Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

loša sreća ili loši planeti

3 posters

Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty loša sreća ili loši planeti

Počalji  heraklea Sub Feb 19, 2011 8:03 pm

Pozdrav svima Smile Nadam se da ćete mi vi odgovoriti na ovo gore postavljeno pitanje. Šta ima u mojoj sedmoj kući- privlačim loše muškarce. Što govori vladar Mjesec koji je otišao u 11. kuću. Koji mi aspekti otežavaju odnose sa muškarcima? Da li postoji šansa da se nešto promijeni? Hvala

heraklea

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  Formalhaut Sub Feb 19, 2011 9:27 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 10:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  heraklea Sub Feb 19, 2011 11:35 pm

Mesec ti je u 11. pa govori o vezama sa prijateljima, ili preko prijatelja. 0 je sa neptunom, pa ti zamagljuje sliku, hipersenzibilna si, i to nekad verovatno cini da nemas pravu sliku o nekome. Takodje, mo90ju ocekuje previse i cesto je nezadovoljan. Los odnos sa venerom kod zena govori da osoba moze da bude dugo sama, jer ne zna kako da se dvoji od vlastite porodice i zapocne svoju.. uglavnom, to provlaci neki neosnovani osecaj krivice, tj. kako se posvetiti novom, a da se ne zanemari staro, i obrnuto.
Taj mesec ti je na Antaresu, pa procitaj malo i o tome. Antares ima neke odlike marsa, pa i to mozda negde govori da te takvi muskarci privlace.
Mars i venera su ti u dobrom aspektu, to govori o dobrim musko-zenskim odnosima, ali je glavni problem sto je tvoj vladaoc polja veza 0 sa saturnom koji je 0 sa desc, a taj saturn vlada tvojim 1. Znaci, ko je glavni krivac? Rolling Eyes Wink [/quote]

Ovo ne izgleda dobro affraid Hvala ti na odgovoru Smile

heraklea

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  Formalhaut Sub Feb 19, 2011 11:59 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 10:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  heraklea Ned Feb 20, 2011 12:36 am

MARINA ::Ma nije ti nista tragicno. Laughing Ne znam kakva ti je trenutna situacija, pa je malo nezgodno da pricam bilo sta. Venera ti je jaka i dobro aspektovana, i samim tim bi trebalo da budes zadovoljna u ljubavi. Jedino mi upada u oci ovaj neptun u 11. i ovaj 90 koji pravi sa ve. Cuvaj se obmane i lazi prijatelja. Pogotovo ako si sa nekim bila u vezi. Uglavnom, ja mislim da bi vise trebalo da poradis na sebi.. da ne dozvolis ovom saturnu da ti koci ovog marsa pre svega, da ne idealizujes zbog ovog neptuna, ili uticaja prijatelja, i da pomiris ovaj mo90ve,ju u sebi, ako vec nisi. flower

Trenutno sam sama i daleko sam od zadovoljstva u ljubavi . Veze sa pogrešnim muškarcima koje završe razočaranjem, a mislim da ne očekujum puno. Nadam se da će biti bolje. Što se tiče prijatelja, bilo je lažnih, ali imam i jako dobre i iskrene. Very Happy

heraklea

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  Formalhaut Ned Feb 20, 2011 1:08 am

.


Poslednji put izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 11:01 pm, izmenio ukupno 2 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  heraklea Ned Feb 20, 2011 4:15 am

MARINA ::Uskoro ce ti Jupiter biti 120 sa mo, u drugoj polovini godine ce ti biti 60 sa ve.. Sledece godine ce ti ici preko 5.. Nesto od toga ce ti doneti ljubav sigurno. sunny


cheers hvala na lijepim prognozama Very Happy

heraklea

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  Astrotanja Ned Feb 20, 2011 1:58 pm

Herakle, pokušaj i da u poztivnom smislu koristiš Mesec u konjukciji sa Neptunom, da razvijaš i slušaš svoju intuiciju, koja će pomoći da doživljvaša razočarenje u vezama i prijateljskim i ljubavnim. Izbegavaj vezu sa junskim blizancima i strelcima rođeni krajem novembra, jer su tu mogući problemi. tvoje sunce je jako , egzaltirano u Ovnu, pa nastoj da muške osobe u tvom životu budu u toj simbolici.To su poztivne osobe sa puno energije u svojim aktivnostima, koje su dobre u odnosima sa drugima, optimisti,koji na poztivan način komuniciraju sa drugima, sunce je u sekstilu sa Marsom, pa oni imaju mentalnu i fizičku energiju, koja može da pomogne da savladavaju poteškoće i da ojačaju sebe. Odgovarao bi ti recimo neka osoba koja je Lav u horoskopu, ili da ima neku planetu za nju bitnu u Ovnu, da ima nešto od te energije i dinamike, inicijative, otvorenosti u odnosima tipične za Ovna, kao i poztivna da bude u komunikaciji.

Mladići koji su u simbolici tvog Marsa, a to su oni koji su komunikativni,koji su često na putu, ili se puno kreću, komuniciraju, ali i to na otežan način uz puno rasprava,jer ti je Mars u kvadratu sa Merkurom, uz grubosti u komunikaciji i vređanja su oni koje treba da izbegavaš i sa kojima si imala loš odnos.Mars u konjukciji sa saturnom kao što je objasnila lepo Marina nepovoljno deluje, pa da se ne ponavljam, kako to utiče na osobe koje su u toj simbolici. Kako ti je Ascdentu Jarcu, a Saturn u konjukciji sa Marsom, bitno je da se suočiš i sama sa sobom, da ne budeš destruktivna i kočiš sebe u budućim vezama , zbog nepovoljnog iskustva.Svavako je bitno da nastrojiš da poradiš na tvojoj komunikaciji sa drugima, da tu nešto menjaš kod sebe, da pokušaš da razumeš, osetiš šta je to što stvara lošu komuikaciju u vezi, šta dovodi da ulaziš u vezu sa osoboma koje negativno deluju na tebe i donose ti razočarenje. Rešenje postoji, a to je u tvom boljem razumevanju sebe i poztivnom stavu prema sebi, savladavanjem onoga što te sputava i koči da ostvariš bolje odnose sa drugima sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  heraklea Ned Feb 20, 2011 6:10 pm

Astrotanja, drago mi je da ste mi odgovorili. Dosta puta mi se dogodilo da sam trebala slušati svoju intuiciju ali, na žalost, nisam. Pozitivne muške osobe kakve trebam i kakve bi ja željela u svom životu mene zaobilaze, dok privlačim one koje su sušta suprotnost, kakve ste i opisali.
Moj izbor je uvijek bio ili da budem sama ili u vezi sa nekim za koga znam da nije za mene-to je destruktivnost.
Već mi je jednom analizirana natalna karta i rečeno mi je da mi je Venera u nekoj vrsti klopke, što onemogućava poznanstva i daje veliku mogućnost da ostanem sama.
Rolling Eyes

heraklea

Broj poruka : 5
Datum upisa : 19.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

loša sreća ili loši planeti Empty Re: loša sreća ili loši planeti

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu