Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venera u Ovnu

5 posters

Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Venera u Ovnu

Počalji  Kris Pon Feb 11, 2013 5:33 am

Pozdrav svima ...imam jedno pitanje ...vec duze me kopka ...ucim malo ali opet dolazim do kondradiktornosti u praksi i u onome sto procitam ...npr cesto privlacim paznju muskaraca koji imaju u svom horoskopu veneru u ovnu i mesec u ovnu ...ja sam buca i nikako nisam sportski tip ..zenstvena sam imam dugu kosu i uopste mi nije jasan onda taj opis za muskarce sa venerom u ovnu kad se u praksi suprotno desava...ako sam nesto lupila a vi onda izvinite samo eto u rebusu sam Very Happy
Kris
Kris

Broj poruka : 8
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  Vita83 Pon Feb 11, 2013 3:59 pm

Možda imaš jaku energiju, aktivna si i preduzimljiva, možda imaš karakter ovna, pa je zanemarena fizička strana.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  Kris Pon Feb 11, 2013 4:58 pm

aha ...e pa mozda ..sobzirom da sam jarac/lav, sa marsom i suncem u jarcu u petoj kuci a mozda i taj saturn u prvoj u devici...mesecom u strelcu ....a mozda i venera sa uranom u skorpiji u cetvrtoj
Kris
Kris

Broj poruka : 8
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  Astrotanja Pon Feb 11, 2013 7:49 pm

Kris, naravno da ih privlačiš, sa Ascedentom u Lavu i Mesecom u Strelcu,pa i Venerom u Škorpiji, jer oni vole temperamentne, aktivne, dinamične žene. Ljubavi će biti ako je njihova Venera u trigonu sa tvojim Mesecom, a privlačnost, dopadanja ako je njegova Venera u trigonu sa tvojim Ascedentom itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  Kris Pon Feb 11, 2013 9:37 pm

Hvala vam punoo sunny ...idem sad malo da istrazim te trigone Very Happy
Kris
Kris

Broj poruka : 8
Godina : 45
Локација : Beograd
Datum upisa : 05.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  Tanja1 Čet Feb 14, 2013 2:57 pm

I meni se isto desava - momci imaju Ve u Ovnu, a nisam Ovan, i nemam nijednu planetu u Ovnu, doduse Strelac sam, sa MO u Lavu, Ma i Pl u Sco, u 10., verujem da je zbog toga... Smile

i imam crvenu kosu.... dal se to racuna? Very Happy
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  Vita83 Čet Feb 14, 2013 3:20 pm

Tanja1612 ::I meni se isto desava - momci imaju Ve u Ovnu, a nisam Ovan, i nemam nijednu planetu u Ovnu, doduse Strelac sam, sa MO u Lavu, Ma i Pl u Sco, u 10., verujem da je zbog toga... Smile

i imam crvenu kosu.... dal se to racuna? Very Happy

Kakao da ne, ovnom vlada Mars koji je crvene boje, tako da je sasvim logično da muškarci sa Venerom u ovnu vole crvenokose. To što si strijelac sa Mjesecom u lavu samo doprinosi temperamentnosti i vatrenosti, koja je svojstvena i Veneri u ovnu, a koju krasi i odsustvo viška kilograma, mišićavost, sportski, takmičarski duh, nekada i kratka kosa.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  Tanja1 Čet Feb 14, 2013 3:54 pm

Pa jeste bas tako nekako Very Happy Hvala Vita flower
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  ena1976 Pet Feb 15, 2013 12:08 am

Evo je imam VE i SO u Ovnu i privlače me isključivo sportski tipovi muškarca, temperamentni, aktivni, nikako statični, borbeni, ambiciozni, često su militantnih profesija. I sama se uklapam u potpunosti u taj knjiški opis Ovna i primer sam za ono "sličan se sličnom raduje".
Nisam nikada privukla nijednog Ovna, ali su svi muškarci koji su bili zainteresovani za mene imali VE ili u Strelcu ili u Lavu.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Venera u Ovnu  Empty Re: Venera u Ovnu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu