Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

+7
hajkula
Strelica
ArijeL
CES
Čarobnica
LoSt_in_SpaCe
Astrotanja
11 posters

Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Astrotanja Pon Dec 08, 2008 10:09 am

Aspekti koji donose više sreće imaju Jupiter na ascedentu, ili Veneru, Sunce u Lavu u dobrim aspektima sa Jupiterom, Venerom, ponekad i Merkurom.
Sunce u Strelcu, a Jupiter u dobrim aspektima sa Suncem. Jupiter u devetoj,prvoj, petoj, pa i dvanaestoj.
Venera u petoj u tigonu sa Jupiterom, venera u petoj u tigonu sa Mesecom.
Sunce u prvoj ili petoj u dobrom aspektu sa Marsom, Jupiterom, Venerom.
Venera u konjukciji, sekstilu ili trigonu sa Jupiterom, pa čak i u kvadratu sa Jupiterom.
Mesec u biku u dobrom aspektu sa Venerom itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  LoSt_in_SpaCe Uto Dec 09, 2008 2:36 am

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje...

..ujedno i imaju najvishe nesrece.
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Astrotanja Sub Dec 13, 2008 3:45 pm

To su ljudi vedrog duha i optimisti, koji i kada je najteže imaju duha i volje da se uzdignu iznad takve situacije. Malo ih je.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Čarobnica Pet Dec 26, 2008 10:20 pm

Raduje me ovo moje Sunce u trigonu sa Jupterom. cheers

Nije sve tako crno kao mi se čini:)
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  CES Ned Dec 28, 2008 12:12 am

Imam So 60 Ju medjutim ne smatram da sam slucajno dobila nesto, nego me sreca prati u segmentima kojima sam najposvecenija, posao npr. To mi i deluje logicno, jer mi se Jupiter i nalazi u desetoj kuci pa neke beneficije i osecam. Da na ljubav deluje, ne deluje Very Happy
CES
CES

Broj poruka : 18
Datum upisa : 04.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  ArijeL Ned Dec 28, 2008 6:06 am

LoSt_in_SpaCe ::
Osobe koje imaju najviše sreće su one koje...

..ujedno i imaju najvishe nesrece.

drugim riječima " Čašu meda jošt niko ne popi, što je čašom žuči ne zagrči; čaša žuči ište čašu meda, smiješane najlakše se piju" Very Happy
ArijeL
ArijeL

Broj poruka : 68
Godina : 38
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 2:17 am

Kazu,Jupiter na Asc-u, ali evo, ja sam primer da nije tako. Mada, imala sam masu situacija,gde sam "konstatovala"da imam vise srece,nego pameti, ali ipak imam Sa0Pl u 12.9oMe u 9. pa sam ja imala duga i bolna putasestvija, ali kad malo bolje razmislim, ja sam sad srecna zbog toga Very Happy
Zavisi, sta je za koga sreca... Zena koja hoce "dobro" da se uda,a Bog joj da So12oJu, eto njene srece...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  hajkula Čet Avg 06, 2009 3:43 am

Astrotanja ::To su ljudi vedrog duha i optimisti, koji i kada je najteže imaju duha i volje da se uzdignu iznad takve situacije. Malo ih je.

Onda su Cigani najsrecniji Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? A080

Ono u prvom postu sto si pisala, to su sve opisi osoba koje mi vidimo, koje okolina vidi kao srecne, jer malo ko se seti da o sebi misli da je srecna osoba. Tek kada ima iskustvo sa losim desavanjima, shvati da ima i srecnih dana, pa onda ume da ih prepozna.

Dobri aspekti sunca, venere, meseca, juptera znaju da daju lenjost, inerciju, prepustanje zadovoljstvima ali ih cesto prati osecaj da im nedostaje jos i jos i jos. Mogu da maju ,,veliki apetit,, rekla bih. Pogotovo jupiter na asc u aspektu sa venerom ili obrnuto. To moze da bude neutoljiva glad za zadovoljstvima, i bukvalno neutoljiva glad za hranom.

Kao zastita mnogo je bolji jupiter u 12, to je kako stare knjige kazu, Andjeo na ramenu. Jupiter u 8 kuci stiti u violentnim situacijama, moze da zastiti nekoliko puta ali ne uvek i ne protiv svih opasnosti. Osoba ima osecaj zastite, pa kad se neko zlo ostvari, ne pitaj koje je to patnja. Onaj ko je cesto u problemima, lakse izadje iz teskih, emotivno i psihicki lakse podnese, nego onaj ko je uvek uzivao zastitu.

Srecni ljudi i nemaju neke velike zelje. Srecni su oni koji su skromni. Dobro uklopljen saturn, mesec, sunce, merkur. Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? P075
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Bambola Čet Avg 06, 2009 9:28 pm

...


Poslednji izmenio Bambola dana Ned Jun 09, 2013 1:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Tajna Čet Avg 06, 2009 10:03 pm

zorzet ::Moja mati prica da kad sam se rodila, ona je jos bila na operacijskom stolu(ili kako se to vec zove kad su porodilje u pitanju)kad cuje neko kucka na prozor. Doktor i babice se stale vrtiti i pitati :"ma ko to sad kuca na prozor", kad imaju sta vidjeti:golub!
Golub sletio na sims i kucka u prozorsko okno. Onda, kaze mama, doktor je rekao: "ovo je znak srece!"
I zaista me je sreca pratila, ne da mi dâ da se rodim u svili i kadifi i da tu ostanem nego da se izvlacim kao kralj iz svake pizdarije, da prostite. I uvjek iz svega izadjem jaca nego ranije. Moja majka stalno govori da ja imam andjela cuvara vise nego ostala djeca i da mene stiti neka sila.
Mislim, da taj veliki zemljani trigon izmedju malefika i mjeseca, vladara ascendenta pokazuje ko me to stiti.
Sto bi rekla Petrija: sto sam zelela to sam i imala, sto sam imala to sam i zelela.

Za tebe bi se moglo reci da imas srece, ili bolje da se uvek docekas na noge i izadjes jaca iz problema, ne toliko zbog velikog zemljanog trigona koliko zbog 4 planete u sedistu ili egzaltaciji i nijednoj u detrimentu, to jeste dar sa neba. Ne bih to nazvala talijom, ili srecom, to je jednostavno mir i zadovoljstvo koje postoji u tvom zivotu u mnogim oblastima, to daje i visestruki talenat. Sreca dolazi od planeta benefika u dobrim aspektima medjusobno, kao i ka SO i MO, sto ti nemas, ali to ne umanjuje stabilnost koja je tebi rodjenjem data. Od elemenata koji govore o sreci imas JU u 5 i VE u 9, sto je velika zivotna zastita. Sto se tice velikog vodenog trigona to ti je dalo prizemnost i racionalnost, a ako ukljucimo i prirodu planeta borbenost i izdrzljivost, kako emotivnu tako i fizicku!

Steta sto je VE u 90 JU jer zbog JU 60 UR iz 5 kuce, da VE nije dispozitor mogla bi da dobijes na lutriji, ovako VE sve pokvarila.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Izida Čet Avg 06, 2009 10:17 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Bambola Pet Avg 07, 2009 7:31 pm

...


Poslednji izmenio Bambola dana Ned Jun 09, 2013 1:15 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Tina Sre Avg 12, 2009 6:10 pm

Ja za sebe mogu reci da imam srece, ali ne u pogledu da mi se u zivotu samo lepe stvari dogadjaju, vec da se iz svake lose ja izvicem.

septemba 2001 imala sam oruzanju pljacku na poslu, radila sam u zgradi gde svi ostali rade to 16h, jedino je moja kancalarija radila do 20h. Radila sam sa jednom devojkom, ja uvek poslepodne, a ona prepodne. Znaci sama sam bila u kancarariji tj. u celoj zgradi koja je poslovni prostor na Novom Beogradu u ulici Goce Delceva (gde je socijalno)
Oko 19:30 u moju kancalariju ulazi muskarac sa fatomkom na glavi i puskom (nekom starom) uperenom u mene. Ja sam u prvom trenu mislila da me neko zeza, da ce skine tu kapu sa glave i da pocne u fazonu "jesam li te prepao" To se nije desilo, vec je tip rekao "Ako budes radila sve sto ti kazem, nista ti se nece desiti" Ja ni glas nisam pustila. Reko mi je da legnem na pod, legla sam, onda mi je onim debelim selotepom vezao ruke na ledja, noge i usta oko glave. Njegova pljacka je poduze trajala, jos se i nervirao, kad se uhvatio za kutiju od delova za kompljutere, pa ustanovio da su te kutije prazne (sluzile su samo kao upepsavanje prostora Very Happy), a on je mislio da su pune. Onda je poceo da udara nogom u zid, da se nervira, ja sam bila u uzasnom strahu da ne pocne na meni da iskaljuje svoj bes. Posle nekog vrmena je otisao, na svu srecu pa mi u zurbi ruke nije vezao zglob na zglob (nikad se ne bih mogla osloboditi) vec saku na zglob. Tako da kad sam pocela da okrecem tu saku, selotep je poceo da popusta i ja sam mogla da izvucem tu ruku. Taman da izvucem ruku, a on se vrati. Ja sam se onda ukipila da ne provali da cu se osloboditi. Vratio se jer je zaboravio jos nesto da uzme. Kad je drugi put izlazio, izvinio mi se ja strahu koji sam pretrpela od njega. Ja sam uspela da se oslobodim, cim sam se oslobodila videla sam da je pokupio sve telefone, istracala sam iz kancalarije sa sve onim selotepima jer onaj sa glave nisam odvezivala, samo sam ga spustila ka dole i trcala do kuce (zivim u ulici koja sece Goce Delcevu). Tek kad sam dosla kuci, mene je uhvatio napad panike, tresla sam se i bila histericna.

To se tako zavrsilo, mada dugo nisam mogla da se oslobodim tog tipa. Posle dva meseca od pljacke, javio mi je preko telefona da je kod nacionala reklame (metalna ploca na ulici na kojoj pise nacional) ostavio pismo za mene i moju mobilnu karticu (jer mi je i to bio ukrao tj. moj mobilni) umotano u vecernje novosti. Ja sam iz radoznalosti izasla da uzmem to, mada sam se neckala. I tamo je bilo pismo sa karticom, gde se on meni izvinjava i moli me da mu oprostim to sto sam pretrpela, da je to uradio da bi imalo para za drogu...itd
Posle godinu ipo dana od placke, u moju kancalariju ulazi momak (bez maske) i pocinje da se raspituje da otvori internet nalog. ja mu kazem da mi za to treba njegova licna karta, a on meni kaze da je to problem da mi da i da se mi vec znamo. Odmah sam znala ko je on tj. da je to taj sto me je pljackao. Tada me je uhvatio veci strah nego dok se pljacka desavala. Pricao mi je tada o nekoj babi od koje je uzeo pusku, valjda je babu prebio ne znam tacno, jer nisam bila skoncentrisana na njegovu pricu, nego mi je u glavi bilo samo kako da pobegnem ako me napadne. Ojedanput je ustao i otisao, ja sam jos sedela u soku, nije proslo minut on se vradi i izvadi cokoladu, i kaze da je zaboravio da mi da. Otisao je, a ja odmah zatim zakljucala kancalariju.
Posle godinu dana od tog dogadjaja, sedimo ja i moja koleginica, gledamo jedna drugoj u solju (bila je medju smena) kad ulazi muskarac i kaze "tina, hocu sa tobom da razgovaram nasamo" ja zbinjena kazem, nemamo mi sta pricati nasamo posto te ja ne poznajem, a on mi kaze, znas ti mene, bio sam vec dva puta ovde. odmah sam znala ko je, dala sam koleginici znak ocima da ne mrda nigde, ubrzo je ona ukapirala o kome je rec. Tada je krenuo da mi se izvinjava, da prica kako ce mi sve nadoknaditi, pretrpljeni stah, bol, ukradene stvari...itd ja sam mu rekla, da samo zelim da mi se vise ne pojavljuje i zivot, da mi nista ne duguje i da mu sve oprastam...itd

To je opis jednog dogadjaja (napisala sam sto je moguce krace, koliko je to moguce) u kome sam kako sam mogla proci, odlicno prosla, jer ta osoba je poremecena od droge. Prica usporeno..itd
Inace sve je bilo prijavljeno policiji, i kad je izvrsio pljacku i posle dolazio, ali kao sto vidite on je i dalje bio na slobodi, cak je saznao i kako se zovem, jer mi se imenom obratio. Ubrzo posle njegovog poslednjeg dolaska, ja sam prestala da radim tu, i on je napokon izasao iz mog zivota.
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje imaju najviše sreće su one koje? Empty Re: Osobe koje imaju najviše sreće su one koje?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu