Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASPEKTI VENERE

+74
lilyrose
volimzivot
Vita83
Rasheljka
Hocanka
kaktus-vila
Anchica
Sagittarius :))
Marina N
medgirl85
galaksija
Natasha-77
Felikitas
venus_pisces
redwoman
NasmeJANA
yildirim
Nikolina
bubili
EMA66
Alicia
malamo
pravoizpodsvesti
AfRoDiTiCa
Formalhaut
lijana
Dunja
sara
skorpijica
Milica
senka023
sudija
venerica
hello
IVA
alea
zelena dolina
Rebeka
tanjica
jassna
BoSaNKa
Angie
Revelation
Kocka je bacena
elaelena
nolita
gernica
golicava mašta
danijela
hajkula
DUH
Makica
Doree
Snezana
Izida
vedrana
Strelica
draganica
ArijeL
Jane
capella
beskrajnost
lado06
Kasija
Čarobnica
inja
LoSt_in_SpaCe
mesmerized
Lima
Astrotanja
zeka
Nale 83
Latica
SANDRA
78 posters

Strana 10 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  malamo Pet Maj 20, 2011 10:46 am

sara,

ne znam sta da ti kazem za mars konjukcija saturn. kad mi se tranzitni saturn priblizio ovoj konjukciji tj. prvo marsu jer mi je na 18 vage (a bio je na 17) ja sam se osecala ODLICNO . Obicno se ljudi u ovom aspektu ne osecaju tako, ali ja sam osecala akciju, pokret, konacno ide nesto, desava se... januar mesec mi je bio jedan od najlepsih meseci za sve vreme veze. cak nisam osecala ni presiju ni tenziju. vise neku euforiju u vezi happy end-a. a onda je krenuo retro. kako je krenuo retro tako smo i mi krenuli retro Mad . sad se osecam ocajno i sve sto je u januaru izgledalo blizu, sad izgleda tako daleko...

da se vratim na temu. jos jedna informacija za one koji u natalu imaju kombinaciju venera u jarcu, saturn u vagi tj. izmenjena mesta. ova venera trazi i voli ovog saturna jer je njoj u njemu mesto (veneri je mesto u vagi) kao i sto taj saturn u vagi ne moze bez svoje venere u jarcu jer samo mu je tu mesto (saturnu je mesto u jarcu). jedno kraj drugog i ako su u kvadratu. tesko i komplikovano, ali se vole i traze jer samo jedno kraj drugog mogu da osete da tu pripadaju I love you
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  bubili Uto Jun 28, 2011 5:35 pm

ja ne znam ni sta da kazem za moju veneru cini mi se da je prokleta Very Happy u ovnu je 8 kuca dispozitor mars u 10 u blizancima nemaju nikakav aspekt ali zato ve60ma ve90ju ve90sa ve90ne ve90true node ve90kiron .... sacuvaj me boze i sakloni Very Happy

bubili

Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Nikolina Uto Jun 28, 2011 9:35 pm

Ja se slabo snalazim sa horoskopom ali sam videla da mi je venera na 22 stepenu skorpije, sto znaci da je u detrimentu...jel moze neko da mi pojasni kakve to negativne uticaje ima?

Nikolina

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Milica Uto Jun 28, 2011 11:48 pm

malamo ::drago mi je zbog tebe sto je tvoj partner ulaskom venere u vagu postao ozbiljniji i odgovorniji, trebalo bi da je i vaša veza pretrpela neku promenu u tom smislu.
imam jos jedan primer drugarice koja ima veneru u jarcu, saturn u vagi, koja se nalazi u jako slicnoj situaciji, pa prosto ne mogu da verujem da su svima sa ovakvim ili slicnim aspektima veze dosle na prekretnicu.
inace, moj sadasnji partner je apsolitno opisan u mom natalu. stariji od mene 9 god (saturn vladar 7.), podznak skorpija sa mesecom u skorpiji u 1. (moj saturn konjukcija mars i pluton koji su vladari skorpije, meni pada u 5.), veza komlikovana i teska ( sve to kvadrat venera ), on razveden (opet saturn u vagi konjukcija mars i pluton), ima decu (moj kiron u 11. sto je 5. mog muskarca), oboje za brak imamo aspekt venera kvadrat pluton, vladar mog ac u njegovom 1., vladar njegovog dc u mojoj 7.
Obzirom da je njego njegova venera na mom ac, jako smo vezani jedno za drugo i volimo se. Ali nisam sigurna da cemo opstati kroz gomilu prepreka i frustracija Rolling Eyes
Al sta ce doneti saturn na saturn ... Sad

Moja dobra drugarica, se udala 8. maja ove godine- VE90MA, SA,PL, VE u jarcu, ali jarac ascedent...i Mo u lavu u 7. baš loše aspektovan...rođena samo dan pre tebe...ovoj našoj generaciji SA u vagi definitivno donosi brak ili početak zajedničkog života, posebno nama sa VE u aspektu sa SA Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  yildirim Uto Jul 12, 2011 3:55 am

Može li mi netko objasniti aspekt Venera trigon Uran u muškom horoskopu. Venera mi je u ovnu, u 10. kući, a Uran, u škorpionu, u 5. kući. Hvala na mogućim odgovorima Smile

yildirim

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Uto Jul 12, 2011 3:40 pm

Yildrim, dobro nam došao! Very Happy cheers sunny

Običaj je da se postavi natal, pa da se onda daje objašnjenje.Kako da ga postaviš ima u rubrici Problemi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  yildirim Uto Jul 12, 2011 6:34 pm

Astrotanja ::Yildrim, dobro nam došao! Very Happy cheers sunny

Običaj je da se postavi natal, pa da se onda daje objašnjenje.Kako da ga postaviš ima u rubrici Problemi. sunny


Hvala na toploj dobrodošlici Smile Evo, ovo je moja natalna karta[url=http://tinypic.com/r/33jlamw/7 ]http://tinypic.com/r/33jlamw/7 [/url]


yildirim

Broj poruka : 7
Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  NasmeJANA Pet Jul 15, 2011 12:42 am

Moji aspekti Venere
Venera-Jupiter i Sunce - Venera i mislim da je u konjukciji Smile

DA LI je Ko raspolozen samo malo da pogleda? Ljubav me mori? Ne poslovni uspeh Smile ...
Godinama imam problema sa Venerom u skorpiji..zadaje mi probleme i u podrsci Okoline..nemam mogucnost da se iskazem odmah, vec dokazem, dokazem...pa onda preuzimam stafetu ! Ili mi se cini samo tako Wink
Hvala vam unapred!

NasmeJANA

Broj poruka : 9
Godina : 41
Локација : Smederevo
Datum upisa : 14.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  redwoman Pet Jul 15, 2011 1:27 am

Meni se Mars i Venera nalaze u 7. kuci u Vodoliji i grade konjukciju, a pored toga, Venera mi gradi i sekstil sa Merkurom, trigon sa Jupiterom i sekstil sa MC-om. Ja se bas i ne razumem puno, ali mnogi su mi rekli da cu se razvesti. Jeste da sam ja dosta liberalna po pitanju veza i tkt, ali nikako ne bih volela da mi se to desi.. Crying or Very sad

redwoman

Broj poruka : 23
Godina : 34
Локација : Trstenik
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  venus_pisces Pet Jul 15, 2011 3:11 am

Vec duze razmisljam o mom Ve90Ur...los je aspekt, to znam...i hiljadu puta sam osetila ludost ovog aspekta Smile ... ali me zanima koliki je uticaj aspekta ako je separacija? to vremenom slabi ili kako vec funkcionise? i koliko menja stvari i da li mozda i pogorosava to sto je uran vladar asc?
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Pet Jul 15, 2011 12:07 pm

Venus-psices ovaj aspekt se oseti, ali u manjoj meri i radom na sebi u simslu da se pravazaiđe jedna vrsta ne dovoljne otorenosti,tj. pristupačnosti, ili bliskosti u vezi koja se može javiti i zbog izvesne potrebe da se zadrži izvesna slobada u vezi,ili se voli na neki pomalo neustaljen , neuobičajen način ili pod drugačijim, neobičnim okolnostima.

Ono što omogućava tebi da iskazuješ lakše osećanja i da prevaziđeš ovaj aspekt je konjukcijia između Venere i Meseca u Rribama. Pokazivanje emocija, osećanja ljubavi, nežnosti ,razumevanja, emotivnom otvaranje i spontano davanje u ljubavi, obilje osećanja, kao i obilje uopšte koje može biti stvoreno zbog ljubavi koja izlazi iz tebe može ti promeniti život. Emotivna predanost, pokazivanje ljubavi i radovanju životu, ne prepuštanje patnji može poztiivno uticati i na ljubav i ljubavno ostvarenje. Smile sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Felikitas Uto Avg 02, 2011 12:22 pm

Moja Venera na 0* Ovna u 7p je u haosu kvadrirana sa 5 strana... ma, sa, ur, ne, hiron...uzas No No

Natalnu nikako ne uspevam da stavim confused
Felikitas
Felikitas

Broj poruka : 10
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Natasha-77 Uto Avg 02, 2011 10:15 pm

Ja sam malo analizirala Veneru mog supruga i evo sta sam pronasla....Ve90Sa-to je los aspekt No ,narocito sto je njemu Saturn u 7,a Ve u 4(ako mu je vreme rodjenja tacno)pa bi to predstavljalo menesto duze traje,ljubav se gubi Crying or Very sad ,a ja imam dobar aspekt-trajna ljubav...hah...kod njega ljubav sa starijom osobom-ja sam starija ali u starosti sa mladjom No ..problemi sa kicmom i kozom tacno za njega...Ve180Ne-kod njega se sve desavalo na moru,putovanja na daleka mesta(bio je u Singapuru)..mi smo se upoznali na moru,a posle nastavili ljubav na daljinu...pre mene je imao razne avanture,posto je radio na moru,devojke su se non-stop menjale a cesto je bio pod dejstvom alkohola,ja sam jedina osoba do koje mu je zaista stalo(valjda me zato i ozenio Very Happy ),inace ja imam Ve0Ne-mislim da je divan aspekt(dobar za prerusavanje,glumu ili spijunazu Very Happy) ....e ovo mi je najinteresantnije Ve120Pl-aspekt ogromne strasti(sto se kod nas potvrdjuje na svim poljima:D)..osoba koja nosi u sebi odredjenu opasnost je ona u koju se natus zaljubljuje,npr.ljudi koji su dosli iz rata(ja sam dosla iz Hrvatske i prezivale i jos prezivljavam,kao i moja porodica posledice rata)...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Uto Avg 02, 2011 11:24 pm

Satur u Devici u kvadratu sa Venerom koja je nestašnu u Blizancima, pa su ti izvesne odgovornosti, ako je u 7. onda bračne obaveze,ili vezane za javnost koje sa godinam i zrelošću, posebno nakon obnavljanja Saturnovskog ciklusa utiču da nestanu neke ljubavne dileme i da se posveti jednoj osobi. Kako si ti Jarac, taj Saturn onda predstavlja i odgovornu, vrednu partnerku koja će imati zahteve od njega.Priprazi da ne budeš samo peterno sitničava i zahtevna, a nastoj da budeš ta koja će mu dati osećaj stabilnosti, sigurnosti, ali koja će se zajedno sa njim zabavljatii uživati, a ne ograničavati njegova zadovoljstva. Ovo naravno važi ako je njegov Saturn zaista u 7. u Devici, ako je u 6. onda je druga priča, ond aje posoa taj koji će ga odvlačiti od zabave, zadovoljstva, ljubavi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Natasha-77 Sre Avg 03, 2011 12:17 pm

Interesantno,mada sam vise ja ta kojoj su nametnuta ogranicenja i lisena mnogih stvari a ne on,i vise sam ja za provod i zabavu neego on...p.s. malo sam zbunjena oko njegovog asc.jer je rodjen u Grckoj,mozda sam pogresila...na www.astro.com kad ukucam da je rodjen u 04:00 ispada da je asc. riba ali da li oni automatski promene vreme???...Grci su sat ispred nas.i kada gledamo ovde na teletex za podznak po istom vremenu on ispada asc. bik???....ovo je bas velika razlika
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Sre Avg 03, 2011 1:09 pm

Natasha, ako ukucaš ispravno vreme, datum i mesto rođenja dobićeš i Ascedent kako treba. Naravno važno je tosat rođenja bude tačan. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  galaksija Sre Avg 03, 2011 1:45 pm

Da li je kritican aspekt Venera 150 Jupiter?
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Sre Avg 03, 2011 2:10 pm

Galksija, nije!Više je to velika težnja i to često prenaglašena da se stekne tuđe odobrenje, poverenje, nekad se osoba oseća i iskorišćenom u nekom odnos, ili opet ima i neodmernosti u emotivnim rekacijama itd. Ponekad ima prenaglašene apetitie,ili poremećena sunny a i ne ume sa novcem ume da preteruje, jer je Venera i novac, dobici.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:27 pm

Venera i Mars u konjukciji u Ribama u VII kuci...

Sta mislite o ovoj postavci?

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Marina N Uto Feb 14, 2012 7:13 pm

I jas imam ovaj aspekt,samo sto je kod mene u 1. kuci.Svidja mi se kod tebe ribe nisu ukljestene pa je protok energije bolji.Rekla bih da ce partner biti emotivan ,nezan,strastven.a bice i dosta strasti u vasem odnosu.Dispozitor neptun u jarcu u cetvroj i na vrhu 5.kuce izgleda da si oprezna u ljubavi,sto i ne cudi s obzirom na nezni mesec u ribama.
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Sagittarius :)) Sre Feb 15, 2012 1:02 pm

venera je u 11-oj kuci u znaku skorpije,u kvadratu sa mesecom i saturnom..ne razumem se puno,ali mi deluje jako lose...

Sagittarius :))

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Marina N Sre Feb 15, 2012 4:05 pm

Rekla bih da je ovde ranjen zenski princip.Venera je zenska seksualnost,zavodlivost,stav prema lepoti i lepim stvarima i onome sto nas usrecuje.Osoba sa kvadratom venere i meseca mora puno raditi da bi bila psihicki i emotivno zrela.Saturn ovoj veneri dodatno stavlja teret svojim kvadratom pa se osoba moze osecati jako uskracenom za ljubav.Venera u skorpiji me podseca na zavodnicu,osobu kojoj erotika prosto izsijava sa svih strana,strastvena,ali i pomalo mracna,fatalna.Da li je majka mozda sputavala ovu veneru ne prihvatajuci njenu posebnu zenstvenost,pa se stvorio konflikt.Inace mesec kvadrat venera moze stvoriti osobu koja kad postane majka nekako zapusti onu svoju zavodljivu stranu i seksualnost,pa odatle krenu problemi u braku.Aspekt venere i saturna u kvadratu govori o unutrasnjim strahovima koji privlace uskracivanje zadovoljstva i onog sto osoba voli.Moze stvoroti jako ogorcenje i onda osoba podsvesno nosi u sebi strah da joj nije sudjeno da voli i kada udje u neku vezu to je inhibira da se prepusti i pokaze sebe,a bogami ovakva venera moze voleti jako strasno.Obrati paznu na stitnu zlezdu(iz svog iskustva,iako nemam pun kvadrat) i na reproduktivni sistem,jer sva ta natalozena energija nezadovoljstva moze urnisati ove organe(stitna zlezda-nase izrazavanje kreativnosti,ljubavi;polni organi zenska energija,primanje,davanje)Nemoj potiskivati nagone,niti shvatati seks kao nesto prljavo,ili nesto za sta nisi dovoljno dobra da ne bi sebi zakinula bliskost.Nemoj potiskivati potrebu za zadovoljstvom,niti cekati strogu potvrdu od druge strane da bi se prepustila(dozvoli da volis bez mnogo uslova) jer tvoja ljubav je tvoj vid izrazavanja.
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Sagittarius :)) Sre Feb 15, 2012 4:51 pm

hehe,divna si Smile...i ne znam,ali stvarno osecam da nikako ne mogu da se prepustim,mlada sam ali nikako da se opustim...znam da je saturn veoma los sto se tice venere,ali ne znam da li je isto Moon Square Venus Orb 7°31',Venus Square Saturn Orb 1°59',jedino mi se tu javlja venera,pa ne znam da li je bitan i redosled...ali sve u svemu,pogodila si skoro vecinu Smile...hvala...

Sagittarius :))

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Marina N Sre Feb 15, 2012 7:41 pm

cini mi se da je to sa saturnom izazovniji aspekt.Bitno je i u kom su znaku saturn i mesec kao i u kojim kucama su smesteni.Takodje treba obratiti paznju na njihove dispozitore.i sama imam napete aspekte pa znam koliko truda treba da bi se iz tioga izvuklo nesto pozitivno.
Marina N
Marina N

Broj poruka : 30
Godina : 41
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 06.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Sagittarius :)) Sre Feb 15, 2012 7:51 pm

Saturn 3°41' Aquarius u 3 kuci
Venus 5°40' Scorpio u 11 kuci,a negde pise u 12.
sve u svemu,mnogo me sve to muci,a verujem i tebi kako je,ako vec imamo slicne probleme...izgleda da astrologija nije sala hehe Smile

Sagittarius :))

Broj poruka : 3
Datum upisa : 02.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 10 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 12 Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu