Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 kuca -roditelji

+24
jassna
galaksija
Strelica
gernica
Izida
Čarobnica
vedrana
BoSaNKa
David
Bambola
draganica
SANDRA
inja
-menora-
nina4
Astrotanja
Nale 83
Zorica
zeka
ArijeL
Jane
joki22
LoSt_in_SpaCe
beskrajnost
28 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

4 kuca -roditelji Empty 4 kuca -roditelji

Počalji  beskrajnost Sre Nov 26, 2008 3:52 am

Kod mene se mjesec nalazi tamo, nisam ljubitelj te poziciji, iako se mjesec osjeca kod kuce s pozicijom, ali vodenjak tjera mjesec da reagira drugacije inace sam mjesec, previse neovisnost.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  LoSt_in_SpaCe Sre Nov 26, 2008 3:59 am

A UR ga vodi u konjunkciju sa JU, i u znak Strelca, i shto je josh bolje u 2. polje, Bikovo, gde je MO egzaltiran. Dobra je ovo pozicija, nije uopshte losha...
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  joki22 Sre Nov 26, 2008 10:43 am

Kod mene u 4 kuci Saturn u Raku, nisam uopste odusevljena. Vladar 4 kuce je u 8 kuci.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Jane Sre Nov 26, 2008 12:02 pm

Niti moja 4. ne oduševljava, vrh je u Škorpionu, u 4. se nalaze Sa i Ur, tu je i uklješten znak Strijelca. Vladar 4. Ma je u 5. a suvladar Pl u 3. u sjedištu. Kako je Ma egzaltiran to malo izvlači ali još uvijek dosta teška kuća. Također, ne odnosi li se 4. kuća i na psihu, sigurnost itd.?
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  LoSt_in_SpaCe Sre Nov 26, 2008 6:46 pm

Jane ::Također, ne odnosi li se 4. kuća i na psihu, sigurnost itd.?

Da, da, jako bitna, ne samo 4. kuca vec i MO, znak Raka, tu vidish zadovoljstvo dushe kao i shta te pokrece primarno, podsvesni deo lichnosti, itd. Inache, sad vidim, i ti imash ukljeshtenog Strelca, i SA i UR unutar njega, ja imam isto ukljeshtenog Strelca, sa UR i NE unutar 4. polja, i nemash pojma kako se iz dana u dan traumiram otkrivanjem nekih uzhasa u vezi nekih mojih predaka, u sushtini jako jedna snazhna pricha, ali oko koje morash da se muchish ko konj da bi je saznao. Uz to i meni su UR i NE retrogradni, kao i tebi SA i UR, ima ovde dosta toga da se njushka ne bi li se neshto otkrilo. Ti u svojoj familiji, garantovano imash nekog jako duhovnog choveka, jer ti sve odlazi u Ribe, jako lepa slika, UR u Ribama, SA u Ribama, pa 120 SO/ME, ovo je stvarno jako lepa slika nekog tvog pretka koji ti je to ostavio u amanet...
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  ArijeL Čet Nov 27, 2008 3:35 am

pogledaj sta je moj meni ostavio u amanet, odusevices se...gomilu kompleksa (sa) i opsesija (pl) da mi dusu (4) u crno (skorpija) zaviju:D

ozbiljno, i moja prica je grozna, sve neki uzasi i strahote, u četvrtoj: pluton, saturn i jmč, sve u skorpiji...
nego, pošto je taj pluton tu jak i pravi ezg sekstil na merkur, koji mi je konacni disp, prevazilazim to...

study sam odlično tumačenje za 4 kucu kod Liz Grin, pa ga dijelim sa vama:

Četvrta kuca korespodentna Raku i Mjesecu, oblast je djetinjstva, porekla, porodice i korijena. Predstavlja osnovu samog natusa, kako bukvalno doma iz kog potice, tako i simbolicno u smislu unutrasnjeg osjecaja sigurnosti i bezbjednosti. Opisuje atmosferu i emocije koja ga okruzuju prije nego sto je odrastao dovoljno da sam ucini svjestan i racionalan izbor u njihovom prihvatanju ili neprihvatanju. Ova kuca se moze povezati sa podrucjem uslovnih instinktivnih reakcija nametnutih od strane ranog okruzenja.
Zbog ove veze sa uticajima koji postoje prije razvijanja uma koji je u stanju da se odvoji od uticaja okoline, svaka planeta postavljena ovde je veoma sumnjiva jer ukazuje na nesto u psihi sto prvo mora biti otkriveno i iznjeto na povrsinu da bi se moglo konstruktivno upotrebiti. Uticaj ove kuce lezi kao velika podzemna reka ispod povrsine kasnije licnosti koja se razvila u skladu sa Suncem i Ascendentom, a ta reka moze biti dovoljno mocna da dominira ponasanjem a da ne bude opazena.To je u potpunosti licna kuca...
Cetvrta kuca generalno se smatra indikatorom oca i njegovog odnosa sa natusom. Ovo je predmet mnogih rasprava i jedino cisto stanoviste koje je do sada izaslo je da je OSA 4/10 kuce se odnosi NA OBA roditelja. Pozadina teskog ili rasturenog doma u djetinjstvu obicno se podudara sa aflikovanim planetama u 4 kuci ili znaku Raka
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Jane Čet Nov 27, 2008 10:31 am

LoSt_in_SpaCe ::
Jane ::Također, ne odnosi li se 4. kuća i na psihu, sigurnost itd.?

Da, da, jako bitna, ne samo 4. kuca vec i MO, znak Raka, tu vidish zadovoljstvo dushe kao i shta te pokrece primarno, podsvesni deo lichnosti, itd. Inache, sad vidim, i ti imash ukljeshtenog Strelca, i SA i UR unutar njega, ja imam isto ukljeshtenog Strelca, sa UR i NE unutar 4. polja, i nemash pojma kako se iz dana u dan traumiram otkrivanjem nekih uzhasa u vezi nekih mojih predaka, u sushtini jako jedna snazhna pricha, ali oko koje morash da se muchish ko konj da bi je saznao. Uz to i meni su UR i NE retrogradni, kao i tebi SA i UR, ima ovde dosta toga da se njushka ne bi li se neshto otkrilo. Ti u svojoj familiji, garantovano imash nekog jako duhovnog choveka, jer ti sve odlazi u Ribe, jako lepa slika, UR u Ribama, SA u Ribama, pa 120 SO/ME, ovo je stvarno jako lepa slika nekog tvog pretka koji ti je to ostavio u amanet...

Ne mogu reći da je kod mene ta priča oko predaka tako snažna kao kod tebe. Istina, mnogo toga još moram saznati i nije lako ali do sad nisam čula ništa traumatično. Sad, po pitanju tog pretka, duhovnog čovjeka, nije da nemam u obitelji stvarno divnih ljudi ali konkretno o kome se radi ne znam.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  zeka Čet Nov 27, 2008 11:18 am

Ne mogu reći da je kod mene ta priča oko predaka tako snažna kao kod tebe. Istina, mnogo toga još moram saznati i nije lako ali do sad nisam čula ništa traumatično. Sad, po pitanju tog pretka, duhovnog čovjeka, nije da nemam u obitelji stvarno divnih ljudi ali konkretno o kome se radi ne znam.

Ima li kod tebe slucajeva da su se srodnici medjusobno zenili naprimer trece cetvrto koleno.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Jane Čet Nov 27, 2008 11:29 am

Mislim da se kod mene u obitelji to ne bi dogodilo nikada. Zašto pitaš?
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Zorica Čet Nov 27, 2008 12:47 pm

Meni je mesec u 4 polju u jarcu ( svom padu) i je u sekstilu sa saturnom koji mu je dispozitor. Pravi kvadrat sa merkutom, trigon sa severnim cvorom, inkonjukciju sa jupiterom, sekstil sa hironom.
Los aspekt sa mesecom mi je doneo los odnos sa majkom, koliko god sam pokusavala da odnos poboljsam nikada nisam uspevala, ona je uvek ostala ista...najpametnija. Kad razmislim nije ona kriva, nemoze ti niko biti sef ako sam to ne dopustis. Sada sam promenila moje gledanje na sve... vise me ne boli njen odnos, jednostavno takva je zena, voli samo sebe.
Drugi aspekti su mi doneli dobar odnos sa decom, i mogucnost da kontroliram emocije i ne reagujem brzo bez da predhodno razmislim.
Losa stvar koja me muci povezano sa 4 poljem je podstanarski zivot na koji nisam navikla jer sam uvek imala svoj stan, nikada nisam dosad osetila taj problem ( osim sa majkom u detinjstvu jer su mi roditelji razvedeni od moje 6 godine i sa majkom smo se seljakali mnogo puta).

Dobar odnos izmedju saturna koji je dispozitor meseca i meseca mi pomaze da se borim i da pokusavam uvek da strpljivo i mudro donesem bilo koju odluku, pogotovo u vezi dece. flower
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Nale 83 Čet Nov 27, 2008 2:27 pm

Ja ne znam kako da protumacim moje IV polje Embarassed !
IC u Blizancima, nemam planeta u polju. Vladar ME u Ovnu u II polju sa "solidnim" aspektima bounce a dispozitor MA u Ovnu scratch .
Simbolika cega su Blizanci na vrhu IV polja?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Astrotanja Čet Nov 27, 2008 3:41 pm

blizanci na Ic označavaju kuću gde postoji često dva doma, ili živite u kući gde ima više spratova i stanova. U domu se ceni kultura, znanje, informcije, obrazovanje, bar je jednom roditelju veoma stalo do toga. roditelj je često ako ne obrazovan, onda osoma koja je vrlo elokventna,, informisana, zainetersovana za obrazovanje svoje dece. Obično roditelj podstiče dete u njegovom školovanju, od malena ga usmerava prema znanju, ulenju, nabvlja knjige, pdtiče njegovo razmišljanje, intelektualno ga stimuliše. Važno je i gde je Ascedent, jer u vodoliji on još više podstiče mentalni razvita deteta u domu i naravno gde je Merkur.
Kako je tebi vl. 4. u 2. sistem vrednosti ćeš sticati od roditelja, koji će ti i finansijski pomagati u životu.

Moj sin ima Ic u Blizancima, a Merkur mu je na Mc u Strelcu na Antares-u.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Nale 83 Čet Nov 27, 2008 9:54 pm

Astrotanja ::blizanci na Ic označavaju kuću gde postoji često dva doma, Potpuno tacno! Na jednom placu imamo dve kuce! ili živite u kući gde ima više spratova i stanova. U domu se ceni kultura, znanje, informcije, obrazovanje, bar je jednom roditelju veoma stalo do toga. roditelj je često ako ne obrazovan, onda osoma koja je vrlo elokventna,, informisana, zainetersovana za obrazovanje svoje dece. Obično roditelj podstiče dete u njegovom školovanju, od malena ga usmerava prema znanju, ulenju, nabvlja knjige, pdtiče njegovo razmišljanje, intelektualno ga stimuliše. I ovo potpisujem, od reci do reci! Od malena su me roditelji usmeravali na sticanje znanja, dom nam je prepun knjiga. Kako ja tako i moji roditelji veoma vole knjizevnost, umetnost...Važno je i gde je Ascedent, jer u vodoliji on još više podstiče mentalni razvita deteta u domu i naravno gde je Merkur.
Kako je tebi vl. 4. u 2. sistem vrednosti ćeš sticati od roditelja, koji će ti i finansijski pomagati u životu. Sistem vrednosti sam zaista usvojila od roditelja i hvala im na tome!


Moj sin ima Ic u Blizancima, a Merkur mu je na Mc u Strelcu na Antares-u.Vrlo lepa pozicija Smile!

Tanja, zahvaljujem Vam na odgovoru! A da li se preko IC-a posmatra i genetika, poreklo ili se za to analiziraju neke druge planete?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  ArijeL Pet Nov 28, 2008 3:00 pm

Nale 83 ::A da li se preko IC-a posmatra i genetika, poreklo ili se za to analiziraju neke druge planete?

posmatra se jednako i mc, kao i ic, tj. osa 4/10, ali i 1/7 koja predstavlja babe i dede...pluton se vezuje za prababe i pradede.

naravno, analogno 4/10, gledamo mjesec i saturn, njihovu postavku, u znaku, aspektima, dispoziciji...

ako hoces da gledas npr. oca dok je bio momak, gledas mars, kao oca gledas sunce, kao dedu, gledas saturna, odnos između pomenutih planeta reći će kako se otac razvijao, mijenjao, kakav je u kojem periodu...za majku ista priča, samo se gleda venera, mjesec i neptun.
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  nina4 Pet Nov 28, 2008 6:06 pm

Ja imam Sunce i Veneru u biku u cetvrtoj kuci.Cini mi se da su to dobri aspekti ,ali me interesuje da li postoje neka ogranicenja i molim nekog ko bolje zna da mi malo pojasni.Zahvaljujem se unaprijed. I love you

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Nale 83 Pet Nov 28, 2008 10:36 pm

ArijeL ::

posmatra se jednako i mc, kao i ic, tj. osa 4/10, ali i 1/7 koja predstavlja babe i dede...pluton se vezuje za prababe i pradede.

naravno, analogno 4/10, gledamo mjesec i saturn, njihovu postavku, u znaku, aspektima, dispoziciji...

ako hoces da gledas npr. oca dok je bio momak, gledas mars, kao oca gledas sunce, kao dedu, gledas saturna, odnos između pomenutih planeta reći će kako se otac razvijao, mijenjao, kakav je u kojem periodu...za majku ista priča, samo se gleda venera, mjesec i neptun.[/quote]

Arijel, hvala na opsirnom odgovoru Smile . Nisam znala da se za majku posmatra i Neptun scratch.
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  beskrajnost Sub Nov 29, 2008 6:50 am

To i ja prvi put cujem za neptun Question
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  -menora- Sub Nov 29, 2008 9:40 am

Astrotanja ::blizanci na Ic označavaju kuću gde postoji često dva doma, ili živite u kući gde ima više spratova i stanova. U domu se ceni kultura, znanje, informcije, obrazovanje, bar je jednom roditelju veoma stalo do toga. roditelj je često ako ne obrazovan, onda osoma koja je vrlo elokventna,, informisana, zainetersovana za obrazovanje svoje dece. Obično roditelj podstiče dete u njegovom školovanju, od malena ga usmerava prema znanju, ulenju, nabvlja knjige, pdtiče njegovo razmišljanje, intelektualno ga stimuliše. Važno je i gde je Ascedent, jer u vodoliji on još više podstiče mentalni razvita deteta u domu i naravno gde je Merkur.
Kako je tebi vl. 4. u 2. sistem vrednosti ćeš sticati od roditelja, koji će ti i finansijski pomagati u životu.

Moj sin ima Ic u Blizancima, a Merkur mu je na Mc u Strelcu na Antares-u.

i sta to jos znaci Tanja ??? Zanima jer on i ja imamo slicnu situaciju ali meni je Me u Sco ?!

i samo da potvrdim ovo napisano,oba roditelja su mi obrazovana i kod nas su se u kuci uvek odvijali pravi FORUMI sa raspravama o razno raznim temama,ucili su nas roditelji da "mislimo" uvek je bilo puno "informacija" u nasoj kuci a i roditelji su nam ziveli bas onako pun drustveni zivot a mama nam je novinarka flower (po obrazovanju cist filozof)... al jos uvek ne vidim tu kucu sa dva doma - mozda u buducnosti ???
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  inja Sub Nov 29, 2008 10:45 am

Moja 4.kuca pocinje u Ovnu i to na 11 * (stepen Vodolije), vladar otisao u 2.kucu , u znak Vodolije (na stepen Raka)... pa to izgleda pokazuje selidbe koje smo imali porodicno, a i ja sama... Smile 4.kucom mi je predstavljen otac - on je bio Vodolija, a po sistemu derivatnih u njegovom 7. je Uran pa bi to pokazalo na razvod mojih roditelja... E sad sta pokazuje da su oni i posle razvoda ostali pod istim krovom? Mozda Mars trigon Uran ili Mars trigon Venera ( Ve je suvladar 4.polja) ?
Na samom IC-u mi je Hiron, pa su to blokade vezane za kucu tj. oca , sto je kod mene tacno.
4.kuca bi trebala pokazati i buduci dom ili se ja varam? Kakav bi moj bio? Jel se onda gleda Ve posto je suvladar? flower
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Nale 83 Sub Nov 29, 2008 8:55 pm

Inja jeste IV polje i dom koji sami osnivamo. Mislim da treba gledati i vladara i suvladara IV polja.
I meni IV polje predstavlja oca (posto se to moze i promeniti, u zavisnosti koji je roditelj dominantniji). Vladar ME u II u Ovnu a moj otac je Ovan. E sad, vrlo slicno kao i kod tebe, UR je u njegovom derivatnom VII polju pa to predstavlja moju majku koja je imala jedan brak pre ovoga. Tu je i Jupiter. Vladari IV i X polja su u trigonu. Oni imaju izuzetno skladan, srecan brak. Da li to ovaj trigon potvrdjuje?

Gledam derivatna polj, kako bih tumacila Strelca na vrhu derivatnog IV polja, JU i UR u konjukciji u X polju? Moze li neko da navede par simbolika?
Evo sta meni pada na pamet: dom u blizini prosvetne ustanove (JU u Strelcu). Posto je tu UR, moze li ovo da ukaze na porodicu u kojoj su roditelji razvedeni?
Nale 83
Nale 83

Broj poruka : 98
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  ArijeL Ned Nov 30, 2008 5:29 pm

Nale 83 ::
Arijel, hvala na opsirnom odgovoru Smile . Nisam znala da se za majku posmatra i Neptun scratch.

neptun je sve zensko i daleko, pa, između ostalog opisuje baku...
venera je majka kao djevojka, mjesec kada je postala majka, a neptun majka kada ostari Very Happy
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  SANDRA Ned Nov 30, 2008 5:43 pm

Sta mislite o sestrinoj 4.kuci,mislim da je lose postavljena?Mo i Pl u konjukciji u 4.kuci u Skorpiji u opoziciji sa Ma u Biku na Mc?Isto Mo i PL imaju trigone sa So i Ve u Raku u 11.kuci?Sta bi sve to moglo da znaci?Njena natalna je druga po redu u potpisu!Hvala unapred
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Astrotanja Ned Nov 30, 2008 6:16 pm

Menora kada sam rekla dva doma, mislim da osoba može živeti ili u kući gede ima više stanova, porodica, recimo kao u mojoj,gde smo mi, i roditelji mog supruga, čak je tu i Filipova soba, koja je u pritzemlju, tako da je on boravi u nekom svom prosturu. On je čak kod nas, roditelja na drugom spratu, pa kod bake i dede na prvom,to su dv porodice i dva doma u jednoj kući, a sada dok studira nekoliko dana je u Beogradu, a nekoliko u Vršcu, pa su to opet dva doma. To bi moglo značiti da i ti možda propdiš jedan deo vremena u jednom domu ili u jednom gradu, a opet da si deo vremena u drugom domu, bez obzira da li je to tvoja imovina.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  zeka Ned Nov 30, 2008 7:30 pm

SANDRA ::Sta mislite o sestrinoj 4.kuci,mislim da je lose postavljena?Mo i Pl u konjukciji u 4.kuci u Skorpiji u opoziciji sa Ma u Biku na Mc?Isto Mo i PL imaju trigone sa So i Ve u Raku u 11.kuci?Sta bi sve to moglo da znaci?Njena natalna je druga po redu u potpisu!Hvala unapred


Kroz natalni horoskop moze se posmatrati i kakva nam je sestra i kroz njen kakva si ti sestra meni malo licis na hipohondricnu prezabrinutu sestru koja na neki nacin preuzima ulogu majke ovoj devojcici Moguce je da je bilo stresova ali stalna zabrinutost moze opteretiti.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  SANDRA Ned Nov 30, 2008 7:34 pm

mama ::
SANDRA ::Sta mislite o sestrinoj 4.kuci,mislim da je lose postavljena?Mo i Pl u konjukciji u 4.kuci u Skorpiji u opoziciji sa Ma u Biku na Mc?Isto Mo i PL imaju trigone sa So i Ve u Raku u 11.kuci?Sta bi sve to moglo da znaci?Njena natalna je druga po redu u potpisu!Hvala unapred


Kroz natalni horoskop moze se posmatrati i kakva nam je sestra i kroz njen kakva si ti sestra meni malo licis na hipohondricnu prezabrinutu sestru koja na neki nacin preuzima ulogu majke ovoj devojcici Moguce je da je bilo stresova ali stalna zabrinutost moze opteretiti.
Very Happy Very Happy Pa i nisam toliko prezabrinuta koliko se cini,ali pitam samo zbog svih njenih losih aspekata,pa me zato zanima!
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu