Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6 kuca

+24
Igorakis86
Rasheljka
ana80
Aleksandra
Revelation
12.kuća
senka023
afrodita
joki22
Strelica
vedrana
Kocka je bacena
Izida
lado06
draganica
mesmerized
Nea
Jane
Čarobnica
Nale 83
Astrotanja
capella
zeka
beskrajnost
28 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  zeka Čet Dec 25, 2008 9:05 pm

Imas li glavobolje i problemom sa varenjem koji rezultiraju glavoboljom
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  lado06 Čet Dec 25, 2008 9:10 pm

zeko mene pitas????
ja imam i jedno i drugo. glavobolje zbog varenja u kompletu i odvojeno zbog nerviranja pa me onda boli glava a strada zeludac
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  zeka Čet Dec 25, 2008 10:06 pm

Aspekti i polozaj planeta govore o tome cisto proveravam
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Izida Pon Feb 16, 2009 11:15 pm

....


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:16 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Kocka je bacena Uto Feb 17, 2009 1:52 am

vrh 6. kuce u lavu-mnogi mi rekose da lav ne trpi podredjenu ulogu i da cu verovatno biti sam svoj sef,sunce otislo u 9. kucu u strelca,pa me zanima da li ovo znaci da cu raditi posao koji ima veze sa fakultetom,

ili cu raditi sa strancima ,

ili cu pak,otici preko posla u inostranstvo-ah,ta beskrajna astrosimbolika.... Wink

vrh 10. kuce u strelcu-jupiter u 12. kuci u vodoliji,zatim Ne u 10. kuci 0 Mc...

da ne zaboravim Sunce 0 Uran 0 Mc

kad pomesam na sve ovo Urana i Ne meni ovo sve mirise na neko ludacko zanimanje...i uopste ovaj Ne u 10. kuci-je l mi on daje neka razocarenja po pitanju karijere??? Suspect

zatim vladar 2. kuce Ve katastrofalna u 8. kuci u izgonu u sco,pa mozda neko nasledstvo,0 Sa,pa je to nasledstvo u poznijim godinama???
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Mar 10, 2009 8:10 pm

U mojoj VI kuci je vodolija na 6.stepenu(simbolika device),uran vlada znakom vodolije.
Od aspekata imam sunce kvadrat uran,
uran kvadrat asc.Uran mi se nalazi u IV kuci na 0.stepenu stelca.Danas sam bila na konkursu za posao u turistickoj agenciji.Ali mi se to ne uklapa sa poslom za koji sam konkurisala.Ma,uopste imam poteskoca da se zaposlim.Uran mi upste ne lici na kancelariju,odredjeno radno vreme,ali 6,stepen simbolika device.Na tom stepenu se nalazi i moje sunce.Koje bih aspekte jos trebalo,da sagledam i koji bi to posao mogao biti koji cu raditi? pale
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Izida Pon Mar 23, 2009 6:10 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Pon Mar 23, 2009 6:28 pm

pandora,tacno je da je prisutno nezadovoljstvo poslom Sad .Ono sto mene interesuje je umetnost,dizajn,fotografija i sl. U II kuci su mi merkur i saturn u znaku vage,a mc u znaku bika.Vaga i bik= venera
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Astrotanja Pon Mar 23, 2009 10:10 pm

Vladar 6. u 4. često donosi privatan posao, a Vodolija na vrhu 6. je dobra za zanimanja vezana za radom sa ljudima, . Opet gledaš i gde ti je dispoztor Urana i kakve on aspekte pravi. Kada je u pitanju druga i Merkur u vag on takođe donosi novac vezan za sradnju i rad sa drugima, mislim na Merkur u Vagi, a dispoztor Venera je u 12., koja je i vl. 2. kuće, što može da ukaže da nešto kreativno radiš u samoći, što će se kasnije videte. Kako je i vl. 10. u 12. to su tvoje težnje, ciljevi nešto što može neko vreme da ti bude nepoznato,odnosno potisnuto i do čega možeš doći istražujući svoje nesvesno, oslanjajući se na svoj utrašnji glas i sl. signifikator venere je sunce u prvoj u Devici i ono ukazuje da ćeš imati prilike da otkriješ dođeš do toga što će ti omogućiti da se realizuješ i kako je signifikator sunca Merkur, na kojeg se opet vraćamo, on u drugoj ukazuje da ćeš ti svoj talenat i ralizuješ, samo ako budeš aktivna, smela,preduzimljiva itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Mar 24, 2009 12:19 am

Tanja,hvala ti puno na ovom objasnjenju.A ovo sto si napisala,da radim u samoci je mozda pisanje knjige.
Moguce je da jednog dana to izadje na sunny
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Kocka je bacena Uto Mar 24, 2009 1:03 am

Tanja je' l moze komentar na moje 6. polje???? Surprised
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Astrotanja Uto Mar 24, 2009 1:45 am

Šestaa kuća je u Lavu, a vl. šeste sunce je otišlo u 9. u Strelca.Kod tebe bi na posao koji će biti vezan ili za krativnosti, ili za neku vrstu dokazivanj, jer je na vrh u Lav, moglo utuicati obrazovanje. Posao bi mogao da te odvede u inostranstvo. Kako šestu zahvata i Devica sa godinama ćeš bito posvećena sve više poslu, a tvoj posao će na neki način biti vezan za detalje, ili će imati izvesnu preciznosnost. Eventualno bi mogao biti vezan i za nešto u vezi sa 9. kućom, da li sa fakultetom, ili nešto u simbolici 9. Kako Suncem vl. Jupiter u 9. to su opet daljine, dleko inostranstvo. Mislm da to nećeš moći da izbegneš, a kao strelica to i priželjkuješ, pretpostavljam. Zaboravila sam još da dodam da vrh šeste u Lavu često označava posao koji ima veze sa jabnošću na neki način.
Što se zdravlje tiče svakako je važno da povedeš računa o kardiovaskularnom sistemu, krvnom pritisku, očima,kičmi, a sa godinam i o stomačnim organima.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 5:09 am

Meni ce sad Sunce,kao vladar 10. da udje u sestu i napravice trigon na 2.kucu. Znam da je Saturn retro i u Devici,ali kad,ako ne sad,da ocekujem stalni posao? Ili da se zadovoljim ovim sto radim iz ljjubavi? Vladar 6. Mars ce biti u 5. a Jupiter u 4. Mozda bude nesto znacajnije, u smislu novca,mozda bude malo vise uradjenih natala...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Kocka je bacena Sre Mar 25, 2009 2:20 am

Astrotanja ::Šestaa kuća je u Lavu, a vl. šeste sunce je otišlo u 9. u Strelca.Kod tebe bi na posao koji će biti vezan ili za krativnosti, ili za neku vrstu dokazivanj, jer je na vrh u Lav, moglo utuicati obrazovanje. Posao bi mogao da te odvede u inostranstvo. Kako šestu zahvata i Devica sa godinama ćeš bito posvećena sve više poslu, a tvoj posao će na neki način biti vezan za detalje, ili će imati izvesnu preciznosnost. Eventualno bi mogao biti vezan i za nešto u vezi sa 9. kućom, da li sa fakultetom, ili nešto u simbolici 9. Kako Suncem vl. Jupiter u 9. to su opet daljine, dleko inostranstvo. Mislm da to nećeš moći da izbegneš, a kao strelica to i priželjkuješ, pretpostavljam. Zaboravila sam još da dodam da vrh šeste u Lavu često označava posao koji ima veze sa jabnošću na neki način.
Što se zdravlje tiče svakako je važno da povedeš računa o kardiovaskularnom sistemu, krvnom pritisku, očima,kičmi, a sa godinam i o stomačnim organima.

student sam arhitekture,tako da verujem da moze da se poveze i sa kreativnoscu,i sa preciznoscu i sa detaljima Smile kao strelica itekako prizeljkujem inostranstvo,i svako bih volela da barem na neko vreme odem preko...zanima me da li postoji mogucnost da se u natalnoj vidi koje zemlje dolaze u obzir....

Puno hvala na odgovoru!!!! Smile
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Strelica Pon Apr 06, 2009 8:38 pm

Moje 6.pocinje u Ovnu a Mars je u Devici u kvadratu sa Suncem,Merkurom i Neptunom i u sekstilu sa Uranom i trigonu sa Venerom.
Sto se tice zdravlja,najveci problem mi je stomak (Mars u Devici) i svasta jos nesto sto moze Mars u Devici da donese,ali i smanjeno lucenje stitne zlezde (Venera90Jupiter),zeludac (Mesec u Raku) i ciklusi (Mesec u Raku90Saturn) pa su teske,duge i bolne...
Posao i kolege... Brzam,nerviram se,sagorim...Ne mogu da se skrasim na jednom mestu duze od 1,2 pa to ti je! Kolege su uglavno muskarci,posto sam radila u spediciji a to je "muski" posao. Obicno su smokljani,smotani i poltroni,sto mi dodatno pomaze da bezim. Autoriteti su lazni,ali to nema veze sa 6. Ja sam jako vredna i nije mi nista tesko,ali kad nije sve onako kako treba da bude,postajem nezgodna.
Nego,ovo je i polje naseg oblacenja,jel... Ja se oblacim dosta cudnovato i spajam nespojivo (Mars120Venera). Jarke boje,nikako pastelne,roze ne dolazi u obzir. Kosa tamno ljubicasta,sa belim krajevima na siskama,inace kosa je kratka,siske dugacke i po neki repic pozadi,isto blajhan na krajevima. Nokti teget,crveni,crni ili tamno ljubicasti. Nakit neobican,mindjuse ne nosim,uglavnom narukvice i prstenje (Venera u 3.) Sve u svemu omiljena boja garderobe je crna,crena i tamno ljubicasta,mada ume da se provuce i po nesto metalik plavo...
Kako se vi oblacite,farbate,lakirate nokte...? Je l' se svaki asc u lavu bar jednom ofarba u plavo?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  joki22 Čet Apr 16, 2009 12:28 am

Moja 6 kuca u natalu u Devici, gde mi je Sunce Merkur i Mars. Dominatna mi je 6kuca, sta to znaci?

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Izida Čet Apr 16, 2009 10:24 am

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Astrotanja Čet Apr 16, 2009 12:10 pm

Kako sam u Ascedentu Lav šesto mi počinje u Jarcu i zahvata više od polovine Vodolije. Saturn je u Ribama(-6), na vrhu osme u opoziciji sa Mesecom sekstilu sa Venerom(-1).
Zdravlje mi je vezano za emocije i bolesti imaju psihosomatsku odnovu. Osetljive tečka su kičma, usporen metabolizam, pa saorbvija otrova u crevima nije kako treba, te mi je često oslabljen imunitete i iz toga upale dolaze. Ono što menjam i gde eksperimentišem je ishrana, koju je ta koja kod mene menja zdravlje, kao i suočavanje sa sopstvnim osećanjima, posebno tuge i ljutnje, koje kada gušim utiču na upale grla i upale uopšte.
Sa Mesecom u prvoj bila sam i smeđa i crnka, a najviše plavuša i riđa. Sada mi kosa ide na srebrnasto-pepljastu nijansu. Boje su nešto što se ciklično menja u mojoj garderobi. Bivam opsednuta nekom bojom i onda u jednom periodu ona dominira mojom garderobom. Trenutno zelena, zimus je ljubičasta i srebrnasto sive bilo najviše , a pre toga crvene. Tu sam nepredvidljiva i boje usklađujem sa raspoloženjem.
Kako radi sada više šesta u vodoliji sve nonšalantnija bivam što se tiče odevanja, mada sa ascedentom u Lavu obožavam elaganciju, ali sada više ležernu eleganciju.
Volim da se dobro osećam u onome što nosima i da to budem ja, dakle nešto što mi se jako dopada. Kada nešto kupujem od odeće, ako me ne oduševi, onda ni ne kupujem.

Šminku obožavam i tu volim da mešam senke i ruževe,volim iznijansiranost na očima. Boje nisu drečave, a ni pastelne, već nešto izmeđum, ali su više tople i ipak uočljive. Jarka šminka mi dobro stoji,bolje nego pastelne, jer mi je ten jako svetao itd.
Razz
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Izida Čet Apr 16, 2009 12:33 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  joki22 Pet Apr 17, 2009 12:23 am

pandora* Danas u 9:24 am

.joki22 ::
Moja 6 kuca u natalu u Devici, gde mi je Sunce Merkur i Mars. Dominatna mi je 6kuca, sta to znaci?

Jos kad bi stavila natal u potpisu...
U potpisu se nalazi sa desne strane kad otvoris solar i natal.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  afrodita Ned Avg 23, 2009 3:50 am

Kocka je bacena ::
Astrotanja ::Šestaa kuća je u Lavu, a vl. šeste sunce je otišlo u 9. u Strelca.Kod tebe bi na posao koji će biti vezan ili za krativnosti, ili za neku vrstu dokazivanj, jer je na vrh u Lav, moglo utuicati obrazovanje. Posao bi mogao da te odvede u inostranstvo. Kako šestu zahvata i Devica sa godinama ćeš bito posvećena sve više poslu, a tvoj posao će na neki način biti vezan za detalje, ili će imati izvesnu preciznosnost. Eventualno bi mogao biti vezan i za nešto u vezi sa 9. kućom, da li sa fakultetom, ili nešto u simbolici 9. Kako Suncem vl. Jupiter u 9. to su opet daljine, dleko inostranstvo. Mislm da to nećeš moći da izbegneš, a kao strelica to i priželjkuješ, pretpostavljam. Zaboravila sam još da dodam da vrh šeste u Lavu često označava posao koji ima veze sa jabnošću na neki način.
Što se zdravlje tiče svakako je važno da povedeš računa o kardiovaskularnom sistemu, krvnom pritisku, očima,kičmi, a sa godinam i o stomačnim organima.

student sam arhitekture,tako da verujem da moze da se poveze i sa kreativnoscu,i sa preciznoscu i sa detaljima Smile kao strelica itekako prizeljkujem inostranstvo,i svako bih volela da barem na neko vreme odem preko...zanima me da li postoji mogucnost da se u natalnoj vidi koje zemlje dolaze u obzir....

Puno hvala na odgovoru!!!! Smile


Dosta slicno sa mojim rasporedom planeta(kocka je bacena); kod mene je takodje Venera u lavu u sestoj kuci-radila sam na radiju 3 godine ka novinar-spiker..vladar Sunce je u raku u petoj kuci, pa posao dozivljavam kao zabavu, i volim lepu atmosferu gde se svi druzimo, ako toga nema onda sam neispunjena..dalje, kako je lav=reflektori, pozornica, eto mene u novinarstvu, medijima. ali kako mi ovaj lav ne dozvoljava da budem podredjena drugi posao mi je bio sefofski..dakle radila sam kao sef jednog odeljenja u opstini..i to ima veze sa Neptunom u 10 polju u strelcu, vladar Jupiter je u sedmoj kuci u vagi-posao povezan sa pravnim stvarima, ali ja sam tada radila sa visom skolom(sedma kuca visa skola). Sada ne znam sta me ocekuje, trenutno cekam poziv u vezi intervjua koji sam imala pre neki dan, ali u svakom slucaju, obzirom da sam pravnik, vidim da ima taj neptun dosta simbolike sa pravnim poslovima, jer je Ne u strelcu...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  afrodita Ned Avg 23, 2009 3:55 am

Zaboravih da dodam u vezi zdravlja; Venera obavezno donosi problem sa venericnim bolestima-ciste na janicima, a takodje problem sa ocima ja nosim naocare od 4. godine. I naravno stomacne tegobe, ali kako je meni Vladar seste so u petoj kuci u raku ja jos imam veliki problem sa probavom evo vec 5 godina. Naravno tu je i problem sa venskom cirkulacijom, oticanje nogu itd
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 1:21 pm

afrodita ::Zaboravih da dodam u vezi zdravlja; Venera obavezno donosi problem sa venericnim bolestima-ciste na janicima, a takodje problem sa ocima ja nosim naocare od 4. godine. I naravno stomacne tegobe, ali kako je meni Vladar seste so u petoj kuci u raku ja jos imam veliki problem sa probavom evo vec 5 godina. Naravno tu je i problem sa venskom cirkulacijom, oticanje nogu itd

Ne osporavam i mogucnost venericnih bolesti...( sto bi bilo sifilis, gonoreja)
samo da rasclanimo,
da je cista na jajnicima ginekoloski problem...
"upala mi je u oko" ona crtica, pa da ne bude da je izjedneceno znacenje.

Ima li razlike u dioptriji, da li je na levom oku nesto drugacije, specificnije staklo, ugao...?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  afrodita Ned Avg 23, 2009 6:39 pm

Ne osporavam i mogucnost venericnih bolesti...( sto bi bilo sifilis, gonoreja)
samo da rasclanimo,
da je cista na jajnicima ginekoloski problem...
"upala mi je u oko" ona crtica, pa da ne bude da je izjedneceno znacenje.

Ima li razlike u dioptriji, da li je na levom oku nesto drugacije, specificnije staklo, ugao...?
[/quote]

hehehh, da da naravno da su ciste na jajnicima ginekoloski problem, a sto se dioptrije tice jos pitas ogromna razlika izmedju desnog i levog oka, desno oko oseceno 60posto, dioptrija bas veika 2, 75 inace u pitanju je zivac, i ne moze nigde operacija nema gde se nisam lecila..jbg. Mislim da je ovo genetski. Jel se vidi to iz natala. svi u tatinoj familiji noce cvidze...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Izida Ned Avg 23, 2009 8:16 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

6 kuca - Page 2 Empty Re: 6 kuca

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu