Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Devica

+23
jassna
Milan.bombona
Dunja
DzindzerSumadinka
Dream catcher
Rebeka
hajkula
mrs_r
Snezana
Nea
Aqua_
Strelica
vedrana
Jane
Nale 83
Zorica
lado06
Čarobnica
Astrotanja
LoSt_in_SpaCe
beskrajnost
joki22
Maki
27 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Snezana Čet Jul 23, 2009 10:37 pm

Snezo,
Setih se,apropp one price o Devicama i njihovoj "izvitoperenosti"... On je dupla i stvarno je jeziv na stranu duhovitost i sve ostalo,ali onaj deo o kom si ti pricala,je upravo tacan 100%


@Strelice, da ti odgovorim ovde, kod Devica Smile Merkur sa svojom simbolikom je najvažniji dar koji dobijemo svojim rođenjem, znači prvo So- život, a onda Me- pokret, dodir, glas..... moje iskustvo je da je najvažniji zadatak dovesti Merkura u red Smile, hoću reći, razdrndan Me, kao i razdrnadana VI kuća, planete u njoj, je veoma težak aspekt, što ne znači da svaki loše postavljen Merkur je problematičan, to sve zavisi, naravno i od ostalog dela natala, neaspektovan Me nije loš aspekt, naprotiv, ali opet zavisi šta se dešava sa ostalim delom. Kod Devica je to sve umnoženo jer im je Me vladar, a njihova priroda je perfekcionizam, većita sumnja u sebe. Klasična definicija intelektualca je da on ima svoje mišljenje ali ga odmah i negira, analizira Smile , e sad zamisli oštećenog Merkura, koji nema dovolno znanja, koji teži svemu što je ljudsko, divi se rečenom a nema čime to da potkrepi. Vrlo često takve devijacije dolaze iz oštećenog Meseca, a Mesec kada nema znanja da prevaziđe frustraciju ide u osvetu što je najteži bumerang, sve mu se vrati Shocked
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 10:56 pm

Snezana ::Snezo,
Setih se,apropp one price o Devicama i njihovoj "izvitoperenosti"... On je dupla i stvarno je jeziv na stranu duhovitost i sve ostalo,ali onaj deo o kom si ti pricala,je upravo tacan 100%


@Strelice, da ti odgovorim ovde, kod Devica Smile Merkur sa svojom simbolikom je najvažniji dar koji dobijemo svojim rođenjem, znači prvo So- život, a onda Me- pokret, dodir, glas..... moje iskustvo je da je najvažniji zadatak dovesti Merkura u red Smile, hoću reći, razdrndan Me, kao i razdrnadana VI kuća, planete u njoj, je veoma težak aspekt, što ne znači da svaki loše postavljen Merkur je problematičan, to sve zavisi, naravno i od ostalog dela natala, neaspektovan Me nije loš aspekt, naprotiv, ali opet zavisi šta se dešava sa ostalim delom. Kod Devica je to sve umnoženo jer im je Me vladar, a njihova priroda je perfekcionizam, većita sumnja u sebe. Klasična definicija intelektualca je da on ima svoje mišljenje ali ga odmah i negira, analizira Smile , e sad zamisli oštećenog Merkura, koji nema dovolno znanja, koji teži svemu što je ljudsko, divi se rečenom a nema čime to da potkrepi. Vrlo često takve devijacije dolaze iz oštećenog Meseca, a Mesec kada nema znanja da prevaziđe frustraciju ide u osvetu što je najteži bumerang, sve mu se vrati Shocked

Pa,da... Vrlo logicno! kad smo vec kod Merkura... Laughing Hvala Snjezo,bas mi je lepo da citam ono sto ti pises Very Happy
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  mrs_r Čet Jul 23, 2009 11:07 pm

uvek citam kada se pomene devica potreba ili teznja ka perfekciji i to me uzasno nervira. teznja perfektnom nit je prirodna, nit je zdrava, kako se obicno tezi da bude predstavljeno. perfekcionizam je samo druga rec za NEPRIRODNU kontrolu nad stvarima i ljudima, a cim je vestacka i neprirodna, to podrazumeva odsustvo svake spontane i prirodne/neopterecujuce kontrole, koja nam omogucuje prirodan manipulativni prostor u zivotu. perfekcionizam je skoro ravan samoubistvu. ako imamo ideal, on je uvek koran iznad nas (i zato i jeste ideal), pa sad neka neko zamisli tu sumanutu jurnjavu. nikad nije dovoljno cisto, lepo, pametno, glupo...to je nacin da se postane nesrecan. i sto rece jedan moj davni prijatelj: dovoljno sam uredan da budem zdrav, a dovoljno neuredan da budem srecan cheers

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Snezana Čet Jul 23, 2009 11:18 pm

mrs_r ::uvek citam kada se pomene devica potreba ili teznja ka perfekciji i to me uzasno nervira. teznja perfektnom nit je prirodna, nit je zdrava, kako se obicno tezi da bude predstavljeno. perfekcionizam je samo druga rec za NEPRIRODNU kontrolu nad stvarima i ljudima, a cim je vestacka i neprirodna, to podrazumeva odsustvo svake spontane i prirodne/neopterecujuce kontrole, koja nam omogucuje prirodan manipulativni prostor u zivotu. perfekcionizam je skoro ravan samoubistvu. ako imamo ideal, on je uvek koran iznad nas (i zato i jeste ideal), pa sad neka neko zamisli tu sumanutu jurnjavu. nikad nije dovoljno cisto, lepo, pametno, glupo...to je nacin da se postane nesrecan. i sto rece jedan moj davni prijatelj: dovoljno sam uredan da budem zdrav, a dovoljno neuredan da budem srecan cheers

pa lepo si odgovorila, to i jeste problem Devica, pisano je već, one ne prihvataju postojanje te "prljave" strane, ne prihvataju "životinjski" deo čoveka i tu je njihov problem, dobro izbalansirana Devica, recimo, na primer, uvek ima kućnog ljubimca, pa je on dopuna njenog bića- kućni ljubimci VI kuća Smile.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  mrs_r Čet Jul 23, 2009 11:26 pm

koji na primer u ovom trenutku grickaju tunjevinu sa glavom u smecu lol! nego se meni namece pitanje sta se desava kada se takve osobe priblize nekoj 40-toj i izroni "senka", kao najveca "prljavstina" sa kojom se covek susrece? Shocked kupe tri nove sofe i kamion cifa, pronta i asepsola!?!?!?!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Snezana Čet Jul 23, 2009 11:47 pm

mrs_r ::koji na primer u ovom trenutku grickaju tunjevinu sa glavom u smecu lol! nego se meni namece pitanje sta se desava kada se takve osobe priblize nekoj 40-toj i izroni "senka", kao najveca "prljavstina" sa kojom se covek susrece? Shocked kupe tri nove sofe i kamion cifa, pronta i asepsola!?!?!?!

na primer Smile , ali to je vrlo svedena simbolika, život je mnogo bogatiji i tu su Device nenadmašne, naročito ako uđe u samodestrukciju, sve zavisi čime se bavi, koliko još uvek ima potencijala, motiva za "ispraviti", gde je nezavoljstvo, u kom segmentu, da li je potrebna radna ili verbalna terapija a najčešće su to obe, jer Merkur je to. Pogledaj, ako nisi film "Pero" o Markizu de Sadu, tu imaš Device kolko hoćeš Shocked
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 11:52 pm

Snezana ::na primer Smile , ali to je vrlo svedena simbolika, život je mnogo bogatiji i tu su Device nenadmašne, naročito ako uđe u samodestrukciju, sve zavisi čime se bavi, koliko još uvek ima potencijala, motiva za "ispraviti", gde je nezavoljstvo, u kom segmentu, da li je potrebna radna ili verbalna terapija a najčešće su to obe, jer Merkur je to. Pogledaj, ako nisi film "Pero" o Markizu de Sadu, tu imaš Device kolko hoćeš Shocked

UH! Ja sam se zaljubila u Dzefrija kad sam pogledala Pero a kad sam pogledala i Pijanistu sa njim,znala sam da ga volim!!! lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  mrs_r Čet Jul 23, 2009 11:57 pm

Snezana ::
mrs_r ::koji na primer u ovom trenutku grickaju tunjevinu sa glavom u smecu lol! nego se meni namece pitanje sta se desava kada se takve osobe priblize nekoj 40-toj i izroni "senka", kao najveca "prljavstina" sa kojom se covek susrece? Shocked kupe tri nove sofe i kamion cifa, pronta i asepsola!?!?!?!

na primer Smile , ali to je vrlo svedena simbolika, život je mnogo bogatiji i tu su Device nenadmašne, naročito ako uđe u samodestrukciju, sve zavisi čime se bavi, koliko još uvek ima potencijala, motiva za "ispraviti", gde je nezavoljstvo, u kom segmentu, da li je potrebna radna ili verbalna terapija a najčešće su to obe, jer Merkur je to. Pogledaj, ako nisi film "Pero" o Markizu de Sadu, tu imaš Device kolko hoćeš Shocked

da...tako nekako...ili osoba ostaje zarobljena starim obrascima (uglavnom nametnutim od drugih, a ona je ta koja ih odrzava), ili je divno civilizovana iznutra (sto je najredji slucaj) pa sama to prevazidje, ili potrazi strucnu pomoc i da sebi sansu da izraste u osobu prvobitnih (zarobljenih) potencijala. opala, nisam gledala film, ali sam budzila o markizu na netu, da vidim koji su to pokretaci...zajebano Shocked

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Snezana Pet Jul 24, 2009 12:19 am

nisu to nametnuti obrasci, Devica sama određuje pravila, ona je ta koja je izmislila pravila- to je njena psihologija, to ti je isto ko kad bi smo za Lava kazali da mu je neko nametnuo afirmaciju "život" Smile .
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  mrs_r Pet Jul 24, 2009 4:02 pm

jao komsinice snezana, jel mogu ja samo u ejdnom delu da se ne slozim sa tobom Very Happy sta ako se radi o detetu, koje je rodjeno u porrodici, koja ima odredjene, recimo sa odredjenim uplivom patologije, obrasce emocija, ponasanja - to je ejdina realnost koju to dete poznaje, cak i kada poraste, dok se ne susretne sa nekim problemima koji mu kazu: ej! nesto nijen ok sa tvojim funkcionisanjem. tek tada devica/pas/vanzemaljac clown moze da se odluci na stvaranje nove realnosti...ali dok ponudjenu realnost dozivljavas kao jedinu - tesko drunken cuvena postapalica u mnogim oblastima: isti znak u kineskom oznacava i krizu i sansu cyclops

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Snezana Pet Jul 24, 2009 4:46 pm

mrs_r ::jao komsinice snezana, jel mogu ja samo u ejdnom delu da se ne slozim sa tobom Very Happy sta ako se radi o detetu, koje je rodjeno u porrodici, koja ima odredjene, recimo sa odredjenim uplivom patologije, obrasce emocija, ponasanja - to je ejdina realnost koju to dete poznaje, cak i kada poraste, dok se ne susretne sa nekim problemima koji mu kazu: ej! nesto nijen ok sa tvojim funkcionisanjem. tek tada devica/pas/vanzemaljac clown moze da se odluci na stvaranje nove realnosti...ali dok ponudjenu realnost dozivljavas kao jedinu - tesko drunken cuvena postapalica u mnogim oblastima: isti znak u kineskom oznacava i krizu i sansu cyclops

ode ti u neku drugu priču, jer svi mi se rađamo i živimo u nekoj porodici koja često ne daje pravu sliku realnosti, i miživotom u socijalnoj sredini vidimo ili ne vidimo razlike. Ovde je reč i Devici o njenoj psihologiji i da se razumemo nemaju probleme o kojima smo pričali sve Device, samo one raštimane, možda još tačnije niži tip. Kao što je niži Rak, često, šovinista, niži Blizanac- lopov a niža Riba - lažov, na primer Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  hajkula Pet Jul 24, 2009 7:28 pm

Astrotanja ::Ja se baš dobro slažem sa ovim znakom. Umeju da budu tako pametne, obrazovanem, obzirne , prefinjene, pogotovo treća dekada i ako imaju neku planetu u Vagi.

Ovo si sto posto u pravu. Prefinjenije su od vaga. Cini mi se da, mada o ukusima ne vredi raspravljati, ma ne cini mi se nego sam sigurna da vecina devica ima bolji ukus od vecine vaga. Pre cu vagu da vidim kitnjasto, kicerski obucenu nego devicu. Ma sjajne su i sa nekom planetom u lavu. Odlicno se slazem sa njima i razumem, ne samo kao jarac nego imam i sunce i mesec u 6-oj kuci pa ne da umem da pirkam, briskam i stalno se zalim da ne stignem sve da uradim i kako je sve prljavo.
Mada, ima devica koje su bas razbarusene pa i neuredne, valjda izazovni aspekti pa do izrazaja dolazi krajnost.

I znam ih dosta koje se bas lepo slazu sa strelcevima, razumeju se jer su i jedni i drugi promenljivog kvaliteta a sigurno da pomazu planete koje devica ima recimo u lavu ili vagi a strelac sa planetama u jarcu ili skorpionu.

Nije zacudjujuc odnos devica sa blizancima koji imaju planete u biku ili raku (a devica naravno nesto u lavu ili vagi).
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  hajkula Pet Jul 24, 2009 7:33 pm

Vrlo cesto devicama se nametnu obaveze jos od najranijeg doba, uglavnom zbog bolesti clana porodice.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Snezana Pet Jul 24, 2009 8:12 pm

hajkula ::Vrlo cesto devicama se nametnu obaveze jos od najranijeg doba, uglavnom zbog bolesti clana porodice.

ovo se može reći za moju stariju sestru ali ne zbog bolesti, njoj je pripalo da zbog zauzetosti mame, čuva mene kada sam bila mala, jako se obradovala kada sam se ja rodila i to je bila i njena zelja da bude stalno pored mene- brižna Devica, a i Mo joj je u Vagi, pa je bila mama meni, svojoj sestri. Slažem se da su vrlo prefinjene u oblačenju i u poređenju sa Vagama. Vage umeju grozno da se zapuste, opet teoretski, kaže se da su skitnice na ulici, prljave, često Vage- birajući previše, razočaraju se i odreknu svih lepota koje im je davala njihova vladarica Venera.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  hajkula Pon Jul 27, 2009 1:09 am

ne znam da su vage prljave, skitnice ako se razocara ode u celibat, to da ali ne znam ni jednu da ne vodi osnovnu higijenu o sebi dok devica zna da ide isflekana, da zapusti sebe i kucu

vaga ume da pretera u kiceraju ako je venera pod nekim negativnim uticajem ako je venera u kvadratu sa mesecom i jupiterom, da izgubi meru kao i bikovi
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  lado06 Uto Jul 28, 2009 12:20 am

Ja sam Bik koji voli muziku,uziva u hrani ali podznak devica je nekako to izbalansirao tako da nisam bik koji preteruje.Devica je to korigovala Shocked vodim racuna o ishrani.Dobro znam sta mi prija.
Mislim da su device strasno disciplinovane,organizovane,vredne zbog toga ih postujem.
I strasno samokriticne
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Rebeka Pon Nov 30, 2009 3:48 pm

Da Li se i vama čini da su Djevice jako dobri domaćini.?
Njihov prostor uvijek mi je genijaLno uređen, dakako urednost na prvom mjestu, aLi sve sa ukusom, ne bih rekLa 'steriLno' jer me to podjeća na zubare i boLnice. xD
Imam prijateLjicu koja je Djevica i u njenoj sobi ima najmanje dvjesto svijeća, sve poredane po bojama i nijansama (i nijedna se ne smije pomaknuti sa svoga mjesta.)
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Astrotanja Pon Nov 30, 2009 4:23 pm

Rebeka dobro nam došla.! Very Happy cheers flower flower flower


u pravu si. Većina devica, je su dobri domaćini, često veoma uredne i dobro organizovane osobe, koje drže do čistoće, reda, rada. Pa nije slučajnošesta kuća u zodijaku kuća koja se odnosi na posao zdravlja,higijene, oblačenja itd. Narvno zavisi i od položaja Merkura u natalu i od toga da li je ovaj znak naglašen, gde se nalazi vrh šeste kuće. gde je otišao vladar i sl.


Ja imam Mesec u devici i obožavam sveće, lepe mirise, obraćam puno pažnje na boje kako u životnom prostoru, tako i predmete koje unosim. Dobro se osećam kada mi je sve na svom mestu, prija mi red i čistoća , ali nisam parnoična. Laughing
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Rebeka Pon Nov 30, 2009 4:48 pm

HvaLa ti na dobrodošLici Very Happy

AstroLogija mi je oduvijek biLa zanimLjiva, aLi tek sam nedavno počeLa čitati knjige i tragati po netu, pa mi je gLavni izvor na temeLju kojeg donosim neke zakLjučke moje opažanje. Tako da sam počeLa 'promatrati' sve Ljude oko sebe na neki novi način. Smile
A za Djevice sam prvo uočiLa tu organiziranost, ukus i stiL.
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Dream catcher Pet Jan 08, 2010 3:11 am

Evo jos jedne device, podznak ribe. Volim da pravim nered, ali ne volim kucne poslove, nekako mi se cini da gubim vreme na njima, ali opet ne mogu ni dugo da gledam haos, pa se uvek nekako nakanim da sredim sve. Svoje stvari ne volim da mi se diraju bez pitanja i tacno znam kako sam nesto ostavila. To ne znaci da je sve pod konac slozeno, ali je za mene fino, to je valjda moj neki red Smile. Ali zato, koliko god nekad dopustila da mi u sobi prevlada haos, sebe ne zapustam. Nema sanse da izadjem iz kuce u recimo odeci koja nije bas najcistija ili prljave kose i sl. Jedna od stvari koja mi smeta kod sebe je sto sam previse sklona analiziranju sebe i nekih dogadjaja, to me nekad bas zna iscrpeti. Ali zato volim da analiziram ljude, njihovo ponasanje, dosta me privlaci psihologija, to me nekako opusta Smile
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Astrotanja Sub Jan 09, 2010 1:58 pm

Dream catcher, dobro ti nama došla! Drago mi je da si sa nama.
cheers sunny santa
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Dream catcher Pon Jan 11, 2010 12:29 am

Hvala, bolje vas nasla Smile flower
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  DzindzerSumadinka Sub Sep 18, 2010 12:59 am

Pozdrav svima, evo jos jedne Device sa vama, Meni je izgleda Onaj od gore uvalio baxuza Devicu, ali se vise osecam kao Vaga, mislim, ponasam se i nalazim sebe vise u Vagama ili u Lavicama (sto mi je podznak)...Nikako mi se ne svidja sopstveni znak, sputava me nepotrebnim detaljima, u zadnje vreme mi je koncentracija vidno oslabila sve zbog pamcenja nekih glupih detalja koji mi uopste ne trebaju; nemam ni malo smisla za oblacenje, modu, estetiku, uklapanje detalja i sl. Sve kod mene mora da bude ili perfektno ili nikako. Ne volim to sto ocekujem puno od svih i sto kad dam celu sebe nekome obavezno me taj neko zezne... Crying or Very sad
DzindzerSumadinka
DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Локација : Beograd
Datum upisa : 17.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Astrotanja Ned Sep 19, 2010 12:09 am

Džindžer Šumandinka dobro nam došla! Very Happy cheers sunny flower
Imaš ti Ascedent u Lavu, kao i potpečat Vage, kao i sunce u trećoj dekadi Device, koje već ima premise Vage.

O Veneri u Devici imaš u rubrici Venera u znacima koje je postavila Slađana. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Dunja Ned Sep 19, 2010 12:36 am

oho,pa ja se nisam upisala ovde...Very Happy
Devica sa podznakom Lava..volim i jedan i drugi svoj znak..Devica mi daje promisljenost,inteligenciju,recitost,mudrost,promisljenost-a Lav pak nagon,impuls,rekaciju,vatru,temperament...
Spolja-u ponasanju i izgledu-totalna Lavica,a iznutra-Devica

nije lose,ne zalim se na podeljene karte! Very Happy
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Devica - Page 2 Empty Re: Devica

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu