Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako je neko raspolozen da pogleda od srca hvala mu<3:)

3 posters

Ići dole

Ako je neko raspolozen da pogleda  od srca hvala mu<3:) Empty Ako je neko raspolozen da pogleda od srca hvala mu<3:)

Počalji  Vanesa88 Čet Maj 19, 2011 9:05 pm

Zanima me da li cu u skorije vreme uci u vezu,sa kakvim momkom i kada bi to moglo biti..? Rolling Eyes
bilo sta sto vam zapadne za oko znacajno iz mog natala vezano za ljubav znacilo bi mi...hvala puno Smile cheers




https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2mqt8ch.gif




Vanesa88

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ako je neko raspolozen da pogleda  od srca hvala mu<3:) Empty mmm

Počalji  Vanesa88 Pet Maj 27, 2011 6:52 pm

ajde pls neko*???

Vanesa88

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ako je neko raspolozen da pogleda  od srca hvala mu<3:) Empty Re: Ako je neko raspolozen da pogleda od srca hvala mu<3:)

Počalji  galaksija Pet Maj 27, 2011 6:57 pm

Meni se cini da vec u junu mesecu ulaskom jupitera u tvoje 7 polje stvari krecu u pozitivnom i ozbiljnom pravcu kad je ljubav u pitanju i naredna godina pocev od juna ove godine donosi mogucnost ozbiljne veze ili braka!Obrati paznju i na decembarsku eklipsu mesecevu na tvom natalnom mesecu,opet promene na planu emocija ali korenite......
galaksija
galaksija

Broj poruka : 193
Datum upisa : 02.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Ako je neko raspolozen da pogleda  od srca hvala mu<3:) Empty Re: Ako je neko raspolozen da pogleda od srca hvala mu<3:)

Počalji  Vanesa88 Sub Maj 28, 2011 4:50 am

a kakv bi mi decko mogao bitii What a Face

Vanesa88

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ako je neko raspolozen da pogleda  od srca hvala mu<3:) Empty Re: Ako je neko raspolozen da pogleda od srca hvala mu<3:)

Počalji  Vodolijica/Dragana Ned Jun 05, 2011 4:24 pm

Vanesice moja Ivanica komšinica sve zna o horoskopu a ne mogu da je ubedim da se ovde druži ne znam zašto. Sada će ti napisati njeno mišljenje o tvom horoskopu u vezi sa dečkom pošto mi ona pomaže da nešto naučim o tome.
Ako gledamo ozbiljnu vezu ili brak, njega kod tebe određuje bik, odnosno venera. Za početak svakako veoma privlačan i dopadljiv muškarac čak lep. Deblja usta ko stvorena za ljubljenje, krupne oči ali svakako harmonične crte lica i skladno telo. Ni debeo ni mršav i taman kako treba. Ova pozicija govori da će te on upravo izgledom i šarmom i privući i da ti upravo tragaš za fizičkom privlačnošću i da te to navodi da se zaljubiš u nekoga. Very Happy Sa druge strane venera u vodoliji kaže da je to druželjubiv i otvoren muškarac. Moguće sa nekom neobičnom profesijom ili nesvakidašnjim hobijem. Savremen, plemenit, nekonvencionalan. Nije mnogo romantičan. Uz to sve on jeste uglavnom ljubomoran. To je zbog kvadrata sa plutonom. Posesivan je i pokušaće da te kontroliše i proverava. Može biti ponekad pravi Šerlok Holms Cool To će ti verovatno smetati. Ali budući da venera pravi trigon sa mesecom horoskop kaže da ćeš ga istinski voleti. Mesec pravi opoziciju sa saturnom te to znači da će te ponekad ta veza na neki način gušiti i predstavljati ti ograničenje za neke tvoje vesele ideje i namere. Ali ćeš ga voleti.
Valjda je to najvažnije drunken
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ako je neko raspolozen da pogleda  od srca hvala mu<3:) Empty Re: Ako je neko raspolozen da pogleda od srca hvala mu<3:)

Počalji  Vanesa88 Pon Jun 13, 2011 4:32 am

hvala puno na pomoci Very Happy
Very Happy

aa kako bi vidjela njegovu bracu i sestre i cime se on bavi??
Very Happy

Vanesa88

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Ako je neko raspolozen da pogleda  od srca hvala mu<3:) Empty Re: Ako je neko raspolozen da pogleda od srca hvala mu<3:)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu