Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vodolija - ljubav - potrebna pomoc

2 posters

Ići dole

vodolija - ljubav - potrebna pomoc Empty vodolija - ljubav - potrebna pomoc

Počalji  bonaran_vs Pet Dec 03, 2010 8:20 pm

Postovana Tanja,

volela bih da pogledate moju natalnu kartu i kazete mi hocu li vise upoznati nekoga sa kim cu naci mir i stabilnost?? Vekovima sam sama (nakon beskrajno duge i lepe veze sa jednom vodolijom), i nikako da upoznam nekoga ko ce me "pomeriti sa mesta". Vodolija sa kojom sa bila u vezi je i danas ozbiljan deo mog zivota i zanima me samo ima li ikakve nade za nas u buducnosti, ili ce se pojaviti neko sasvim nov, i kada? Upoznala sam pre oko dva meseca jednog raka, koji je blag, umeren i vrlo simpatican, ali... nisam sigurna sta mogu da ocekujem od toga. Iskreno, jako bih volela, jer je samoca strasna, posebna kada je duga i neizvesna, i uz to vuce duboke korene iz proslosti koji ne daju da se krene dalje..

Unapred vam se zahvaljujem

http://www.new-astrology.com/index.php?page=graph03&index=268763

bonaran_vs

Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vodolija - ljubav - potrebna pomoc Empty Re: vodolija - ljubav - potrebna pomoc

Počalji  Astrotanja Sub Dec 04, 2010 1:51 am

Ako je dotična osoba julski Rak, rođen početkom jula,postaje neke šanse da dođe do veze,
se obzirom da ti se Mesec nalazi u Raku na vrhu pete, a njegovo sunce ako je tu, onda može doći do bliskosti. Naravno sve zavisi od njegovog atala i svih međusobnih aspekata u njemu.

Tokom iduće godine biće promena i dešavanja vezanih za ljubav, bar što se tiče tranzita na natalnu Veneru,koja je vladar 7. jer će najpre početkom g2011.Jupiter biti u konjukciji sa njom, koji može dovesti do produbljavanje nekog postojoćeh odnosa, naravno da to zavisi i od drugih aspekata, koji će biti prisutni u tom periodu. Kasnije će Uran, koji donosi mogućnost neočekivanih promena i veza, ali obično nestalnih. To su samo nek od trazita, a najbolje je uraditi godišnji horoskop i sagledati i progresije, tranzite, solarne aspekte, pa uvediti šta predstoji.sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Dec 04, 2010 5:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

vodolija - ljubav - potrebna pomoc Empty Re: vodolija - ljubav - potrebna pomoc

Počalji  bonaran_vs Sub Dec 04, 2010 5:37 pm

Zahvaljujem se od srca na brzom odgovoru, i iskreno se nadam i skorom licnom susretu sa vama.

Srdacan pozdrav

bonaran_vs

Broj poruka : 2
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

vodolija - ljubav - potrebna pomoc Empty Re: vodolija - ljubav - potrebna pomoc

Počalji  Astrotanja Sub Dec 04, 2010 5:56 pm

Bonoran vs , hvala na pozdravu. :)Naravno, tu sam. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

vodolija - ljubav - potrebna pomoc Empty Re: vodolija - ljubav - potrebna pomoc

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu