Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li cu imati cerku?

3 posters

Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Da li cu imati cerku?

Počalji  Djordje Sre Jun 13, 2012 2:50 pm

Imam 19 godina i nisam ozenjen. Medjutim u zivotu imam jednu zelju, a to je da dobijem cerku. Da li mi mozete reci, da li cu imati cerku ili ce mi to ostati neostvarena zelja?

Djordje

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  sara Sre Jun 13, 2012 4:48 pm

Laughing ..pogledaj u kojem znaku ti je vrh 5. polja, (najprije pročitaj koji su muški i ženski znakovi), ako ti je u ženskom znaku vrh 5. polja, onda ćeš imati prvo dijete žensko... ako je u muškom znaku, muško...itd...ako je u dvojnom tipa blizanci prije će biti da ćeš imat muško dijete od ženskog djeteta...vidjela sam po nekim primjerima da zaista ima istine...i tako... Very Happy

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  venerica Čet Jun 14, 2012 12:36 am

Prvi put čujem za ovu pojednostavljenu teoriju te sam bila radoznala da je proverim u natalima prijatelja čije tačne podatke imam, i moram priznati da je u velikom broju slučajeva tačna Very Happy Very Happy Very Happy
Mada, to treba proveriti na daleko velikom broju natala da bi se izvukao neki zaključak na osnovu kojeg se moze uspostaviti bilo kakva valjana teorija. Ipak mislim da je jako bitno pored znaka u koji pada 5. kuća sagledati sve pokazatelje , poput vladara 5. kuće, aspekte koje pravi, planete u 5. kući a na kraju i prirodne signifikatore za decu Sunce i Merkura.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  Djordje Čet Jun 14, 2012 1:39 pm

A gde se nalazi ti znakovi? Ti muski zenski znakovi, molim vas odgovorite mi.

Djordje

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  Djordje Čet Jun 14, 2012 2:09 pm

Kako mogu da znam, u kakvo mi je znaku peto polje, gde to tacno pise?

Djordje

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  sara Čet Jun 14, 2012 5:01 pm

venerica ::Prvi put čujem za ovu pojednostavljenu teoriju te sam bila radoznala da je proverim u natalima prijatelja čije tačne podatke imam, i moram priznati da je u velikom broju slučajeva tačna Very Happy Very Happy Very Happy

Laughing ...ja sam isto vidjela na par primjera, primjerice vrh 5. polja u strijelcu, jarcu muško dijete, vrh u vagi žensko dijete....itd...
djorde upiši na google astro.com, tu upiši svoje podatke datum, vrijeme i sat, mjesto rodjenja i izbacit će ti kuće...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  venerica Čet Jun 14, 2012 5:29 pm

...ja sam isto vidjela na par primjera, primjerice vrh 5. polja u strijelcu, jarcu muško dijete, vrh u vagi žensko dijete....itd...

Jeste da Vagom vlada Venera, ali Vaga je muški znak...
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  Djordje Čet Jun 14, 2012 5:53 pm

Ovo sve nesto na engleski, mogo li bi neko da mi to pusti na poruku preko link? Zamolio bi vas. Zelim da znam a nikako da saznam.

Djordje

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  sara Čet Jun 14, 2012 8:14 pm

venerica ::
Jeste da Vagom vlada Venera, ali Vaga je muški znak...
neznam dal je muški ili ženski znak, ali uglavnom joj je vladar venera, kako sam vidjela u primjerima ako je 5. polje otvara u vagi, žensko dijete je u pitanju

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  Djordje Čet Jun 14, 2012 8:24 pm

Molim vas, posaljite mi to. Da saznam istinu, zelim cerku iz srca zaista.

Djordje

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  sara Pet Jun 15, 2012 9:02 pm

ako se ne možeš snaći na astro.com...ako ti je lakše na Google potraži ili upiši "Natalna karta", klikni, upiši svoje podatke te će ti tako izbaciti kuće...

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  Djordje Sub Jun 16, 2012 2:00 pm

Mogo li bi neko za mene, to da ucini a ja cu mu dati moje podatke. Nesto mi izlazi al ne razumem se ja u ovo. Ajde molim vas ko hoce dacu mu moje podatke, i neka mi to uradi i neka mi kaze 5.polje u kom mi je znaku. Samo me to zanima.

Djordje

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  sara Sub Jun 16, 2012 6:25 pm

djordje... Very Happy baš volim da se ovako mlad dečko zapali tako rano za potomstvo, imaš pravo, nije ni čudo jer imaš mjesec u biku u 4. kući...najprije sam ti vidjela negdje datum, na drugoj temi, sad ga nema...i pogledala sam ti, nisam imala vremena da ti odmah napišem...evo sada, tvoja 5. kuća se otvara u blizancima, po primjerima kako sam ja gledala to je načešće da ćeš imati općenito i muško i žensko dijete, obično je ovdje prvo dijete muško, a drugo dijete se gleda kako sam ja čitala 7. kuća, dakle tebi se otvara 7. kuća u raku, drugo dijete će ti biti žensko...ali pošto ti je 4. kuća u biku i još je tu mjesec u egzaltaciji, a 4. kuća je naše i porijeklo i njen nastavak, vrlo je moguće je da ćeš ti imati žensku djecu, s kojom ćeš uživati, po mom mišljenju čeka te sreća s djecom, samo molim te ne odustaj od svog cilja, čim prije tim bolje...pazi da ti ovaj asc u jarcu ne odloži potomstvo... Laughing
flower sunny flower

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  Djordje Sub Jun 16, 2012 7:02 pm

Jaoo to bi bilo lepo, zenska decu su zakon. Mnogo volim zensku decu, pa da im kupujem haljinice, suknjice, sminke, lakove za nokti. Zelim cerku iz sveg srca. Rodjenje moje cerke predstavlja smisao mog zivota. Hvala Sara puno.

Djordje

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Da li cu imati cerku? Empty Re: Da li cu imati cerku?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu