Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Davison za vezbu

+10
Strelica
andjela pizelli
Čarobnica
Nale 83
inja
mesmerized
zeka
Astrotanja
milady
Wllastta
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Davison za vezbu - Page 2 Empty Re: Davison za vezbu

Počalji  Aleksandra Pet Okt 15, 2010 12:42 am

mila2710 ::
Aleksandra ::
mila2710 ::A da li su podaci ovog decka(MISLIM na tacno vreme rodjenja, tj.sat i minuti) tacni?
Pa nisu u minut tačni al otprilike jesu.....Zašto???Jel to mnogo može da omaši u tumačenju???
Pa da, naravno! Te Dejvison nije vazeci za tumacenje. Sorry No

Ok...nisam znala...samo mi je čudno što su mi sa tim datumom,odnosno vremenom,dosta tačno rekli za njega...opisali ga kao osobu i ostalo...

Aleksandra

Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Davison za vezbu - Page 2 Empty Re: Davison za vezbu

Počalji  Gost Pet Okt 15, 2010 12:47 am

Mozda je planeta koja je dispozitor sunca koje je u 9 polju, koje predstavlja "buducnost" veze, a to je Mesec(inace i zena, ukoliko je ozenjen, ili ti ili emocije koje se dele, razmena iskustva, ili majka) u 12 polju, a to je i ono sto je tajno, pa tako i nesvesno ili strahovi koji mogu da ubiju odnos.

Da bi znali ko je ko od vas dvoje, pored toga sto moramo da znamo ko je stariji, ipak moraju ose biti tacne. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Davison za vezbu - Page 2 Empty Re: Davison za vezbu

Počalji  Natasha-77 Pet Okt 15, 2010 12:54 am

A da li se gleda isto i kada je pratnerka starija od partnera,kao sto je u nasem primeru...da napomenem da smo iz razlicitih zemalja,ako i to ima neke veze...
https://2img.net/r/ihimizer/i/dejvisonh.gif
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Davison za vezbu - Page 2 Empty Re: Davison za vezbu

Počalji  Aleksandra Pet Okt 15, 2010 1:02 am

mila2710 ::Mozda je planeta koja je dispozitor sunca koje je u 9 polju, koje predstavlja "buducnost" veze, a to je Mesec(inace i zena, ukoliko je ozenjen, ili ti ili emocije koje se dele, razmena iskustva, ili majka) u 12 polju, a to je i ono sto je tajno, pa tako i nesvesno ili strahovi koji mogu da ubiju odnos.

Da bi znali ko je ko od vas dvoje, pored toga sto moramo da znamo ko je stariji, ipak moraju ose biti tacne. Smile
Sad ne razumem baš...znači i sa malo "pomerenim" vremenom može da se desi da je Mars,9. i 12.polje tačno,a to znači da možda postoji želja nekog od nas da bude tajna veza???Ko to može da bude,jel to može da se vidi?

Natasha-77 ::A da li se gleda isto i kada je pratnerka starija od partnera,kao sto je u nasem primeru...da napomenem da smo iz razlicitih zemalja,ako i to ima neke veze...
https://2img.net/r/ihimizer/i/dejvisonh.gif

Xaxaxa...moj slučaj! Ja starija,on stranac!!!!

Aleksandra

Broj poruka : 19
Datum upisa : 27.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Davison za vezbu - Page 2 Empty Re: Davison za vezbu

Počalji  Gost Pet Okt 15, 2010 1:04 am

Kako mislis isto? Njabitnije je da su podaci sa svake karte potpuno tacni, inace nema smisla raditi analizu, zato sto obicno ljude i zanima buducnost odnosa i ono u sta ce se pretvoriti. A to pokazuje X polje, zenit i njegov vladar. Bez obizra na zelje i teznje jednog ili drugog partnera.

Veruj mi, nema smisla vrteti sebe u krug ako podaci nisu tacni, a da tranziti rade ili pokretanje odnosa, to sam vec rekla na temi gde sam pokusavala da obradim svoj i naravno uvek ce biti aktivan. Takav raspored planeta.
Stariji partner je na ASc, mladji na DC.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Davison za vezbu - Page 2 Empty Re: Davison za vezbu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu