Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O MARSU

+15
malamo
macika
EMA66
venus_pisces
libra_girl
Čarobnica
draga
ana80
Milan.bombona
Strelica
Astrotanja
Izida
gernica
Djomla
SANDRA
19 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  draga Pon Apr 25, 2011 2:14 pm

inace obozavam okultne stvari...i na smrt gleda na neki jednostavan nacin...nema tu nista strasno...obozavam da gledam krimi filmove gde se istrazuju ubistva , nasilja...malo mracno za neciji ukus ali meni ne. Rolling Eyes
draga
draga

Broj poruka : 52
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 27.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  Čarobnica Uto Apr 26, 2011 10:12 pm

ana80 ::Prosto me taj mars plasi:
Mars u kvadratu sa suncem
Mars u trigonu sa mesecom
Mars u trigonu sa kironom
Mars u sextilu sa MC
Mars u trigonu zemljom

Ana, zašto te Mars plaši? Nisam baš shvatila ovo boldovano...Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  libra_girl Uto Jun 21, 2011 10:30 pm

Ovaj moj Marsic u I u blizancima,sve je tacno opisano imam oziljak na glavi,lomila sam ruku. Samo sto ta energicnost je na srecu zbog drugih aspekata sputana,ali umem ja ako osetim da mi je bas dosadno napravim sebi spansku seriju Very Happy
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  ana80 Uto Jun 21, 2011 10:42 pm

Čarobnica ::
ana80 ::Prosto me taj mars plasi:
Mars u devici
Mars u kvadratu sa suncem
Mars u trigonu sa mesecom
Mars u trigonu sa kironom
Mars u sextilu sa MC
Mars u trigonu zemljom

Ana, zašto te Mars plaši? Nisam baš shvatila ovo boldovano...Smile
Plasime kvadrat sa suncem, ako ovde mars pokazuje musku planetu u mom natalu dali to znaci da ja teram muskarce od sebe ja i jesam dugo sama izgleda da ja stvarno pretetujem ili to znaci da ja neznam tacno sta hocu kod muskaraca. Kako da sklopim sve ove aspekte sa marsom, citam pojedinacno ali nemogu da ih spoim u celinu moze pomoc!
ana80
ana80

Broj poruka : 20
Godina : 43
Локација : Zemun
Datum upisa : 22.04.2011

https://2img.net/r/ihimizer/i/ananatal.gif/

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  venus_pisces Uto Jun 28, 2011 6:25 pm

Devojke/zene , kakvog marsa volite u sexualnom smislu? Smile

Ja glasam za bilo kakvog marsa u 8 polju, kao i za mars u ovnu,vodoliji i skorpiji.... isto tako, muskarci koji natalno imaju kontake ma/ve, kao i ma/pl, odlicni ljubavnici...a na netu sam procitala da muskarci sa kontaktom ma/sa vole malo grublji sexualni odnos Smile ... sta vi mislite? Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  EMA66 Uto Jun 28, 2011 7:09 pm

venus_pisces ::Devojke/zene , kakvog marsa volite u sexualnom smislu? Smile

Ja glasam za bilo kakvog marsa u 8 polju, kao i za mars u ovnu,vodoliji i skorpiji.... isto tako, muskarci koji natalno imaju kontake ma/ve, kao i ma/pl, odlicni ljubavnici...a na netu sam procitala da muskarci sa kontaktom ma/sa vole malo grublji sexualni odnos Smile ... sta vi mislite? Smile

venus-pesces... interesantna tema .... htela ja da je davno postavim..ali mi bilo neprijatno...

prakticno ne znam sta bih rekla...hahahaha cheers

za sad mi prija ovaj dilber.. sa marsom u devici... a zasto... i ja se ponekad pitam... po sitantriji... da li isto gledamo aspekte marsa...ili....nesto drugo da li bi neko mogao da mi kaze sta treba da gledam... ?????

pozdrav

ema66

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  Astrotanja Uto Jun 28, 2011 7:28 pm

Ema, tvoj i njegov Mars su u opoziciji. Istina velikoj, pa privlačnost postoje, jer s suprotnosti privlače, ali lako može doći i do borbe,mislim svađa. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  EMA66 Uto Jun 28, 2011 7:40 pm

Astrotanja ::Ema, tvoj i njegov Mars su u opoziciji. Istina velikoj, pa privlačnost postoje, jer s suprotnosti privlače, ali lako može doći i do borbe,mislim svađa. Wink

hvala, astrotanja na odgovoru...

tu opoziciju sam primetila pre neko vece... ( kao sto rekoh ja sam amater za astrologiju.. i volim da citam tudje tekstove i da analiziram...)

u pravu si kada kazes.. da moze doci do svadje i borbe... ali za sada ja to nekako izbegnem... jer ne volim scene, svadje i rasprave..

"velika opozicija:" - da li si to rekla zbog opozicije koja je na 0.0 stepenu..???

pozdrav

ema66


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  macika Sre Jul 06, 2011 10:30 am

Da li neko moze da mi odredi u kom znaku i kojoj kuci mi se nalazi mars, na astro.com je u 12. u lavu dok astrolog koji mi je radio natalnu rucno napisao je 3. kuca u skorpiji.

macika

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  malamo Sre Jul 06, 2011 1:09 pm

marijola, po datumu i po efemeridama na dan kada si ti rodjena mars je bio u lavu na 14 stepenu i 59 minuta. u kojoj je kuci zavisi od sata kada si rodjena. ako ti je tacan sat rodjenja onda ti je dobra natalna i mars ti je u 12.
u svakom slucaju u lavu je.
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  macika Sre Jul 06, 2011 3:41 pm

Bas sam se pitala gde je greska, jel ovaj astrolog vazi za jednog od najboljih u mom gradu ali greske se dogadjaju. Hvala vam

macika

Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  malamo Pon Sep 05, 2011 3:42 pm

upravo sam nesto citala o dostojanstvima planeta i imam jedno pitanje, ukoliko je neko rad da pomogne.

moj mars je u vagi u kvadratu sa venerom u jarcu. ako je dipozitor marsa otisao u jarca a mars je tu egzaltiran, na sta ukazuje ovaj kvadrat?

nadam se da sam bila jasna, ne znam kako drugacije da objasnim sunny
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  mrgud78 Uto Nov 20, 2012 1:36 pm

Treba mi pomoc Smile Muski natal je u pitanju.
Mars je u 5 polju na 12.56 Device.
Ma sekstil So i JU u Raku u 3 polju
Ma sekstil Ur u skorpiji i 6 polju
Ma kvadrat Ne strelac, 8 polje
flower


a da i Ma separativna konjukcija (orbis 6 stepeni) sa mojim Ma u 12 polju.... I sta cemo sada?

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  Vita83 Sre Nov 21, 2012 10:12 am

malamo ::upravo sam nesto citala o dostojanstvima planeta i imam jedno pitanje, ukoliko je neko rad da pomogne.

moj mars je u vagi u kvadratu sa venerom u jarcu. ako je dipozitor marsa otisao u jarca a mars je tu egzaltiran, na sta ukazuje ovaj kvadrat?

nadam se da sam bila jasna, ne znam kako drugacije da objasnim sunny

Ja bih rekla da se taj kvadrat sopstvenim unutrašnjim naporom na kraju prevaziđe. Very Happy

Moj Mars u djevici je u kvadratu sa Mo0Ne. Dispozicijom Mars ide u Merkur u škorpiji, koji je u sekstilu sa Marsom u djevici i konjukciji sa Suncem u škorpiji, tako da nadam se i ja prevazilazim kvadrirani Mars na kraju, jer je Merkur dobro aspektovan.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  Vita83 Sre Nov 21, 2012 10:18 am

mrgud78 ::Treba mi pomoc Smile Muski natal je u pitanju.
Mars je u 5 polju na 12.56 Device.
Ma sekstil So i JU u Raku u 3 polju
Ma sekstil Ur u skorpiji i 6 polju
Ma kvadrat Ne strelac, 8 polje
flower


a da i Ma separativna konjukcija (orbis 6 stepeni) sa mojim Ma u 12 polju.... I sta cemo sada?

Da nije taj muškarac neki sportista ili neka javna ličnost? Meni se čini da je jako fizički aktivan, pun energije itd. A nijesam još čula za separativnu konjukciju, eto svaki dan se nešto novo nauči. Ta konjukcija bi možda značila da imate slične energije...

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  Vita83 Pet Nov 30, 2012 4:37 pm

Moj Mars na 24 stepenu djevice je smješte u 4. kući. Ima sljedeće aspekte: Ve0Ma, Ma90Ne i Me60Ma. Fizički izgled mi je važan kod muškarca Ve0Ma, volim visoke, čiste, uredne, disciplinovane muškarce, intelektualce, razgovor mi je takođe jako važan, dobra komunikacija Me60Ma, mada sam često nalijećala na lažove i prevarante vjerovatno zbog Ma90Ne, uz to je i Ve90Ne i Mo90Ve. To su muškarci koji žive u mojoj blizini - Mars u 4. kući ili ih srijećem preko posla - Mars u djevici. U mojoj kući se jako puno priča, raspravlja - djevica i stan je jako čist, uredan i bez suvišnih ukrasa, nije utrpan. I otac i majka su po struci ljudi koji pružaju usluge - djevica, a i ja se na neki način bavim poslom koji predstavlja pružanje usluga. Mars je dispozitor vladara moje 7. kuće - Saturna u škorpiji, pa će vjerovatno i budući suprug imati osobine Marsa u djevici. Za osobe koje imaju Veneru ili Mars u djevici, kao ja je najbolje da u ljubavnim vezama ljubav pokazuju brigom, masažom, hranom i slično, a da usta drže zatvorena, jer stalno zvocanje, kritikovanje i sitničarenje može da dovede do svađa. flower

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  mrgud78 Uto Feb 05, 2013 12:28 pm

Vita83 ::
mrgud78 ::Treba mi pomoc Smile
a da i Ma separativna konjukcija (orbis 6 stepeni) sa mojim Ma u 12 polju.... I sta cemo sada?

A nijesam još čula za separativnu konjukciju, eto svaki dan se nešto novo nauči.
Shocked Embarassed Embarassed
Trebalo je da prodje dva meseca, pa da shvatim sta sam napisala. Embarassed
Nemam pojma odkuda mi ideja da tako nesto napisem. Ali ko zna mozda jednog dana pocnu da pricaju i o aplikacionim i separativnim konjukcijama. Nikoad se ne zna. A ja cu biti pionir te teorije Very Happy

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  Vita83 Uto Feb 05, 2013 1:17 pm

Možda i ima, ja nijesam sigurna, neka nam neko stručniji kaže. Wink

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  firewarky Čet Avg 22, 2013 12:17 am

Mene ne interesuje kakav ce mi muz biti, Evil or Very Mad  nego vise ma na 17. stepenu device u 5. polju, kao odraz moje seksualnosti i energicnosti..Znam da je jak 5. kuci ali me uticaj device zabrinjava..Question 

firewarky

Broj poruka : 3
Datum upisa : 19.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  Lola1111 Ned Avg 31, 2014 4:33 pm

Sta bi ste rekli za neaspektovani retrogradni muski mars u devici? Evil or Very Mad Ne znam koja je kuca.
Lola1111
Lola1111

Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

O MARSU - Page 2 Empty Re: O MARSU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu