Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASPEKTI VENERE

+74
lilyrose
volimzivot
Vita83
Rasheljka
Hocanka
kaktus-vila
Anchica
Sagittarius :))
Marina N
medgirl85
galaksija
Natasha-77
Felikitas
venus_pisces
redwoman
NasmeJANA
yildirim
Nikolina
bubili
EMA66
Alicia
malamo
pravoizpodsvesti
AfRoDiTiCa
Formalhaut
lijana
Dunja
sara
skorpijica
Milica
senka023
sudija
venerica
hello
IVA
alea
zelena dolina
Rebeka
tanjica
jassna
BoSaNKa
Angie
Revelation
Kocka je bacena
elaelena
nolita
gernica
golicava mašta
danijela
hajkula
DUH
Makica
Doree
Snezana
Izida
vedrana
Strelica
draganica
ArijeL
Jane
capella
beskrajnost
lado06
Kasija
Čarobnica
inja
LoSt_in_SpaCe
mesmerized
Lima
Astrotanja
zeka
Nale 83
Latica
SANDRA
78 posters

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 4:45 am

Videh da ovde ima puno Venera sa Uranom ili u Vodoliji,pa me bas zanima kakav nakit volite? Venere u Lavu ili u aspektima sa Suncem vole zlato a sa Mesecom i u Raku srebro,to sam bas cackala i tako je,uglavnom... A Venere u Vodoliji sve sem zlata,koliko sam ja mogla da primetim. Ja zlato ni u spreju,vi?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Snezana Uto Mar 24, 2009 11:17 am

Strelica ::Videh da ovde ima puno Venera sa Uranom ili u Vodoliji,pa me bas zanima kakav nakit volite? Venere u Lavu ili u aspektima sa Suncem vole zlato a sa Mesecom i u Raku srebro,to sam bas cackala i tako je,uglavnom... A Venere u Vodoliji sve sem zlata,koliko sam ja mogla da primetim. Ja zlato ni u spreju,vi?

Znam da muskarac sa Ve u Aqu prezire zlato pa ga ne poklanja.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Izida Uto Mar 24, 2009 2:06 pm

Strelica ::Videh da ovde ima puno Venera sa Uranom ili u Vodoliji,pa me bas zanima kakav nakit volite? Venere u Lavu ili u aspektima sa Suncem vole zlato a sa Mesecom i u Raku srebro,to sam bas cackala i tako je,uglavnom... A Venere u Vodoliji sve sem zlata,koliko sam ja mogla da primetim. Ja zlato ni u spreju,vi?

Ovo je zasigurno tacno...srebro ili belo zlato, u stanju sam cak i srebrnu jaknu, patike i torbu da nosim ali tesko da cu zuto da stavim na sebe Very Happy
VE u1 u Vodoliji, MO kao vl.6Rak u 3 Biku..VE90MO Very Happy Very Happy Very Happy
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Strelica Uto Mar 31, 2009 11:02 am

Dok smo kod Venere u Vodoliji i sad kad je aktuelan VB i na moju veliku zalost,izlazak Milica, da dodam...
I on ima Veneru u Vodoliji. A o cemu peva ta Venera? O Merkuru iz Riba koji je u trigonu sa dispozitorom te Venere,u Raku... "Ja te pjesmom zovem,zeljna tvoga milovanja"... Divno!
Da ne pomisle neki da je ovo bilo kvarno sto sam ovu lepotu,pripisala Veneri u Vodoliji,samo sam htela da kazem, da ona nije uvek samo vapaj za slobodom,zavisi gde je dispozitor i kakve aspekte pravi...
Dispozitor Urana u Skorpiji,nije ona zeljna samo milovanja... lol!


Poslednji izmenio Strelica dana Čet Apr 02, 2009 3:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Čarobnica Uto Mar 31, 2009 11:21 am

Strelica ::Videh da ovde ima puno Venera sa Uranom ili u Vodoliji,pa me bas zanima kakav nakit volite? Venere u Lavu ili u aspektima sa Suncem vole zlato a sa Mesecom i u Raku srebro,to sam bas cackala i tako je,uglavnom... A Venere u Vodoliji sve sem zlata,koliko sam ja mogla da primetim. Ja zlato ni u spreju,vi?

Venera konjunkcija Uran u Škorpiji - isključivo voli srebro Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Doree Čet Apr 30, 2009 9:41 pm

venera u lavu u 3. u kavadratu s plutonom u 5.u škorpiji Crying or Very sad sve što sam čitala o ovoj kombinaciji nije lijepo
Doree
Doree

Broj poruka : 35
Godina : 32
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Doree Čet Apr 30, 2009 9:46 pm

evo nešto

s jednog astroforuma
Ve-pl stvara potrebu za intezivnim, hipnotičkim vezama...slično kao pl u 7 kojom prirodno vlada venera, osoba se ne osjeća potpunom bez partnera što može da dovede do patološke zavisnosti u odnosima. pošto je pluton transformacija, u ovom slučaju ona se odigrava u simbolici venere i 7 kuće, preduslov transormacije je tačka polariteta, dakle 1 kuća, razvoj ličnog identiteta i samostalnosti – jer u suprotnom, osobe za tim tragaju u vezama, zanemarujući sopstveni razvoj, traže u drugima ono što moraju pronaći u sebi, zaboravljaju da bez ličnog ispunjenja, nema ni ispunjenja u vezi, bez poznavanja sopstvene suštine ne može se doprijeti ni do suštine drugog bića, a samim tim ni do suštine veze.
Doree
Doree

Broj poruka : 35
Godina : 32
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Pet Maj 01, 2009 11:42 am

Dorree,dobro nam došla !javascript:emoticonp('sunny')

Slažem se da Venera u kvadratu sa Plutonom osobi kojaa je ima u natalu donosi probleme da prekine vezu u kojoj se oseća nezadovoljnom, odnosno neispunjenom .Osoba ima veze koje traju, ali su u stanju da se puno pate u toj vezi, da ne mogu da ostvare ponekad zajednički život, jerpostoje neka ograničebj, blokade, ko se ne daju okloniti, ali koje ne zavise od nje, već od nekih okolnosti vezane za drugu stranu, za partnera. Da li su u pitanju roitelji koji se protive vezi, ili je ta osoba već zauzeta, ili nešto drugo što stoji na putu i što može da utiče da je na neki način veza tajna, da se od nekoga krije.

Ono što bih ja dodala je da ove osobe su često upravo zbog svog nezadovoljstva sklone da rade na promenama na sebi, da ulaze u vode duhovnog, da traže načina da ublaže svoju patnju i da promene nešto kod sebe. flower


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Mar 09, 2011 7:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Doree Sub Maj 02, 2009 7:12 pm

Astrotanja ::Dorree,dobro nam došla !javascript:emoticonp('sunny')


Ono što bih ja dodala je da ove osobe su često upravo zbog svog nezdovoljstva sklone da rade na promenama na sebi, da ulaze u vode duhovnog, da traže načina da ublaže svoju patnju i da promene nešto kod sebe. flower

Hvala Very Happy i slažem se s ovim boldanim Wink
Doree
Doree

Broj poruka : 35
Godina : 32
Datum upisa : 30.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Čarobnica Sub Maj 02, 2009 7:28 pm

Astrotanja ::
Slažem se da Venrera u kvadratu sa Plutonom osobi joa je ima u natalu donosi probleme da prekine vezu u kojoj se oseća nezadovoljnom, odnosno neispunjenom .Osoba ima veze koje traju, ali su u stanju da se puno pate u toj vezi, da ne mogu da ostvare ponekad zajednički život, jerpostoje neka ograničebj, blokade, ko se ne daju okloniti, ali koje ne zavise od nje, već od nekih okolnosti vezane za drugu stranu, za partnera. Da li su u pitanju roitelji koji se protive vezi, ili je ta osoba već zauzeta, ili nešto drugo što srtoji na putu i što može da utiče da je na neki način vez tajna, da se od nekoga krije.

Ono što bih ja dodala je da ove osobe su često upravo zbog svog nezdovoljstva sklone da rade na promenama na sebi, da ulaze u vode duhovnog, da traže načina da ublaže svoju patnju i da promene nešto kod sebe. flower

Rekla bih da ovo može da važi i za Veneru u kvadratu sa Saturnom...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Izida Čet Maj 07, 2009 3:28 pm

Čarobnica ::
Astrotanja ::
Slažem se da Venrera u kvadratu sa Plutonom osobi joa je ima u natalu donosi probleme da prekine vezu u kojoj se oseća nezadovoljnom, odnosno neispunjenom .Osoba ima veze koje traju, ali su u stanju da se puno pate u toj vezi, da ne mogu da ostvare ponekad zajednički život, jerpostoje neka ograničebj, blokade, ko se ne daju okloniti, ali koje ne zavise od nje, već od nekih okolnosti vezane za drugu stranu, za partnera. Da li su u pitanju roitelji koji se protive vezi, ili je ta osoba već zauzeta, ili nešto drugo što srtoji na putu i što može da utiče da je na neki način vez tajna, da se od nekoga krije.

Ono što bih ja dodala je da ove osobe su često upravo zbog svog nezdovoljstva sklone da rade na promenama na sebi, da ulaze u vode duhovnog, da traže načina da ublaže svoju patnju i da promene nešto kod sebe. flower

Rekla bih da ovo može da važi i za Veneru u kvadratu sa Saturnom...

Meni se ovo uklapa nekako u ovo moj haos koji mi pravi NE, ama tacno ovako....samo sto ja na kraju ipak pobegnem iz veze i da, nisam odnosno neznam da pokrenem sebe u smislu promena, ne znam gde gresim jednostavno...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Makica Sre Maj 27, 2009 3:11 pm

imam veneru u osmoj kuci u vodiliji
e sad imam venera sekstil uran,da li bi neko mogao da mi pojasni sta mi donosi ovaj aspekt? pale

Makica

Broj poruka : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 15.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Izida Sre Maj 27, 2009 3:42 pm

A kako ti dozivljavas tvoju VE..
Tvoja VE je u Vodoliji a njen disp. je UR sa kojim radi 60 sto je dobar aspekat sa vl.znaka u kojem se nalazi..Tvoja VE je opterecena sa 90 od SA iz 4 kuce a koji je vl. tvoje 7 kuce partnerskih odnosa a o ovom kvadratu i sama mnogo znas...

Tvoja VE trazi da je vole, zeli ljubav a u isto vreme i slobodu, kako ti veze pocinju naglo i iznenada tako se i zavrsavaju....SO je tvoj partner a MA su tvoji momci..SO ti je u Jarcu a vl. je SA
5 kuca ti je u Skorpiji a vl. je PL iz 4 i MA iz 8..ovaj PL ima 90 sa MO iz 7 a on je vl. tvog ASC....ovaj kvadrat PL,MO moze dati emotivne probleme, kakve fatalne ljubavi po tebe,vl.5 i ASC u 90...vladaoc 5 opet MA90SA kao vl.7 i SO-po meni nebi trebala rano da ulazis u brak /a i sam Jarac na DSC to i pokazuje/ dok ne budes svesna svojih potreba i zelja...
jedno pitanje..kakav ti je odnos unutar porodice...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Makica Sre Maj 27, 2009 3:56 pm

Uvek sam zelela da volim,da me vole,zamisljala sam ljubav kaao iz bajke,zato sam dosta puta padala jer ne sagledam realno situaciju
meni je bitno jako,jako da sam u skladnoj vezi,to me pokrece,eh ta venera
Pa odrasla sam u skladnoj porodici,moji roditelji imaju jako skladan brak,kakvom i ja tezim da danas sutra imam sa nekim
ali ja sam ta koja se povlaci,koja im na da dopru do mene,jednostavno sam takva,pokusavala sam da promenim,al ne ide
mama,tata i brat se dobro slazu,dok sam ja ta koja malo odudara od svih Laughing
sto se tice fatalnih ljubavi,skroz si u pravu jer ih je bilo!!!
e sad to za brak,tek u zadnje vreme kao da se menjam,kao da kontam sta bi mi odgovaralo,sta ne,sta zelim...[justify]o Very Happy
jel pitas za odnos u porodici zbog meseca u sedmoj u kvadratu sa plutonom iz cetvrte?

Makica

Broj poruka : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 15.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Izida Pon Jun 01, 2009 3:06 pm

Makica ::Uvek sam zelela da volim,da me vole,zamisljala sam ljubav kaao iz bajke,zato sam dosta puta padala jer ne sagledam realno situaciju
meni je bitno jako,jako da sam u skladnoj vezi,to me pokrece,eh ta venera
Pa odrasla sam u skladnoj porodici,moji roditelji imaju jako skladan brak,kakvom i ja tezim da danas sutra imam sa nekim
ali ja sam ta koja se povlaci,koja im na da dopru do mene,jednostavno sam takva,pokusavala sam da promenim,al ne ide
mama,tata i brat se dobro slazu,dok sam ja ta koja malo odudara od svih Laughing
sto se tice fatalnih ljubavi,skroz si u pravu jer ih je bilo!!!
e sad to za brak,tek u zadnje vreme kao da se menjam,kao da kontam sta bi mi odgovaralo,sta ne,sta zelim...[justify]o Very Happy
jel pitas za odnos u porodici zbog meseca u sedmoj u kvadratu sa plutonom iz cetvrte?

Da..mada je disp. PL dobro polozen sa disp. MO, UR a opet oni sa svoji dsp, JU nemaju kontakt...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  DUH Sub Jul 18, 2009 1:36 am

SANDRA ::Aspekti Venere
Ve­ne­ra i Mars

Do­bar aspekt go­vo­ri o skla­du mu­škog i žen­skog prin­ci­pa u čo­ve­ku. Ja­ko fi­zič­ko za­do­volj­stvo. Ro­di­te­lji su se vo­le­li. Oso­ba ostva­ru­je do­bre i stra­stve­ne ve­ze. Zdra­va sek­su­al­nost i ero­ti­zam. Plod­nost.

Lo­ši aspek­ti go­vo­re o mal­tre­ti­ra­nji­ma. Mu­ška­rac mal­tre­ti­ra že­nu, dok ona to na ne­ki na­čin sa­ma pri­vla­či. Ubi­stvo zbog stra­sti. Si­lo­va­nje. Sva­đe. Su­kob mu­škog i žen­skog prin­ci­pa i uvek ne­sklad u od­no­su. Ja­ke lju­bo­mo­re. Po­ba­ča­ji, a ne­kad i car­ski rez. Ope­ra­ci­je ge­ni­ta­li­ja. Po­vre­de li­ca. Ak­ne i bu­bu­lji­ce.


Ovde bih dodao da loš aspekt VE i MA, posebno ako su dispozitori dobro položeni i aspektovani, nose svadje i ljubomore zavisno od znaka ali je seks uvek posle svadje odličan....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Sub Jul 18, 2009 12:50 pm

Duše, dobro nam došao! sunny

Tačno, kako pojačana ljubavna strasnot, tako i ljubomore i mirenje kroz seks i opet jovo nanovo, do sledće prilike, jer su veze ovih ljudi burne, a i raskida ima često.
Ukoliko su recimo ove dve planete u konjukciji i još u opoziciji sa Mesecom, u muškom horoskopu, roditelji, odnosno majka je ta koja ne može da prihvati sinovljevu devojku i koja uslovljava raskid veze. Toj osobi ne može ni da bude supruga devojka koja recimo ima Veneru u trigonu, ili sekstilu sa Mesecom, jer ona se ne uklapa u njegov natal. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  DUH Sub Jul 18, 2009 2:02 pm

Astrotanja ::Duše, dobro nam došao! sunny

Tačno, kako pojačana ljubavna strasnot, tako i ljubomore i mirenje kroz seks i opet jovo nanovo, do sledće prilike, jer su veze ovih ljudi burne, a i raskida ima često.
Ukoliko su recimo ove dve planete u konjukciji i još u opoziciji sa Mesecom, u muškom horoskopu, roditelji, odnosno majka je ta koja ne može da prihvati sinovljevu devojku i koja uslovljava raskid veze. Toj osobi ne može ni da bude supruga devojka koja recimo ima Veneru u trigonu, ili sekstilu sa Mesecom, jer ona se ne uklapa u njegov natal. sunny

Sve što ste rekli ima smisla, medjutim ovo za majku bi mislim moralo da ima i neku vezu sa 4 poljem, odnosno da i vladar 4 polja bude nekako umešan jer ako bi VE 0 MO bila u 8 polju, opozicija sa MO bi mogla da ima i drugo značenje, posebno u izražavanju seksualnih sklonosti....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Astrotanja Sub Jul 18, 2009 2:11 pm

Mesec je vl. Mc, koji je u Raku. Otuda slučaj koji sam pomenila ima veze sa majkom. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  DUH Sub Jul 18, 2009 3:11 pm

Astrotanja ::Mesec je vl. Mc, koji je u Raku. Otuda slučaj koji sam pomenila ima veze sa majkom. sunny

Ne znam, vi ste samo pomenuli MO 180 (VE 0 MA) pa sam ja izneo pretpostavku vezanu za polja.

A vi ste pristalica teorije da u muškom horoskopu majka može da bude i MC (10 polje)?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 5:43 pm

DUH ::A vi ste pristalica teorije da u muškom horoskopu majka može da bude i MC (10 polje)?

Ja jesam,cak u vecini slucajeva...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  DUH Pon Jul 20, 2009 6:17 pm

Strelica ::
DUH ::A vi ste pristalica teorije da u muškom horoskopu majka može da bude i MC (10 polje)?

Ja jesam,cak u vecini slucajeva...

Ima takvih mišljenja ali da mi približiš malo logiku, posebno u mom horoskopu se vidi da mi je otac 10p i vladara VE kao i sestri što je vladar VE i oboje umiru svako u svojoj 53 - 54 godini jer VE je u izgonu i ne traju dugo...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 6:25 pm

Meni se otac bas kroz 4 vidi. Zavisi kakv ti je dozivljaj roditelja,pa se shodno tome,oni uklapaju u 10. ili 4.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Čarobnica Pon Jul 20, 2009 6:27 pm

Može, ako je reč o samohranoj majci koja preuzima i ulogu oca...Sunce u 12. a vladar 4. u 10.kući, 4.kuća prazna....
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Strelica Pon Jul 20, 2009 6:28 pm

Čarobnica ::Može, ako je reč o samohranoj majci koja preuzima i ulogu oca...Sunce u 12. a vladar 4. u 10.kući, 4.kuća prazna....

Aha...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

ASPEKTI VENERE - Page 3 Empty Re: ASPEKTI VENERE

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 12 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu