Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad će željeni posao? :)

Ići dole

Kad će željeni posao? :) Empty Kad će željeni posao? :)

Počalji  Milica Ned Okt 31, 2010 5:57 pm

Elem...po profesiji sam lekar. Trebala bih da dobijem posao na sudskoj medicini.

Vidi li se to u neko skorije vreme...već počinje da me hvata nervoza. Mad

Hvala.



Kad će željeni posao? :) Solar-20102011
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kad će željeni posao? :) Empty Re: Kad će željeni posao? :)

Počalji  Gost Ned Okt 31, 2010 8:07 pm

Ono sto je meni upalo u oci, je da Solarni Asc, je upao bas u MC polje kareijere, te sa Venerom koja je malo hladnija ovde i zatvorenija kao da ti je stvorila probleme, uskogrudost, te mozda ono sto je vec trebalo da se realizuje NIJE. Znas koliko moze neko prosto samo umiljavnje ili smeskanje, lepa rec da otvori "gvozdena vrata" Question
Pritom neka vrsta partnerstva ili nesto kod kuce te je dodatno kocilo, pa kako se sve namestilo sa tranzitnim Sa, mogu da zamislim da jos vise izgleda teze u ovom casu. narocito kako se solarni sve vise blizi kraju, a mislis nista zacrtano ili bar ono sto je od znacaja, nije otislo do kraja, a ovde se vidi da je bas od znacaja KARIJERA. Da je ulozeno!
Ali ja ocekujem bas zato sto je tranzitni SMC u solarnom 10-om, da ce stici bas nekako na kraju, kada te Sa dobro prodrma. Pritom mnogo energije bas na porodicu ili jednog roditelja.

~Pa zar se nije dogodilo nista specificno malo pre pocetka Solarne, jer vidim da je JMC prelazio preko SMC?!
Pluton u 9-om(nat.6-om) zvuci kao opet neka nadogradnja i doskolavanje, neki ispiti, neka alternativa, kec iz rukava...

~12 se poklopilo sa natalnim 9 vrhom polja... Rolling Eyes ...nadam se da nije bilo nesto sto nije prijalo preko putovanja.

~pa sam morala ukucati naredni Solar, neovisno od toga gde ces ga provesti, ali sa mestom rodjenja, ima se za sta videti. Asc solarni skoro pa poklapanje, a to znas i sama da je naglaseno sve ono sto ti je natalno.
Izgleda, iako nisam proveravala, da je tako svima na ovom prelasku 28/9 godine. Jedna bitna stavka, ipak pada na 1`Lava Asc., pa ne trebam da kazem nista. Sem izborices se, i izboriti, i pocinje nova etapa. Tako da citava naredna godina je nastavak tamo gde se zaustavilo... a naglaseno 8, 9 i 10 polje, mora imati veze sa sudskom medicinom.sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kad će željeni posao? :) Empty Re: Kad će željeni posao? :)

Počalji  Gost Pon Nov 01, 2010 12:07 am

Milice, nadam se da sam negde na pravom putu, da ne bih krenula dalje u analizu, i to pogresno. Embarassed

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Kad će željeni posao? :) Empty Re: Kad će željeni posao? :)

Počalji  Milica Pon Nov 01, 2010 9:13 pm

Ej Mila, odlično si krenula. Very Happy Wink
Ova godina tj. aj- da kažem od rođendana, ide nizbrdo po pitanju porodice,
Dakle, lepo si napisala- briga oko porodice ili jednog člana iste- slilo se na sve.
Dalje, jesam bila na putu od mesec dana u Nemačkoj koji mi je doneo neprijatnost jer sam otišla tamo da bih odnegovala umirućeg ujaka i to sve sa bakom u paketu. Naravno, u tih mesec dana, on je umro.
Posao je jedna od stvari koje me sad brinu, a znaš kakvo je vreme. Teško se do istog dolazi. Rolling Eyes

Inače, ja sam totalni neznalica za analizu solara. Embarassed
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kad će željeni posao? :) Empty Re: Kad će željeni posao? :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu