Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca?

3 posters

Ići dole

Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca? Empty Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca?

Počalji  Astrotanja Čet Nov 13, 2008 3:49 pm

Od 12. novembra Venera je ušla u sazvežđe Jarca. Ovde ona nije tako lepršava ni vesela, već ozbiljna, okrenuta starim, proverenim vrednostima. Ona tu postaje nešto umerenija u izražavanju osećanja. Veze koje počinju u ovom periodu mogu biti stabilnije, ali se osećanja polako razvijaju i postoji izvesna opreznost u prepuštanju njima. Međutim Venera u Jarcu ume da bude itekako čulana, pa čak i požudna.
Veze koje počnu oko 29, 30. novembra. i 1. decembra.. kada bude bila u konjukciji sa Jupiterom u Jarcu i trigonu sa Saturnom. Dok one koje otpučnu 28. mogu biti uzbudljive, ali nestalne.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca? Empty Re: Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca?

Počalji  Čarobnica Sub Nov 15, 2008 12:23 am

Da ne ispadne da se hvalim ali meni donosi brojna udvaranja, a tranzitira kroz 2. kuću u Jarcu. Mada su ta udvaranja samo putem prepiske.
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca? Empty Re: Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca?

Počalji  s_ana_dra Sub Nov 15, 2008 6:36 pm

meni trenutno nista, mada videcemo sta ce biti u daljem periodu, ali definitivno se bar malo bollje osecam, predhodnih nedelja sam bila uzasno neraspolozena, ma nista mi se nije radilo, tako da se sad vec osecam bolje

s_ana_dra

Broj poruka : 18
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca? Empty Re: Kako na vas deluje Venerin prolazak kroz sazvežđe Jarca?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu