Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

3 posters

Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  TheTajci Sre Sep 08, 2010 2:32 am

Dragi ljudi,
Sa mi je bio u tranzitu i prešao preko prepune 12. kuće. Sad će na prvu u konukciju sa Plutonom. Šta mi to donosi? Osim što se selim upravo...Hvala svima na odgovorima..

Ovo je moj natal…

TheTajci
Gost


Nazad na vrh Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty Re: tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  TheTajci79 Sre Sep 08, 2010 2:38 am

[quote="TheTajci"]Dragi ljudi,
Sa mi je bio u tranzitu i prešao preko prepune 12. kuće. Sad će na prvu u konukciju sa Plutonom. Šta mi to donosi? Osim što se selim upravo...Hvala svima na odgovorima..

Ovo je moj natal…
https://2img.net/r/ihimizer/i/tanja.gif/

nadam se da je sad uspelo...

TheTajci79

Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty Re: tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  Astrotanja Sre Sep 08, 2010 9:51 am

Selidbu, promenu donosi ti i Pluton tranzitni na Ic, kao i trigon Urana sa Merkurom natalnim. Ima da prođe još dosta vremena dok Saturn ne dođe na tvog natalnog Plutona, jer to neće biti ove godine. Tada je dobro promeniti nešto, odreći se nečeg što je bilo loše po tebe, menjati samu sebe, raditi na uspostavljenju unutrašnje ravnosteže, emotivne pre svega, kao i samodiciplinoabno pristupati. Treba biti uporan, ne odustajati bez obzira na teškoće koje su prisutne.
Često utiče na zdravlje, donosi neke zdravstvene probleme,ali savladive koje mogu da se izleče. Nekada izazove i veom promenjeno psihičko stanje, neretko patnju, ali naravno zavisno od ostalih aspekta, kao od natalne Venere i sl. sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty Re: tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  TheTajci79 Sre Sep 08, 2010 11:42 pm

draga imenjakinjo,
mnogo hvala na ovako ekspresnom odgovoru. Znam da neće još doći do Plutona, ali naprosto, imati Pluton u prvoj kući i prepunu 12.tu sa sve Saturnom, Marsom...nije nimalo lako. I na sve to tu se ugnezdio Mesec. Jedino malo Jupiter vadi situaciju. Smile Jasno mi je da sam okrenuta unutrašnjem zbog svega toga (zato sam i napisala roman "Levo od Venere", mada nema preterano veze s astrologijom), te da mnogi astrolozi kad otvore moj natal kažu: U, pa ti si Devica, ne Strelac, kao i to da sam sklona depresijama, što nije tačno. Iako imam bogat unutrašnji svet i mesec u devici u 12. kući, vrlo sam vesela, dinamična, poletna, ekstrovertna, bučna i radoznala, kao svaka prava Strelica, i to ih sve veoma zbunjuje. Radila sam i (po Duporovoj metodi) tačnu proveru vremena rođenja, i tačna je. Nikad nisam shvatila zašto zbunjujem astrologe. Wink

Međutim, osećam da mi se događaju velike promene. Pokidala sam neke dugogdišnje veze i odnose koji su me iscrpljivali i zbog kojih se moj život godinama vrteo u krug, kupujem stan, selim se iz trenutnog u neki treći, ne znam da li ću menjati posao...prosto, trenutno u mom životu ništa nije dovoljno stabilno i ja bih stvaaarno volela da znam zašto je to tako (u astrološkom smislu). Eto, tako.

Primite puno pozdrava i molim Vas, javite mi adresu na koju mogu da Vam pošaljem svoj roman kao poklon (speedy@neobee.net).


TheTajci79

Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty Re: tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  TheTajci79 Sre Sep 08, 2010 11:51 pm

ako nisam dovoljno jasna Wink
Embarassed
dala sam svoj mail kako biste mogli na njega da mi pošaljete svoju (zemaljsku) lol! adresu na koju bih Vam poslala knjigu (hard copy)
evo, sastavih smislenu rečenicu, konačno cheers

TheTajci79

Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty Re: tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  da igual Čet Sep 09, 2010 5:55 pm

TheTajci79 ::draga imenjakinjo,
Međutim, osećam da mi se događaju velike promene. Pokidala sam neke dugogdišnje veze i odnose koji su me iscrpljivali i zbog kojih se moj život godinama vrteo u krug, kupujem stan, selim se iz trenutnog u neki treći, ne znam da li ću menjati posao...prosto, trenutno u mom životu ništa nije dovoljno stabilno i ja bih stvaaarno volela da znam zašto je to tako (u astrološkom smislu).

to je zato što je tr. SA imao turneju preko ove vesele družbe u tvojoj 12. kući, od kojih je najosjetljivija točka ova SA/MO konjunkcija - gdje je SA kad je prelazio preko sveg tog dosta stvari očistio, koje naprosto nisu valjale i trebale su otpasti.. ovo je i jedan od tvojih najbitnijih životnih perioda, jer si s tom SA turnejom proživjela i Saturnov povratak - jedan od najbitnijih životnih ciklusa!
sad kad je zakoračio u prvom polju, ti ideš dalje na novim osnovama ili ih ovdje tek postavljaš, jer one stare su trusne i po njima se više ne može hodati.
SA ti je ovdje sigurno skinuo ružičaste naočale i prisilio da pogledaš istini u oči, da vidiš druge kakvi zapravo jesu, izvukao strahove na površinu i rekao da se suočiš s njima, čime si zapravo pogledala sama sebi u oči i vidjela tko si.
ovo što prolaziš zadnjih cca 2 godine pa nadalje nisu nikako beznačajne stvari, to su životno važni procesi koji se sada dešavaju u tebi i kojima ćeš menjati toliko stvari u vezi sebe Smile

sretno!

da igual

Broj poruka : 19
Datum upisa : 18.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty Re: tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  Astrotanja Čet Sep 09, 2010 8:24 pm

Izvini, jasna si, samo sada sam tek pročitala tvoj post, poslaću ti. Unapred hvala imenjakinjo. Very Happy sunny flower


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Sep 10, 2010 12:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty Re: tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  TheTajci79 Pet Sep 10, 2010 12:09 am

nema na čemu, draga Tanja.
Hvala tebi na brzini,ažurnosti i odgovorima...

TheTajci79

Broj poruka : 4
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :) Empty Re: tranzitni Saturn na Asc u konjukciji sa Plutonom!!! Pomoc :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu