Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O SATURNU

+17
Arijaaa
Vita83
Milan.bombona
Natasha-77
Astrotanja
Formalhaut
Dunja
zelena dolina
hajkula
Jane
Čarobnica
Flora
BoSaNKa
Lana
Zorica
beskrajnost
SANDRA
21 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

O SATURNU - Page 2 Empty Re: O SATURNU

Počalji  sputana Pet Dec 21, 2012 7:58 pm

Meni je Saturn kao Ariji, u petoj ukljestenoj, u vagi, na stepenu egzaltacije, sa puno planeta oko njega,vladar je 8 kuce, ali ne da ga ne osecam, vec mi je stavio pecat na celu kartu, ranije sam ga mrzela i smatrala najvecom kocnicom, koja gusi, stvara uzasne strahove i sputava sve sto pokrenem, sada posle duze analize pocinjem da ga volim i razumem neke lekcije koje mi je nametnuo, i trudim se da mirno i stoicki podnesem svaki `gubitak` koji mi je doneo, jer znam da je to zbog `viseg` razloga, a ne kao pre, da ludim, pucam i frustriram se. A i da nije njega, ova moja luckasta venera u 9 u vodoliji kvadrirana plutonom i jupiterom, ko zna sta bi radila Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

O SATURNU - Page 2 Empty Re: O SATURNU

Počalji  Vita83 Pon Dec 24, 2012 10:27 am

Arijaaa ::Ka osjetim najveci napad tad u sebi kazem, samokontrola je blagoslov, jer je najteze inskontrolisati sebe, sa drugima cu ja lako i postavicu ih tamo gdje im je mjesto. Smile A MO u Jarcu je pravdoljubiv i izuzetno nostalgican. Smile

Samokotrola je odlična stvar, ali ja ne uspijevam uvijek, dok sam bila mlađa bolje mi je išlo, a u posljednje vrijeme ne trpim dominaciju i provokaciju, mada moraću malo da primirim. Jeste, pravdoljubiv i nostalgičan, a takođe i ima slonovsko pamćenje prošlih događaja. Kako je meni Saturn u škorpiji u egzaktnom trigonu sa ascedentom u raku, ja sam pravi Saturnijanac. santa

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

O SATURNU - Page 2 Empty 1.10.2013. Emisija o Saturnu, Kaka Saturn utuče na važne periode u našem životu-sa čime se tada suočavamo

Počalji  Astrotanja Uto Okt 01, 2013 10:38 am

Ukoliko želite da saznate više o tome kako i kada Saturn deluje najviše na naše živote,sa čime se tada suočavamo i kako i šta trebamo da radimo da bi to prevazišli, olakšali sebi, nosili se sa problemima koje on donosi odlušjte emisiiju večeras 1 10. 2013. u 20. sati , ulaskom u ovaj sajt[url= http://bit.ly/Gledaoci-Foruma-Za-Zdrav-Zivot ] . Možete da se uključite i postavite pitanja, u vezi teme.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

O SATURNU - Page 2 Empty Re: O SATURNU

Počalji  andjelija789 Sre Feb 18, 2015 4:34 am

Sa u Vodoliji,u kvadratu sa Pl (3p Sco) jedini aspekt koji imam.Medjutim deluje dobro Shocked Pogotovo kad je tranzitni Sa presao preko Pl No Samo sam se vukla po dz,tresla se,isla na inzfuziju i sl.Sad cekam od juna da krene retro i opet da udje u Sco silent Na mene Sa ima veliki uticaj s'obzirom da sam Jarac/Devica i imam stelijum u Jarcu (Me,So,Ma,Ur,Ne,Ve) Ma i Ve su spaljene a izmedju So i Me imam kazimi.Tacno 0*00'

andjelija789

Broj poruka : 11
Datum upisa : 18.02.2015

http://astropredvidjanja.serbianforum.info/forum

Nazad na vrh Ići dole

O SATURNU - Page 2 Empty Re: O SATURNU

Počalji  Anubis Sre Sep 20, 2017 8:31 pm

Satur ovna u 12. kući.

Šta se ima reći na tu temu?

Anubis

Broj poruka : 7
Datum upisa : 20.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

O SATURNU - Page 2 Empty Re: O SATURNU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu