Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevna desavanja

2 posters

Ići dole

Dnevna desavanja Empty Dnevna desavanja

Počalji  AstroFortuna Čet Avg 18, 2011 3:10 pm

Mene jako zanima kako se dnevna desavanja mogu vidjeti u natalnoj karti.Ja sam tako ranije vodila evidenciju po kretanju Mjeseca, pa sam vidjela da su uvijcek teme razgovora koje su se vodile tokom dana bile upravo u simbolici Mjeseca u znaku kojim je prolazio, kada je bio u Biku pricalo se cesto o muzici, u Ovnu se gledala neka utakmica ili mozda akcioni film, o duhovima se govorilo kada je bio u Sco isl. E sad, npr. kako bi se mogli vidjete u necijoj karti da ce veceras imati goste i kakve ce biti teme razgovora, da li ce gosti ili vecera kasniti, da li ce neki gost izostati ili mozda dojde samo jedan od vise planiranih.... Ovo sad vec bezveze nabrajam,ali vidjela sam da neki astrolozi zaista navode takve primjere. Pa, mozda da krenemo da analiziramo dnevna desavanja kod svakog od nas i navodimo vec poznate primejre...Bas bih voljela da ova tema zazivi.I da mi neko odgovori na ovo gore vezano za goste :-))
AstroFortuna
AstroFortuna

Broj poruka : 11
Godina : 43
Локација : Podgorica
Datum upisa : 15.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevna desavanja Empty Re: Dnevna desavanja

Počalji  vagica Pet Avg 19, 2011 5:09 pm

Recimo, prijateljice kasne na rucak kada venera ide retrogradno kroz znak bika Very Happy , najbolje je rucak porodicni planirati kada je mesec u biku, a kada je merkur retrogradan svi svuda kasne Smile
vagica
vagica

Broj poruka : 12
Локација : novi sad
Datum upisa : 18.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu