Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5ta kuca

+4
Hocanka
biljana2341973
venus_pisces
TIJANA988
8 posters

Ići dole

5ta kuca Empty 5ta kuca

Počalji  TIJANA988 Sub Jun 25, 2011 3:06 pm

znacenje 5te kuce u blizancima?

TIJANA988

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  venus_pisces Sub Jun 25, 2011 3:36 pm

TIJANA988 ::znacenje 5te kuce u blizancima?

Ja imam 5-tu u blizancima...pa cu ti iz mog iskustva pricati.
Uvek sam spremna za izlaske,zezanje, nova poznanstva... sto se veza tice,uglavnom su bile kratkog daha, mozda i povrsne...ali meni je merkur u jarcu pa mozda zato imam i neku dozu ozbiljnosti pa se mogu pohvaliti i sa jednom dugogodisnjom vezom heheh...uglavnom,gledaj gde je taj merkur i u kakvim aspektima...kod mene u 12 polju,pa je bilo i mnogo tajnih veza...ali uglavnom,5 u blizancima daje raznovrstan i buran ljubavni zivot...jer su blizanci leprsavi,kako dodju tako i nestanu,pa su i veze samim tim takve...osim ako taj merkur nema neke ozbiljne aspekte....mada recimo kod mene je u dobrom aspektu sa saturnom,jos merkur u jarcu pa i dalje nisam ozbiljna sto taj jarac zahteva Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  biljana2341973 Pet Avg 26, 2011 3:49 pm

TIJANA988 ::znacenje 5te kuce u blizancima?
Peta kuca u blizancima, OBAVEZNO TREBAS DA POGLEDAS POLOZAJ MERKURA.mogu ti samo napisati sta znaci kada je 5.kuca u blizancima, to mogu biti krace i paralelne veze,neozbiljno shvatanje ljubavi,vise povrsnost u odnosima,posto je 5.kuca i kuca dece , moze znaciti i vise dece ili blizanci,jer su blizanci dupli znak,ljubav prema deci,ljubav prema pisanju,citanju,mladalacki duh,osoba voli da se zabavlja,izlazi,moze upoznati partnera ili ljubav iz skolskih dana,mozda sa puta,ulice,preko sms-a,neta itd.ali da bi tumacenje bilo pravilno moras pogledati vladara 5.kuce,njegov polozaj u kuci kao i aspekte koje pravi sa drugim planetama.NAPR, ako je vladar 5.kuce ljubav, u biku ,moras pogledati gde je otisao vladar 5.kuce ,a to je u ovom slucaju venera,ako je napr.otisla u 6.kucu POSAO, u znaku blizanaca , mogli bi reci da osoba upoznaje svoju ljubav na radnom mestu a to je vladar 5.kuce u 6.kucu,da je ta osoba vrlo komunikativna,mladoloka itd simbolika blizanaca....

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  Hocanka Pet Avg 26, 2011 3:53 pm

Meni je u petoj kuci na kraju Uran Sad

Je li to znaci da necu imati dece? No
Hocanka
Hocanka

Broj poruka : 32
Godina : 34
Datum upisa : 25.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  biljana2341973 Pet Avg 26, 2011 4:11 pm

Hocanka ::Meni je u petoj kuci na kraju Uran Sad

Je li to znaci da necu imati dece? No
NE ,NE ZNACI TO ,NEMOJ BRINUTI, moze znaciti da ce doci do prekida trudnoce ili do nezeljene trudnoce, a moze znaciti i da ce tvoje dete biti genijalno,simbolika urana.kada su u pitanju deca i trudnoca gledas 5.polje,planete u njoj i vladara i na kraju dispozitora, pa zatim veneru kao signifikator plodnosti,pa zatim mesec , jer mesec predstavlja i majcinstvo, pa ako su u vodenim znacima jer su vodeni znaci plodni, EVO MOJ PRIMER STO SE DECE I PLODNOSTI TICE ,5.POLJE MI JE U BIKU ,VENERA JE TU U SVOM SEDISTU ,sto je odlicno za plodnost,pa ta venera pravi trigon sa mesecom, jos jedan pokazatelj sto se trudnoce tice,tj.plodnosti,pa to sunce u 5.polje koje pravi kvadrat sa jupiterom pa i venera pravi kvadrat sa jupiterom , planeta jupiter mnogo ,puno, sto je i treci pokazatelj plodnosti i da sto se zaceca tice nisam imala problem.

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  DaFFe Ned Dec 11, 2011 8:55 am

Da li cu ja imati i decu? Kakva ce biti? Dobra, vredna, pametna, poslusna? Mirna? (samo da se ne pendrekaju kao ja, i ulaze u kostac sa ogromnim zivotinjama- zivot na selu i moje 'jaka sam' dok mi svi redom ne slomise duh a i ja sama Very Happy cim prohodala slomila kljucnu kost Very Happy )

Peta kuca mi je u Jarcu. Prazna Sad Pa onda gledam gde je Jarcev vladar otisao. Saturn je u 4. kuci kojom vlada Strelac ali je on sam u Jarcu. Dispozitor je..?
Ako gledam aspekte koje pravi Saturn
Saturn conjunction Neptune- konjuk. dva malefika. To ne valja? Ili je Neptun dobra planeta? Ovo je doba aspekt? Ali 2 malefika?
Saturn conjunction Uranus - za ovo, ovo nije dobro? Ne razumem na koji nacin?
Saturn sextile Pluto orb - dobar aspekt, ali je izmedju dve lose planete
Saturn trine Ascendant orb - kako sa ovim ASC? On je u devici, a njegov vladar Merkur i on je u Vodoliji u 6. kuci.
Saturn inconjunction Midheaven - ovo ne znam 150*, ali MC je u Blizancima, vladar je Merkur, i opet dolazim do 6. kuce i Vodolije i sta sad? Pitanje je...

DaFFe

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  Rasheljka Pon Jan 07, 2013 4:56 am

Ja imam ribu u petoj kuci. I to je to. Sto to sad znaci da necu djece imati affraid
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  ena1976 Pon Jan 07, 2013 5:02 pm

Rasheljka ::Ja imam ribu u petoj kuci. I to je to. Sto to sad znaci da necu djece imati affraid

Ma neee, to što ti V počinje u Ribama ne može da bude pokazatelj za nemanje dece!
Pgledaj gde ti je otišao Neptun i kakve aspekte pravi, takođe pogledaj i VIII kuću
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  Rasheljka Pon Jan 07, 2013 5:08 pm

Neptun mi je u trećoj kući u jarcu. Mars u konjukciji sa neptunom. Te jos mi piše neptun pozitivan pluton? Sto to sad znaci? scratch
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  Rasheljka Pon Jan 07, 2013 5:09 pm

E a u osmoj kući mi je kiron u blizancima. Sad sam zbunjena Neutral
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  Igorakis86 Sub Feb 02, 2013 6:02 pm

http://upload.slike.com/?v=39qT.gif Postovani mozete mi reci jer cu ovo godine zapoceti ozbiljnu vezu i da li to moze biti moja buduca zena?

Igorakis86

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  ena1976 Sub Feb 02, 2013 11:14 pm

Igorakis86 ::http://upload.slike.com/?v=39qT.gif Postovani mozete mi reci jer cu ovo godine zapoceti ozbiljnu vezu i da li to moze biti moja buduca zena?
Igore, ne može se to reći iz solarnog, trebao bi da postaviš natalnu kartu, pa da ti onda neko pogleda tranzite tj. da li ima povoljnih aspekta za ulazak u novu vezu
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  Igorakis86 Ned Feb 03, 2013 2:18 pm

Evo sad sam vam poslao pa vidite molim vas za ljubav i predbracne veze!!!!!!I kada cu zapoceti vezu sa buducom zenom!!!! http://upload.slike.com/?v=eITf.gif http://upload.slike.com/?v=g358F.gif

Igorakis86

Broj poruka : 3
Datum upisa : 11.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5ta kuca Empty Re: 5ta kuca

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu