Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA

Ići dole

STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA  Empty STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA

Počalji  EMA66 Pet Nov 05, 2010 2:36 pm

HM .... pale
pre par godina sam bila jako aktivna i ambiciozna, sta se desava samnom nemam komentar za samu sebe

naime od 2004 do 2006 godine menjala sam posao i tako sebi povecavala platu isla sam iz firme u firmu... sad sam se zalepila u ovoj firmi od 15 novembar 2006 i ni makac kao da sam se uspavala ( a ovde u ovoj firmi mi smeta mnogo sto sta pocev od kolega i njihovog odnosa, nadredjenog i naravno plate koja stoji vec 2 godine i pri tome sam u gubitku zbog skoka eura svaki mesec 150 eura jer je plata vezana za dinar a ne za eur)

i eto svaki put kad vidim platni listic meni pozli i krenem kao nesto da trazim i nista ali sve je to bez volje moram priznati

moje pitanje zasto vise nema u meni one energije one borbenosti i da li cu sledece godine preci u neku drugu firmu -

da napomenem da radim kod privatnika i vodim 5 firmi kao knjigovodnja od toga ako se neko razume dva srdnja preduzeca shvatice koji je to posao i odgovornost
unapred zahvalna ema
moji podaci 22.02.1966 uzice 11 ujutru sada radim i zivim u beogradu
ps, nemogu da postavim kartu pa ako moze neko da pomogne


EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA  Empty Re: STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA

Počalji  Gost Pet Nov 05, 2010 3:44 pm

EMA66 ::
moji podaci 22.02.1966 uzice 11 ujutru sada radim i zivim u beogradu
ps, nemogu da postavim kartu pa ako moze neko da pomogne

Ema66, U rubrici PROBLEMI https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/ stoji uputstvo za postavljanje karti u potpis. Molim Vas da pokusate. Uzgred, nije potrebno da govorite gde radite, za kartu treba mesto gde ste rodjeni. Veliki pozdrav.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA  Empty mila2710

Počalji  EMA66 Pet Nov 05, 2010 4:44 pm

mila2710 ::
EMA66 ::
moji podaci 22.02.1966 uzice 11 ujutru sada radim i zivim u beogradu
ps, nemogu da postavim kartu pa ako moze neko da pomogne

Ema66, U rubrici PROBLEMI https://astrotanja.serbianforum.info/problemi-f26/ stoji uputstvo za postavljanje karti u potpis. Molim Vas da pokusate. Uzgred, nije potrebno da govorite gde radite, za kartu treba mesto gde ste rodjeni. Veliki pozdrav.



ako nemozes da je otvoris ima na LICNA PITANJA POD NAZIVOM IZMEDJU LJUBAVI I MRZNJE LINIJA JE TANKA CELA MOJA NATALNA KARTA

JA SAD TRENUTNO NEMOGU DA JE PREBACIM UOPSTE confused

SAD SAM BAS LJUTA NA SEBE NARAVNO Wink

AJ POGLEDAJ https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/2eb5n3m.gif

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA  Empty Re: STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA

Počalji  Gost Pet Nov 05, 2010 5:30 pm

Ema66, sve sto trebate je odete na podesavanje svog profila i da ovaj link(koji predstavlja vasu natalnu kartu) postavite tamo gde pise POTPIS. Tako da necemo skakati sa teme na temu i traziti gde Vam se nalazi prethodno postavljena karta, vec ce ona uvek biti u okviru Vaseg pitanja. Sto pre uradite, bice lakse i Vama, da pratite po temama ono sto Vas zanima.
Za ostatak ce se pobrinuti Astrotanja. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA  Empty mila2710

Počalji  EMA66 Pet Nov 05, 2010 5:55 pm

mila2710 ::
Ema66, sve sto trebate je odete na podesavanje svog profila i da ovaj link(koji predstavlja vasu natalnu kartu) postavite tamo gde pise POTPIS. Tako da necemo skakati sa teme na temu i traziti gde Vam se nalazi prethodno postavljena karta, vec ce ona uvek biti u okviru Vaseg pitanja. Sto pre uradite, bice lakse i Vama, da pratite po temama ono sto Vas zanima.
Za ostatak ce se pobrinuti Astrotanja. sunny

trazila sam mesto gde pise potpis jos kada sam radila tu kartu ali nisam nasla Embarassed

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA  Empty Re: STA SE TO SAMNOM DESAVA..... IMA LI PROMENA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu