Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskopi dece

3 posters

Ići dole

Horoskopi dece Empty Horoskopi dece

Počalji  Astrotanja Pon Apr 18, 2011 8:13 pm

Jedan od razloga zašto roditelji deci ne rade horoskop je zbog straha da ne čuju nešto loše. Neko je proširio informaciju potpuno netačnu da s nije dobro raditi horoskope maloj deci. To je zabluda koju treba promeniti. Što ranije saznate sve što možete iz natala o vašem detetu to je veća mogućnost da mu pomognete da se bolje i pravilnije razvija u skladu sa svojom prirodom i njenim mogućnostima, da ga bolje pre svega razumete i prihvatite takvim kakvo jeste.

Posebno deca koja su veliki individualci, koja su ne tipičnog ponašanja, koja odudaraju od drugih su ta koja zbunjuju i zabrinjavaju svoje roditelje. Da bi mogli da im pomognete da se bolje uklope u odnosima sa drugim, ili bar da razumeju kakva su očekivanje od njih, u kakvoj sredini žive, važno je da razvijate i odgovrajuću komunikaciju sa njima, da im pružite i onda kada vam je teško razumevanje, podršku i pre svega ljubav važno je da što pre upoznate svoje dete. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Horoskopi dece Empty Re: Horoskopi dece

Počalji  oneandonly Uto Apr 19, 2011 10:21 pm

Tako i ja mislim, mada mnogi zapadni astrolozi jednostavno odbijaju da ih rade. Uostalom, vidi se i na raznim sajtovima, npr. astro.com, Rolling Eyes da deci do uzrasta od 6 godina ne daju nikakve informacije.
Bezveze...
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskopi dece Empty Re: Horoskopi dece

Počalji  oneandonly Sub Apr 23, 2011 7:50 am

Moja kći ima 13 meseci. Njen natal je pravo čudo. Pluton joj kvadrira skoro sve planete sem Marsa i Jupitera, Saturn joj pravi opozicije sa skoro svim planetama, jedino je Mars tu koji će da je na neki način "izvuče" i pomogne joj. Jako me brine njen Pluton. Obzirom da ja preživljam njegove tranzite (nikada neću da zaboravim period kada mi je do skoro bio na asc), nije mi baš svejedno kada vidim njenu kartu. Gde bi trebalo da je pripazim. Toliko aspekata, odakle da krenem? pale Imam problema da postavim njen natal, pa sam prekopirala sinastriju sa mojim suprugom. Ona je "plava" u postavci.




https://2img.net/r/ihimizer/i/astro61gw197179njenhoro.gif/
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskopi dece Empty Re: Horoskopi dece

Počalji  Formalhaut Sub Apr 23, 2011 6:36 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 3:18 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskopi dece Empty Re: Horoskopi dece

Počalji  oneandonly Sub Apr 23, 2011 10:09 pm

Hvala Marina, Very Happy
A da se ne tiče sve to njenog oca što si napisala? Sada se baš nasekirah...
Aj manje više alergije, na to baš obraćam pažnju i do sada nije bilo problema. Hm, ako je otac predstavljen po mnogima u ženskom horoskopu kroz 4. kuću, a Saturn je vladar njene 4. kuće koji je otišao u 12, možda to predtsvlja njenog oca? A što se tiče Plutona, možda njen budući partner krene da se bavi nekim ilegalnim stvarima? Sada sam zbunjena... Shocked Sve se nadam da će je ovaj Mars u 10 izvući na neki način.
Šta ti misliš?
oneandonly
oneandonly

Broj poruka : 52
Godina : 47
Локација : Niš
Datum upisa : 21.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Horoskopi dece Empty Re: Horoskopi dece

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu