Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaga

+7
lado06
libra_girl
marijadina
vedrana
ivana..mansonxD
Kasija
Maki
11 posters

Ići dole

Vaga Empty Vaga

Počalji  Maki Pon Nov 10, 2008 3:20 pm

Znak Vaga

U svom prividnom kretanju oko Zemlje, Sunce boravi u sazvežđu Vage od 23.09. do 22.10. Za ljude koji su rođeni u tom vremenskom periodu kažemo da su rođeni u znaku Vage. Vaga je vazdušni, kardinalni, muški znak, sedmi po redu.
Vladar Vage je Venera.
Venera, planeta ljubavi i lepote, donosi osobama rođenim u ovom znaku sklonost harmoniji, umetnosti i estetici, kao i dominaciju osećanja u svakoj situaciji. Zbog toga sve odluke zavise od trenutnog doživljaja i emocija, a samim tim ove osobe nisu u stanju da budu objektivne. Svaka provokacija im poremeti ravnotežu i tera ih u ekstrem, usled čega im raspoloženje varira od potištenosti do izrazite veselosti. Naglašena im je težnja za partnerstvom, a svoje intimne stvari čuva od pogleda javnosti.Pozitivne osobine: pravednost, urednost, taktičnost, šarm diplomatičnost, komunikativnost, humanost i sklonost ka kompromisima Negativne osobine: neodlučnost, preterana kritičnost, sitničavost, nedostatak poverenja
Posao: Osoba rođena u znaku Vage je u poslu pedantna i brza. Moguća zanimanja su: sudija, advokat, trgovac, umetnik, diplomata i sva zanimanja vezana za lepotu i kulturu: scenograf, kostimograf, frizer, kozmetičar, modni fotograf...
U ljubavi ove osobe daju prioritet etici i osećanjima, pre nego strasti. Nisu ljubomorne i verne su.Ako partner nije previše osetljiv na kritiku, brak im je harmoničan. Dobro se slažu sa osobama rođenim u znaku Vodolije, Blizanaca, Ovna, Lava i Strelca, dok sa Jarcem i Rakom odnosi nisu harmonični.
Zdravlje: Osobe rođene u ovom znaku . Osetljivi su im bubrezi, koža, vene, jetra, žuč i nervi. zdravlje im mnogo zavisi od raspoloženja i skloni su hipohondriji. Podnose sve medikamente, a prija im uteha i važan im je nastup lekara.
Boje: svi tonovi plave boje
Kamen: smaragd, dijamant, plavi safir
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  Maki Uto Nov 11, 2008 1:27 pm

Opshte karakteristike:

Vladajuca planetaVenera
Polaritet:Pozitivan
Kvalitet:Kardinalni
Element:Vazduh
Omiljena boja :Plava i pastelne
Dragi kamen srece:Safir i žad
Dio tijela:Bubrezi i koza
Kljucna fraza:Ja održavam ravnotežu
Glavne osobine:Kosmopolitski ali nodlečan
Kuca:sedma
U egzaltaciji:Saturn 20 st
U izgonu :Mars
U padu :Sunce 29 st


Vagom vlada planeta Venera,koja joj daje umjerenost,ljepotu,ljubav i pravednost,privlacnost za sve sto je lijepo i prefinjeno,kao i zelju da zivi u harmoniji sa sobom i drugima.Prilicno se lako prilagodjavaju svim okolnostima.Možda je Vaga s tog stanovista ,najsrecniji znak,jer i kad joj ne ide bas sve na ruku,ona se zadovoljava onim sto joj zivot pruza.

Vaga voli savrsenstvo,ne voli svadje i nesuglasice,srdačna je i prilagodljiva,spremna da pomogne.Ona ima ljubazan i iskren karakter i posjeduje blistavu inteligenciju.Vaga je sentimentalna,njezna,osjecajna.Teži harmoniji,staloženosti,vjecitom optimizmu,kao i zelji za putovanjima.

Vaga nije za fizicki posao vec za finansije,umjetnost,trgovinu.
Podanici Vage su cesto opimisti,veseljaci,ali u njihovoj cudljivoj prirodi,smjenjuju se periodi zanosa i optimizma sa trenucima depresije.
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  Kasija Ned Nov 16, 2008 1:54 am

Vaga-Zena

Vage su obicno ovalnog oblika lica.Ona ima veoma glatku kozu i lijepu figuru.Ona ce uloziti mnogo napora da odrzi svoju kozu cistom i lijepom.Veoma cesto moze biti alergicna na kozmeticke proizvode i sminku,medjutim briga o njenom licu i borba sa borama je njen hobi.U tome dobro uspijeva zato i izgleda znatno mladje nego sto ustvari ima godina.
Moze biti vrlo nevaljala pout nekog djecaka,ali i pored toga ona je 100%zenstvena.Ona podjednako lijepo izgleda bilo u dzinsu ili u vecernjoj haljini.Smatra da su zene ravnopravne sa muskarcima.Ponekad moze misliti brze od vas ali vas nece ostaviti iza sebe.Ucinice sve da se ne osjetite pobjedjenim ili savladanim u bilo kojoj igri koju igrate sa njom pa cak i kad ona pobjedjuje.
Voli da flertuje,iako ni sama ne zna sta zeli.Ne moze se odluciti sto zeli a sto ne,pa vrlo cesto mjenja svoje planove.
Jako se lijepo oblaci i zna kako to da iznese.Voli crne haljine i cvjetne parfeme.

Ima misljenje o svemu i moze se prepirati satima i za gotovo sve moze da nadje argument.Ukoliko nije u pitanju neka ozbiljnija svadja,u stanju je da se sa vama prepire i da vam s vremena na vrijeme uputi smijesak.

Za sve pronadje dobar razlog,pa cak i kad protivrijeci sama sebi.Ne moze se odluciti sto je dobro a sto lose za nju,jer sve ima svoju dobru i losu stranu.Vagama je veoma vazno sto drugi misle o njoj.Misljenje drugih joj je gotovo podjednako vazno koliko i samo njeno misljenje.

Veoma je prilagodljiva.Voli timski rad.Ako je pitate za misljenje ili savjet rado ce vam pomoci,osim ako joj se ne dopada vase ponasanje.Vrlo vas lako moze promjeniti tako da i ne primjetite da je ta promjena ustvari njena zasluga.
Dobra strana veze sa zenom vagom se ogleda u tome sto vam se nikad nece mjesati u vas licni zivot.Nikada vas nece obrukati u javnosti.......
Kasija
Kasija

Broj poruka : 7
Локација : Cetinje
Datum upisa : 15.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  ivana..mansonxD Ned Jun 28, 2009 12:36 am

Ja sam wagaaa,,,, Smile Smile Smile Smile ...a wenera mi je u Devici Smile Smile

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Jun 30, 2009 8:47 pm

Meni se jako dopadaju zene vage,a licno bih volela da mi je mo u vagi Rolling Eyes
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  marijadina Sre Avg 04, 2010 8:35 pm

Jedino što mi smeta kod Vaga, a i sama sam vaga je neodlučnost. Zna nekad potpuno da paralizuje. vage jesu lijepe i sarmantne i vrlo lako mogu osvojiti bilo koga, al koliko vidim i po sebi i po mnogim prijateljima vagama, tesko zadrzavaju ljude karaj sebe, bas zbog te neodlucnosti.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  libra_girl Pon Jun 20, 2011 11:12 pm

marijadina ::Jedino što mi smeta kod Vaga, a i sama sam vaga je neodlučnost. Zna nekad potpuno da paralizuje. vage jesu lijepe i sarmantne i vrlo lako mogu osvojiti bilo koga, al koliko vidim i po sebi i po mnogim prijateljima vagama, tesko zadrzavaju ljude karaj sebe, bas zbog te neodlucnosti.

Ja kao vaga se slazem,tesko se ljudi zadrzavaju, mislim da vage imaju potrebu da se bas dopadaju ljudima i da im se uvek neko udvara,flertovanje obozavamo Smile Neodlucnost,eh ne kazu dzabe probirac nadje otirac...al ne mislim da ta nemogucnost zadrzavanja proizilazi iz neodlucnosti,vec zbog toga sto znamo kako se brzo vezujemo i da smo spremne na sve,pa glumimo ravnodusnost i onda ljudi samo odu...

Komunikativne smo,vesele,volimo drustvo,ne volimo nepravdu.... U drustvu smo veseli ,diskutujemo o svemu,filozofiramo,ali kad smo u nasa 4 zida umemo biti sklone suvisnom razmisljanju pa cak i depresiji
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  marijadina Pet Sep 09, 2011 7:10 pm

Potpuno si u pravu.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  lado06 Sub Sep 10, 2011 10:39 pm

Ne bih volela da se Vage naljute al sam primetila da su strasno obuzete novcem.
Da ne kazem da im se sve vrti oko para.
Poznajem mnogo Vaga,jedna je moja bliska prijateljica,al to kao po pravilu,mnogo im je vazan novac,toliko da novac im je uvek ispred svega drugog.

Mislila sam da su Vage neko ko imaju dobar balans.

Ne razumem??
Ja sam bila ubedjena da bih takvu osobinu ja trebala da imam study
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  marijadina Pon Sep 26, 2011 5:10 pm

Cini mi se da nije novac toliko u pitanju koliko luksuz. Estetika je vagama jako bitna, i nekad zna dobro da kosta.

marijadina

Broj poruka : 13
Datum upisa : 02.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  sara Pon Sep 26, 2011 5:51 pm

Kasija ::Vaga-Zena
Ima misljenje o svemu i moze se prepirati satima i za gotovo sve moze da nadje argument.Ukoliko nije u pitanju neka ozbiljnija svadja,u stanju je da se sa vama prepire i da vam s vremena na vrijeme uputi smijesak.


Za sve pronadje dobar razlog,pa cak i kad protivrijeci sama sebi.Ne moze se odluciti sto je dobro a sto lose za nju,jer sve ima svoju dobru i losu stranu.Vagama je veoma vazno sto drugi misle o njoj.Misljenje drugih joj je gotovo podjednako vazno koliko i samo njeno misljenje.


Dobra strana veze sa zenom vagom se ogleda u tome sto vam se nikad nece mjesati u vas licni zivot.Nikada vas nece obrukati u javnosti.......

sunny...nikad nisam vidjela vagu koja se prepire satima, ja znam da one više šute nego što govore...
da, ovo što sam boldirala to me kod njih nervira... do vraga, zašto im je toliko važno nečije mišljenje o njima...


Poslednji izmenio sara dana Ned Mar 03, 2013 11:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  Natasha-77 Uto Sep 27, 2011 11:56 am

Moj suprug ima Mo u Vagi u 8.,mada poznam dosta Vaga,imam drugaricu koja je Vaga,a od svih prijatelja mog supruga najvise mi odgovara bas jedn koji je Vaga,volim ih zato sto su veseli,optimisticni i znaju biti jako umiljati..mada ponekad mi cini da ne razumeju patnju drugih ljudi ili jednostavno ne vole da pricaju o losim stvarima,moj suprug je takav...sa njim mozes da pricas o bilo cemu,ali kad se pokrene neki ozbiljniji razgovor ratovi,umiranje i sl. on odmah menja temu,pa tako stvara utisak bezosecajne osobe...neznam da li je to karateristika Mo u Vagi ili Mo u 8....a da inace Vage mogu dosta da trpe npr.na poslu a da se ne bune ili da se suprostave sefu..
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  sara Uto Sep 27, 2011 7:05 pm

..


Poslednji izmenio sara dana Sre Feb 27, 2013 9:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  Rasheljka Ned Jan 06, 2013 11:23 pm

Ja sam vaga i u podznaku sam vaga i svi mi kažu da sam totalno netipicna vaga
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  anjaa13 Sub Feb 09, 2013 12:35 am

lado06 ::Ne bih volela da se Vage naljute al sam primetila da su strasno obuzete novcem.
Da ne kazem da im se sve vrti oko para.
Poznajem mnogo Vaga,jedna je moja bliska prijateljica,al to kao po pravilu,mnogo im je vazan novac,toliko da novac im je uvek ispred svega drugog.

Mislila sam da su Vage neko ko imaju dobar balans.

Ne razumem??
Ja sam bila ubedjena da bih takvu osobinu ja trebala da imam study

ja sam dupla vaga,i uopste se ne slazem s ovim,bas ni malo nisam obuzeta novcem,niti luksuzom....naprotiv...

anjaa13

Broj poruka : 15
Datum upisa : 10.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Vaga Empty Re: Vaga

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu