Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomracenje meseca 26 juna u konjukciji sa plutonom

2 posters

Ići dole

Pomracenje meseca 26 juna u konjukciji sa plutonom Empty Pomracenje meseca 26 juna u konjukciji sa plutonom

Počalji  galaksija Pet Jun 18, 2010 8:51 pm

Sta mislite odolazecem pomracenju meseca u konjukciji sa tranzitnim plutonom i kvadratom od jupitera,urana i saturna.........?mene iskreno zabrinjava ova konstelacij na nebu!
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pomracenje meseca 26 juna u konjukciji sa plutonom Empty Re: Pomracenje meseca 26 juna u konjukciji sa plutonom

Počalji  gernica Pet Jun 18, 2010 9:36 pm

Galaksijo, meni ce se pomracenje odigrati na natalnom Jupiteru u VI kuci. Inace, kao rak/lav osecam svako pomracenje i obicno dogadjaji u to vreme nagovestavaju sta ce se desavati u narednom periodu. Obzirom da je natalni Jupiter u konjukciji sa tranzitnim Plutonom i da je sredisnja tacka T- kvadrata (moj Mo na 4* Ovna) ocekujem da se konacno zaposlim(VI polje), zavrsim fax(IX polje tranz Ju0Ur0 nat MO), ali sve mi se nesto ne da... I jos taj isti Ju vladar mog V polja. Kakve preokrete taj smc tu moze doneti, jer se nadam konacno promeni odnosa u vezi tj nesto ozbiljnijem odnosu...
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu