Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

+5
Arijana
Milica
Aleksandra
Astrotanja
MalaMisi
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Astrotanja Pon Feb 14, 2011 11:20 pm

Ono što je meni ovde jako uočljivo i što donosi problem, pa i opasnost po ovu osobu je Uran u 11. u kvadratu sa Suncem i MEsecom, koji su opet u opoziciji, ovo govori o prijateljima, koji mogu imati jak i opasan uticaj na njega i da do zarde može doći kroz neki grupni rad, ali rizičan, koji može da mu donese opasnost, sukobe i probleme nagli raskid prijateljstva.

Neptun umešao svoje prste,kako je na Asc, pa utiče da on jasno ne vidi sebe i da je sklon uticajima drugih, da je u stanju da svojim iluzijama i sklonosti ka drugoj relanosti donese sebi problme. Uskooro će Neptun biti u konjukciji sa njegovim suncem i praviće opozciju sa meescom i kvadrat sa Uranom , pa mu predstoje problemi, razočarenja vezana za nekog prijatelja, moguće i neke obmane, samoobane i slično, a ako koristi drogu može lako postati zavisnik.

Interesantno da mu sada Saturn tranzitira devetom, pa neka bude obzriv što se tiče svega što ima veze sa sudom i zakonom:sunny:
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Arijana Uto Feb 15, 2011 1:46 am

Tanja,jel bi mogla malo detaljnije u to razocarenje u priljatelja...? Mislis da bi mu neko mogao zabosti noz u ledja? mada,tesko mi je to da poverujem,jer se njega boje dosta...Ne koristi drogu,u to sam 200 posto sigurna,zato i on radi poslove na veliko,jer je cist,ili da citiram njega '' nisam idiot da koristim'' jos i trenira,i to njega dosta vuche,rekao mi je da je on u zivotu sebe silio u to,sport,borilacke vestine ( rekla sam da je svojevremeno bio prvak Srbije ,i stekao '' ime '' kako ovako,tako i..pa,u mracnijim kutovima ) da ne bi zapao u to, jer '' bojim se da bi mi se svidelo ''...
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Astrotanja Uto Feb 15, 2011 2:10 pm

Vladar jedanaeste je Pluton, na Mc, to dovodi u vezu sa moćnim ljudima, ali i njemu donosi moć, ili uticaj na druge. Neko od moćnih, ali skrivenih osoba, onih koji su na vrhu, koje štiti zakon, jer je Pluton u Vagi, a opet i sam Uran u jednaestoj govori o prijatelju koji nije običan, koji je inteligentan, moguće i vrloobrazovan, koji se pojavljuje nekontinurano u njegovom životu, u smisu sad je tu, a sad nije . To je osoba koja ga može uvusti u rizik, a ne zabosti nož u leđa, ovo je inteligentna osoba, koja je vrlo nekonvencionalana, koja ne odstupa od nečeg svoga i koja je u vezi sa njim preko novca, jer je Venerom u drugoj upravlja Uran. To su neočekivani, nagli obrti, situacije koje nastupaju kao grom iz vedrog neba, koje su vezane za rad grupe i sl. Signfikator Uran je Jupiter u 9. , pa to može biti neko ko ima veze sa zakonom, ali više vezanim za sud. Opasnost dolazi od takve osobe. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Arijana Uto Feb 15, 2011 2:57 pm

Hvala Tanja... Smile dakle,ono sto zelis reci je da mu ta osoba nece nuzno zeleti zlo,ali pre,zbog svoje prirode ce ga uvuci u probleme...nadam se da mu se ne pishe robija,posto se ponosi time kako nikad nije bio u zatvoru flower Mada me malo brine sto si rekla osoba vezana za sud,jer ne zelim da ga ta osoba upravo strpa u zatvor ili mu napravi probleme sa zakonom....

zanimaju me takodje i...deca Smile posto on jako hoce dete,a ima vec trideset godina,tj sad ce da ih buni,i kaze da jedva ceka da ima sina,ali nesto se meni cini da nije stvoren za takav porodican zivot....
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Dunja Uto Feb 15, 2011 4:37 pm

a sto se meni cini da si ti u vezi sa tom osobom??? Laughing Surprised Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Arijana Uto Feb 15, 2011 5:30 pm

Laughing pronicljivo Dunja, al ne Wink nismo nas dvoje nikad bili u vezi...vise smo bili drugovi nego nesto drugo.
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Zorica Sre Mar 23, 2011 2:28 pm

Arijana ::Hvala Tanja... Smile dakle,ono sto zelis reci je da mu ta osoba nece nuzno zeleti zlo,ali pre,zbog svoje prirode ce ga uvuci u probleme...nadam se da mu se ne pishe robija,posto se ponosi time kako nikad nije bio u zatvoru flower Mada me malo brine sto si rekla osoba vezana za sud,jer ne zelim da ga ta osoba upravo strpa u zatvor ili mu napravi probleme sa zakonom....

zanimaju me takodje i...deca Smile posto on jako hoce dete,a ima vec trideset godina,tj sad ce da ih buni,i kaze da jedva ceka da ima sina,ali nesto se meni cini da nije stvoren za takav porodican zivot....


Arijana tvoj drug je pred velikim prekretnicama. Saturn kad dodje na MC on ce biti u velikim problemima. Neptun na ascedentu daj enajbolje lazove koje nikada nemozes da upoznas, jer ni oni sebe ne poznaju. On zbogneptuna moze zavrsiti zivot pod misterioznim uslovima i to u zatvoru.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  alea Uto Mar 29, 2011 11:24 am

Arijana, ja bih rekla da njegovi prijatelji jesu iz kruga narkomana, opasnih kriminalaca, takvo mu je i okruženje možda, i okolina u kojoj živi.

On jeste malo labilan, jer je Riba/Strelac sa NE0ASC i MA u Ribama, ali ne bih ja baš rekla da je on sam narkoman, mada ne tvrdim da bi mogao u nekom momentu da poklekne.

NE na ASC ne daje uvek lažove i Zorice ne diraj mi NE0ASC, daje i veliko osetljivost na okolinu, smekšava ego karakter osobe, pa je on kao Riba lako povodljiv.

Ali, ipak on ima jako visoke moralne vrednosti, jak karakter jer mu je vladar ASC upravo JU0SA u Vagi, a SA je tu egzaltiran, medjutim, on zbog svog JU u Vagi ne voli da odudara od drugih, voli da se prilagodi, medjutim, ima on dovoljno snage da rasudjuje šta je dobro a šta loše - 9 polje.

Ono što je i Tanja rekla, prijatelji sa kojima se druži su njemu problem, jer je UR i inače simbol prijatelja a njemu je u 11 polju, dispozitor i vladar 11 polja je MA u Ribama koji daje sumnjive osobe, alkohol, droge i koješta...ali on je pre svega JU0SA u Vagi.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Astrotanja Uto Mar 29, 2011 1:49 pm

Alea, odlično si ovo zapazila i dobro objasnila Smile

Nadam se da se nećeš imati ništa protivda nešto dodam, na šta si me podstakla svojim tumačenjem Jupitera i Saturna i njihovu ulogu na ovu osobu. Primećujem da su mu Jupiter i Saturn retrograni. Upravo ova retogradnost može dovesti da se njegov moralni kodeks, dođe do izražaja tokom vremena, moguće i kroz neku vrstu iskustva, posla sa sudom i Zakonom, posebno nakon obnavljanja Saturnovskog ciklusa, tj. Kada su retrogradne planete Jupiter i Saturn da je potrebno vreme da on dođe do izražaja, da bi se osetio, došao do izražaja uticaj ove planete. Kod mlade osobe on se neće osetiti u ranom periodu života, već vremenom više i to po meni u zrelom i kasnijem životnom dobu.

Venera koja utiče na njegov Saturni i Jupiter je u Vodoliji, gde mu može doneti promene, reforme vezane za sistem vrednosti, posebno što je u drugoj natalnoj, ali kada bude pokrenuta od neke planete, recimo Urana kad bude bio u sekstilu sa njom, kao i Saturn koji je u Vagi i koji kad bude u trigonu sa natalnom Venerom, može doneti nešto značajno i poztivno vezano i za moralne vrednosti.

Dodala bih nešto što mislim da je veoma važno, a to je da su ove dve planete Saturn i Juiter u inkonjukciji sa Marsom u Ribama, što mu može doneti i da bi mogao postati žrtva drugih, upravo prijatelja, jer je Mars suvladar 11. koja je u Škorpiji.

Mars u inkonjukciji sa Saturn ukazuje i na izvesne poteškoće u saradnji sa drugima, koje treba da prevaziđe. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Arijana Uto Mar 29, 2011 3:27 pm

Tanja,ako ista znaci,on se prestao baviti kriminalom sad u potpunosti,okrenuo se opet sportu,i to ima jednu jako veliku priliku sad,....rekao je da se njemu ne svidja takav zivot,da ima to svojih cari ali da u sushtini nema smisla,da stalno moras da muljas nesto,sakrivas itd.

jel bi mogla malo detaljnije da mi objasnis to ''mogao bi biti zrva drugih''....? ne znam tacno kako se gleda smrt u necijoj karti, vladar osme mu je sunce na nultom ( kriticni stepen jel ) i ja mislim da nije lose postavljen al ga napada taj uran....opasnost od prijatelja,mislis da bi mogli jednom nesto da mu urade?
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Astrotanja Uto Mar 29, 2011 10:36 pm

Mogli bi, mada ja bih rekla da bi on mogao da se izvuče.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Arijana Sub Apr 09, 2011 10:26 pm

Tanja,samo d ati javim... da si bila u pravu...uhapsili su ga pre dva meseca... pushten je sad
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  malkav Uto Jul 05, 2011 11:28 pm

layne staley - alice in chains - overdose

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/2eat9xc.gif
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu? - Page 2 Empty Re: Koji aspekti ukazuju na korišćenje i dilovanje droge u natalnom horoskopu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu