Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pluton opozicija Venera

5 posters

Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Pluton opozicija Venera

Počalji  Arijana Čet Feb 10, 2011 9:21 pm

Moj Pluton u skorpiji,opozicija njegova Venera u Vagi u sinastriji

njegov Pluton kvadratira moj Mars,Mesec i Saturn,opet u sinastriji

u kompozitnom Pluton aspektuje...asc,merkur,sunce,mesec,mars,veneru,saturn...i moguce jos nesto.

Moje pitanje...Ko tu ovo vise oseca? geek

Ja se do sad ponasham hladnije..
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  Milica Pet Feb 11, 2011 12:57 am

Arijana ::Moj Pluton u skorpiji,opozicija njegova Venera u Vagi u sinastriji

njegov Pluton kvadratira moj Mars,Mesec i Saturn,opet u sinastriji

u kompozitnom Pluton aspektuje...asc,merkur,sunce,mesec,mars,veneru,saturn...i moguce jos nesto.

Moje pitanje...Ko tu ovo vise oseca? geek

Ja se do sad ponasham hladnije..

A šta kažeš da nam postaviš natalne karte vas dvoje? Smile

Ovako je gotovo nemoguće dati adekvatan odgovor.Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  Arijana Sub Feb 12, 2011 3:51 am

Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  Gost Sub Feb 12, 2011 7:30 pm

Pa ženska, ima ovde opozicija, ali nigde one koju si navela!
Sa kvadratima su izazovi..Venere u istom znaku daju iste ukuse, ali baš zato se može i doći do razmimoilaženja. To Ti je kao kada oboje idete putevima koji su paralelni, ali nema skretanja(polukružnog) Wink u nedogled...sinastrija koja bi baš zbog puno aspekata, bila jako aktivna, pod uticajem tranzita..ali sa Uranom u kontaktu sa ličnim planetama, sastanci-rastanci su normalni, ukoliko uopšte ovaj odnos postoji u prostoru&vremenu.

Naravno SEV.Čvor 0'Venera uvek daje neki početak na nivou ljubavi, dok je s druge strane partnerov JMČ u kontaktu sa Venerom, ali su obostrano u razmeni JMČ i SMČ: konkretno govorimo o sudbinskim preokretima, mogućim..jedno drugom ste nagrada ili kazna u saglasnosti od osobenog stanja svakog od vas dvoje. Pa ako je jednom dobro a drugom loše, situacija se menja na račun ovog drugog. Ako je obostrano loše, može se manifestovati kao promena na bolje i naravno zaključuješ da ima i još kombinacija. Smile (nisu baš egzaktni aspekti čvorova, mada su iskustva pokazala da do nekog kontakta mora doći)
sunny
Arijana ::Moj Pluton u skorpiji,opozicija njegova Venera u Vagi u sinastriji

njegov Pluton kvadratira moj Mars,Mesec i Saturn,opet u sinastriji

u kompozitnom Pluton aspektuje...asc,merkur,sunce,mesec,mars,veneru,saturn...i moguce jos nesto.

Moje pitanje...Ko tu ovo vise oseca? geek

Ja se do sad ponasham hladnije..
............................................ Suspect I ovo je moguće. Ja sam UVEK filozofski i filantropski raspoložena Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  Formalhaut Ned Feb 13, 2011 3:15 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 1:11 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  alea Uto Mar 29, 2011 9:31 am

Arijana ::Moj Pluton u skorpiji,opozicija njegova Venera u Vagi u sinastriji

njegov Pluton kvadratira moj Mars,Mesec i Saturn,opet u sinastriji

u kompozitnom Pluton aspektuje...asc,merkur,sunce,mesec,mars,veneru,saturn...i moguce jos nesto.

Moje pitanje...Ko tu ovo vise oseca? geek

Ja se do sad ponasham hladnije..

Ti se ponašaš hladnije jer imaš masu planeta u Jarcu, tako da umeš da držiš kontrolu nad samom sobom. MA0SA u Jarcu daje snagu i izdržljivost kojoj nema granice, ali ne daje mnogo poleta ni entuzijazma.

Dečko je Riba/Strelac a vladar mu je JU0SA u Vagi, on je jedan pravdoljubivi i prilično stabilan dečko, sa MO u Devici dosta racionalan ali i ne preterano poletan. Ima ako se ne varam i VE 120 JU0SA, tako da ja mislim da on teži vezama koje će mu dati sigurnost, trajnost i stabilnost, voli harmoniju, sa malom dozom originalnosti ali ne do nivoa kidanja nerava Very Happy
Često nije saglasan sam sa sobom u vezi onoga kako se predstavlja i onog što oseća jer ima SO180MO.
Ali, kako se on identifikuje sa svojim SO a ne sa MO, on će pokazati svoj idealizam i duboka osećanja kao Riba, a od ženske osobe očekuje da mu pruži sigurnost i stabilnost, ali i ona u nekim momentima treba da pokaže da nije drvo, da je suptilna, sanjiva, nežna, gotovo da deluje lekovito na njega MO 120 NE. Pošto mu je MO u 8 polju, njemu bi mogla potrebna osoba sa nekim osobinama Škorpije.

Ti si Riba/Škorpija a tvoj vladar JU je egzaltirani, predivni JU u Raku
I love you
na njegovom DSC - divan položaj, kojim ti njega usrećuješ, jer se nalaziš u njegovom polju partnerstva i donosiš mu sreću, stabilnost, prosperitet...I tvoj MO se nalazi u njegovom 7 polju, i ti se osećaš prirodno i lepo kao njegov partner.
Ova masa tvojih planeta je u njegovom 1 polju, pa tu postoji ogromna privlačnost, ti u velikoj meri utičeš na njegov karakter i njegovu ličnost, privlačiš ga zbog UR, VE i MA u 1 polju, ali pomalo i hladiš zbog SA, unosiš konfiziju zbog NE...uglavnom on na tebe baš reaguje...

On je kod tebe prikazan baš ovim JU u Raku, pa će se verovatno u početku osećati egzaltirano, lepo, zaštitnički, prepun želje da ti ugodi, emotivno ispunjen jer taj JU60MO njegov obećava baš lep osećaj duševne pripadnosti i sreće...
I ti ćeš se u početku osećati sigurno, kao svoj na svome jer si ti kod njega JU0SA u Vagi.
Nevolje bi mogle da se dese ako budeš počela da se osećaš nekako zakočeno, jer ovaj JU0SA kvadriraju tvoje planete u Jarcu. Možda bi mogla imati osećaj da stalno moraš da čekaš, budeš odgovorna, stabilna i daješ puno emocija, budeš strpljiva, saosećajna, platonišeš zbog njegovog MA u Ribama...

Veza koja obećava puno strasti i doživljaja...ima svega medju vama, imate mnogo aspekata... Very Happy
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  Arijana Uto Mar 29, 2011 11:36 am

Hvala ti puuno ALea I love you sunny

par puta sam iscitala....

se ponašaš hladnije jer imaš masu planeta u Jarcu, tako da umeš da držiš kontrolu nad samom sobom. MA0SA u Jarcu daje snagu i izdržljivost kojoj nema granice, ali ne daje mnogo poleta ni entuzijazma.

Dečko je Riba/Strelac a vladar mu je JU0SA u Vagi, on je jedan pravdoljubivi i prilično stabilan dečko, sa MO u Devici dosta racionalan ali i ne preterano poletan. Ima ako se ne varam i VE 120 JU0SA, tako da ja mislim da on teži vezama koje će mu dati sigurnost, trajnost i stabilnost, voli harmoniju, sa malom dozom originalnosti ali ne do nivoa kidanja nerava
Često nije saglasan sam sa sobom u vezi onoga kako se predstavlja i onog što oseća jer ima SO180MO.
Ali, kako se on identifikuje sa svojim SO a ne sa MO, on će pokazati svoj idealizam i duboka osećanja kao Riba, a od ženske osobe očekuje da mu pruži sigurnost i stabilnost, ali i ona u nekim momentima treba da pokaže da nije drvo, da je suptilna, sanjiva, nežna, gotovo da deluje lekovito na njega MO 120 NE. Pošto mu je MO u 8 polju, njemu bi mogla potrebna osoba sa nekim osobinama Škorpije.


da,to sam i osetila odmah,da mu treba to,jer je on sam malo nestalan,malo vise,i nekako mozda vise...nemiran,za razliku od mene..bar u ljubavi,o setila sam da mu treba neka ''mirna luka'' ,primetila sam da voli harmoniju,ne voli svadje,viku,dreku,i cak kad pocnemo malo da se svadjamo on je uvek bio prvi koji je spustio loptu,fino, uljudno,i u svadji trudi se uvek da izgladi,srce moje,izvinjava se cak i kad sam ja pogresila lol
u vezi toga kako se predstavlja,da...nekad ume pred drugima da bude kao led ledeni,bez da te pogleda makaar jednom,bilo koji znak,a kad ostanete sami..druga prica. ali u svakom slucaju me malo plashio taj ledeni zid koji ume da stvori oko sebe,jednom sam mu cak skoro i poverovala da mu uopste nije stalo do mene ,kad se tako ponashao Sad

drvo...a nisma drvo ne brini se I love you samo ja...se bas ne osecam dobro ako ispoljavam neznost,sanjivost jer su to sve osecanja koje su kod mene,pogotovo kuci,pripisivali kao slabost i dosta sam ovaj..uvreda i ponizenja kod kuce istrpela ako pokazem bilo sta sto je iole mastovito,romanticno,osecajno... mrzim svoj dom donekle Rolling Eyes pa sam sa njim sve to ispoljavala,ali tek malo kasnije.. Smile ai dolazi mi prirodno,je rje on jako pazljiv,nezan prema meni,puno paznje,pa me razmazi jako,i...lako je pred njim pokazati osecaje,a svakako,jako dobro oseti,cak i kad mu ne pricam sta me muci,cim se sretnemo i pogledamo u oci on odmah '' no,shta je mali'' i odmah bude tako..a ne znam,nezan,pazljiv,da me razveseli,blagotvorno deluje na mene... nadma s ei ja na njega. ne znam kakve je devojke on imao prilike da upozna,ali imam osecaj da su to uglavnom bile...ribe koje su sponzoruse,ili mozda povrsne itd,jer mi je pricao da je imao '' glupe veze'' dok je bio mladji,i da nijedna od njih nije bila bas vredna...njegov zivot je takav d aje stresan dosta,pa sam tu ja delovala opustajuce,vise puta mi je rekao '' cekam ceo dan samo d ate vidim''...sreca moja...




Ti si Riba/Škorpija a tvoj vladar JU je egzaltirani, predivni JU u Raku

na njegovom DSC - divan položaj, kojim ti njega usrećuješ, jer se nalaziš u njegovom polju partnerstva i donosiš mu sreću, stabilnost, prosperitet...I tvoj MO se nalazi u njegovom 7 polju, i ti se osećaš prirodno i lepo kao njegov partner.
Ova masa tvojih planeta je u njegovom 1 polju, pa tu postoji ogromna privlačnost, ti u velikoj meri utičeš na njegov karakter i njegovu ličnost, privlačiš ga zbog UR, VE i MA u 1 polju, ali pomalo i hladiš zbog SA, unosiš konfiziju zbog NE...uglavnom on na tebe baš reaguje...


Jeste,prirodno....to sam jednom i rekla cak,da je bilo jako prirodno meni da budem njegova,jer drugacije nisam videla bas..jako prija i oseam se kod kuce sa njim,i sigurno,stabilno..doduse tu kako kad jer on ume da nestane,da se ne javlja danima,cak nedeljama sad nazalost.. Sad i to mene malo remeti,jer ja volim,kad je sve sigurno,stabilno,nepromenljivo,nisam neki fan naglih promena,neocekivanih situacija...jer onda proradi u meni pomisao da je sa drugom, i onda proradi moja skorpijska ljubomora i ne bude dobro...a i on ponekad..ume da radi stvari koje..tu ljubomoru pojacavaju,ume da bude bezosecajan sa recima,ima momente ,iako su retki,kad mi kaze neke stvari koje stvarno umeju da povrede.i on uopste ne vidi da je rekao bilo sta lose..i onda ja postanem jako hladna i oseti da me malo povredio,i odmah hoce d a izgladi,umiiljava mi se,nezno opet,pa me otopi...ali se osecam kao stosi rekla,kod kuce, svoja,jako lepo kad sma blizu njega,razumem njegov nacin zivota,razmisljanje,..prirodno ,jako lepo.. i itekako sma onda i nezna,i razigrana, mazna Smile ja opet ne zelimn d aga pritiskam,pogotovo u vezi moje ljubomore,valjda zbog moje venere u vodoliji ali da se razumemo....neke stvari koje on uradi umeju da me uvrede. Voleo je puno na pocetku da mi ugadja,i kasnije,jako,to me zacudilo do koje mere,svaka moja zelj,u vezi bilo cega, u krevetu i van njega rekao je d ce sve uraditi za mene,sve mi dati sta god pozelim,i jako pazljiv, intuitivan sto se mojih zelja i potreba tice,puuuno ugadja ma...obozavam ga sto se tog dela tice,a on time samo podstice moju neznu i osecajnu stranu da ga jos vise mazim,pazim,ljubim,ugadjam...

I love you I love you
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  Arijana Uto Mar 29, 2011 12:22 pm

da dodam,za mene najveci problem se nalazi u poslednjoj recenici tvojoj,stalno imam osecaj kao da moram ja ta dy budem koja ce uvek biti strpljiva,cekati ga svaki put kad tako nestane,a ne zelim da ispadam budala...
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  Arijana Sre Apr 27, 2011 3:42 pm

''raskinuli'' zbog njegovog neverovatnog zapostavljanja. ni ''j'' od jakih osecanja izgleda. samo da javim ishod Smile

eto tako..bilo mnogo dima nigde vatre.
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  volonter Uto Mar 13, 2012 11:43 am

pluton opozicija venera,pluton u skorpiji u 5 polju

volonter

Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Pluton opozicija Venera Empty Re: Pluton opozicija Venera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu