Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

5 posters

Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  Astrotanja Pon Apr 02, 2012 10:16 pm

Od 03.04.- 7.08. Venera će biti u sazvežđu Blizanaca, gde će se više zabavljati, biti spremnija na promene u ljubavi, na nove ljubavi, na lako sticanja poznanstva. Sada od druženja i zanimljive komunikacije, zasnovane na ćaskanju o književnosti plesu, umetnosti, modi, ili nečem drugim, lako može poznanstvo pretvoriti u ljubavn u vezu. Lepršavost, lakoću i površnost u voljenju, jer ona ovde može voleti i više od jedne osobe, u svakoj nalezeći nešto njoj zanimljivo. Do ljubavi će se dolazti na putovanju, u školi, na ulici, u komšiliku, preko brata ili sestre, na izletu.

Već 04, 05.04. Venera će biti u kvadratu sa Neptunom, pa ćemo biti ili zbunjeni onim što se događa u ljubavi, ili zaljubljeni u neki ljubavni ideal, a da to nećemo primetiti. Biće i onih koji neće moći da se opredele između dve osobe i biće u potpunom haosu, sklone samoobmanama, a neke i ljubavnim obmanama, lažima. Nakon toga oko 6, 7. Venera u Blizancima će naleteti na Mars u Devici i ovde su oni tako različiti, pa
e doći do tenzije, napetostim jer je on zainteresovan za posao, a ona spremna na družanje, putovanja, slobodu u vezi, jer se ujedno primiče sesktilu sa Uranom. Neće se usaglasiti i neće biti spremni za ulazak u vezu, a može doći i do ljubomore i rasprava. Oko 8, 9.04. Venera će biti u sekstilu sa Uranom u Ovnu i do ljubavne veze doći će iznenadana, neočekivano, na mestu, ili u vremenu kada se nije očekivalo. Može doći do ubrzanog, neočekivanog ulaska u neku, ili do početka neobične, nesvakidašnje veze. To je vreme kada može doći do poznanstvu sa nekom posebnom, izuzetnom na svoj način osobom. Veze koja otopčne u ovom periodu neće biti postojana, ali će biti izuzetno nadanuće, doneti brz zanos i neponovljiv ljubavni doživljaj. Oni koji su već u nekoj vezi, mogu doživeti neke iznenadna oduševljenja, ili iznenađenja ili pozitivne promene u vezi:)

Venera će u svom kretanju kroz sazvežđe Blizanaca doći u dodir sa Saturnom, koji je u Vagi, spreman da donese ozbiljnost i da je uvuče u trajnu, postojanu vezu. Veridbe i venčanja je dobro da planirate za period oko 11, 12, 13.maja, ako želite da vam veze budu postojane, zasnovane na međusobnoj odanosti. Ljubavne veze koje počinju u ovo vreme imaju šanse da potraju. Može doneti i vezu sa neko ozbiljnom , strijom osobom, koju od ranije poznajete.Kada krene retrogradno Venera od 15.05. do 26. juna nije povoljno vreme za venčanja, veridbe i nove veze. Povratak na nešto što je bilo već u ljubavi, ili na obnavljanje neke ljubavne veze iz prošlosti tada je moguće.

Venera u duplom znaku, donosi mogućnost da se u ovom periodu da do novca dolazimo na dva, ili više načina, odnosno da postoji više izvora prihoda ii kako je reč o promenljivom znaku moguće su promene i na finansijskom planu, kao i neke nove prilike za zaradu, dok ona pravi sekstil sa Uranom i ide direktno, ili pak prilike za stabilnu zaradu dok je ona u trigonu sa Saturnom.

Dok je Venera u Blizancima ljubav će biti zasnovana na ljubavnoj komunikaciji, emotivnoj razmeni. Biće u njoj poletnosti, kod mnogih razbibrige,koketiranja, šarmiranja, igre, zabave, smeha, plesa, putovanja...Biće i mogućnosti da se uđe u parlelenu vezu. Kod od nekih intelektualnih osoba intelektualne veze, u kojoj će biti više priče, nego ljubavnih strasti i zanosa. Biće predivnih ljubavnih poruke, divne ljubavne pesme mogu nastati u ovom periodu. O ljubavi će se u ovom periodu još više pisati i pričati.

Pogledajte kroz koju kuću vam tranzistira Venera i kakve aspekte pravi sa vašim natalnim planetama, pa će vam biti jasno šta će vama lično doneti.
sunny I love you sunny









Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  malamo Uto Apr 03, 2012 7:07 pm

tranzitira kroz 12. u pocetku ce mi praviti kvadrat na mesec i trigon na merkur a kasnije trigon sunce, mars, saturn i pluton.
da li tranzit kroz 12 donosi tajnu vezu? Shocked
da li mogu da ocekujem neku stabilizaciju zbog trigona na sunce, mars, saturn i pluton? ipak venera mi je vladar saturna Question
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  ana n Uto Apr 03, 2012 11:12 pm


Tanja,nesto me ovih dana interesuje elekciona astrologija,pa se za pocetak ljubavne veze uzima koji
trenutak?

ana n

Broj poruka : 9
Datum upisa : 03.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Apr 04, 2012 12:21 am

Meni trenutno tranzitira kroz drugu, kasnije ce preci u trecu. Sta mogu da ocekujem?
Konkretno me interesuju dogadjanja na ljubavnom planu.
Veliki pozdrav Smile
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  Astrotanja Sre Apr 04, 2012 11:33 am

12. se odnosi na podsvesno, maštu, nestvarno, udaljeno, na samoću, izolaciju, na one koje ne vidimo, kao što su kontakti preko interneta, ili na dalekim putovanjima, eventualno i na usamljenim mestima.
Šta će konkretno da donese tranzitna Venerazavisi i od Merkura, koji sada dok je u Blizancima na nju utiče. Uz to da li će do ljubavne veze doći treba pogledati tranzite velikih planeta na Veneru, Mesec itd, kao i na to da li nam neka planeta tranzitira petom i u kojim je ona aspektima sa natalnim planetama. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  malamo Sub Apr 07, 2012 7:22 pm

Astrotanja ::12. se odnosi na podsvesno, maštu, nestvarno, udaljeno, na samoću, izolaciju, na one koje ne vidimo, kao što su kontakti preko interneta, ili na dalekim putovanjima, eventualno i na usamljenim mestima.
Šta će konkretno da donese tranzitna Venerazavisi i od Merkura, koji sada dok je u Blizancima na nju utiče. Uz to da li će do ljubavne veze doći treba pogledati tranzite velikih planeta na Veneru, Mesec itd, kao i na to da li nam neka planeta tranzitira petom i u kojim je ona aspektima sa natalnim planetama. sunny

dok je dipozitor merkur na zadnjim stepenima ribe (tako da ne pravi kvadrat na ve u blizancima) i nekako, al kad dipozitor udje u ovna- nadrljala sam uz sve ostale tranzite Crying or Very sad
znam da nista spektakularno dobro odjednom mi se nece desiti, samo bih volela malo zastoja u negativnim desavanjima da odmorim malo...
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  Astrotanja Ned Apr 08, 2012 12:33 pm

Ja ne mislim, jer će tebi praviti sekstil sa natalnim Merkurom, kada bude na početku Ovna, a da ne govorim da će tebi Venera u Blizancima praviti dobre aspekte na tvoje natalne panete u Vagi i na natalni Merkur i Sunceu Vodoliji, jedino štopravi ovih dana kao i meni kvadrat sa natalnim Meliku od tebe secom, kao i meni. Samo što će meni dok trnzanzitira blizancima praviti sve same kvadratei jednu opozciju, pa će mi bit vt rlo dinamično, ali uzdam se u Merkur u devetoj, jer znam na šta me on navodi. Tražim izlaz,a idrugima to poručujem, jer naše misli itekako deluju na ono što nam se događa i na ishod događanja mogu nam pomoći, ali i itekako odmoći. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  malamo Ned Apr 08, 2012 1:03 pm

da, cim udje u blizance pravice kvadrat na mesec u devici, ali bar se venera brzo krece a i kvadrat je benefika pa mislim da osim nekog prolaznog pada raspolozenja nece nista drugo toliko vazno doneti. ako nista drugo, uz ovaj mars u devici preko meseca, treba povesti racuna o zdravlju i skoncentrisati se na sebe kako fizicki tako i psihicki. ne znam kako Vama ali meni je ovaj mars preko meseca doneo prilicnih zdravstvenih problema, nadam se da venera u blizancima nece ovih dana zaprziti corbu... Neutral
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  Astrotanja Pon Apr 09, 2012 3:33 pm

Malamo,meni je dete bolesno, gripozno, pa sam bila usmerena na ćerkicu i u tome trošila puno energije, nastojeći da činim sve što jeu mojoj mogućnosti da joj pomognem.Inače osim blagog bola u grlu i iscrpljenosti zbog rada i nespavanja,zbog temperature i kašlja moje ljubimice, ja sam zdravstveno u redu. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  malamo Pon Apr 09, 2012 9:05 pm

znaci ipak je i kod Vas slicno odradilo.. kod mene je donelo neke ozbiljnije probleme cak i mogucnost operacije. na srecu pa ce od maja moci lakse da se dise sunny sunny flower
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  Keti Pon Apr 16, 2012 8:56 am

Meni Ve tranzitira sedmom kucom.. ciji je inace vladar. U konjukciji je sa natalnim Merkurom i Suncem.. Pravi trigon sa natalnim Marsom i Saturnom.
Pocetkom maja ce napraviti trigon i sa natalnim Mesecom i Plutonom..

(Jedna digresija- Zanima me da li je istina da se konjukcija Merkura i Venere desava 5 do 6 puta u zivotu?)

Hm.. lici mi na neku novu vezu, novi posao, i velika ocekivanja od oba s moje strane a i od same sebe. Ujedno mi deluje i kao povoljan trenutak za konacno otvaranje prema svetu.. nakon perioda povucenosti u sebe. Ne znam da li oznacava mladjeg ili starijeg partnera jer je u konjukciji i sa So i sa Me ..Sta vi mislite Question

Ma lici mi na svasta nesto.. Moze pomoc? Neka smernica? sunny
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  Astrotanja Uto Apr 17, 2012 9:39 pm

Keti, već sada je Mars, koji je vladar vaše natalne pete u trigonu sa vašom natalnom Venerom u petoj, a i Mlad Mesec će biti 21.05. će biti na vašoj natalnoj Veneri, pa predstoje u sledećem periodu promene i novine u vašem emtivnom, ljubavnom životu. Izlazite i budite otovoreni za njih.

Venerau biku u 5. donosi mogućnost da do ljubavnih susreta dođe u skladu sa njenom simbolikom, a to je na mestima gde se može zabaviti, uživati u hrani i piću, moguće ili na nekoj proslavi, ili na nekom javnom mestu, ili umetničkom događaju,jer je Venera u Biku u petoj kući. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima Empty Re: 03.04.- 7.08. Venera je u Blizancima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu