Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

+48
Zorica
ena1976
nikica
Tacha
Vita83
Tanja1
Marina N
MilicaZi
sara
soffijov
malkav
AfRoDiTiCa
Marlen
galaksija
Formalhaut
sagitariusleone
jassna
Milica
Natasha-77
venerica
Rebeka
sladjana
Black-Woman
Revelation
Corto Maltese
Tina
gernica
mrs_r
ivana..mansonxD
Ascaron
vedrana
inja
Strelica
malasaurana
Izida
Djomla
BoSaNKa
beskrajnost
Nea
Čarobnica
-menora-
Jane
Latica
lado06
Lima
mesmerized
smesko
Astrotanja
52 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Djomla Sub Feb 14, 2009 8:57 pm

bosaNka ::moj mars je retrogradan. nalazi se pri kraju devete kuce u ribama..znaci ima karakteristike ovna? ako je na kraju..
katastrofa!!! bas sto je retrogradan, nemam dovoljno snage, volje...
natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

Тачније желиш високо, ал те мрзи да планинриш. Ти би да те однесе вода. Чекаш да ти дође воља, уместо да радиш нешто по том питању.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Izida Sub Feb 14, 2009 9:26 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:41 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  BoSaNKa Ned Feb 15, 2009 10:01 pm

Djomla ::
bosaNka ::moj mars je retrogradan. nalazi se pri kraju devete kuce u ribama..znaci ima karakteristike ovna? ako je na kraju..
katastrofa!!! bas sto je retrogradan, nemam dovoljno snage, volje...
natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

Тачније желиш високо, ал те мрзи да планинриш. Ти би да те однесе вода. Чекаш да ти дође воља, уместо да радиш нешто по том питању.

hvala!!! Wink moram ti priznati da je istina Smile

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  malasaurana Čet Mar 26, 2009 6:12 pm

Moj mars je u biku u 2 kuci, meni moram priznati donosi lenjost, po nekim pitanjima, stvarno umem biti lenja, a to me izludjuje...
malasaurana
malasaurana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Strelica Čet Mar 26, 2009 6:16 pm

malasaurana ::Moj mars je u biku u 2 kuci, meni moram priznati donosi lenjost, po nekim pitanjima, stvarno umem biti lenja, a to me izludjuje...

Tvoj Mars je sklon kritici,pa bi ti to donelo probleme mozda, a za lenjost ne brini,kad ti je nesto dovoljno interesantno,ja ne verujem da si tad lenja...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  malasaurana Čet Mar 26, 2009 6:48 pm

Da to je tacno da kad mi je nesto interesantno da onda nisam lenja al sad moram uciti predmet koji je jako nezanimljiv, i lenja sam a jos 3 dana i 300 strana mi je ostalo...to je lenjost, i da volim da kritikujem ponekad cak previse Laughing
malasaurana
malasaurana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Strelica Čet Mar 26, 2009 6:57 pm

Svi mi volimo da kritikujemo, s tim sto ja mislim da si ti u prednosti u odnosu na mene... Ja kritikujem sebe Sad
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  malasaurana Čet Mar 26, 2009 9:29 pm

Pa to je lepo osobima kad zna ssebe da kritikujes i da trazis bolje od sebe, ja to cesto ne umem... Cool
malasaurana
malasaurana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 21.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  inja Pet Apr 10, 2009 6:41 pm

Moj Marsic je u Vodoliji, jeste da je ta Vodolija umetnuta u 2.polju ali cini mi se da njemu to ne smeta... sunny Meni deluje kao neka nepredvidiva energija...
Mozda je i suvise aspektovan... scratch 120 sa Suncem, Merkurom, Venerom, Uranom, Lilit, MC-om... ; pa 60 sa Asc-om, Hironom ; 0 sa SMC ; 90 sa Mesecom ; 135 sa Plutonom i kvintil sa Jupiterom...
Sto je mnogo... mnogo je... Razz I zaista , ne nedostaje mi energija... jeste da me vaganje nekad ukoci, ali kad se krene u akciju onda je bas ok!
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Pet Apr 10, 2009 8:44 pm

Po mom novom natalu s novim vremenom rodjenja, Mars ostao u Blizancima ali iz 7. kuće preskočio u 8. kuću Suspect pa odatle gađa ravno 180 stepeni Sunce 0 Merkur u 1. kući.
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Sub Apr 11, 2009 12:08 am

Kada je u osmoj onda je on obojen škorpionskim uticajem, pa jača strasti, ali vodi i u borbu, jer je u opoziciji sa Suncem i Merkurom.
Čarobnice da li si ti imala neku povredu ruke, prsta ruci, ili nešto slično.?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sub Apr 11, 2009 12:15 am

Astrotanja ::Kada je u osmoj onda je on obojen škorpionskim uticajem, pa jača strasti, ali vodi i u borbu, jer je u opoziciji sa Suncem i Merkurom.
Čarobnice da li si ti imala neku povredu ruke, prsta ruci, ili nešto slično.?

Meni vrlo često znaju ljudi oko mene da kažu, nekad pomalo ironično, da ja za sve imam odgovor, pa mi se čini da to može da bude posledica toga. Nisam imala veće povrede osim uganuća čini mi se kad sam bila mala, a prste svako toliko povredim...kao manja grizla sam nokte Embarassed
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Sub Apr 11, 2009 1:24 am

Moj mars je u skorpiji na 5.stepenu u III kuci.I privlace me sposobni i uspesni muskarci I love you
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sub Apr 11, 2009 1:38 am

vedrana ::Moj mars je u skorpiji na 5.stepenu u III kuci.I privlace me sposobni i uspesni muskarci I love you

Rekla bih da je to zbog Marsa koji je u sekstilu sa Mesecom u 5. kući a vladar Meseca je Saturn, pa ti takve muškarce srećeš na poslu...ja to tako vidim! Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Sub Apr 11, 2009 1:43 am

Čarobnica ::
vedrana ::Moj mars je u skorpiji na 5.stepenu u III kuci.I privlace me sposobni i uspesni muskarci I love you

Rekla bih da je to zbog Marsa koji je u sekstilu sa Mesecom u 5. kući a vladar Meseca je Saturn, pa ti takve muškarce srećeš na poslu...ja to tako vidim! Smile
najverovatnije da saturn dodaje i da me privlace ozbiljni muskarci Idea
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  mesmerized Sub Apr 11, 2009 2:06 am

Astrotanja ::Čarobnice da li si ti imala neku povredu ruke, prsta ruci, ili nešto slično.?
Jel' to donosi Mars u 8.? Meni je na kraju 7. = pocetak 8. kuce i imam problema sa kolenima, sa 28. god. ona su kao kod osobe od 50 Rolling Eyes jos je u Jarcu, koji vlada kostima... jel' ima to veze sa ovim Marsom?
mesmerized
mesmerized

Broj poruka : 99
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Izida Pon Apr 27, 2009 11:29 am

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Ascaron Pon Apr 27, 2009 2:31 pm

Meni je mars u ribama, III kuca iii vrlo mi smeta Sad Cini me preosetljivim za sve Sad
Ascaron
Ascaron

Broj poruka : 32
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sre Apr 29, 2009 12:03 pm

Moram da se malo vratim na ovog mog Marsića u 8. kući u Blizancima, koji je vladar 5. kuće, ali u konetkstu tudjeg novca i nasledstva. Kako je u opoziciji sa Suncem u 1. i vladarom kuće u kojoj se nalazi Merkurom u 2. kući, može vrlo lako da se dogodi, da od novca drugih ljudi i nasledstva nema ništa, pa bi to moglo da znači da jedino mogu da zaradim sa svojih 10 prstiju. A to bi mogao i da potvrdi kvadrat Merkura sa Ju vladarem 2. kuće, ukoliko me taj kvadrat ne natera na neku akciju da ipak sama uspem da nešto od nasledstva pripadne i meni.

E sad me zbunjuje i Sa u 9 kući čiji je signifikator Sunce u 1. u opoziciji s Marsom u 8. što opet može da ukaže da od starijih ljudi u inostranstvu neću ništa da dobijem, iako postoji varijanta...

Inače, Mars u opoziciji sa Suncem pokazuje i da baš i ne želim imućnog muža ili nekog ko ima novca i ko bi mene izdržavao, što je želja moja porodice da se dobro udam, a čemu se ja protivim, jer na taj način rešavaju se jednog naslednika pa im je lakše da podele nasledstvo Exclamation Basketball
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Astrotanja Sre Apr 29, 2009 1:02 pm

Čarobnice dušo, vidiš tebi istina može da predstoji neka vrsta borbe i konflikta u vezi nasledstva, ali će njega ipak biti, jer je signifikator Merkura otišao u petu i pravi konjukciu sa Mesecom u 4, a Mesec je i u tigonu sa Saturnom u 9., pa bi to mogle biti neke starije osobe, koje žive daleko. Pored osme i četvrta se gleda kada je nasledstvo u pitanju. Ti imaš rođenog brata zar ne?


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Apr 29, 2009 2:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Strelica Sre Apr 29, 2009 1:31 pm

Carobna,mozda je to tvoj licno osecaj da neko hoce da te "prevari" ja kontam da je to zbog tvog uslovno receno loseg odnosa sa majkom. I ja mislim da ce nasledstva ipak biti,pogotovo mislim da nece biti problema sa bracom i sestrama,ako ih imas,stariji brat,je l'? Nema potrebe to da te brine...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Čarobnica Sre Apr 29, 2009 1:47 pm

Strelica ::Carobna,mozda je to tvoj licno osecaj da neko hoce da te "prevari" ja kontam da je to zbog tvog uslovno receno loseg odnosa sa majkom. I ja mislim da ce nasledstva ipak biti,pogotovo mislim da nece biti problema sa bracom i sestrama,ako ih imas,stariji brat,je l'? Nema potrebe to da te brine...

Draga moja, ne radi se tu o problemu nasledstva od roditelja, već od jednog dela uže familije. Brat je mladji i on ne očekuje ništa od ovoga što bi trebalo i meni da pripadne, ovde je reč o imovini baba-tetke i silnim naslednicima koji joj idu uz dlaku, glumataju da su nemoćni i nesretni i bez para (što nije istina)...kad je reč o majci, uspela sam da slomim onu opoziciju sa Plutonom i sada je tu sve OK Wink
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  ivana..mansonxD Uto Jun 23, 2009 12:07 am

mars mi se nalazi u lavu

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Izida Čet Jun 25, 2009 3:30 pm

..


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:41 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  ivana..mansonxD Čet Jun 25, 2009 3:38 pm

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 2w6wh0h ewo..pa vidite gde je mars.. confused

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 2 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu