Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

molim pomoć za tumačenje sinastrije

2 posters

Ići dole

molim pomoć za tumačenje sinastrije Empty molim pomoć za tumačenje sinastrije

Počalji  MalaMisi Uto Sep 21, 2010 4:10 pm

Jel može neko ovu sinastriju sa prokomentariše??? Kako on mene vidi? Kakvu budućnost imamo????
https://2img.net/r/ihimizer/img337/6876/astro61gw0102misia36333.gif

MalaMisi

Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

molim pomoć za tumačenje sinastrije Empty Re: molim pomoć za tumačenje sinastrije

Počalji  vilabezkrila Uto Sep 21, 2010 9:38 pm

MalaMisi ::Jel može neko ovu sinastriju sa prokomentariše??? Kako on mene vidi? Kakvu budućnost imamo????
https://2img.net/r/ihimizer/img337/6876/astro61gw0102misia36333.gif

koj krug pripada kome? to je bitno da navedes da li je spoljni krug tvoj ili njegov..
pozdrav
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

molim pomoć za tumačenje sinastrije Empty Re: molim pomoć za tumačenje sinastrije

Počalji  MalaMisi Uto Sep 21, 2010 10:17 pm

vilabezkrila ::
MalaMisi ::Jel može neko ovu sinastriju sa prokomentariše??? Kako on mene vidi? Kakvu budućnost imamo????
https://2img.net/r/ihimizer/img337/6876/astro61gw0102misia36333.gif

koj krug pripada kome? to je bitno da navedes da li je spoljni krug tvoj ili njegov..
pozdrav

On je crveni,a ja plavi.....znaci spoljni je njegov!!!!Pozdrav

MalaMisi

Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

molim pomoć za tumačenje sinastrije Empty Re: molim pomoć za tumačenje sinastrije

Počalji  vilabezkrila Sre Sep 22, 2010 10:04 am

MalaMisi ::
vilabezkrila ::
MalaMisi ::Jel može neko ovu sinastriju sa prokomentariše??? Kako on mene vidi? Kakvu budućnost imamo????
https://2img.net/r/ihimizer/img337/6876/astro61gw0102misia36333.gif

koj krug pripada kome? to je bitno da navedes da li je spoljni krug tvoj ili njegov..
pozdrav

On je crveni,a ja plavi.....znaci spoljni je njegov!!!!Pozdrav


pre nego muskarac i zena stupe useksualne odnose oni su predstavljeni marsom i venerom , tj. mars u tvom horoskopu oznacava kakvim ti muskarcima preferiras , kakvi tebe privlace a venera u njegovom horoskopu predtavlja zene koje njega privlace...s tim u vezi on voli romanticne i nezne devojke koje ce moci da zastiti i vodi kroz zivot jer je to odlika sunca u ovnu,dok ti volis ozbiljne i promisljene muskarce koji ce ti ostaviti prostor za tebe samu, a koji ce opet razumeti tvoju potrebu da ponekad analiziras i ono sto za analizu nije ili potrebu da pricas, obzirom da tije i sunce i merkur polozen u devici..posto su ove dve planete polozene u 12 kuci ta tvoja analiticnostostaje mozda prikrivena za ostatak sveta...Kada muskarac i zena stupe u seksualne odnose ona se u njegovom horoskopu preobrazuje u mesec dok se on u njenom preobrazuje u sunce...s toga tebi je potreban covek koji stoji obema nogama na zemlji ali i njemu takodje treba zena koja ne leti u oblacima vec je realna...obzirom da si ti devica u znaku i podznaku (ako ja nisam nesto pobrljavila) ti njemu kao takva odgovaras,ali njegova silovitost i mozda ponekad tvrdoglavost tebe znaju da ibace iz takta...
uporedni aspekti su veoma izazovni..tebi je u natalumesec u konjukciji sa saturnom sto i nije bas najbolja situacija, ako uzmem u obzir da taj saturn napada njegov mesec i veneru to bi prevedeno na prost jezik izgledalo ovako: ti umes da budes nekada toliko hladna prema njemu da se on mozda ponekad pita dali ti njega uopste i volis ili sisamo zabave radi sa njim. Po recima velikog astrologa Mileta Dupra kad vidis da ti je venera napadnuta od strane teskih planeta (saturn, uran, pluton, p acak i neptun i mars) najbolje sto mozes za sebe da uradis je da se sklonis od te osobe jer ces u protivnom biti povredjen. To znaci da ce u ovom slucaju on biti emotino povredjen od tebe..mozda ce doci i do svadja a moguce su i fizicki obracuni...
kvadrati su aspekti prepuni energije (to su one kose crvene linije u vasem uporednom) i veoma je tesko kanalisati i kontrolisati tu energiju...imate vi i dosta lepih aspekata ali tajsaturn sto napada njegovu venerui mesec mislim da ce biti presudan za vasu vezu...moze sve to da lepo tece do jednog trenutka i onda moze doci do naglog rekida veze...ali sbvaki kvadrat se moze izbeci da se tako izrazim..trudi se da pazis na njegova osecanja da budes neznija da pustis da brine o tebi i da ne budes toliko kriticki raspolozena prema njemu jer ovnovi vole da budu prvi da budu u centru ida budu u pravu...ako zelis da vezu sacuvas od propasti moras da poradis na sebi jako puno i da se puno puta ujedes za jezik
pozdrav
vilabezkrila
vilabezkrila

Broj poruka : 34
Godina : 50
Локација : kojekude
Datum upisa : 12.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

molim pomoć za tumačenje sinastrije Empty Re: molim pomoć za tumačenje sinastrije

Počalji  MalaMisi Sre Sep 22, 2010 1:47 pm

vilabezkrila ::
pre nego muskarac i zena stupe useksualne odnose oni su predstavljeni marsom i venerom , tj. mars u tvom horoskopu oznacava kakvim ti muskarcima preferiras , kakvi tebe privlace a venera u njegovom horoskopu predtavlja zene koje njega privlace...s tim u vezi on voli romanticne i nezne devojke koje ce moci da zastiti i vodi kroz zivot jer je to odlika sunca u ovnu,dok ti volis ozbiljne i promisljene muskarce koji ce ti ostaviti prostor za tebe samu, a koji ce opet razumeti tvoju potrebu da ponekad analiziras i ono sto za analizu nije ili potrebu da pricas, obzirom da tije i sunce i merkur polozen u devici..posto su ove dve planete polozene u 12 kuci ta tvoja analiticnostostaje mozda prikrivena za ostatak sveta...Kada muskarac i zena stupe u seksualne odnose ona se u njegovom horoskopu preobrazuje u mesec dok se on u njenom preobrazuje u sunce...s toga tebi je potreban covek koji stoji obema nogama na zemlji ali i njemu takodje treba zena koja ne leti u oblacima vec je realna...obzirom da si ti devica u znaku i podznaku (ako ja nisam nesto pobrljavila) ti njemu kao takva odgovaras,ali njegova silovitost i mozda ponekad tvrdoglavost tebe znaju da ibace iz takta...
To si sasvim u pravu...da on zna kao niko da me izvede iz takta,ali u odnosu na to kako zna da me učini srećnom u trenutku....brzo zaboravim kad me iznervira.
vilabezkrila ::
uporedni aspekti su veoma izazovni..tebi je u natalumesec u konjukciji sa saturnom sto i nije bas najbolja situacija, ako uzmem u obzir da taj saturn napada njegov mesec i veneru to bi prevedeno na prost jezik izgledalo ovako: ti umes da budes nekada toliko hladna prema njemu da se on mozda ponekad pita dali ti njega uopste i volis ili sisamo zabave radi sa njim. Po recima velikog astrologa Mileta Dupra kad vidis da ti je venera napadnuta od strane teskih planeta (saturn, uran, pluton, p acak i neptun i mars) najbolje sto mozes za sebe da uradis je da se sklonis od te osobe jer ces u protivnom biti povredjen. To znaci da ce u ovom slucaju on biti emotino povredjen od tebe..mozda ce doci i do svadja a moguce su i fizicki obracuni...
Od kad sam se vratila kući,i ne živimo u istom gradu,sve sam više svesna toga da sam ja bila hladna prema njemu i da on verovatno nije bio siguran u moja osećanja...jer sam ja,iz ne znam kog razloga,bila sva izgubljena sa njim....bukvalno sam se osećala kao zaljubljena klinka......
Jel ti misliš,pošto trenutno nemamo baš nkakv kontakt,da bi ja trebala da načinim prvi sad,pošto se nismo čuli ni videli mesec dana?IL da pustim situaciju i čekam da se opet uživo vidimo.....
vilabezkrila :: kvadrati su aspekti prepuni energije (to su one kose crvene linije u vasem uporednom) i veoma je tesko kanalisati i kontrolisati tu energiju...imate vi i dosta lepih aspekata ali tajsaturn sto napada njegovu venerui mesec mislim da ce biti presudan za vasu vezu...moze sve to da lepo tece do jednog trenutka i onda moze doci do naglog rekida veze...ali sbvaki kvadrat se moze izbeci da se tako izrazim..trudi se da pazis na njegova osecanja da budes neznija da pustis da brine o tebi i da ne budes toliko kriticki raspolozena prema njemu jer ovnovi vole da budu prvi da budu u centru ida budu u pravu...ako zelis da vezu sacuvas od propasti moras da poradis na sebi jako puno i da se puno puta ujedes za jezik
pozdrav
Znači samo je problem moj saturn...i njegovo loše dejstvo mogu da smanjim tamo što ću malo da oladim u nekim situacijiama.....
A jel možeš samo da mi kažeš da l mogu sa njim da imam neke probleme vezane sa zakonom????
Pozdrav

MalaMisi

Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

molim pomoć za tumačenje sinastrije Empty Re: molim pomoć za tumačenje sinastrije

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu