Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svetlost na kraju tunela ili..?

3 posters

Ići dole

Svetlost na kraju tunela ili..? Empty Svetlost na kraju tunela ili..?

Počalji  Frida Uto Sep 21, 2010 10:55 pm

Veliki Pozdrav svim forumashima! Smile Nova sam ovde.
Nadam se da ce neko biti ljubazan i raspolozen da mi zaviri u natalnu kartu i kaze gdje je problem,i da li ce se vremenom promeniti ,ili prosto vucem losu karmu?! pale
Prosto ,da skratim pricu,jos od srednje shkole redjam sijaset kratkih ,neuspesnih veza..
Uglavnom ,sve veze su bile promasene investicije,i nijedna nije presla 2 mjeseca..Sve mi a pocetku deluje fino,i ubrzo shvatim da sam ,opet,naletela na hladnog,nemarnog tipa,i da smo na razlicitim talasnim duzinama,u najboljem slucaju..
Prosto mi se ne da,unazad godinama, vise sam izgubila nadu,i od toga digla ruke vecduze vreme,ali ni to nije resenje confused ..
Unapred hvala na svakom odgovoru!
http://slike.hr/slike/astro2gw48mv5392832282_8f40a.gif.html


Frida
Frida

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetlost na kraju tunela ili..? Empty Re: Svetlost na kraju tunela ili..?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 21, 2010 11:38 pm

Frida, drago m je da si među nama! Dobro nam došla. cheers sunny

Nestalnost, kratkotrajnost u vezama donosi vam vladar pete Venera u promenljivom znaku Strelcu u konjukcji sa Uranom, koji donosi nestalnost, početno oduuševljenje, ali i promnljivost i nesigurnost na emotivnom planu. Kako je ova konjukciji u 11. kući dobijene ljubavi, ali i prijateljstva, u 11. kući gde je Uran jak, naglost, nepredvidljivost i veze koje mogu imati izrraženo druženje, ili gde se prijatljstvo i ljubav prepliću. Uran koji je u Strelcu pojačava princip slobode, takođe može ostaviti svoj pečat, a on je u kvadratu i sa Mesecom vladarom 7. Otuda još više pojačana nestalnost, nekuntinuiranost u odnosima. Istina Mesec je i u trigonu sa Suncem, što ukazuje na uslkalađenost što je povoljno, ali kada veza preraste u zajednicu i kada su osobe u braku, kada žena postane Mesec, majka, a muškarac Sunce otac, tada ovaj aspekt proradi.

Vaš veći deo pete je i u Blizancima, dok je Merkur u Škorpiji.
Da li ste imali nekada vezu sa osobom koja je novembraska Škorpija rođena u drugoj polovini novembra? Ili ste nailazili na jaku i fizički i psihički osobu,izdržljivu, racionalne, praktične. To je osoba sklona sama da se oslanjaju na sebe, da se bave nekim poslom gde su oslonjeni na sebe i koji su radai, ambciozna, odgovorna, koje su u načelu konzervativni koji su u simbolici vašeg Mars u Jarcu?

Ona bi mogla biti stabilnija, koja vas može upoznati sa svojim roditeljima već na početku veze i koja je tradicionala. Jarčevi, naročito oni koji su rođeni početkom januara , oko 1.januara. Promenljivi znaci nisu dobri za vas,pa pokušajte sa onima koji bi uneli više stabilnosti, postojenosti, jer su i sami postojani, stabilni.Neka značajnija vez ljubav kod vas će po progresiji doći nešto kasnije u 38. godini, kada progresivna Sunce bude bilo na natalnoj Veneri. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Ned Sep 26, 2010 9:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Svetlost na kraju tunela ili..? Empty Re: Svetlost na kraju tunela ili..?

Počalji  Frida Uto Sep 21, 2010 11:57 pm

Puno vam hvala Astrotanja na dobrodoslici i odgovoru..!!!
Znaci puno signifikatora moga stanja...Nadam se da necu cekati cak 38 godinu pale
Nisam se do sada zabavljala sa jarcevima,ni shkorpijama,niti osobama profila kakve opisujete..Uglavnom su to bile device i ovnovi,hladni , nezreli,sa komleksom nize vrednosti..
Verovatno takav neko tek ceka na mene,da se nadam sunny
Pokusacu da se vodim tom logikom,i za stabilnije i samosvesnije momke se vezem..
Hvala jos jednom!
Frida
Frida

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetlost na kraju tunela ili..? Empty mozda

Počalji  hajkula Ned Sep 26, 2010 4:26 pm


Ima sanse za oko 2 godine, kada Jupiter dodje u vrh 5 polja na kraju bika, i mogucnost trudnoce takodje, verovatno vanbracne, sto moze da odvede u brak.
To ne znaci da sedis u kuci i cekas. Uci nesto, konkurisi za (drugi) posao, postavi sebi visok cilj i radi na njemu. Ne znam sta si po zanimanju, ako to ima veze sa finansijama, super.

Muz, moguce moreplovac, ili u bransi farmacije, ili nesto u vezi sa naftom, gasom... svakako u simbolici neptuna u strelcu i meseca u ribama. Moguce da je razveden, da ima cerku koja zivi sa majkom, pa sto da ne, u nekom inostranstvu.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Svetlost na kraju tunela ili..? Empty Re: Svetlost na kraju tunela ili..?

Počalji  Frida Ned Sep 26, 2010 8:00 pm

Hvala puno na odgovoru!To vec mnogo bolje zvuci ..i jos to u unostranstvu:)..,Ne,nisam tip koji sedi,i ceka..Posvetila sam dosta vremena skolovanju i interesovanjima,i imam velike ambicije ..Zavrsila sam pravni fakultet,radim ii aplicirala sam za poslediplomske na Oksford i Kembridz..Tako se nadam da cu vec sl.godine otici.Ne bih trebala imati probleme za primanje zbog odlicnog znanja engleskog i visokog proseka...I nadam se ,ako odem,da cu i ostati..Cini mi se da cu jedino u inostranstvu iskazati svoje potencijale,i postici uspjeh .A, i nisam nostalgicar,svuda ,gde sam putovala sam se vise osecala kao kod kuce,nego u nasoj zemlji.
Frida
Frida

Broj poruka : 3
Datum upisa : 21.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Svetlost na kraju tunela ili..? Empty Re: Svetlost na kraju tunela ili..?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu