Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

+14
Aqua_
zoran zoran
Arijaaa
alea
wanja
sara
sladjana
Natasha-77
Astrotanja
IVA
oneandonly
EMA66
malamo
biljana2341973
18 posters

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  wanja Ned Okt 30, 2011 2:49 pm

Astrotanja ::Wanja, mom sinu je Saturn krajem septembra i u prvoj polovini oktobra bio na natalnom Mesecu i uticao je na neizvesnost i priličnu brigu vezane za stambeni prostor. Selio se dva puta u roku od tri dana, bio podstanar kod satrih ljudi, u simbolici Saturna. Situacija se sredila kada je istovremeno sa Saturnom na Mesecu, tranzitna Venera došla na Mesec. On je inače student i ne studira u svom gradu, već u drugom. Saturn na Mesec doneo mu je da je imao više obaveza,osećaj odgovornosti pojačan, oslanjanje na samog sebe u situaciji koja je krizna. Bio je u kontaktu i sa straijim osobam.

Na zdravstvenom planu nije mu doneo probelem, ali je doneo njegovoj baki, veoma tešku , do sada najtežu bolest, koju je kako se Saturn udaljavao od Mesca, bivala bolja i nije više bila krizna. sunny
Tanja..
secate se da ste mi traznit Sa u konjukciji sa na PL opisali kao renoviranje i adaptaciju stambenog prostora... i tako je i bilo...evo jos uvek traje...pri kraju sam..i bas sam srecna...A sto se tice zdr problema..nemamo brat i ja..ali tetka je u bolnici..na ispitivanjima...
Ne znam kako da povezem Sa u konjukciji sa na Mesecom kvadrat ASC...to verovatno utice na moju psihu??

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Astrotanja Ned Okt 30, 2011 8:25 pm

Wanja, moglo bi doneti neku brigu, neku sumnju, ipak u Vagi redi i razum, Saturn je tu jak, racionalna, pa je laške nositi se sa poteškoćama, nego u drugim znacima. Ne treba se toga u napred plašiti, niti brinuti, već biti spreman na neke nove odgovornosti vezane za dom,ili porodicu, moguće i bolesnu tetku, posebno ako je ona bila poput majke, sve zavisno od situacije u kojoj je osoba.

Wanja, važno je gde će biti venera kada saturn bude egzaktno na Mesecu i pratiti tranzite MEseca, poslednjo faze u kojima je on i eventualno eklipse, ako u tom periodu postoje itd. sunny sunny sunny



Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  wanja Ned Okt 30, 2011 8:48 pm

Astrotanja ::Wanja, moglo bi doneti neku brigu, neku sumnju, ipak u Vagi redi i razum, Saturn je tu jak, racionalna, pa je laške nositi se sa poteškoćama, nego u drugim znacima. Ne treba se toga u napred plašiti, niti brinuti, već biti spreman na neke nove odgovornosti vezane za dom,ili porodicu, moguće i bolesnu tetku, posebno ako je ona bila poput majke, sve zavisno od situacije u kojoj je osoba.

Wanja, važno je gde će biti venera kada saturn bude egzaktno na Mesecu i pratiti tranzite MEseca, poslednjo faze u kojima je on i eventualno eklipse, ako u tom periodu postoje itd. sunny sunny sunny




Venera bice u 5 polju...a mesec u 7....ne znam..tetka je na genetskim ispitivanjima...ona je ok trenutno...ali pokusavaju da otkriju brdo nekih zdrv problema sa kojima se godinama unazad ona nosi...Nadam se najboljem...
Od avgusta sam okrenuta kuci...renoviranju..
02.nove Sa bice na mom Mesecu..videcu kako ce biti... Smile

Hvala Tanja

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Astrotanja Pon Okt 31, 2011 11:30 am

Ako renoviranje bude još ptrajalo u ovom periodu, onda će Wanja, Saturn utiacati na tu situaciju donoseći tu ulaganje izvesnih napora, ili prihvatanje nekih novih obaveza,jer se Saturn odnosi na vreme i na prošlost. On simbolizuje i nešto bilo iskusno, bilo staro, a četvrta je na poreklo, dom, roditelji, porodica, početak života i kraj života, rodni mesto itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  wanja Pon Okt 31, 2011 2:10 pm

Astrotanja ::Ako renoviranje bude još ptrajalo u ovom periodu, onda će Wanja, Saturn utiacati na tu situaciju donoseći tu ulaganje izvesnih napora, ili prihvatanje nekih novih obaveza,jer se Saturn odnosi na vreme i na prošlost. On simbolizuje i nešto bilo iskusno, bilo staro, a četvrta je na poreklo, dom, roditelji, porodica, početak života i kraj života, rodni mesto itd. sunny
ova nedelje je kraj radova sto se tice ove godine...jel mi verujete da sam brdo stvari izbacila koju ne koristim?!!...posto je to porodicna kuca u kojoj su ziveli i baka i deka..i dvoriste spremam za prolece..SADA JE SVE DOBILO NEKU TOPLINU...
TO JE MOZDA POCETAK NECEG NOVOG U MOM ZIVOTU..A I KOD BRATA...xaax..mozda neka udaja...nikada se ne zna... Very Happy cheers

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  IVA Uto Avg 14, 2012 1:06 am


za neki dan njegovo velicanstvo saturn usetace ponovo u 8. kucu ,gde je na kratko boravio krajem prosle ipocetkom ove godine, i ubrzo ce praviti konj sa mesecom ,kao i kvadrat sa suncem i opoziciju sa natalnim saturnom.
u to vreme ce tranzitni jupiter da pravi konj sa mojom venerom,sto me tesi, secam se da je taj predhodni period bio veoma pozitivan i uspesan.

Kratki boravak saturna u 8 kuci je bio veoma naporan, i ispoljio se kroz bolesti clanova porodice, imala sam oko sebe dosta bolesnih i provela mnogo vremena po bolnicama, i u kontaktu sa lekarima, no sve se dobro zavrsilo, svi su koji su imali problem izborili su se . Sad ce se situacija astroloska ponoviti , al ce saturn biti udruzen sa marsom.
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Arijaaa Uto Avg 14, 2012 6:42 pm

IVA vidim kod tebe kvadrat VE i PL. Kako je do sada kod tebe radio taj aspekt? Pitam te zato sto moja drugarica ima u natalu taj aspekt, a ima i u sinastriji sa verenikom, njegov PL napada njenu VE. Ne cini mi se to ni malo naivno?

Sto se tice sade sati, nisu naivni, objektivno cu moci sve sagledati kada prodje. I ovaj celi mesec je tezak, a jos na ove sve konjukcije kada dodje MO 21. 22. avgusta ima da skiknem. Very Happy
Arijaaa
Arijaaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 31.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  IVA Uto Avg 14, 2012 11:20 pm

Arijaaa ::IVA vidim kod tebe kvadrat VE i PL. Kako je do sada kod tebe radio taj aspekt? Pitam te zato sto moja drugarica ima u natalu taj aspekt, a ima i u sinastriji sa verenikom, njegov PL napada njenu VE. Ne cini mi se to ni malo naivno?
Moje licno iskustvo je da ovaj aspekt donosi mnogo strasti, fatalnosti i patnje u ljubavi, bolni rastanci, kvadrat je jos energicniji i vise razarajuci... Medjutim, to su filmske ljubavi, o tome se knjige pisu... Wink Daje i talenat za umetnost .

Arijaaa :: Sto se tice sade sati, nisu naivni, objektivno cu moci sve sagledati kada prodje. I ovaj celi mesec je tezak, a jos na ove sve konjukcije kada dodje MO 21. 22. avgusta ima da skiknem. Very Happy
Drzi se:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Pon Feb 11, 2013 2:45 pm

pozsrav svima,

iz nekog mog iskustva ,sade sati,mogu da kazem da je nesto najodvratnije sto mi se desavalo u prethodnih par godina,s obzorom da sam u trecoj fazi ,nadam se da cu preziveti-)



zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re

Počalji  Aqua_ Pon Feb 11, 2013 2:53 pm

Sade Sati najbolje podnose osobe sa jakim znakom Jarca ili Vodolije, tj ako im je ASC ili Mjesec tu polozen. Iako neko ko dugo ceka na srecu u zivotu, moze reci da je cijelo vrijeme prozivljavao ovaj "Sade Sati" na raznorazne nacine - pa kad bas krene Sade Sati, tad im jednostavno svane Smile

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Pon Feb 11, 2013 3:15 pm

uh,pa ne znam,pokusavam da skinem natalnu kartu i ubacim ovde,ali ne ide mi od ruke-)

inace rodjen sam u bgd 23,09,1968,22 i 10.

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 4:03 pm

Aqua_ ::Sade Sati najbolje podnose osobe sa jakim znakom Jarca ili Vodolije, tj ako im je ASC ili Mjesec tu polozen. Iako neko ko dugo ceka na srecu u zivotu, moze reci da je cijelo vrijeme prozivljavao ovaj "Sade Sati" na raznorazne nacine - pa kad bas krene Sade Sati, tad im jednostavno svane Smile

Baš lijepo ako je tako. Very Happy Vladar ascedenta mi je Mjesec u jarcu, što znači da Sade sati za mene počinju tek ulaskom Saturna u strijelca, nakon Saturnovog povratka kroz škorpiju, koji mi je u toku.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re

Počalji  Aqua_ Pon Feb 11, 2013 4:10 pm

Vita83 ::
Aqua_ ::Sade Sati najbolje podnose osobe sa jakim znakom Jarca ili Vodolije, tj ako im je ASC ili Mjesec tu polozen. Iako neko ko dugo ceka na srecu u zivotu, moze reci da je cijelo vrijeme prozivljavao ovaj "Sade Sati" na raznorazne nacine - pa kad bas krene Sade Sati, tad im jednostavno svane Smile

Baš lijepo ako je tako. Very Happy Vladar ascedenta mi je Mjesec u jarcu, što znači da Sade sati za mene počinju tek ulaskom Saturna u strijelca, nakon Saturnovog povratka kroz škorpiju, koji mi je u toku.


Tako je Vita Smile Pa kad malo bolje razmislimo, ne bi bilo logicno da covjek mora cekati da poslozi najbitnije stvari u zivotu do 30. -32. godine, i da ga onda bas tad zadesi "Sade Sati" i skroz pokosi. Ne bi bilo pravde na svijetu da je tako Smile a evo kopirat cu ti o tome sto sam procitala na jednoj stranici:


Hence, the phases of Sade sati are not same for everyone. For rare few people the period can turn out to be fatal, for most it is most trying one, while it proves to be highly prosperous time period for few. For an individual, different Dhaiyya give different effects on health, wealth, career, marriage and relations. Saturn is the ruling planet for Capricorn and Aquarius. It is also the yoga karaka (that planet which has the power and energy to bring growth, progress, prosperity, good luck and good fortune) for Taurus and Libra rising signs. When Sade-sati occurs for Taurus, Libra, Capricorn, and Aquarius moon signs, the Sade-sati tend to be less negative.


Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 4:13 pm

Super, moj Mjesec je privilegovan, nadam se, mada meni je cijeli život Sade sati, što se tiče ljubavi.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re

Počalji  Aqua_ Pon Feb 11, 2013 4:22 pm

Vita83 ::Super, moj Mjesec je privilegovan, nadam se, mada meni je cijeli život Sade sati, što se tiče ljubavi.


Isto tako osjecam. Prezivjela sam Saturnov povratak (u Vagi), i premda imam dobre aspekte izmedju vladara 5. i 7. kuce (venere i saturna), ubiranje plodova jos uvijek cekam. Moguce da ce to bit tamo na zimu, ili najkasnije u 32. godini ako bude bilo zdravlja i srece. flower i ako do tad ne poludim od cekanja Very Happy sunny

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 4:24 pm

E vala i ja isto. Mada meni je peta uklještena pa to koči i dodatno odlaže ljubav. Plus kvadrat između vladara 1. i 5. kuće, no dobro, valjda se i sve to mora na kraju prevazići.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Pon Feb 11, 2013 4:33 pm

rado bih prokomentarisao vase prelaze preko kuca,mdjt, totalni sam laik,nemo posmatram,sta kuckate,-)

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Aqua_ Pon Feb 11, 2013 4:34 pm

Vita83 ::E vala i ja isto. Mada meni je peta uklještena pa to koči i dodatno odlaže ljubav. Plus kvadrat između vladara 1. i 5. kuće, no dobro, valjda se i sve to mora na kraju prevazići.


Bilo bi lijepo znati sto mora biti toliko dugo patnje i odlaganja, kad je zivot tako kratak i jedino sto treba je ljubav da bi covjek bio potpun Smile i voljela bih cuti iskustva ostalih kojima je vrh 7. u Jarcu, i kojima je 5. kuca ukljestena - koliko godina su morali cekati na ljubav, tj kad su se ostvarili na emotivnom planu? sunny

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Pon Feb 11, 2013 4:37 pm

meni se cini da su sve kuce ukljestene,no ko ce ga znati zasto je to tako,-)

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 4:39 pm

Aqua_ ::
Vita83 ::E vala i ja isto. Mada meni je peta uklještena pa to koči i dodatno odlaže ljubav. Plus kvadrat između vladara 1. i 5. kuće, no dobro, valjda se i sve to mora na kraju prevazići.


Bilo bi lijepo znati sto mora biti toliko dugo patnje i odlaganja, kad je zivot tako kratak i jedino sto treba je ljubav da bi covjek bio potpun Smile i voljela bih cuti iskustva ostalih kojima je vrh 7. u Jarcu, i kojima je 5. kuca ukljestena - koliko godina su morali cekati na ljubav, tj kad su se ostvarili na emotivnom planu? sunny

Nije kod svih isto, ima takvih slučajeva, te su svo vrijeme bili u vezama, doduše, nijesu još u braku. Ne znam, možda bolje živjeti u samoći nego se mučiti u teškim vezama.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Aqua_ Pon Feb 11, 2013 4:53 pm

Vita83 ::
Aqua_ ::
Vita83 ::E vala i ja isto. Mada meni je peta uklještena pa to koči i dodatno odlaže ljubav. Plus kvadrat između vladara 1. i 5. kuće, no dobro, valjda se i sve to mora na kraju prevazići.


Bilo bi lijepo znati sto mora biti toliko dugo patnje i odlaganja, kad je zivot tako kratak i jedino sto treba je ljubav da bi covjek bio potpun Smile i voljela bih cuti iskustva ostalih kojima je vrh 7. u Jarcu, i kojima je 5. kuca ukljestena - koliko godina su morali cekati na ljubav, tj kad su se ostvarili na emotivnom planu? sunny

Nije kod svih isto, ima takvih slučajeva, te su svo vrijeme bili u vezama, doduše, nijesu još u braku. Ne znam, možda bolje živjeti u samoći nego se mučiti u teškim vezama.


Ako se treba birati izmedju dva zla, onda je bolje bit sam, nego u pogresnoj vezi svakako Smile

ova jedna poznanica je ludila zbog cekanja do 32. god jer joj nije islo u ljubavi, i na kraju je digla ruke skroz - da bi joj tek krenulo od 33. godine. iako vecina koje poznajem su imali laksi put do ljubavi, i vec su u braku odavno flower

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Pon Feb 11, 2013 4:54 pm

problem je kad se manifestuje na svim poljima,biznis,karijera,.onda ljubav ponekad i nije bitna-)

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 4:56 pm

Ja još nijesam digla ruke od ljubavi, ali sam se pomirila i prihvatila nekako ovo stanje, evo živim i bez toga.
Mada mene je cijeli život kočila Venera u padu u djevici na 29. stepenu, koja je vladarka 5. kuće u kvadratu sa Mjesecom i Neptunom, znači to su bila sve pogrešna zaljubljivljanja, idealizacije, laži.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Aqua_ Pon Feb 11, 2013 4:57 pm

zoran zoran ::problem je kad se manifestuje na svim poljima,biznis,karijera,.onda ljubav ponekad i nije bitna-)

To je tacno. kad nemas posla i zdravlja, ljubav dodje na drugo mjesto... - no i to opet ovisi kome je sta bitno u zivotu. ne moze se ni bez jednog ni bez drugog, ispadne na kraju Smile "been there, done that" Very Happy

Aqua_

Broj poruka : 101
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  zoran zoran Pon Feb 11, 2013 5:00 pm

pa ne znam,nisam razmisljao na tu temu,ali iz nekog mog iskustva meni se to manifestovalo na polju karijere,kad smo vec kod toga,koja je to kuca?

zoran zoran

Broj poruka : 24
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn... - Page 2 Empty Re: Sedam ipo godina tuge ,sade sati ,velicanstveni saturn...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu