Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim?

+17
Vita83
venerica
Milica
jassna
joki22
elaelena
nolita
Gea
Tina
Bambola
Doree
Izida
Zorica
Kocka je bacena
beskrajnost
ArijeL
Astrotanja
21 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim? - Page 2 Empty Re: Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim?

Počalji  Vita83 Sre Dec 19, 2012 3:15 pm

Jesam, naročito kad me napadnu da sam uradila nešto što nijesam ili me uči neki nižestepenjaković kako da obavim posao, lako planem i povisim ton. Very Happy A kroz natal se to vidi možda kroz položaj Urana u 6. kući, Merkur u škorpji, Me60Ma, Mars u djevici u 4. kući.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim? - Page 2 Empty Re: Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim?

Počalji  Strijelac Pet Sep 13, 2013 1:37 pm

Uran i samo Uran, pogotovo u kvadratu ili opoziciji sa Mjesecom

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim? - Page 2 Empty Re: Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim?

Počalji  Tanja1 Čet Jan 16, 2014 7:25 pm

U sekundi se iznerviram ali me to isto tako u sekundi i prodje. Uglavnom se nerviram zbog drugih ljudi, tacnije nemarnost i nepostovanje dogovora me uvek izlude. Sve sto nije cvrsto i stabilno, karakterno mene nervira. Nervira me bahatost i nedostatak stila. Glupost, nametljivost, prepotencija, umisljenost. Eto, samo to  Very Happy 
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim? - Page 2 Empty Re: Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim?

Počalji  Astrotanja Pet Jan 17, 2014 1:40 am

Uran u nekom napetom aspektu sa Mesecom deluje na nervozu. Sada kada razmislim trebala sam dodati i kako savladavate tu nervozu, jer to je važno, kako nešto da promenimo, ublažimo i naučimo da pretvorimo u nešto drugo.Smile 
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim? - Page 2 Empty Re: Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim?

Počalji  spaceoddity Sre Mar 12, 2014 5:42 pm

Mjesec kvadrat uran,odjednom se samo znam uznemirit bez razloga il su razlozi kompletno iracionalni....usput i napadaje panike cesto imam.
I da...hehehe blizanac sam podznak strijelac...
spaceoddity
spaceoddity

Broj poruka : 11
Godina : 32
Datum upisa : 05.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim? - Page 2 Empty Re: Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim?

Počalji  jelenahb Uto Mar 08, 2016 5:17 pm

Meni je Sunce u Blizancima i Merkur, a AC u Devici, a Mesec u Strelcu, Merkur u opozicija sa Saturnom i Uranom, tako da sam ja izgleda rođena nervozna Laughing Stalno sam nervozna, ponajviše zbog odlaganja bilo koje vrste, čekanja, nepoštovanja dogovora itd...
jelenahb
jelenahb

Broj poruka : 10
Godina : 35
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 18.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim? - Page 2 Empty Re: Je ste li skloni nervozi? Šta nas čini nervoznim?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu