Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

+5
lado06
Čarobnica
Astrotanja
Milica
elizabetbenet
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  sara Uto Feb 08, 2011 8:05 pm

sunny ali imamo mi-obadvije i marsa u prvoj kući, da smo vrlo često poklopac svakom loncu, na sve imamo odgovor i da ne možemo da ćutimo, sva sreća da je meni u padu tj. u raku, ali neznam kako se ti sa svojim nosiš....pozdrav.

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 8:33 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 5:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Uto Feb 08, 2011 8:40 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  sara Uto Feb 08, 2011 9:01 pm

sunny Marina, stvarno ne bi htjela razvlačit ovakve odgovore po sajtu, ali ne mogu a da ne odgovorim. Nevjerovatno je, ali isti je slučaj kao kod mene, samo čekaju da padne moj uobičajeni komentar, naravno uvijek Very Happy otvoren i nikad zlonamjeran, pa da se svi od smjeha slože ispod stola, Mo0Ur,mislim da je to to, bounce

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  sara Pet Feb 18, 2011 4:57 pm

sunny... evo jednog karakterističnog primjera, da potvrdim da nam mars označava, vrlo moguće, budućeg bračnog partnera, reći ću u primjeru moje sestre, moja sestra ima marsa u Ribi u 2. kući, svog bračnog partnera srela je, vjerovali ili ne, u bolnici, kada je naša mama ležala u istoj sobi s majkom od njezinog sadašnjeg muža, tamo su se upoznali a kasnije sklopili brak, on je baš u karakteristici ribe, žive na otoku, moja sestra se stalno tuži kako je to mala sredina, ograničen prostor kretanja, u prevodu totalna izolacija, jer je navikla živjeti u većem gradu, a muž joj ima pomorsko zanimanje, nekako se sve poklapa... Laughing


Poslednji izmenio sara dana Sub Feb 19, 2011 11:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Dunja Sub Feb 19, 2011 3:23 am

MARINA ::
Milica ::

Što se orbisa tiče, držim se za sad Duporovih (dok ne formiram sopstvenu tablicu Laughing , a to znači da ću se uvek držati Duporovih )

Hahaha Laughing Ma nadam se da ce biti osobenjak zbog te vodolije.. ne bih volela da bude razveden. Sad mi je super i da je osobenjak.. Laughing Laughing

ej Marina,i ja sam tako reagovala kad sam saznala-pa sam se sad pomirila sa tim Very Happy valjda sam naucila da prihvatim i ono sto u startu nisam volela da mi se desi..:)ja sam cak i intuitivno sigurna da cu da nadjem nekog jos i sa DECOM Very Happy a to tek nisam htela ni da pomislim u zivotu!!:)ali videcemo...Wink
jedino od svega mi se svidja ono "osebenjak"!izvan svog vremena...originalan..cudan...Very Happy
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Sub Feb 19, 2011 4:12 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Dunja Sub Feb 19, 2011 7:54 pm

cekaj,kako ZNAS KO JE???
znas coveka?? vidla si ga..? poznajes ga jos sad??? imas trece oko pa si to sebi prorekla??? Smile sta je od toga?? zivo me zanima..Smile
pa,pazi,ja ne bih volela da ima dece..ok,to razveden,to sam nekako i progutala,ali ono "ima dece" jos uvek varim i nikako da progutam...tako da bih ipak i ja volela da me vara intuicija,i da ce od svega toga,ipak da bude samo RAZVEDEN Very Happy

Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Sub Feb 19, 2011 8:48 pm

.


Poslednji put izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:18 am, izmenio ukupno 2 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Dunja Sub Feb 19, 2011 9:59 pm

pa moze...Smile al ja znam da ce moj muz pre mene da ima neku zajednicu..e sad samo nisam bas 100% sigurna da ce da ima decu...mozda zato to jos nisam "progutala" ..ili me tu vara intuicija,ili ja ipak ne zelim da poverujem da cu da cuvam njegovu decu!! a imace zajednicu pre mene,doduse nece biti u njoj kad se upoznamo,a uostalom to mozda i ne mora da bude brak na papiru,ali svaka zajednica gde dvoje zive,moze da se racuna kao brak!!e da..i bice stariji od mene..Smile to i moj Sa govori,to mi je ionako Tanja vec rekla,i jos neki ovde koji su gledalu moju kartu..
Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Formalhaut Ned Feb 20, 2011 12:14 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Pon Apr 23, 2012 12:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Dunja Ned Feb 20, 2011 12:46 am

TAKO JE!! Smile

u pravu si...Smile
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot? - Page 2 Empty Re: Kakvu vrstu partnera privlacimo u nas zivot?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu