Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto volite Strelce?

+27
jassna
mina
zelena dolina
alea
Milica
Blizanac
IVA
joki22
Kocka je bacena
hajkula
Tajna
DUH
ivana..mansonxD
smesko
Strelica
lado06
Zorica
ArijeL
mesmerized
beskrajnost
Nea
Zana
Darko
Čarobnica
-menora-
LoSt_in_SpaCe
Astrotanja
31 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  DUH Sre Apr 28, 2010 10:04 pm

jassna ::Meni je Lilit u Strelcu..Uglavnom, imam lepo misljenje o Strelcevima, imam ih dosta u svom okruzenju..I svi su malcice pogubljeni, ali dobri sunny
Nisu Strelci pogubljeni nego drugim znacims zbog svoje širine tako izgledaju
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  Rebeka Čet Apr 29, 2010 1:43 pm

Strijelci I love you

'Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajtmotiv..'

Volim osobe koje zrače optimizmom i nekako ležerno idu kroz život. Nema nekih potresa, pretvaranja, drame i kojekavih čudesa kao s ostalim vatrenim znakovima. Strijelci su mi tu nekako najneviniji (ili barem tako djeluju).

Pridružujem se klubu koji misli da su najbolja dječica Strijelci i Vodenjaci, iako se nikako ne slažem s onime da djeca Jarci ne zadaju probleme svojim roditeljima i da su preozbiljni i ukočeni Cool
Moji roditelji bi tu imali što za reći.
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  jassna Uto Maj 18, 2010 8:16 pm

DUH ::
jassna ::Meni je Lilit u Strelcu..Uglavnom, imam lepo misljenje o Strelcevima, imam ih dosta u svom okruzenju..I svi su malcice pogubljeni, ali dobri sunny
Nisu Strelci pogubljeni nego drugim znacims zbog svoje širine tako izgledaju

Tek danas videh tvoj komentar tongue

DUH, zar ja tebi licim na nekog ko ne moze ili ne zeli da razume sirinu vas Strelceva? sunny sunny sunny Ja se sa vecinom vas slazem odlicno flower A za druge zaista ne znam

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  sladjana Sub Jul 24, 2010 6:21 pm

Ja Strelčeve obožava...sestričina mi je Strelac i nju najviše na svetu volim-još jedan razlog.
Nekako ste simpa, srećni i nasmejani i bez razloga, večiti optimisti.
Malo ste više osetljivi pa se osmehom branite... Very Happy
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Strelcici

Počalji  hajkula Pon Jul 26, 2010 12:33 pm

Rebeka ::Strijelci I love you

... Pridružujem se klubu koji misli da su najbolja dječica Strijelci i Vodenjaci...

Meni su i messec i sunce u odlicnom aspektu sa jupiterom, tako da se sa strelcevima fino slazem, odnosno sa osobama koji su strelcevskog tipa. I sa uranom imaju odlican aspekt, tako da isto vazi i za osobe vodolijskog tipa.

Medjutim. Deca strelcevi i vodolije donose roditelju puno briga. Prvi vise, zbog svoje naivnosti, a i jedni i drugi prirodno radoznali lako mogu da budu povuceni losim drustvom... Roditelji brinu jer strelcevi i vodolije ne vide opasnost, i jer je njima sve dobro, odnosno ne prepoznaju lose. Ne razmisljaju o posledicama. Stelcevi jer nisu u stanju da ih sagledaju a vodolije nemaju vremena ni potrebe za tim, prosto ih privlaci novo, neobicno, neuobicajeno... Narocito u pubertetu mogu da budu teski odnosi sa roditeljima. Ova deca imaju potrebu za slobodom i kretanjem. Roditelji moraju da pazljivo uspostave granice ali i da im ostave izvesnu slobodu. Naravno, zavisi od celog horoskopa i od mudrosti roditelja. Uglavnom je veoma bitan ako ne i najbitniji mesec za najranije detinjstvo, pa polako dodavati uticaj merkura, pa za decake i mars a za devojcice veneru. ...

Moj tata ima obicaj da kaze, Deca su nam dobra, kakvi su im roditelji.

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  zelena dolina Pon Jul 26, 2010 12:36 pm

hajkula ::
Rebeka ::Strijelci I love you

... Pridružujem se klubu koji misli da su najbolja dječica Strijelci i Vodenjaci...

Meni su i messec i sunce u odlicnom aspektu sa jupiterom, tako da se sa strelcevima fino slazem, odnosno sa osobama koji su strelcevskog tipa. I sa uranom imaju odlican aspekt, tako da isto vazi i za osobe vodolijskog tipa.

Medjutim. Deca strelcevi i vodolije donose roditelju puno briga. Prvi vise, zbog svoje naivnosti, a i jedni i drugi prirodno radoznali lako mogu da budu povuceni losim drustvom... Roditelji brinu jer strelcevi i vodolije ne vide opasnost, i jer je njima sve dobro, odnosno ne prepoznaju lose. Ne razmisljaju o posledicama. Stelcevi jer nisu u stanju da ih sagledaju a vodolije nemaju vremena ni potrebe za tim, prosto ih privlaci novo, neobicno, neuobicajeno... Narocito u pubertetu mogu da budu teski odnosi sa roditeljima. Ova deca imaju potrebu za slobodom i kretanjem. Roditelji moraju da pazljivo uspostave granice ali i da im ostave izvesnu slobodu. Naravno, zavisi od celog horoskopa i od mudrosti roditelja. Uglavnom je veoma bitan ako ne i najbitniji mesec za najranije detinjstvo, pa polako dodavati uticaj merkura, pa za decake i mars a za devojcice veneru. ...

Moj tata ima obicaj da kaze, Deca su nam dobra, kakvi su im roditelji.


Bravo draga, odlicno si opisala , ja sam bila dete vodolija a sad sam uveliko zena vodolija ali kao da u meni zivi jos uvek ono dete Smile i najvise veza sam imala sa strelcevima...voljela bi da imam dete jarca Very Happy ako ga uopste budem imala Wink
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  Astrotanja Uto Jul 27, 2010 12:13 am

Hajkulče, moj sin je Strelac-Vodoliji i spada u one koji idu svojim putem, ali to je jer ima i jako naglašenog Jarca i Škorpiju, dok mu je Jupiter u Raku i Urana i Saturna u Jarcu čini ga ne tipičnom predstavnikom kombinacije Strelac-Vodolija.

Izuzetno nije sklon primanju uticaja drugih i naravno on je svoju individulanost nosio uvek stočki i nije popuštao da bi bio popularan, ili prihvaćen od svih. Svoju radoznalost, koja je velika za sada usmereva na intelekstualni plan i uvek je ima različitih interesovanja, višestrukosti u učenjima.

Ono što ga čini u ozbiljnim, odgovornim je Saturn u Jarcu u jedanestoj i naglašen Jarac, gde mu se nalazi 4. planete, među kojima i vladar Ascedenta Uran. Ima jaku volju na koju je teško uticati.
Kakva će nam biti deca ne biramo,ali možempo na tome raditi da ih poboljšamo, usmerimo, učimo, a uz to trebamo da se učimo roditeljstvu, koji je odgovoran i nimalo lak "zadatak".





Very Happy sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  darling09 Čet Maj 24, 2012 12:35 pm

Sad sam shvatio: to je prijateljstvo, ljubav prema drugome. Sve drugo može da prevari to ne može. Sve drugo može da izmakne i ostavi nas puste, to ne može, jer zavisi od nas. Ne mogu da mu kažem: budi mi prijatelj. Ali mogu da kažem, bicu ti prijatelj.
Ali, bilo ovako ili onako, u njegovo prijateljstvo nisam mogao sumnjati. Zavolio sam ga, znam po tome što mi je postao potreban, što nisam zamjerio nicemu ma šta da je rekao ili ucinio, i što mi je sve njegovo postalo važno.
Ljubav je valjda jedina stvar na svijetu koju ne treba objašnjavati ni tražiti joj razloge.
Pa ipak to cinim, makar samo zato da još jednom pomenem covjeka koji je unio toliko radosti u moj život. Pitao sam ga jednom, kako to da je baš meni poklonio svoje prijateljstvo. Prijateljstvo se ne bira, ono biva ko zna zbog cega kao ljubav… A ništa ja nisam poklonio tebi vec sebi.

Selimovic
darling09
darling09

Broj poruka : 5
Godina : 42
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  Tanja1 Pet Jun 28, 2013 3:18 pm

Ja mislim da nas ljudi vole jer smo duhovni tipovi, nekako prirodno mudri i veseli, cak i kod melanholicnih tipova kod kojih podznak igra jaku ulogu i dalje se oseti neka crta optimizma i decije iskrenosti... ja mislim da je bas to ono sto ljudi vole kod Strelaca. :)Ja licno obozavam Strelce, iako sam i sama jedan, sve moje drugarice su takodje strelci i super se slazemo... Sa Strelcem nikad nije dosadno, uvek imamo o cemu da pricamo, razumemo se, i uvek smo spremni na akciju, kad treba da se radi, timski smo raspolozeni, kad treba da se uziva i party-ja tu smo opet prvi i celo drustvo nas prati... Ja  sam jako srecna sto sam Strelac cheers 
Doduse imam jak podznak sa stelijumom, ali on samo usmerava i utemeljuje osnovne karak. Strelca, bar ja tako mislim... Cak i kad sam najtuznija, samo pogledam stvari iz drugog ugla i budem srecna, radujem se ako nicem drugom onda samom zivotu  jocolor  sunny
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  Astrotanja Pet Jun 28, 2013 5:54 pm

Tanja, drugi ugao, drugačija postavka stvari je  specifična za Strelce, jer njega  simboliše Strela na gore,  to je energija koja se penje, koja vuče ka uzvišenom, ka duhovnom, ili  ka životnoj filozofiji koja odlikuje optimizam, ili vera.

Sve Strelce koje poznajem, računajući na prvo mesto moga sina, jer njega najbolje poznajem , odlikuje to u jednom momentu drugačije  ophođenje prema nečemu što je najpre donelo razočarenje, a onda zahvaljujući   životnoj  mudrosti u razumevanju stvari, promenilo pristup i donelo sa njim i promenu raspoloženja na bolje. Za to je zaslužan Jupiterko.Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Zašto volite Strelce? - Page 5 Empty Re: Zašto volite Strelce?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu