Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

4 posters

Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  EMA66 Sub Jun 04, 2011 9:54 am

PITAM SE JA.... a pitam i drugare sa ovog foruma....????

jutros izmedju pola dva i 2 i 30 preko mobilnog telefona.. kroz razgovor.. bez svadja... tenzije... i grubih reci

da li je ovo konacno... za ceo zivot... da se nikada vise ne sretnemo.... s obzirom da je i karmicka i sudbinska veza

da li sam ovu svoju karmicku vezu... odradila

pozdrav

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty Re: DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  Vodolijica/Dragana Ned Jun 05, 2011 4:50 pm

Draga Emice slabo nas ovde zarezuju ni ja ne dobijam odgovore i vidim da svi najviše vole da pričaju o svom horoskopu a ne da pomognu kad je neko tužan tongue Šalim se ali dobro ovde je moja Ivanica i ona meni baš sad diktira šta da ti napišem pa zato slušaj:
Oboje imate težak horoskop. Riblji. Nije lako ni tebi ni njemu u životu. Uran u konjukciji sa marsom odnosno plutonom govori o velikoj razaračkoj energiji preko puta ličnih planeta što donosi česte stresove i prekide i šokove. Pravi urnebes. Mesec konjukcija saturn i sa još opozicija uran i opozicija pluton Emice u tvom horoskopu kaže da ti često emocije nisu ispunjene. Ima tu čak i neke vrste emotivnog nasilja.
Ipak jupiter na tvom podznaku te čuva. Ne brini. Biće ti teško ali uvek će te pozitivne misli i događanja izvući.
Sa njim imaš puno toga. Vi ste užasno slični i zbog toga se i volite i mrzite. Ličite jedno na drugo i sve što kod sebe volite volite i jedno kod drugog i obrnuto. Kada vam je lepo vaša veza je prosto umetnička i vi kao da letite. Kada vam je loše onda je baš loše.
Ti ne veruješ mnogo njegovim rečima. Njegov merkur ti upada u dvanaestu kuću.
Ipak nađi se i popričaj sa njim. Ako ga zaista voliš ne daj da se raziđete preko telefona u sred mrkle noći. To je tako ružan razlaz između ljudi koji su se do juče voleli. Ovo poslednje govorim kao čovek ne gledajući horoskop.
Srećno Emice.
Pozdravljaju te Draganica i Ivanica.
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty Re: DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  venus_pisces Ned Jun 05, 2011 9:42 pm

Pokusala sam da ti posaljem poruku ali ne mogu, pise da ne dajes dozvolu za privatne poruke Smile

Pokusacu da ti dam neko svoje vidjenje tvoje sinastrije...mada veruj mi, trenutno je problem sto i moj i tvoj vladar 5 polja , merkur je u kvadratu sa neptunom (dispozitorom naseg meseca)...ovaj aspekt daje ne razumevanje,pogresno shvatanje, zamagljene i ne dorecene stvari...sacekaj par dana da to prodje i stvari ce se iskristalisati...ja sam trenutno u istoj situaciji kao ti,pogotovo juce jer su i mene neke reci jako pogodile ali se trudim da ostanem prisebna i ohladim glavu jer impulsivnoscu ne resavas nista.

Sto se tice sinastrije, koliko ste slicni toliko ste i razliciti, mada mislim da si ti mnogo emotivnija od njega i da mnogo teze prozivljavas teske trenutke jer njegov stelijum Ma0Ur0Pl pravi opoziciju na tvoj stelijum u ribama... ja ne volim kontakte urana u sinastriji pa cak ni kad su dobri jer uvek donese iznenadjenja, nazalost nekad ta iznenadjenja nisu uvek lepa...moguci su cesti prekidi i svadje, ali isto tako i pomirenja...Imas njegov saturn u konjukciji sa tvojim mesecom (cini mi se da je orbis malo veci, a verovatno i separacija)...ovo i ja imam u svojoj sinastriji, ali je u pitanju moj saturn...ono sto mogu da ti kazem i tvrdim da je ovo dosta mucenicki aspekt, saturn tezi ozbiljnosti i stabilnosti i u tome nekad ume da udavi meseca. Takodje ovo je aspekt veza koje traju ali niko ne garantuje da ce trajati jer su kvalitetne...ali traju po svaku cenu (sto nekad nije dobro) Sa0Mo donosi sudbonosne susrete i veze,ljudi koji su jako vezani, ne mogu jedno bez drugog i to je nekad najveci problem sto ne mogu da se razdvoje iako je nekad to najbolje resenje za oboje....Njegov mesec u kvadratu sa neptunom, zbog ovog cete verovatno uvek osetiti lose aspekte tranzitnog neptuna....generalno sinastrija ima osnova za trajanje (SaoMo uvek radi Wink), verovatno sa prekidima zbog urana...ali meni se dopada sto tvoja 7 kuca pada u njegovu 4 isto vam se ose asc-dc poklapa sa Mc-Ic...mislim da nije konacan kraj,samo sacekaj malo da losi aspekti prodju i kad se glave ohlade jer ce sve biti u redu Wink
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty Re: DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  EMA66 Ned Jun 05, 2011 10:05 pm

Vodolijica/Dragana ::Draga Emice slabo nas ovde zarezuju ni ja ne dobijam odgovore i vidim da svi najviše vole da pričaju o svom horoskopu a ne da pomognu kad je neko tužan tongue Šalim se ali dobro ovde je moja Ivanica i ona meni baš sad diktira šta da ti napišem pa zato slušaj:
Oboje imate težak horoskop. Riblji. Nije lako ni tebi ni njemu u životu. Uran u konjukciji sa marsom odnosno plutonom govori o velikoj razaračkoj energiji preko puta ličnih planeta što donosi česte stresove i prekide i šokove. Pravi urnebes. Mesec konjukcija saturn i sa još opozicija uran i opozicija pluton Emice u tvom horoskopu kaže da ti često emocije nisu ispunjene. Ima tu čak i neke vrste emotivnog nasilja.
Ipak jupiter na tvom podznaku te čuva. Ne brini. Biće ti teško ali uvek će te pozitivne misli i događanja izvući.
Sa njim imaš puno toga. Vi ste užasno slični i zbog toga se i volite i mrzite. Ličite jedno na drugo i sve što kod sebe volite volite i jedno kod drugog i obrnuto. Kada vam je lepo vaša veza je prosto umetnička i vi kao da letite. Kada vam je loše onda je baš loše.
Ti ne veruješ mnogo njegovim rečima. Njegov merkur ti upada u dvanaestu kuću.
Ipak nađi se i popričaj sa njim. Ako ga zaista voliš ne daj da se raziđete preko telefona u sred mrkle noći. To je tako ružan razlaz između ljudi koji su se do juče voleli. Ovo poslednje govorim kao čovek ne gledajući horoskop.
Srećno Emice.
Pozdravljaju te Draganica i Ivanica.

draga vodolijice/dragana...

mnog ti se zahvaljujem.. i obecavam.. da cu ja pozvati moju drugaricu koja dosta dobro zna.. da ti pogleda to sto te interesuje a od nje mozes i da naucis...

postavi pitanje i posalji mi poruku na private... da bi ti ona mogla odgovoriti

veliki pozdrav i poljubac od eme cheers

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty Re: DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  EMA66 Ned Jun 05, 2011 10:21 pm

venus_pisces ::Pokusala sam da ti posaljem poruku ali ne mogu, pise da ne dajes dozvolu za privatne poruke Smile

Pokusacu da ti dam neko svoje vidjenje tvoje sinastrije...mada veruj mi, trenutno je problem sto i moj i tvoj vladar 5 polja , merkur je u kvadratu sa neptunom (dispozitorom naseg meseca)...ovaj aspekt daje ne razumevanje,pogresno shvatanje, zamagljene i ne dorecene stvari...sacekaj par dana da to prodje i stvari ce se iskristalisati...ja sam trenutno u istoj situaciji kao ti,pogotovo juce jer su i mene neke reci jako pogodile ali se trudim da ostanem prisebna i ohladim glavu jer impulsivnoscu ne resavas nista.

Sto se tice sinastrije, koliko ste slicni toliko ste i razliciti, mada mislim da si ti mnogo emotivnija od njega i da mnogo teze prozivljavas teske trenutke jer njegov stelijum Ma0Ur0Pl pravi opoziciju na tvoj stelijum u ribama... ja ne volim kontakte urana u sinastriji pa cak ni kad su dobri jer uvek donese iznenadjenja, nazalost nekad ta iznenadjenja nisu uvek lepa...moguci su cesti prekidi i svadje, ali isto tako i pomirenja...Imas njegov saturn u konjukciji sa tvojim mesecom (cini mi se da je orbis malo veci, a verovatno i separacija)...ovo i ja imam u svojoj sinastriji, ali je u pitanju moj saturn...ono sto mogu da ti kazem i tvrdim da je ovo dosta mucenicki aspekt, saturn tezi ozbiljnosti i stabilnosti i u tome nekad ume da udavi meseca. Takodje ovo je aspekt veza koje traju ali niko ne garantuje da ce trajati jer su kvalitetne...ali traju po svaku cenu (sto nekad nije dobro) Sa0Mo donosi sudbonosne susrete i veze,ljudi koji su jako vezani, ne mogu jedno bez drugog i to je nekad najveci problem sto ne mogu da se razdvoje iako je nekad to najbolje resenje za oboje....Njegov mesec u kvadratu sa neptunom, zbog ovog cete verovatno uvek osetiti lose aspekte tranzitnog neptuna....generalno sinastrija ima osnova za trajanje (SaoMo uvek radi Wink), verovatno sa prekidima zbog urana...ali meni se dopada sto tvoja 7 kuca pada u njegovu 4 isto vam se ose asc-dc poklapa sa Mc-Ic...mislim da nije konacan kraj,samo sacekaj malo da losi aspekti prodju i kad se glave ohlade jer ce sve biti u redu Wink

draga venus... mnogo ti hvala... sto si pogledala sinatriju...
veruj mi da se ja pitam.. kada ce doci kraj ove veze... ovo nisam nikada dozivela... prezivela bih i njegov satur.. vec sam na njega i navikla .... sto bi ljudi rekli NAVIKA JE CUDO...

cheers ALI VISE na neke stvari i ne reagujem njegove totalno sam ih prihvatila ..... tako da mi je sad mnogo lakse.. nego pre .. pre dve godine mi je bilo jako tesko... dok nisam pocela da ga proucavam Very Happy

ohladi i ti glavu... hladim je i ja... sreca sto je on na putu.. pa tek sutra dolazi... tako da sam radila sve one stvari koje nemogu da radim kada je on tu .. a naprimer to volim.... Very Happy konkretno da se druzim sa drugarima ... sa ovog foruma... cheers
aspekt meseca i saturna koji pominjes .. jeste tezak... ali ga ti mozes prevazici.. jer je u pitanju tvoj saturn.. i ti to znas.. a ja .. moram da trpim njegov saturn... Sad on to ne razume
moja 7 kuca u njegovoj.. 4 hm... zasto ti se to svidje...
molim te da mi odgovori..

ps.. pokusaj sad te privetne poruke... lupila sam kvacicu... cheers

veliki pozdrfav od eme66

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty Re: DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  Sandra1970 Pon Jun 06, 2011 2:51 pm

SLOŽILA BIH SE SA PRETHODNIM IZLAGANJIMA.
SAMO ME ZANIMA STA VI EMA KONKRETNO IMATE OD TOGA? I DA SE ISKRISTALISE SVE, VI OSTAJETE NA ISTOM.
TA NJEGOVA TVRDOGLAVOST, SVE OSTAJE NA ISTOM. DA LI VAM ON PRUŽA ONO STO VI ŽELITE?
GOVORIM IZ ISKUSTVA MOJ SUPRUG IMA ISTE ASPEKTE KAO I VAŠ PARTNER SA VAMA.

STO SE TIČE URANA, NI JA GA BAS NE VOLIM, TUMAČIM GA KAO ONO LOSE U DOBROM.
MALO BIH POBORILA " tvoja 7 kuca pada u njegovu 4 isto vam se ose asc-dc poklapa sa Mc-Ic."
TO JE DOBAR ASPEKT ALI NESTO GA I POBARA.

PO JEDNOJ KINESKOJ METODI IZRACUNAVANJA HOROSKOPA ZA TEBE GLASI: Žude za ljubavlju i intimnosti, kada se vežu za jednog partnera, učini će sve, idu čak i do toga da će uraditi sve radi njega, ne gledajući sebe. Znaju biti brzopleti i nestrpljivi. Znaju kako motivirati druge ljude, velikodušni su.
a za njga, kad sazna da ga neko voli učiniće sve da tog nekog indiretkno vređa. ćute ne govore, rade - kriju. problem - biću sam.

Sandra1970

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty Re: DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  EMA66 Pon Jun 06, 2011 7:41 pm

Sandra1970 ::SLOŽILA BIH SE SA PRETHODNIM IZLAGANJIMA.
SAMO ME ZANIMA STA VI EMA KONKRETNO IMATE OD TOGA? I DA SE ISKRISTALISE SVE, VI OSTAJETE NA ISTOM.
TA NJEGOVA TVRDOGLAVOST, SVE OSTAJE NA ISTOM. DA LI VAM ON PRUŽA ONO STO VI ŽELITE?
GOVORIM IZ ISKUSTVA MOJ SUPRUG IMA ISTE ASPEKTE KAO I VAŠ PARTNER SA VAMA.

STO SE TIČE URANA, NI JA GA BAS NE VOLIM, TUMAČIM GA KAO ONO LOSE U DOBROM.
MALO BIH POBORILA " tvoja 7 kuca pada u njegovu 4 isto vam se ose asc-dc poklapa sa Mc-Ic."
TO JE DOBAR ASPEKT ALI NESTO GA I POBARA.

PO JEDNOJ KINESKOJ METODI IZRACUNAVANJA HOROSKOPA ZA TEBE GLASI: Žude za ljubavlju i intimnosti, kada se vežu za jednog partnera, učini će sve, idu čak i do toga da će uraditi sve radi njega, ne gledajući sebe. Znaju biti brzopleti i nestrpljivi. Znaju kako motivirati druge ljude, velikodušni su.
a za njga, kad sazna da ga neko voli učiniće sve da tog nekog indiretkno vređa. ćute ne govore, rade - kriju. problem - biću sam.

sandra1970

mnogo ti se zahvaljujem na ovom izracunatom kineskom metodom horoskopa....

dosta razmiljam i u nedoumici sam.. zato sam i postavila onu temu lose i dobre veze... jer sam primetila da nikada nisam bila zadovoljna..

pa sam pocela da trazim gresku u meni

poslala sam ti privatnu poruku... s obzirom da tvoj suprug ima iste aspekte kao moj partner... pa me intesujem kako ti funkcionises..

verovatno se razlikujes od mene natalno posto ne vidim tvoju kartu Very Happy Very Happy Sad

unapred zahvalna

ema66

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty Re: DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  EMA66 Čet Jun 09, 2011 12:11 am

PA DRUGARI.... mnogo vam se zahvaljujem.. na odgovoru.. koji sam dobila

zvog vaseg truda a moja je zelja da vas obavestim o daljem ishodu...

danas je doticna osoba zvala ( i to na fiksni telefon... u firmi u kojoj radim .. napominjem da to nikada nije uradio.... ) he... a mobilni mi se juce pokvarioo... bas steta.... hheeheh Very Happy malo sam zlica ali nezelim vise da budem popustljiva

elem... posto je dosao da zakljucka da mi telefon ne radi... ponudio je svoj... da mi da i da moj odnese na popravku.. itd... i

he, emi ne treba mobilni .. ema je bas odlucila.. (uvek sam govorila bolje i sam .. nego sa budalom) pa sta bude.. neka bude....

mada po danasljim tranzitima... he... koliko sam videla lepo su mu moje planete rasporedjene po kucama...

veliki pozdrav za sve vas koji ste citali i naravno za sve one koji su komentarisali

ema

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA????? Empty Re: DA LI JE DOSLO DO KONACNOG RASKIDA?????

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu