Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PREDAVANJA INDIGO DECA

5 posters

Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  joki22 Pon Apr 04, 2011 10:48 am

Dragi moji forumaši,

Organizujem 15 aprila u 19h predavanja Marija Petričića u Galeriji čokolade Premier u ul Bulevara Kralja Aleksandra 24, Beograd. Tema je Indigo deca. Ulaz je slobodan. Broj mesta je ograničen. Ako imate pitanja vezana za predavanja možete me kontaktirati privatnom porukom. Oni koji žele da dođu na predavanja, molim ih da me obaveste o dolasku.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  joki22 Pon Apr 04, 2011 10:55 am

Marijov upitnik za indigo decu

DA LI JE VAŠE DIJETE INDIGO DIJETE?


1. Da li Vaše dijete očekuje da ga tretirate kao ravnopravnog sebi a ne kao dijete?
2. Da li je Vaše dijete jednostavno emocionalno povrijediti?
3. Da li Vaše dijete ima problema sa disciplinom i autoritetima?
4. Da li je Vaše dijete frustrirano sa normama i sistemima u kojima nema bar malo kreativnosti?
5. Da li je Vaše dijete senzibilno, duhovno i empatično?
6. Da li je Vaše dijete osjetljivo na hranu i okruženje?
7. Da li je Vaše dijete naglo u reakcijama ; ima li problema sa osjećajem vremena?
8. Da li se Vaše dijete zanima za duhovne stvari?
9. Da li Vam se čini da je Vaše dijete stara duša ili da je napredan za svoje godine?
10. Da li Vam se čini da Vaše dijete ima vrlo napredne zamisli ili da tokom dana stalno smišlja nove stvari?
11. Da li Vaše dijete ima izražene i čvrste stavove?
12. Da li Vaše dijete odbija učiniti stvari koje ste mu rekli?
13. Da li je Vaše dijete neuobičajeno u stavovima za tu dob?
14. Da li Vaše dijete vidi bolje načine za učiniti nešto ?
15. Da li su domaće zadaće uzrok sukoba u kući?
16. Da li Vam se čini da Vaše dijete u nekim stvarima uopće nije koncentrirano, dok u drugima koje ga zanimaju ima vrlo izoštrenu koncentraciju?
17. Da li Je Vaše dijete talentirano za umjetnost, muziku, znanost ili tehnologiju?
18. Da li Vaše dijete pokazuje pojačanu intuiciju ili znanje koje je na neki način neočekivano?
19. Da li je Vaše dijete rano pokazalo zanimanje za učenjem ili se pokazalo kao talentiranim za neko od područja ?
20. Da li Vaše dijete priča o „ imaginarnim „ prijateljima ili vidi stvari koje Vi ne vidite?
21. Da li Vaše dijete odbija odgojne metode po kojima ste Vi odgajani?
22. Da li Vaše dijete ima jak interes za prirodu, životinje ili za sve što je živo?
23. Da li Vaše dijete ima problema da zaspe ili ima noćne more?


Ukoliko je odgovor na više od 10 pitanja DA, Vaše dijete je vrlo vjerojatno indigo. Ukoliko je odgovor na više od 15 pitanja DA gotovo je sigurno a je Vaše dijete indigo

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  Astrotanja Pon Apr 04, 2011 11:52 am

Zanimljiv predavač, zanimljiva tema, i divno mesto na kom eće se predavanje održati. Ja dolazim obavezno. Very Happy cheers
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  joki22 Pon Apr 04, 2011 12:01 pm

Astrotanja ::Zanimljiv predavač, zanimljiva tema, i divno mesto na kom eće se predavanje održati. Ja dolazim obavezno. Very Happy cheers
Slažem sa Tanja, sa tobom u vezi predavača! Drago mi je što dolaziš! sunny sunny sunny

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  Formalhaut Pon Apr 04, 2011 3:08 pm

Tema je i vise nego zanimljiva, pogotovo sada kada po odgovorima zakljucujem da sam ja bila i te kako indigo dete. Very Happy Nadam se da je to dobro.. Pozz sunny flower
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  Dunja Uto Apr 05, 2011 12:58 am

a moze li neko da mi kaze sta tacno podrazumeva indigo dete?? sta je definicija???
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  joki22 Uto Apr 05, 2011 2:59 am

Dunja ::a moze li neko da mi kaze sta tacno podrazumeva indigo dete?? sta je definicija???
Dunja, pogledaj Marijov intervju http://www.dvijemame.com/vi-ste-rekli/intervju/marijo-petricic-vecina-roditelja-ne-zna-ocijeniti-spada-li-njihovo-dijete-u-ka

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  joki22 Uto Apr 05, 2011 3:03 am

Koga zanima više o indigo deci, može skinuti knjigu sa ovog linka http://www.4shared.com/document/HkIDTEXM/Indigo_djeca.htm

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  Dunja Sre Dec 07, 2011 4:40 am

Da li mozemo ovde,kao logican nastavak na ovu temu,da popricamo malo i o Kristalnoj deci???

Evo celo vece citam nesto o njima i o Indigo deci,pa me zanima ako mozete da mi kazete,kako izgleda natalna karta Kristalne dece??? Razlog zbog kog ovo pitam je taj,da ja skoro stopostotno mislim da je moj sestric Kristalno dete!!! on za neki dan puni prvu goidinu,ali od rodjenja ima vrlo krupne oci i prosto paralisuci pogled,od kog me uvek hvata neka blaga jeza..pogled koji te zove da se okrenes cak i ako si ledjima okrenut...i vrlo dugo ne trepce...tako da sve to izgleda vrlio cudno...Citala sam da ova deca takvim pogledom komuniracu sa energetskim nivoom osobe koju gledaju,a da taj "jezivi " osecaj kod osobe koja je gledana i nastaje odtud sto imas osecaj kao da ti ogoljuje dusu..Smile) Kao da na telepatskom nivou zna sve!! I vise nego sto bi hteo da mu kazes..Wink Vrlo je cudno...Bacam sad ove karakteristike koje sam citala o njima malo s brda.s dola, ali sam ga prosto u svemu tome 100% prepoznala!! Vrlo je blago i nezno dete,voli da se mazi,i pokazuje dosta neznosti sto je kako sam citala jos jedan od znakova ove dece...
Posto ne umem da postavim natalnu kartu ovde ( ni moju nisam ja postavljala vec mi je Darko stavljao) ja bih ovde napisala datum i sat rodjenja, pa ako mozete da pogledate i da mi kazete nesto o tome...

Ono sto je cudno u njegovoj karti je to da su mu sve planete rasporedjene na levoj polovini natalne karte. Da li je to mozda neki pokazatelj???Dok su njegovom starijem bratu sve planete rasporedjene u levoj gornjoj cetvrtini karte..I on ima neke karakteristike,ali za njega nisam sigurna,mozda bi on pre spadao u Indigo decu...(mozda! ) ali za ovog malog sam nekako 99% sigurna da je Kristalno dete..Nasla sam i to da su i za Indigo i za Kristalnu decu,u ntalnoj karti jake kuce Jarac,Vodolija,Riba...znaci- ove kuce pune planeta ili stelijuma...

I da..imam jos jedno pitanje...ako vazi da su od 1995 god pocela da se radjaju Kristalna deca,kao "bolja" i "jaca" varijanta Indigo dece,da li to nuzno znaci da su Indigo deca te godine i prestala da se radjaju?? Ili su prosto OD TADA nastavila da se radjaju Indigo i pocela da se radjaju kristalna??

Evo ostavicu vam oba datuma,pa ako neko moze da nesto prokomentarise,ja bih bila zahvalna..
Stariji : 27.01.2009- 8.55 AM Nis
Mladji : 09.12.2010- 8.25 AM Nis
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  Dunja Ned Dec 11, 2011 11:39 pm

izgleda da niko nece da prica o Kristalinima... Sad Sad No
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty kristalna dijeca

Počalji  marijopetricic Pet Jan 13, 2012 2:28 am

Dugo me nije bilo na Tanjinom forumu tako da pozdravljam sve koje je zaintrigirala tema indigo i kristalne djece.

Ovdje bi htio odgovoriti na Dunjin post. Draga Dunja, s obzirom što ste navela ( da su planete raspoređene u 6 polja horoskopa ) zasigurno se radi o indigo ili kristalnoj djeci. Jednostavno bi to rekao da su preteća kristalnoj djeci indigo djeca. Kako je sve u stalnom pokretu, nadogradnji i razvoju, tako se i ritmovi napretka djeca nove generacije mijenjaju. Od 1995 počeli su se rađati kristali ali u jako malom broju, od 2003 počeli su se rađati isključivo kristali i to u priličnom broju. Njih karakterizira daleko veća mirnoća i ne razvijaju otpore kao indigovci. Štoviše, kristali nas razumiju na svim nivoima i mogu se tome prilagoditi. Međutim, kod njih je prisutniji veći broj autistične djece. To bi rekao uvjetno, jer zbog senzibilnosti imaju potrebu " iskopčati " se i na taj način zaštiti se od svijeta koji funkcionira na način koji i nije human. Kod njih je duhovna stvarnost i materijalna stvarnost podjednaka i to je ono što radi najveći problem nama . Da " zbrka " bude veća od 2008 počinju se rađati još naprednija djeca ( dijamanta, zvjezdana.....) koja opet pokazuju sljedeću stepenicu duhovnog razvoja.
Stvar je toliko kompleksna da je jako teško dati jednostran odgovor jer....astrologija zna da smo svi mi došli na ovaj svijet sa različitim potencijalima, predispozicijama i da nema dvije iste natalne karte.
Drago mi je da ima interes za temu djece novih generacije jer bit je u tome da ih moramo razumjeti. Oni su tu da nam pokažu kako ljepše živjeti.........volimo našu djecu. I to je " recept " kako sa njima- jednostavno, otvorimo srce.

A Tebi Tanja hvala na ovom sajtu kako bi svi mogli izmijeniti iskustva. A isto tako znam da Vam Tanja može pomoći vezano uz što Vam je činiti:-). Naravno, možete i meni uputiti pitanja.

Lijep pozdrav
marijopetricic
marijopetricic

Broj poruka : 3
Godina : 58
Локација : zagreb
Datum upisa : 08.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  Dunja Sre Jan 18, 2012 4:09 am

Marijo, hvala vam puno na odgovoru...Smile bas sam digla ruke da ce iko da mi odgovori na posst:))) A koje su karakteristike dijamantne i zvezdane dece?? Za to prvi put cujem??Mozete li nesto o tome da nam kazete??
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

PREDAVANJA INDIGO DECA Empty Re: PREDAVANJA INDIGO DECA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu