Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napokon - ljubav?

Ići dole

Napokon - ljubav?  Empty Napokon - ljubav?

Počalji  golicava mašta Sre Avg 31, 2011 9:37 pm

Hej curke, ne znam odakle da počnem...

Naime, upozorena sam kako se u nadolazećem solaru za 2011/2012 vidi mogućnost susreta s mojom prvom, velikom, starom ljubavi s kojom sam "vezu" naprasno bez pisma i slova prekinula u ljeto 2008.

Saturn je retro i u 5p. Na prvi pogled sve bi upućivalo na 'susret', tim više što mi se tranz. saturn sprema napraviti kvadrat na natalnu veneru/saturn/stelij u jarcu. (venera je vladarica mog horoskopa)

Ipak, meni je dosta te stare priče, mirno mu more i što dalje od mene...u prvi mah, ponadala sam se i možda zaželjela obnavljanje kontakta, ali ipak sam shvatila da ga NE ŽELIM srest, pa sam samim time vas željela priupitat, pošto se zaista nikako ne snalazim s ovim kartama, može li mi ovaj saturn donijeti konačno nešto ozbiljnije na ljubavnom planu?

Kakvu priču? Ili makar aferu? Afericu?
(novu btw)

Baš bi mi konačno malo, vrlo ublaženo rečeno, prijalo toga u životu, pa makar kroz prizmu poluzabavljanja...moj mars/uran u 8p vrišti za ... kako da to pristojno izrazim...oslobađanjem svoje prirode iz okova trogodišnjeg „posta“. Osjećam se ko mačka u februaru...a opatica bogami nisam niti ću biti!

Da, da, znam...ako sam tako očajna mogla bih otić u prvi kafić i toljagom po uzoru na pretke ili ipak nešto šarmantnijim pristupom odvuć prvog na kojeg naletim u svoj brlog...al to nećem i to me ne pali. Fali mi mentalne stimulacije koju ipak ne mogu postići niti ostvariti u tako kratkom roku. Uostalom, prestrpljiva sam da bih pristala na mrvice...

Fali mi malo drame, ali u pozitivnom smislu, s nekakvim konkretnim akcijama i reakcijama...ako me razumijete...Ne samo riječi i pokoji pogledić, već i djela!

Ima'l čega na vidiku? Ljubavna veza?
Hoću li se konačno osloboditi stigme Penelope zbog ovog Ve/Sa u Jarcu koja desetljećima željno iščekuje i iščekuje i i...š...č...e...kujeeeee

(Godota čini se)

Upoznala sam nekoga prije 2 tjedna i sve se bojim pomisliti da bi se tu nešto moglo razviti...on je predivan čovjek, takvog muškarca nisam upoznala u životu, doista...u jednom danu je izbrisao sjećanje na bivšeg, zapravo ga učinio toliko malenim i nebitnim... a istovremeno osjećam kao da se poznajemo u dušu...i sad mislim da je još prerano da išta govorim...mi smo udaljeni (opet), on je s mora(opet), čak ima i natal sličan mom bivšem sem što je nemjerljivo kvalitetniji (vladar u sjedištu...)...

Hoću da me netko mazi i pazi i ljubi i grli...jao, plakat ću
Faaaali mi ljubaviiii

S druge strane, malo sam bacila pogled na ovu kartu i odmah mi je upalo u oko da je solarni asc na mom retro jupiteru koji je dispozitor mog marsa i mjeseca, pa sam zbunj!
Uz to, solarni asc je u raku, a dispozitor mu je MO0VE u strijelcu...hm.

Bože, prijeti li mi beba u 2012??

Eto...sad sam se raspisala...

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/qx3uk4.jpg
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu