Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bracni partner u natalnom horoskopu

+4
tanja
Astrotanja
shark
serendipiti82
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  serendipiti82 Čet Jul 15, 2010 6:05 pm

Poslednje dve godine bila sam crna ovca u svakoj vezi koje su bile mucne bilo da sam pokusavala da se prilagodim ili sam terala po svom.Kao da mi se ceo svet skrasio negde unutar podsvesti pa sam sama sebi postala dovoljna....Kao da svoju zelju za vezom ne umem da pokazem na pravi nacin ili je pokazujem samo sebi...Volela bih da znam da li iz moje natalne karte viri ovo ludilo koje me opseda?I da li ce ikada prestati?Nisam nesrecna,naprotiv...ali postoji jedan deo mene koji ne moze da se poveze sa drugima..da mi je da ga vidim samo ...:)Evo link za moju online natalnu kartu...pa ako nije problem,molim vas..POMOZITE!

http://www.astrotheme.fr/partenaires/carte.php?partenaire=9999&lang=en

Izgleda da link ne izbacuje moju natalnu kartu pa evo datuma rodjenja i sata rodjenja...2.4.1982. u 23h i 15min , Šabac

serendipiti82

Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  shark Čet Avg 05, 2010 7:05 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img809/4796/astrow2at06xyhp57644290.gif

Evo makar da postavimo natal,ako nije umela da postavi natal treba joj pomoci...

shark

Broj poruka : 4
Godina : 49
Локација : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Sre Avg 11, 2010 2:30 am

Serendipiti, dobro nam došla! Smile cheers flower sunny


Da li si se zabavljala, mislim bila u ljubavnoj vezi, što označava 5. uaću, ili je reč o partnerstvu., koji podrazumava zajednički život , što označava 7. kuću? Ako je reč o zabavljanju pometnju ti je doneo tranzitni Neptun u konjukciji sa natalnom Venerom, vladarem pete kuće. Neptun donosi često iluzije, samoobmane u ljubavi, zavođnje, zaljubljenost, ali i nakon tog razočarenja kada se suočimo sa stvarnošću. Mogućnost obmana je takođe moguća. Neptun će ove godine biti u konjukciji sa natalnom Venerom, a iduće će već to proći. sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sre Avg 11, 2010 11:45 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty bolje vas nasla !!!

Počalji  serendipiti82 Sre Avg 11, 2010 12:24 pm

Astrotanja ::Serendipiti, dobro nam došla! Smile cheers flower sunny


Da li si sezabavljal, mislim bila u ljubavnoj vezi, što označava 5. kaću, ili je reč o partnerstvu. koji podrazumava zajednički život , što označava 7. kuću? ako je reč o zabavljanju pometnju ti je doneo tranzitni Neptun u konjukciji sa natalnom Venerom, vladarem pete kuće. Neptun donosi često iluzije, samoobmane u ljubavi, zavođnje, zaljubljenost, ali i nakon tog razočarenja kada se suočimo sa stvarnošću. Mogućnost obmana je takođe moguća.Neptun će ove godine biti u konjukciji sa natalnom Venerom, a iduće će već to proći. sunny



Very Happy cheers I love you Nakonšto sam pročitala Sunčevee Zrake Linde Gudman (čini mi se da se tako preziva) počela sam malo intenzivnije da se interesujem za lične horoskope,natale i ,mada moje interesovanje traje dugo,još uvek sam intuitivni , ali zbunjeni laik Laughing ! Pa vas molim da budete blagi i da se ne prevrćete od smeha kad nesto odvalim..!Xexex!E sad, uglavnom je problem u mojim vezama (citiram drugu stranu)bio taj što previše razmišljam..hm! Imala sam dve duge veze , ali ni sa jednim od njih nisam delila zajednicki zivot..niti sam imala potrbu da se vezujem brakom. Medjutim,trenuto postoje "kandidati" , a da li su princevi ili konji,pitam ja Vas?:-))) Nemamvreme njihovog rodjenja,pa ću vam ostaviti samo datume i godine..03.01.1977(Bg). , 12.05.1985(Plav). , i 31.11.1980(Bg). . Mislim,jedan od njih je ftalan za mene,drugi je nekako uvek tu i na pocetku mi se nije ni dopadao,ali...a treci..xexe..volela bih da on bude taj.Xexex..verovatno ćete pogoditi ko je ko!!! Very Happy ! Ja sam pokušala da dešifrujem neke stvari iz natala,ali sve se svelo na to da u jednom tumačenju postoje dva braka, jedan sa mladjim muskarcem koji ce biti stranac ili druge veroispovesti..tako nesto. .. imati ascedent u blizancima..zbunjena sam pošto ne znam koja kuća je simbol za drugi brak..Pa onda,dok sam čeprkala nešto oko posla...ima nekakvih naznaka da će moj posao biti povezan sa budućim partnerom..Ja nemam posao..xexex!Znači li to da neću imati ni partnera!???:-)))

serendipiti82

Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Gost Sre Avg 11, 2010 5:08 pm

serendipiti82 ::!E sad, uglavnom je problem u mojim vezama (citiram drugu stranu)bio taj što previše razmišljam..hm!
XEXEXE...pa i nisi ti neki komplikovan covek koliko ti vladar DC, Merkur nalaze da "previse" razmisljas Smile A tranzitni Neptun koji ti upravo prelazi Veneru, upravo ima aspekt u natalnoj poziciji Ne90Me. Wink separacija, sto ukazuje da ti vec kad zapocnse vezu odmah vec razmisljas o tome kako da se izvuces(kad dodje do toga da TO NIJE TO)..ispravljaj me, ali ono pocetak kraja u neku ruku! A dispozitor Merkura Mars(r) koji je u padu u Vagi i ima 180` Me, moze te cak recima odvesti u fizicki obracun ili bar zucne rasprave. Ali se svwe dobro zavrsi...plus kako je Merkur inace prirodan vladar 3 polja, e tebi je tu jos vise ubedjenje da si u pravu(i niko ti ne spori) ali nemoguce da je onaj preko puta neminovno pogresan. Biras sebi suprotnosti od onoga sto jesi. Cini mi se...da ti je sex jako bitan pokazuje i Mesec u 8-moj kuci, koja je prirodna za Skorpiju, te sa Marsom muskim principom ima lep sekstil/uskladjenost(dakle povuce te ostajanje u vezama dobar fizicki i erotski kontakt) pa jos je Mesec u trigonu sa Suncem u sedistu, takdj.musko-zenksi princip pojacan, i vodi da je sve ok, na tom polju...ali ipak ono sto ti kvari srcu i nedostaje je to sto je vladar DC ili partnera jedan tamo neki Rolling Eyes Merkur koji vlada i intelektom pa si tu u RASCEPU...da uskladis ono sto zelis i ono sto dobijas.

~Ovo sto je Astrotanja navela za neptun i obmane, mislim da je neizbezno zato sto i sama Venera preko koje prelazi tranzitni Neptun je natalno u kontaktu sa njom. Apliakacija, e sad ne mislim da ti zelis nekog obmanuti, ali jednostavno Venera oznacava kako ispoljavamo ljubav...moja je na primer u Strelcu/avanturisticki, tebi u Vodoliji pa je to jedna nepredvidiva i slobodoumna ljubav, a kako sa vladarem Uranom gaji 90`, cesto ovaj aspekt se povezuje sa RAZVODOM. Ja videh neke karte gde apsolutno NIJE TACNO!!! Narocito kod muskih predstavnika koji imaju So90Ur,a dobar kontakt So sa Venerom. Pa je to jedan brak, ludilo, idi mi dodji mi, lep pun nepredvidivh situacija, iskusenja gde radi klackalica, a opet ni reci o razvodu.

~Ovo sam rekla i zato sto isto kod tebe s druge strane postoji Mesec90Jupiter, kako Jupiter predstavlja i papire, ugovore mislim...onda kao da zena ili ti, ne zeli brak na papiru, a opet Mesec ima 120` prema Uranu istom onom s kojom je Venera slobodna u losem kontaktu, pa recimo da bih ja rekla da emocijama(Mesecom) drzis neperdvidive situacije(konce) u rukama. I da za Tebe nema problema sto se tice LJUBAVI I PARTNERA, ali da ti to treba da znas, zelis li konvencionalan ili ne, i da oslanajjuci se na ono sto drugi misle(okolina, rodbina sve u znaku polja 3 gde se tvoj racio=Merkur denuo) ne treba da te vodi u pogresnom pravcu, jer ce tad uparvo i proraditi aspekt koji NAGLASAVA RAZVOD, rastanke,...pocevsi od toga da je na DC Blizanac koji je dvojni znak, simbol vise brakova(potencijalnih),...da je njegov vladar u takvom odnosu sa planetom inovacije, promene i sve ostalo sto sam mislim navela...imaj u vidu da mi je losa komunikacija jako u poslednjih 20 dana, pa citaj vise puta(tako mi rekose) da bi skontala. Pozz.Sve najbolje!
sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Čet Avg 12, 2010 12:09 am

Mila, u pravu si kada je većina stvari u pitanju , jedino što si verovatno previdela da između Venere natalne i Urana nije u pitanju kvadrat, iako ga ovaj program pokazuje, jer je u pitanju orbis od 10 stepeni, a kod kvadrata se računa 7 stepeni. Ono što može dovoditi do mogućnosti problema u vezi je opozicija između natalnog Merkura i Marsa njegovog signifaktora, koja može dovoditi do rasprava i teškoća u usaglašavnju mišljenja,stavova, pa i do svađa.

Jedini nepovoljan aspekt koji pravi Sunce je opozicija sa Saturnom čiji je orbis -7, što jesta aspekt, ali se malo oseti, tako da ne treba da te brine. On može doneti poteškoća u ostvarenju nekih životnih težnji u šta spad i brak jer ti je Mc u Vagi, znaku partnerstva, udruživanja, saradnje, a Venera signifikator je u Vodoliji, znaku koji ne donosi standardni brak već , hm pa slobodan, ili moderan, ili nekoncvencionalan, netipičan.



Kada tranzitni Neptun prelazi preko natalne Venere, on može doneti da se osoba,u ovom slučaju ti , lako zaljubi, ali da i ideliše osobu i da se vremenom pojavii neka neiskrenost u vezi. Ukoliko veza ljubavna počinje sa ovim tranzitom moje iskustvo je pokazalo da dolazi do nejasnoća, konfuzija, razočarenja, obmana i samoobane u vezi, tako da ovo nije povoljan apekt za otpočinjanje ljubavne veze. sunny:
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Gost Čet Avg 12, 2010 1:54 am

malo me ponelo ...to ne valja Exclamation Embarassed

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Čet Avg 12, 2010 1:16 pm

Mila, dobra si ti!
Kriv je ovaj program, koji i mene zbunjuje, daje preveliki orbis u aspektima. Meni je danas egzaktno Merkur u kvadratu sa natalnim, a onda je koncentacija slabija, a mogućnost grešaka veća, pa neću danas ni pisati puno, a i u komunikaciji ću biti opreznija. Smile sunny


Poslednji put izmenio Astrotanja dana Sub Avg 14, 2010 1:56 pm, izmenio ukupno 2 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  shark Pet Avg 13, 2010 8:22 pm

Nije u pitanju ni sujeta ni sarkazam...totalo nism u tom fazonu bas naprotiv vrlo sam dobronamerna osoba Smile Joj zasto svaki put se sve vise i vise razocaram u svoj narod...iz najbolje namere ispadnes magarac...To sto si protumacila postavljanje tvoje karte kao sarkazam govori mi da je puno takvih oko tebe,mene,oko nas...tuzno...Veliki pozdrav za tebe i izvini ako sam te uvredila time sto sam postavila tvoju kartu,zelja mi je bila da pomognem a i da malo aktiviram clanove da je pogledaju jer sam videla da nemas odgovor na tvoj post a dosta njih je pogledalo tvoj post...

shark

Broj poruka : 4
Godina : 49
Локација : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Sub Avg 14, 2010 12:50 pm

Ne razumem o čemu se radi? Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Gost Sub Avg 14, 2010 1:27 pm

shark ::https://2img.net/r/ihimizer/img809/4796/astrow2at06xyhp57644290.gif

Evo makar da postavimo natal,ako nije umela da postavi natal treba joj pomoci...

serendipiti82 ::pa,nije da nisam umela da postavim natal,vec sam zurila...brzopleta sam.ali vidim da iz ljudske sujete uvek moze da se izvuce korist..bolje i to nego da se nerviram zbog tvog sarkazzmaa..jos jednom,Hvalla sto si postavio natal! Wink

shark ::Nije u pitanju ni sujeta ni sarkazam...totalo nism u tom fazonu bas naprotiv vrlo sam dobronamerna osoba Smile Joj zasto svaki put se sve vise i vise razocaram u svoj narod...iz najbolje namere ispadnes magarac...To sto si protumacila postavljanje tvoje karte kao sarkazam govori mi da je puno takvih oko tebe,mene,oko nas...tuzno...Veliki pozdrav za tebe i izvini ako sam te uvredila time sto sam postavila tvoju kartu,zelja mi je bila da pomognem a i da malo aktiviram clanove da je pogledaju jer sam videla da nemas odgovor na tvoj post a dosta njih je pogledalo tvoj post...



silent Hajde Tanja Vi...ali mislim da nisam obratila paznju zato sto sam usla vise puta ali nisam imala vremena da pogledam sve postove, procitam vec tek kad sam nasla vremena.
Hvala, Shark na pomoci... od srca sunny i uvek kad neko ima volje moze da uradi isto sto i ona.
Eh, serendipiti vidis kako brzopletost koju i sama kazes da "korisits" moze da povredi. Odakle ideja za tim da si izuvkla korist? To bi uradio bilo ko od nas da je stigao, ali shark je stigla prva! Pa ovde i ne mozemo bez slike. flower

A mozda smo samo trebali obratiti paznju i obrisati. A zasto nismo primetili? Pa mislim bas zbog toga sto SHARK nije bila ironicna.
Ovako mozda i bolje kao da je javna opomena! Zaista nema potrebe da iskazujemo to na forumu gde sve funkcionise tako da jedni drugima dajemo podrsku!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Sub Avg 14, 2010 1:53 pm

Mila, nema šta da dodam, potpuno si u pravu. Ovo je forum dobre volje i pozitivne energije, koju ne želim da narušavamo uvredama. Molim da se sami korigujete, onaj ko shvti da je pogrešio, da ne bi smo morali to mi da brišemo. U suprotnom svaku uvredu ćemo brisati, pa i ovu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  shark Sub Avg 14, 2010 2:32 pm

hvala na razumevanju Smile Upravo iz najbolje namere sam postavila taj natal,zaista smatram da smo tu da se pomognemo i naucimo Smile Veliki pozdrav svima na forumu Smile"Shark" je samo opasna maska za jednu emotivnu i dobronamernu ribu Smile

shark

Broj poruka : 4
Godina : 49
Локација : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Sub Avg 14, 2010 2:34 pm

Shark, divna si nam ti. I love you sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty IZVINJAVAM SE!!! :)))!

Počalji  serendipiti82 Ned Avg 15, 2010 7:24 pm

shark ::Nije u pitanju ni sujeta ni sarkazam...totalo nism u tom fazonu bas naprotiv vrlo sam dobronamerna osoba Smile Joj zasto svaki put se sve vise i vise razocaram u svoj narod...iz najbolje namere ispadnes magarac...To sto si protumacila postavljanje tvoje karte kao sarkazam govori mi da je puno takvih oko tebe,mene,oko nas...tuzno...Veliki pozdrav za tebe i izvini ako sam te uvredila time sto sam postavila tvoju kartu,zelja mi je bila da pomognem a i da malo aktiviram clanove da je pogledaju jer sam videla da nemas odgovor na tvoj post a dosta njih je pogledalo tvoj post...



Ma,te tri tacke su me zbunile na kraju recenice..kao neka tri uzdisaja su mi delovale!Vec navedeno gore,mnooogooo razmisljamm


Very Happy I love you ! Jos jednom,hvala na postavljanju natala! Wink cheers

serendipiti82

Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Specijalni zahtev!

Počalji  Gost Ned Avg 15, 2010 7:32 pm

Draga, Astrotanja...meni zaista nije vise dobro zbog(ne od) onog istog lika(umetnika).
ovaj osecaj da stalno nesto koci i on tera sebe da ubija ljubav...iskazuje...pa ubija, traje i traje. Da se odvojim ne mogu, nisam u siutaciji(da ne navodim razloge, ima ih mnogo), zato sto sam iz razloga da se odvojim sebi stvorila izolaciju koja me je kostala mnogo vise nego sto to zelim da priznam.
Stizu mnoge kazne, i sve to sa Sa u Vagi, i tamo gde ga srecem u polju 6. Koliko je moguce da necij SMC na moj natalni IC u progresijama deluje, da necij Sa na moj Me opet deluje...zar je moguce da pokretac Ve na Ma, nasih vladara Asc.i osecaj cistote i pravde(njegov Ju na moj So) toliko za godinu dana napravi haos, iz kog ne mogu ...
...nije mi prvi put. Drugi je u zivotu put da se osecam ovako tesko, i da mi neko toliko prija a da mi njegova arogancija stvori ocas posla problem kao da me mrzi.

Crying or Very sad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  shark Pon Avg 16, 2010 12:19 pm

Ma,te tri tacke su me zbunile na kraju recenice..kao neka tri uzdisaja su mi delovale!Vec navedeno gore,mnooogooo razmisljamm


! Jos jednom,hvala na postavljanju natala! .
serendipiti82


Nema problema Smile Nemoj toliko da razmiljas,svi smo ovde na ovim forumima ok,ubedjena sam u to!Veliki pozdrav za tebe!




shark

Broj poruka : 4
Godina : 49
Локација : Beograd
Datum upisa : 04.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Milina ljubav

Počalji  Astrotanja Pon Avg 16, 2010 12:26 pm

Mila, Mars u Vagi, vl. tvoga Ascedenta dok tranzitira Vagom i uz put nailazi na razne prepreka,poteškoće, moguće i averziju, kod nekih i mržnju, ograničenja u konjukciji sa Saturnom, pa na otpor, ili revolt, ili sukob, brzopletost, jer je pravio opoziciju sa Uranom, pa na mogućnost konflikata, borbe, ili netrpljivost, netoleranciju, pa praveći kvadraqt sa Plutonom na sukobe, borbu, žestinu, strasti opet je izgubio mogućnost da se kontroliše, da bi od 17. avgusta kada će ući u konjukciju sa tranzitnom Venerom dao šansu da se kroz nešto zajedničko, bilo to neki rad, ako je u šestoj, ili neku zajedničku želju, cilj, mogli oni koji su u vezi povezati, zbližiti.Dobro je tada se udružiti u nešto zajedničko, što povećava osećaj odgovornosti, s obzirom da je Saturn u Vagi.

Inače draga Mila, mislim da tvojoj Veneei koja je u Strelcu ne odgovara Saturn u Vagi, koji traži odgovornost, discplinu, red i formu u vezi, dok Venera u Strelcu voli slobodu, širinu, ekspanziju u emocijama, pa joj nije lako da se nosi sa zahtevima strogog i od reda i forme u partnersim odnosima Saturna u Vagi. Pokušaj da nešto menjaš kod sebe, da shvatiš i prihvatiš pravila koji Saturn postavlja dok je u znaku partnerskih odnosa, u Vagi, kako bi ti bilo bolje u ljubavi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Gost Pon Avg 16, 2010 1:33 pm

Hvala Tanja,
i svaki dan vrsim neki uticaj na sebe. Sa u Vagi mi je doneo disciplinu i odgovornost po pitanju dr.stvari. sunny Cak previse odgovorno, onda kad se upustim ali to u sta se upustam je iz LJUBAVI ciste.
Kao sto je Hajkula vec napisala na jednoj od tema, polozaj na nebu(koji ste opisali) nije dobar za stupanje u bilo kakve nove odnose(brakove, i sl.sem za zubare) Very Happy Ovo je odnos koji vec postoji kao takav, ali meni nije brak na umu, ovih dana, vec samo taj nazovi -yo-yo odnos, koji vidim da oboma smeta kao takav, a pritom su te svadje, nesporazumi(za koje ste mi vec jednom napisali vezano za konstelaciju na nebu), svaki put su sitnice razlog za svadju, a za koje oboje smatramo OGROMNIM, pritom svesni da je nemoguce iz cista mira, pa se nekako tesim!
I jasno mi je sad i kako odnosi "nastaju" i "nestaju", ali ne mislim da je mir u mojoj porodici i njegovoj porodici(ma citava okolina moze ispastati), nebitna, a nevrovatno je kako svi osete to kad smo u blizini jedno drugom da zajedno delujemo jedno na drugo da se smejemo, a kad smo pod gardom, to niko ne zna, jer se to desi u komunikaciji preko telefona!
Cak sta vise, verujem i da je sva simbolika ovog perioda ispunjena.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Pon Avg 16, 2010 6:33 pm

Mila,što se tiče ljubavnih veza, Mlad Mesec u Lavu donosi od 10. avgusta etapu zaljubljivanja, zavođenja i početka novih veza, a Venera i Mars u Vagi u konjukciji od 17. avgusta će ih podstaći strasnost, ljubavnu privlačnost, tako da ne možemo reći da nije dobro vreme za ljubav tokom avgusta, posebno druge polovine.Mars se "prilepio" za Veneru koja je zavodljiva, lepa, elegantna, jača od njega i strasnija uz njega dok tranzitira sa njim kroz Vagu. On će je pratiti je tokom druge polovine avgusta , tako da će biti združivanja oko nekih zajedničkih intersovanja, ciljeva, ili želja.

Problem je kada su u pitanju brakovi, jer je Saturn u kući partnerstva i braka, javnosti,gde kj strog, zahtevan, pa utiče na stalne partnerske odnose, brak i poslovna partnerstva, a ne na zabavljanja i neobaveznih veza, koje se tiču 5. kuće, ljubavi. Ne zaboravimo da je sunce još uvek u Lavu, u svom sedištu, pa je ovo za mnoge vreme odmora, uživanja, zadovoljstva, a za neke i ljubavi,udvaranja, privlačnosti, zabave itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Gost Pon Avg 16, 2010 7:24 pm

Astrotanja ::

Problem je kada su u pitanju brakovi, jer je Saturn u kući partnerstva i braka sunny
Da...dodatno, sto se decko kog pominjem zainteresovao oko mojih kucnih problema. Spontano, nisam pominjala ja(jer to je nesto sto mene prati citav zivot, pa moram da kazem "to je normalno", ali nije). Odnos mojih roditelja je prerastao kako je i sam rekao 'rat". medjutim kada se kao zaba kuvas onda te lagano ubije, a nemas gde da se sklonis a oni ne vode racuna, ali je zapravo cudno posto je i jednom i drugom roditelju Sa u Vagi, ovo je drugi Sa povratak za njih.
Ja prosto izadjem u sred noci(ne trebam da kazem demonstrativno, zna se...)iz kuce. Samo sto ne nalazim neki mir, a ne zelim vise da legnem i budim se sa istim tim glupostima(za mene) sa kojima sam odrasla. vidite da i dalje pricam kao dete?! Rolling Eyes
Nije do mene, to sto neko(otac) ostaje takav je iako se sve menja.
Brak ovakav kakav im je, s jedne str.na mog brata ne utice kao na mene, manje je i tu ne zadesi se kad je frka(on je nalazio izlaz u novcu, koji ga usreci potrosi na nesto, nesto svog nesto sto otac moze, moj bata ima SMC u 8-moj, Very Happy skorpijonskoj pa mu to oraspolozi dan.), s druge strane mene ti odnosi unesrecuju tim pre, sto je i moj vladar 4 u 7, pa kaze se - nalik na jednog roditeljla...simpaticno. Ali kazu da sam prosto luda koliko sam izdrzljiva pre nego sto mi popucaju savovi, a kad puknu...e tek onda kazu da potvrda nije potrebna.

Od pre par meseci sa nama zivi baba(dodatno je to sto je otac opasno egoistican i pristrasan i na racun mnogih porodicnih stvari unistavao sanse i sanse i mir i ravnotezu u sopstvenoj porodici koja se stvarala - ne stvara se tako porodica, vec se rusi, i da nije bilo moj majke, ne bi je ni bilo, sad koliko je to kazna ili nagrada, tek mislim d bi moj otac ostao vecita lutalica, pijanac...).
Postavila sam kartu mog oca na pod posebnu temu, ali meni to nista ne pomaze prakticno...jednostavno tezak i tezak i popustanje njemu je mazohizam sam po sebi. jer to Tanja aspekt gde njegov Mesec i Pluton u egzaktnojo konjukciji u Lavu prave opoziciju sa Suncem u Vodoliji?
Mislim da sam ja najtezi teret ove porodice, ali vidim da se ni ostalo mesanje mog oca kod brata i majke ne odrazava kao korak napred!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  serendipiti82 Uto Avg 17, 2010 11:49 am

mila2710 ::
serendipiti82 ::!E sad, uglavnom je problem u mojim vezama (citiram drugu stranu)bio taj što previše razmišljam..hm!
XEXEXE...pa i nisi ti neki komplikovan covek koliko ti vladar DC, Merkur nalaze da "previse" razmisljas Smile A tranzitni Neptun koji ti upravo prelazi Veneru, upravo ima aspekt u natalnoj poziciji Ne90Me. Wink separacija, sto ukazuje da ti vec kad zapocnse vezu odmah vec razmisljas o tome kako da se izvuces(kad dodje do toga da TO NIJE TO)..ispravljaj me, ali ono pocetak kraja u neku ruku! A dispozitor Merkura Mars(r) koji je u padu u Vagi i ima 180` Me, moze te cak recima odvesti u fizicki obracun ili bar zucne rasprave. Ali se svwe dobro zavrsi...plus kako je Merkur inace prirodan vladar 3 polja, e tebi je tu jos vise ubedjenje da si u pravu(i niko ti ne spori) ali nemoguce da je onaj preko puta neminovno pogresan. Biras sebi suprotnosti od onoga sto jesi. Cini mi se...da ti je sex jako bitan pokazuje i Mesec u 8-moj kuci, koja je prirodna za Skorpiju, te sa Marsom muskim principom ima lep sekstil/uskladjenost(dakle povuce te ostajanje u vezama dobar fizicki i erotski kontakt) pa jos je Mesec u trigonu sa Suncem u sedistu, takdj.musko-zenksi princip pojacan, i vodi da je sve ok, na tom polju...ali ipak ono sto ti kvari srcu i nedostaje je to sto je vladar DC ili partnera jedan tamo neki Rolling Eyes Merkur koji vlada i intelektom pa si tu u RASCEPU...da uskladis ono sto zelis i ono sto dobijas.

~Ovo sto je Astrotanja navela za neptun i obmane, mislim da je neizbezno zato sto i sama Venera preko koje prelazi tranzitni Neptun je natalno u kontaktu sa njom. Apliakacija, e sad ne mislim da ti zelis nekog obmanuti, ali jednostavno Venera oznacava kako ispoljavamo ljubav...moja je na primer u Strelcu/avanturisticki, tebi u Vodoliji pa je to jedna nepredvidiva i slobodoumna ljubav, a kako sa vladarem Uranom gaji 90`, cesto ovaj aspekt se povezuje sa RAZVODOM. Ja videh neke karte gde apsolutno NIJE TACNO!!! Narocito kod muskih predstavnika koji imaju So90Ur,a dobar kontakt So sa Venerom. Pa je to jedan brak, ludilo, idi mi dodji mi, lep pun nepredvidivh situacija, iskusenja gde radi klackalica, a opet ni reci o razvodu.

~Ovo sam rekla i zato sto isto kod tebe s druge strane postoji Mesec90Jupiter, kako Jupiter predstavlja i papire, ugovore mislim...onda kao da zena ili ti, ne zeli brak na papiru, a opet Mesec ima 120` prema Uranu istom onom s kojom je Venera slobodna u losem kontaktu, pa recimo da bih ja rekla da emocijama(Mesecom) drzis neperdvidive situacije(konce) u rukama. I da za Tebe nema problema sto se tice LJUBAVI I PARTNERA, ali da ti to treba da znas, zelis li konvencionalan ili ne, i da oslanajjuci se na ono sto drugi misle(okolina, rodbina sve u znaku polja 3 gde se tvoj racio=Merkur denuo) ne treba da te vodi u pogresnom pravcu, jer ce tad uparvo i proraditi aspekt koji NAGLASAVA RAZVOD, rastanke,...pocevsi od toga da je na DC Blizanac koji je dvojni znak, simbol vise brakova(potencijalnih),...da je njegov vladar u takvom odnosu sa planetom inovacije, promene i sve ostalo sto sam mislim navela...imaj u vidu da mi je losa komunikacija jako u poslednjih 20 dana, pa citaj vise puta(tako mi rekose) da bi skontala. Pozz.Sve najbolje!
sunny
Draga Mila,nemam konkretno pitanje..samo reci hvale za vrlo precizan opis mog stava prema vezama.Ne znam da li je to podsvest ?!U koliko nije,ja sam emotivni samoubica:-)))Evo , pre tri dana bila sam puna pozitvne energije,a od juce ponovo sve isto...gospodja Analiza mi ne izlazi iz glave. Osoba koja je povezana sa mojim bivsim deckom i koja je u dugoj vezi iz cista mira se zaljubila(pogadjajte u koga??? :-) )...po njegovim recima. Nemam njegov natal,31.08.1980. Bg, je datum rodjenja. Meni tu nesto bas ne stima..Javlja mi se prokleto seto culo..!Vidim da si i ti zaglavila sa svojim emocijama cheers i da nisam jedina...Pliz,ljudi...ovo je neizdrzivo.Ne meni,mojim cimerima...tese me i trose pare na spagete i crno pivo kad mu vreme nije-posle ponoci...a da placem ..jednostavno ne mogu! No I love you Wink Wink

serendipiti82

Broj poruka : 4
Datum upisa : 15.07.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty pozdrav

Počalji  tanja Pon Sep 13, 2010 1:31 am

Pozdrav svima, posto sam nova ovdje i tek odnedavno sam pocela da se bavim astrologijom, uglavnom poznatim ljudima pokusavam da uradim natal, nesto uopsteno, da vidim kako funkcionise, generalno 95% se slaze, bar tako kazu, jedini mi je problem u svemu ja sama, zapravo, ja sam usred razvoda i to braka koji je bio poprilicno dobar, a naisla sam na muskarca koji mi se svidja, mislim da imam dosta pokazatelja za drugi brak, ipak bih voljela vas koji ste kompetentniji da mi pomognete objasniti sta se to kod mene nalazi i ima li zaista tog drugog braka i kad....rodjena sam 21.06.1971., karlovac, 11.45. Ako ste u prilici da mi odgovorite, hiron u sedmoj kuci me rastuzuje, ali u devetoj ima svasta.....pozdrav....
tanja
tanja

Broj poruka : 8
Godina : 52
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Pon Sep 13, 2010 11:30 am

Draga Tanja dobro nam došla! sunny cheers flower

Postavi molim te natalnu, da bi smo mogli da je protumačimo. Objašnjenje ćeš pronaći u rubrici Problemi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Gost Pon Sep 13, 2010 3:09 pm

tanja ::Pozdrav svima, posto sam nova ovdje i tek odnedavno sam pocela da se bavim astrologijom, uglavnom poznatim ljudima pokusavam da uradim natal, nesto uopsteno, da vidim kako funkcionise, generalno 95% se slaze, bar tako kazu, jedini mi je problem u svemu ja sama, zapravo, ja sam usred razvoda i to braka koji je bio poprilicno dobar, a naisla sam na muskarca koji mi se svidja, mislim da imam dosta pokazatelja za drugi brak, ipak bih voljela vas koji ste kompetentniji da mi pomognete objasniti sta se to kod mene nalazi i ima li zaista tog drugog braka i kad....rodjena sam 21.06.1971., karlovac, 11.45. Ako ste u prilici da mi odgovorite, hiron u sedmoj kuci me rastuzuje, ali u devetoj ima svasta.....pozdrav....
Evo za Vas natal, pa postavite ga u potpis, draga Tanja. sunny Vas natal: https://2img.net/r/ihimizer/img825/6409/tanja.gif

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu