ukoliko posao ima veze sa komunikacijom, razmenom,putovanjima, ili prenošenjem informacija, ili znanja, ili trgovinom i sl . Zbog toga je bitno da znamo o kom poslu je reč.

Veće promeen slede ipak tek u naredenima godinama, kada tranzitni Uran u 10. napravio opoziciju sa natalnim Uranom i trigon sa natalnim Suncem. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Dupli lav!!! Empty Re: Dupli lav!!!

Počalji  flavija Pet Jun 11, 2010 3:53 pm

Radim u jednoj medijskoj kuci,sada sam na pomocnim poslovima vezanim za administraciju..
od septembra postoji mogucnost da predjem na poslove organizatora ,a takodje postoji mogucnost da ostanem bez svega ukoliko se proglasi visak..

flavija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dupli lav!!! Empty Re: Dupli lav!!!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu