Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

+10
Vita83
Formalhaut
jassna
Milica
sagitariusleone
katja1
Zorica
Čarobnica
Darko
Astrotanja
14 posters

Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Astrotanja Sre Dec 03, 2008 3:47 pm

Duhoviti ljudi su inteligentni ljudi, koji imaju izvesnu kretaivnost, ali i vedrinu,životnu veselost. Primetila sam da u svim znacima ima duhovitih ljudi, ali da obično imaju naglašen Merkur, Veneru, Jupiter,a često i petu kuću naglašenu,kao i treću. Merkura koji je često istaknut, sa dosta aspekta, često i Mesec u sekstilu sa Jupiterom, ili Merkur Jupiter kombinaciju. To su često ljudi koji vole da ostave utisak pa imaju nešto od Lava, ili naglašenog Blizanca, ne retko i Merkur u Blizancima, ili Veneru.
Duhoviti su po meni u globalu Strelci, Blizanci, Lavovi. Bikovi više vole viceve i obično imaju smisla da ih pričaju, pogotovo ukoliko je Venera u Blzancima, oni nisu originalni.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Dec 03, 2008 4:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Darko Sre Dec 03, 2008 4:27 pm

Ovo i mene jako interesuje
Strelcevi su svakako duhoviti i to je (po meni) mozda cak i jedan od najduhovitijih znakova... mada ima i onih koji samo misle da su duhoviti ali rijetko...

Da ne zaboravim i jarceve

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Čarobnica Sre Dec 03, 2008 4:43 pm

Ako pogledam sebe s Merkurom u 1. kući, mogu reći da sam duhovita i da volim šale i na svoj račun a često ih i sama zbijam. Venera u Škorpiji rekla bih da me i crni humor zabavlja.

Darko, slažem se za Jarčeve...eto moj tata jako voli da priča viceve i zna ih milion, ustvari uvek nadje neki za svaku trenutnu životnu situaciju...Bikovi kroz svaku šalu izbace i neku mudrost i pouku...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Darko Sre Dec 03, 2008 4:48 pm

kad smo kod crnog humora... posto me on nevjerovatno nasmijava, da li postoje i neki aspekti koji to odredjuju?

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Astrotanja Sre Dec 03, 2008 4:51 pm

Crni humor se vezuje za škorpiju, nešto što ima vze sa ovim znakom, a tebi je sunce u 8., koji ti daje i neke škorpionske osobine.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Zorica Sre Dec 03, 2008 5:11 pm

Astrotanja ::Crni humor se vezuje za škorpiju, nešto što ima vze sa ovim znakom, a tebi je sunce u 8., koji ti daje i neke škorpionske osobine.

I ja sam ,,talentirana za crni humor ,, zbog tog sunca u 8 kuci Twisted Evil . Inace slazem se da su strelci jako vickasti jer mi je sin strelac i retko je tuzan i stalno nas sve zabavlja.
Da ne zaboravim Darkmen...slikica ti je strava... afro
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  katja1 Čet Dec 23, 2010 2:31 pm

Čarobnica ::Ako pogledam sebe s Merkurom u 1. kući, mogu reći da sam duhovita i da volim šale i na svoj račun a često ih i sama zbijam. Venera u Škorpiji rekla bih da me i crni humor zabavlja.

Darko, slažem se za Jarčeve...eto moj tata jako voli da priča viceve i zna ih milion, ustvari uvek nadje neki za svaku trenutnu životnu situaciju...Bikovi kroz svaku šalu izbace i neku mudrost i pouku...
ja sam jarac strelac ,sa merukurom u 1 kuci koji je u jarcu ali na stepenu strelca,venera u skorpiji, jesam duhovita, mada mi malo bzvz da to sama kazem ali kad svi to misle zasto da ne rabbit a znam i da budem animativna jer mi je i neptun na ascedentu ,u strelcu ... iako nisam preterano druzeljubiva (saturn u 11 kuci ) zaista uzivam u drustvu pametnih i nadasve duhovitih ljudi to mi je i presudno kod muskarca lol!
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Gost Čet Dec 23, 2010 4:33 pm

Pa ja bas i nisam za crini humor, i ljutim se na one koji ga koriste, otvoreno..zato sto zvuci i kao podsmevanje. Moj nije toliko ni ironican, vec prijateljski, ali ne flertovski - nikako.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  sagitariusleone Čet Dec 23, 2010 11:08 pm

Na duhovitost sam naisla kod bikova i strelceva
Evo jedan vic od strelca

Mladic ulazi u apoteku i kaze apotekaru:
"Dobar dan, mogu li da dobijem jedan kondom? Moja
devojka me je pozvala na veceru i mislim da ona i
ocekuje nesto od mene."
Apotekar mu daje kondom, a mladis izlazeci zastane pa
se vrati:
"Molim vas dajte mi jos jedan kondom, zato sto je i
sestra moje devojke slatka, a uvek prekrsti noge na
tako provokativan nacin da ja mislim da i ona nesto
ocekuje od mene!"
Apotekar mu daje i drugi kondom, kad se mladic opet
obrati:
"Najzad, dajte mi jos jedan kondom, jer je mama moje
devojke jako zgodna zena, a kad god me vidi ona pravi
aluzije ... a posto me je ona pozvala na veceru,
mislim da i ona nesto ocekuje od mene!"
Za vreme vecere, mladic je sedeo sa svojom devojkom s
leve strane, dok su sestra i majka sedeli nasuprot
njima. Kada se pojavio otac, mladic je spustio glavu i
poceo da se moli:
"Dragi Boze, blagoslovi ovu hranu ... hvala ti za sve
sto nam dajes ...!!!"
Par minuta kasnije mladic se dalje molio:
"Hvala ti Boze za tvoju milost ..."
Deset minuta kasnije, mladic se i dalje molio drzeci
glavu pokorno spustenu.
Drugi su se zgledali iznenadjeno, a najvise se cudila
njegova devojka. Priblizila mu se i sapnula mu na uvo:
"Nisam znala da si toliko religiozan!!!"
A mladic joj odgovori:
"Ni ja nisam znao da ti je tata apotekar!!!"
santa
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  katja1 Čet Dec 23, 2010 11:55 pm

lol! lol! lol!
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Astrotanja Pet Dec 24, 2010 12:18 am

Very Happy
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Milica Čet Jan 06, 2011 4:52 pm

Uvek, ali UVEK do sad sam sretala naglašen kardinalni kvalitet u natalu, posebno vaga naglašena ! Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  jassna Čet Jan 06, 2011 8:15 pm

Pa eto, ja vazim za jako duhovitu osobu, to kazu apsolutno svi ljudi koji me poznaju.. sunny

Me mi je takav kakav je, pa ja obozavam da se salim na racun pojava koje vecina ljudi jako ozbiljno shvata (smrt, bolest, tradicija itd...), a posto izgledam jako prefinjeno, odnosno pravo zenski, ljudima su moje sale jos smesnije, bas zato sto nikako ne idu uz moj izgled i pojavu..
Najvise mi lezi humor u fazonu Monty Python, odnosno britanski humor u celini, pa onda humor Svetislava Basare ili momaka koji su stvarali punk grupu Zaklana Celjad, sa tim ljudima bih mogla da se smejem danima, a oni koji su citali knjige ili slusali pesme doticnih ljudi naslucuju kakve su nam sale..

Obozavam da se sprdam i na svoj racun, samoj sebi sam neiscrpna inspiracija , narocito kada mi je tesko (zato i niko ne shvata ozbiljno moje probleme), ali i na tudj racun, narocito kada osetim da osoba moze da me prati, prosto je navodim da me "napadne", i tada ne umem da stanem sa dosetkama..I NIKADA, ali NIKADA se ne ljutim kada se prijatelji sale na moj racun, cak sta vise nekako sam polaskana, jer mi njihov humor lezi..

Umem i da budem jako, ali jako surova u sali kada namirisem malogradjanstinu, lazni moral, lazni patriotizam, netoleranciju ili ljude u turbo folk fazonu, bez ikakve sirine..

Vulgarne sale i taj neki ruralni humor koji nam se servira na Tv-u ne podnosim, sve to mi je jako prostacki, valjda zbog naglasene Vage..

Sve u svemu, ja sam jedno veliko dete, moj humor je ili krajnje bebeci i naivan, ili krajnje skorpionski..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Milica Čet Jan 06, 2011 10:23 pm

jassna ::Pa eto, ja vazim za jako duhovitu osobu, to kazu apsolutno svi ljudi koji me poznaju.. sunny

Me mi je takav kakav je, pa ja obozavam da se salim na racun pojava koje vecina ljudi jako ozbiljno shvata (smrt, bolest, tradicija itd...), a posto izgledam jako prefinjeno, odnosno pravo zenski, ljudima su moje sale jos smesnije, bas zato sto nikako ne idu uz moj izgled i pojavu..
Najvise mi lezi humor u fazonu Monty Python, odnosno britanski humor u celini, pa onda humor Svetislava Basare ili momaka koji su stvarali punk grupu Zaklana Celjad, sa tim ljudima bih mogla da se smejem danima, a oni koji su citali knjige ili slusali pesme doticnih ljudi naslucuju kakve su nam sale..

Obozavam da se sprdam i na svoj racun, samoj sebi sam neiscrpna inspiracija , narocito kada mi je tesko (zato i niko ne shvata ozbiljno moje probleme), ali i na tudj racun, narocito kada osetim da osoba moze da me prati, prosto je navodim da me "napadne", i tada ne umem da stanem sa dosetkama..I NIKADA, ali NIKADA se ne ljutim kada se prijatelji sale na moj racun, cak sta vise nekako sam polaskana, jer mi njihov humor lezi..

Umem i da budem jako, ali jako surova u sali kada namirisem malogradjanstinu, lazni moral, lazni patriotizam, netoleranciju ili ljude u turbo folk fazonu, bez ikakve sirine..

Vulgarne sale i taj neki ruralni humor koji nam se servira na Tv-u ne podnosim, sve to mi je jako prostacki, valjda zbog naglasene Vage..

Sve u svemu, ja sam jedno veliko dete, moj humor je ili krajnje bebeci i naivan, ili krajnje skorpionski..

I naravno, imaš stelijum u vagi! Tj. naglašen kardinalni kvalitet. Wink
To je ono o čemu sam pisala...
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  jassna Sub Jan 08, 2011 4:51 pm

Pa da, Milice, ti si me i inspirisala da napisem post..
Eto vidis, i moja tetka je jako duhovita, naglasena 5. kuca kod nje i ima stelijum u Vagi zena..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Formalhaut Pon Jan 10, 2011 9:35 pm

jassna ::

Umem i da budem jako, ali jako surova u sali kada namirisem malogradjanstinu, lazni moral, lazni patriotizam, netoleranciju ili ljude u turbo folk fazonu, bez ikakve sirine..

Vulgarne sale i taj neki ruralni humor koji nam se servira na Tv-u ne podnosim, sve to mi je jako prostacki, valjda zbog naglasene Vage..

Sve u svemu, ja sam jedno veliko dete, moj humor je ili krajnje bebeci i naivan, ili krajnje skorpionski..

Xaxa, jao.. kad bih mogla sve u par sekundi da ispisem.. Very Happy
Pronasla sam se u 99% svega, a pogotovo u ovim poslednjim recenicama.. bom
I mene nerviraju lazni moral, patriotizam, suzeni vidici, i ti vulgarni fazoni tipa "Kursadzije".. to ne podnosim! Twisted Evil

Nemas ti taj sarkazam prema tome samo zbog skorpije.. Apsolutno svi blizanci koje znam imaju notu neke nezlonamerne lukavosti, cinicnosti ili sarkazma u salama, koje ja prosto obozavam! Imam me0ma na asc, pa zato..
Inace, to koliko je neko nekom duhovit jeste individualno, i zavisi od mnogo cega.. obrazovanja, mentaliteta.. ali definitivno blizanci i ljudi sa me u blizancima jesu najduhovitiji! I zene, a pogotovo muskarci! Razz
To za blizance je negde i generalno.. mada moje zapazanje govori da ljudi su duhoviti ljudi sa merkur120mesec, merkur0sunce.. i ne znam da li zbog toga sto ga ja imam, pa se najbolje kapiram i smejem sa-me u lavu, ili ovnu strelcu, i me0mars bilo koji znak.

Imam npr. druga koji ima reciprocno samnom ve0me, i on je jedna od osoba s kojim se najvise smejem. Dobar aspekt u uporednom nase venere i necijeg merkura je definitivno najbolji pokazatelj da li nam necije razmisljanje i humor odgovara. Takodje i dobar aspekt naseg i tudjeg merkura.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 12:48 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  jassna Ned Jan 16, 2011 7:57 pm

Ha ha, meni je tata imao So u Gem, i znam o cemu pricas.. sunny sunny sunny
Samo, meni se nekako cini da je moj Me dosta obojen skorpionskom crnom bojom bounce bounce sunny sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Vita83 Sre Dec 05, 2012 12:15 pm

U petoj uklještenoj kući imam smještene Pluton, Saturn, Sunce i Merkur u škorpiji, So0Me i Me60Ma, moj smisao za humor je pomalo zajedljiv, ironičan, sarakastičan, mada umijem i da se našalim na svoj račun, a poznata sam i po teatralnim govorima, iako sam škorpija/rak, privlači me scenski nastup, a i treća kuća počinje u lavu, vladar Sunce na 15. stepenu škorpije, a 15. stepen se vezuje za blizance, So0Sa, So0Me, So120Asc.


Poslednji put izmenio Vita83 dana Sre Dec 05, 2012 12:36 pm, izmenio ukupno 2 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Natasha-77 Sre Dec 05, 2012 12:35 pm

Ja sam Jarac podznak Lav,sa So,Ve,Me,Ne u 5.u Strelcu,So u Jarcu...Ju je u Raku u 11 u konjukciji sa Mo u Blizancima..volim sale i to me i kod muskaraca najvise privlaci..cesto se smejem,i u mojoj kuci se uvek sve okrece na salu cak i kad su problemi u pitanju..tako je bilo dok sam zivela sa roditeljima a tako i sada sa suprugom...mislim da mi je humor vise detinjast,zabavan,nisam za crni humor toliko... geek
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Astrotanja Sre Dec 05, 2012 1:15 pm

Nataša, kako da ne vama je i Merkur u strelcu u konjukciji sa Venerom, pa volite duhovitost,smeh i šale, jer vas to zabavlja. Vi ste i sami zabavni drugima. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Tanja1 Uto Jul 02, 2013 3:03 am

Ja volim sale i obozavam kad se nadjem u teskoj situaciji gde svi panice, meni je to obavezno smesno, narocito kad je nesto apsurdno. Besmislene stvari u koje neko ulaze energiju i strepi pred njima su mi takodje smesne, ustvari jako volim veselu atmosferu gde se i problemi resavaju kroz smeh. Ne volim ismejavanja drugih i takve sale mi nisu smesne. Ali volim recimo uzajamne prozivke, kada nekom sutnem nesto u lice, pa mi on uzvrati istom merom, a ne naljuti se. Te ljude posle toga jos vise cenim, jer volim kad se neko sali na racun svojih mana i slabosti, bez da se uvredi.

A nemam ni znak Vage ni Merkur naglasen... Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  malamo Uto Jul 02, 2013 9:14 am

za mene humor nije ako nema sarkazma i ironije, zivotnog iskustva i zdravog razuma, a mislim da su jarcevi dobri u tome Smile  mislim da napeti natalni aspekti donose sarkasticnost i ironiju, znate ono kad nekog isiba zivot posteno a on to pretvori u duhovitost
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Lola1111 Sre Jul 30, 2014 4:38 pm

Naglasen znak vage. Primetila sam da su muski rakovi dosta duhoviti. Smile)) Skorpije su sarkasticno duhovite.
Lola1111
Lola1111

Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost? Empty Re: Koji su po vama duhoviti znaci? Koji aspekti izazivaju duhovitost?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu