Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bracni partner u natalnom horoskopu

+4
tanja
Astrotanja
shark
serendipiti82
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  tanja Pon Sep 13, 2010 8:26 pm

tanja
tanja

Broj poruka : 8
Godina : 52
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  tanja Pon Sep 13, 2010 8:40 pm

hvala Tanja i Mila samo ne znam kako postaviti potpis, trazila sam da mi neko pomogne u rubrici problemi, pa ce se valjda neko javiti....cao!

https://2img.net/r/ihimizer/img825/6409/tanja.gif
tanja
tanja

Broj poruka : 8
Godina : 52
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  tanja Uto Sep 14, 2010 9:22 pm

Cao, evo me konacno opet, mislim da sam uspjela s tim potpisom, pa ako neko ima da mi malo rastumaci tu moju kartu jer mi se bas i ne desavaju lijepe stvari iako se trudim.....pozdrav.....
tanja
tanja

Broj poruka : 8
Godina : 52
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Astrotanja Uto Sep 14, 2010 11:34 pm

Tanjatvoj Dc u Ribama i Neptunna 0 stepenu Strelca u opoziciji sa Saturnom, donose nezadovoljstvo brakom,i kao i mogućnost da to donese depresije, neraspoloženje. Ima tu i karmičkog uticaja na ne baš veliku sreću u emotivnom životu.

Mesec i Venera u 9. u Blizancima u konjukciji svakk potvrđuju postojanje vše od jednog partnerstv veza. Jedna od njih mogla bi biti inostranstvu. Verovatno te daljine vuku i želela bih živeti u inostranstvu, a i mogla bi. Razvijaj pozitivni stav i radi na svojoj duhovnosrti, pa ćeš biti zadovoljnija, ispunjenija, pozitivnija., a moći ćeš i drugima da pomogneš, jer si stvorena za to. Pisala bih i više, ali nemam vremena sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  tanja Sre Sep 15, 2010 1:40 am

Hvala ti na objasnjenju, ja sam uvijek razmisljala da li se to inostranstvo odnosi na to sto ne zivim u svojoj maticnoj republici ( i ovaj grad je za mene bio stran) ili na neku vecu udaljenost. Ovaj brak nije bio los, ali je zbog mnogih okolnosti propao, sad imam jednu simpatiju u znaku i podznaku ribe, moj vrsnjak, medjutim to tako traljavo ide da ne vjerujem da ce ista od toga biti, mislim da je to samo cisti gubitak vremena, a tacno je da me uvijek vuku daljine i da stalno mislim da je negdje drugdje bolje i ljepse. Trudim se da sam uvijek vesela i raspolozena, izvana, malo mi je to teze i iznutra, ali treba probavati kao sto kazes...Jos jednom hvala na trudu, ako budes malo vise u prilici jos mi pokusaj nesto na tu temu, stvarno mi je emotivna strana problem i htjela bih te zamoliti da mi preporucis neku knjigu za nas pocetnike i gdje se to moze nabaviti....pozdrav....
tanja
tanja

Broj poruka : 8
Godina : 52
Datum upisa : 13.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Please help :(

Počalji  andji11 Sre Jun 27, 2012 7:14 pm

Rodjena sam 26.7.1990. 22:35 beograd..ne znam nista o natalnim kartama,zato ostavljam datum..zanima me bracni partner,gde cu ga upoznati i da li je to mozda ova osoba 11.10.1987. 05:35 beograd...molim vas za odg...

andji11

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty pozz

Počalji  plavicuperak Čet Jun 28, 2012 1:31 am

Evo sad cu ja da se napravim pametna a pojma nemam i da ti kazem da ti je vrh sedme kuce u vagi a venera u 4 u raku i da bi to znacilo da ces bracnog druga upoznati negde u kuci ,da ces ga upoznati preko rodbine ili ce i sam muz ti biti dalji rod.vr sedme u vagi bi znacio da je partner fin,pazljiv,cvece,otvaranje vrata i te stvari Smile
Imas i plutona pri kraju sedme sto bi znacilo da bi ti se muz mogao u braku baviti nekim kriminalnim radnjama ili da je policajac.Malo ti i venericu zeza uran iz desete ,tako da mislim da ces ti malo zezati sto se tice braka i bi i ne bi Smile


Samo jos jednom da napomenem da sam ja bas bas pocetnik i da sam ovo sto sam napisala procitala na netu.Nadam se da ce ti jos neko odgovoriti pozz

plavicuperak

Broj poruka : 5
Datum upisa : 29.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  plavicuperak Čet Jun 28, 2012 1:32 am

joj tek sad videh i njegovu kartu tvoj dc je njegov ac i obrnuto,to bi moglo biti to Smile cheers

plavicuperak

Broj poruka : 5
Datum upisa : 29.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  andji11 Čet Jun 28, 2012 3:22 am

hvala ti..ne bih bas zelela da on bude taj..neko mi je gledao jos pre natalnu i rekli su mi da cu muza upoznati preko prijatelja..sad ne znam koliko je to tacno

andji11

Broj poruka : 2
Datum upisa : 27.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Dobar dan dobri ljudi!

Počalji  Jovan 76 Sub Jun 30, 2012 4:22 pm

Hteo bih da vas pitam nesto,mozete li da vidite kako se slazemo tj. nase karte?
Ja sam rodjen u Kragujevcu 11.06.1976. u 03:00,a moja ljubav u Novom Sadu 30.04.1972. u 08:30.
Unapred vam hvala!
Ne zurite,kad god budete mogli.Jako ce mi znaciti vase tumacenje.
Veliki pozdrav!

Jovan 76

Broj poruka : 2
Datum upisa : 30.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  emilija990 Uto Mar 21, 2017 8:53 pm

Draga Tanja,mozete li meni reci ponesto u vezi mog buduceg, sve sto vidite u natalu..kratak opis i kada bih ga mogla upoznati?
http://upslike.net/image/D5UgD

emilija990

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  emilija990 Uto Mar 21, 2017 8:57 pm


emilija990

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Bracni partner u natalnom horoskopu  - Page 2 Empty Re: Bracni partner u natalnom horoskopu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu