Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.kuća u kom znaku vam počinje

+64
lola92
spikaa 23
ena1976
kaktus-vila
neobicna
*andjela*
Rasheljka
Katja87
kunigunda
Vita83
Oceana
sputana
ivankovacic
Djordje
virgo87
tvigy
bubili30
sara
libra_girl
malamo
likac
AfRoDiTiCa
Arijaaa
RainyDay
bonafides
Natasha-77
taurus13
sagitariusleone
mojra
amajlija
sladjana
Replay
nolita
kristina
Dunja
venerica
alea
Bellatrix986
zelena dolina
jassna
Paradoks
Angie
galaksija
tanjica
Milica
Katarinaki
viktorij
Doree
Strelica
Djomla
BoSaNKa
Bambola
Izida
gernica
vedrana
GOGA
nina4
Jane
lado06
mesmerized
inja
Čarobnica
Nale 83
Astrotanja
68 posters

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  zelena dolina Sre Jan 20, 2010 2:07 pm

slazem se ali...sta ako... nekad sam lako sekla a sad nekako gledam sve to drugacijim ocima...nista nije crno i belo kako sam ja to nekad gledala...
ja trenutno nista ne preduzimam, prepustila sam sve bozijoj volji, posto sam shvatila da nekad treba pustiti...ako je on moja sreca i ja njegova onda ce bozija volja biti da se sretnemo...

Znam sta mi kazes i razumem ali...postoje nekad neki dogadjaji koji moraju da se dese da bi nesto shvatili...ja se pitam da li to sto smo se sreli ima simboliku i za njega ili samo za mene....jer da sam samo ja trebala da shvatim nesto, ja bi njega videla ali ne i on mene...a mi smo prosli jedno pored drugog i gledali se u oci (u gradu od 2 miliona stanovnika, zar to nije čudo božije? )
ps. ne umisljam i ne tesim se, ne boli me, jednostavno pusticu da se dogadjaji "dogadjaju" onako kako treba...
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Izida Sre Jan 20, 2010 2:24 pm

....


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:48 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Pet Jan 22, 2010 10:13 pm

Jane ::5. kuća – odnosi se na emotivne odnose, ljubav koju dajemo, način na koji doživljavamo ljubav i seksualnost, iskustva na ljubavnom planu, djecu i odnose s njima, a označava i sve vrste zadovoljstava pa se odnosi i na zabave, provode, sretne okolnosti, umjetnost, scenu, kreativnost.
Naglašenu petu kuću često imaju kockari, glumci, ljudi koji rade na mjestima zabave, pedagoški djelatnici, oni koji su skloni avanturizmu i ljudi koji su vezani uz djecu. Nekada ta kuća daje boeme, a nekada izražava određene talente.

autor:Sanja Matoš
Vrh 5 kuce u Lavu, sa So u 7-mom, u Skorpiji. Njegov dispozitor Pl.u Vagi isto u 7-mom polju, a vladar 7-og Venera u 9-om u Strelcu. Do sad sam imala 1 vezu na daljinu, ako to pokazuje Venera u 9-oj i Strelcu i istovremeno nije rodjen u mestu u kom sam ja.
I to je bila veza koja mi je obelezila da kazem "zivot". Ali na to ne zelim da se vracam, i ta osoba je bila mladja od mene.
Meni je 5 kuca prazna, mada nadam se da cu imati bar troje dece..

U tumacenju Marion Marc i Dzoan Mekevers kazu da iako je Sunce prirodni vladalac ove kuce 5-te, da osobe sa Ovnom u usponu, retko imaju svoju decu, jer su isuvise zauzete svojim poslovima.. pale
Draga, AstroTanja da li je to tacno?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 8:33 pm

Moja 5.kuca je u skorpionu,a tu je i uran kojio je egzaltiran.Alea,Mila,ako ste tu negde,neka neko baci pogled na moj natal i moje 5.polje,mada ne bi bilo lose pogledati i 7.koje je u jarcu,a vladar je otisao u devicu i to u 3.polju Question :?:Naravno,jos uvek sam "neznalica" po pitanju tumacenja aspekata! Embarassed

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Sre Feb 03, 2010 9:00 pm

tanjica ::Moja 5.kuca je u skorpionu,a tu je i uran kojio je egzaltiran.Alea,Mila,ako ste tu negde,neka neko baci pogled na moj natal i moje 5.polje,mada ne bi bilo lose pogledati i 7.koje je u jarcu,a vladar je otisao u devicu i to u 3.polju Question :?:Naravno,jos uvek sam "neznalica" po pitanju tumacenja aspekata! Embarassed
I ja sam poprilicno zabrinuta kao sto vidis gornje pitanje, ali ne bih bila da imam nekog pored seb..nego sto mi se desava da evo kasnije tek u zivotu se oslobadjam nekih strahova ili nametnutih prepreka pa krecem da ih realizujem..pa u tome vidim ono sto pise "zauzeti previse svojim stvarima", ma deca su mi bitnija od svega, samo sam zelela da neko da komentar o tome sto mi polje 5 pocinje u kako kazu neplodnom znaku, a vladar je otisao u vodeni, a simbol plodnosti su: Rakovi, Skorpije, Ribe..s tim sto mi se cini da je prevelika reproduktivna moc Skorpiona nekako najteza od svih i da ima neku kocnicu. I to sto mi vladar 5-og i 7- mog polja nisu u aspektu, za malo, ali nazalost nisu!!
Ono sto znam je eto da ti 5 kuca pocinje u plodnom znaku, za pocetak dobar znak Wink a ako jos imas i neku planetu u njoj pokazivace i broj dece, ali ne znam kako se gleda i broji..onda to 5-to polje bi trebalo da pokazuje prvo dete, uopste zaceto prvo kao i njegov pol. Tako da, recimo u slucaju moje mame koja je imala spontani prvi..a recimo to pokazivalo da joj je prvo dete cerka, e sad pretpostavljam da je znak u kome je 5 kuca, zenski ili je planeta u 5-oj zenska..a sledeci koji pokazuje musko,predstavlja mog brata.
Znam da se desi da zbog neiskrenosti klijenta ispadne kriv astrolog! Znam da nisam najbolje objasnila, ali tako sam ja shvatila, samo jos nisam do kraja!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 9:09 pm

mila2710 ::
tanjica ::Moja 5.kuca je u skorpionu,a tu je i uran kojio je egzaltiran.Alea,Mila,ako ste tu negde,neka neko baci pogled na moj natal i moje 5.polje,mada ne bi bilo lose pogledati i 7.koje je u jarcu,a vladar je otisao u devicu i to u 3.polju Question :?:Naravno,jos uvek sam "neznalica" po pitanju tumacenja aspekata! Embarassed
I ja sam poprilicno zabrinuta kao sto vidis gornje pitanje, ali ne bih bila da imam nekog pored seb..nego sto mi se desava da evo kasnije tek u zivotu se oslobadjam nekih strahova ili nametnutih prepreka pa krecem da ih realizujem..pa u tome vidim ono sto pise "zauzeti previse svojim stvarima", ma deca su mi bitnija od svega, samo sam zelela da neko da komentar o tome sto mi polje 5 pocinje u kako kazu neplodnom znaku, a vladar je otisao u vodeni, a simbol plodnosti su: Rakovi, Skorpije, Ribe..s tim sto mi se cini da je prevelika reproduktivna moc Skorpiona nekako najteza od svih i da ima neku kocnicu. I to sto mi vladar 5-og i 7- mog polja nisu u aspektu, za malo, ali nazalost nisu!!
Ono sto znam je eto da ti 5 kuca pocinje u plodnom znaku, za pocetak dobar znak Wink a ako jos imas i neku planetu u njoj pokazivace i broj dece, ali ne znam kako se gleda i broji..onda to 5-to polje bi trebalo da pokazuje prvo dete, uopste zaceto prvo kao i njegov pol. Tako da, recimo u slucaju moje mame koja je imala spontani prvi..a recimo to pokazivalo da joj je prvo dete cerka, e sad pretpostavljam da je znak u kome je 5 kuca, zenski ili je planeta u 5-oj zenska..a sledeci koji pokazuje musko,predstavlja mog brata.
Znam da se desi da zbog neiskrenosti klijenta ispadne kriv astrolog! Znam da nisam najbolje objasnila, ali tako sam ja shvatila, samo jos nisam do kraja!
Ne znam,mila Question ,ne znam da li uopsteno posmatramo 5.polje kao polje koje pokazuje svu decu,ili samo prvo dete,bilo ono rodjeno,ili ne?I ja se bojim,nekako,ovog skorpiona,jer mislim i ja kao i ti da ima neku barijeru,a 7.polje sam htela da prokomentarises jer je prazno,a vladar je u devici(izrazito neplodnom znaku)...a,ja,bih volela ,bar ,dvoje dece.Inace, u 5. polju mi je nepredvidivi uran.

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Sre Feb 03, 2010 9:09 pm

A Tebi su obe planete u 5-om retrogradne, i Ur.i Ne? Pa i njihov dispozitor je Pl.retro. a i vladar 7-mog Sa je isto retro..a ja ne znam sto se tice retro kakav one uticaj imaju, ali verujem da sigurno ima povolnijih i manje povoljnih perioda za zacetak dece. Jer mislim da ako u periodu ako ostanes u drugom stanju a one imaju neke veze sa decom da ti mozda moze doneti spontani..ili sl.i da se to moze izbeci, eto na primer onda kada si upucena kada idu dovoljno dugo napred..odnosno da se devet meseci neka od njih ne vrati unazad.
Sad sam se nesto setila, moja drugarica je imala u oktobru spontani, ali ne znam da li je neka krenula retro, a i nemam njene tacne podatke.. Sad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 9:14 pm

mila2710 ::A Tebi su obe planete u 5-om retrogradne, i Ur.i Ne? Pa i njihov dispozitor je Pl.retro. a i vladar 7-mog Sa je isto retro..a ja ne znam sto se tice retro kakav one uticaj imaju, ali verujem da sigurno ima povolnijih i manje povoljnih perioda za zacetak dece. Jer mislim da ako u periodu ako ostanes u drugom stanju a one imaju neke veze sa decom da ti mozda moze doneti spontani..ili sl.i da se to moze izbeci, eto na primer onda kada si upucena kada idu dovoljno dugo napred..odnosno da se devet meseci neka od njih ne vrati unazad.
Sad sam se nesto setila, moja drugarica je imala u oktobru spontani, ali ne znam da li je neka krenula retro, a i nemam njene tacne podatke.. Sad
Eto ,videla si od cega strahujem...i to onako intuitivno.Ne znam kada je najbolji period za trudnocu,ali volela bih,ako neko nesto zna da javne...jer me, bas, uhvatila panika od tolikih retro planeta Sad Znam,vrzmaju mi se crne misli po glavi :(Ne znam kada sve te planete idu pravilnim hodom i ne vracaju se nazad Question

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Gost Sre Feb 03, 2010 10:02 pm

tanjica ::
mila2710 ::A Tebi su obe planete u 5-om retrogradne, i Ur.i Ne? Pa i njihov dispozitor je Pl.retro. a i vladar 7-mog Sa je isto retro..a ja ne znam sto se tice retro kakav one uticaj imaju, ali verujem da sigurno ima povolnijih i manje povoljnih perioda za zacetak dece. Jer mislim da ako u periodu ako ostanes u drugom stanju a one imaju neke veze sa decom da ti mozda moze doneti spontani..ili sl.i da se to moze izbeci, eto na primer onda kada si upucena kada idu dovoljno dugo napred..odnosno da se devet meseci neka od njih ne vrati unazad.
Sad sam se nesto setila, moja drugarica je imala u oktobru spontani, ali ne znam da li je neka krenula retro, a i nemam njene tacne podatke.. Sad
Eto ,videla si od cega strahujem...i to onako intuitivno.Ne znam kada je najbolji period za trudnocu,ali volela bih,ako neko nesto zna da javne...jer me, bas, uhvatila panika od tolikih retro planeta Sad Znam,vrzmaju mi se crne misli po glavi :(Ne znam kada sve te planete idu pravilnim hodom i ne vracaju se nazad Question
Pa nisam nista videla, samo..nadam se da ce neko da odgovori ko vise zna o retro planetama uopste, na ovu temu! A zasto da strahujes u danasnje vreme pored tolikih metoda kojima se kada dodje do trudnoce ista odrzava i zadrzava. Ali ako postoje i neke stvari koje ukazuju kada ne treba da ostanemo u drugom stanju zasto ih ne bi iskoristili.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 10:19 pm

mila2710 ::
tanjica ::
mila2710 ::A Tebi su obe planete u 5-om retrogradne, i Ur.i Ne? Pa i njihov dispozitor je Pl.retro. a i vladar 7-mog Sa je isto retro..a ja ne znam sto se tice retro kakav one uticaj imaju, ali verujem da sigurno ima povolnijih i manje povoljnih perioda za zacetak dece. Jer mislim da ako u periodu ako ostanes u drugom stanju a one imaju neke veze sa decom da ti mozda moze doneti spontani..ili sl.i da se to moze izbeci, eto na primer onda kada si upucena kada idu dovoljno dugo napred..odnosno da se devet meseci neka od njih ne vrati unazad.
Sad sam se nesto setila, moja drugarica je imala u oktobru spontani, ali ne znam da li je neka krenula retro, a i nemam njene tacne podatke.. Sad
Eto ,videla si od cega strahujem...i to onako intuitivno.Ne znam kada je najbolji period za trudnocu,ali volela bih,ako neko nesto zna da javne...jer me, bas, uhvatila panika od tolikih retro planeta Sad Znam,vrzmaju mi se crne misli po glavi :(Ne znam kada sve te planete idu pravilnim hodom i ne vracaju se nazad Question
Pa nisam nista videla, samo..nadam se da ce neko da odgovori ko vise zna o retro planetama uopste, na ovu temu! A zasto da strahujes u danasnje vreme pored tolikih metoda kojima se kada dodje do trudnoce ista odrzava i zadrzava. Ali ako postoje i neke stvari koje ukazuju kada ne treba da ostanemo u drugom stanju zasto ih ne bi iskoristili.
Da,apsolutno sam za to,zato i zelim da neko prokomentarise kada je najbolje zaobici retro uticaje.Hvala ti...draga mila flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Uto Apr 27, 2010 3:28 am

Vrh pete kuće počinje mi u Jarcu (27 stepeni), ostatak se proteze na Vodoliju. Saturn, je retrogradan u Strijelcu (III kuca, 3 stepena), a Uran također retrogradan (isto u III kući, 19 stepeni).
Od apekata; Uran pravi trigon sa Venerom, ali Saturn je u opoziciji sa Mjesecom (u Biku, IX kuća, 29 stepeni).

A po pitanju ljubavi, jako malo realnih, konkretnih relacija, sve odreda čudne, mješavina strasti, ludosti, napetosti, histerije). I imam jako mnogo perioda "mrtvo more", ono, ama baš ništa se ne dešava, ni napretka ni nazatka. Već sam sebe proglasila BEZNADEŽNIM slučajem, jel stvarno tako ili ...
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Uto Apr 27, 2010 10:11 am

Bellatrix, dobro nam došla!.

Moje mišlejenje je da niko nije beznadežni slučaj ukoliko to ne želi da bude. Ja to uvek govorim samoj sebi,pa uvek pokušaam da učinim nešto da promenim ono što kod mene ne funkcioniše dobro, ili što mi smeta u odnosima sa drugima.Ponekad uspem više, ponekad manje.
Treba znati šta je to što koči odnose, da li je to strah od razočarenja, strah od promen,osećanje lične nesigurnosti ili šta već.
Nadm se da ćeš pronaći eke odgovore na tvoje dileme, a da bi to mogla postavi natal. Pomoć, objašnjenje naći ćeš u rubrici Problemi, a ako ne uspeš, tu smo mi da ti pomogemo. Smile cheers sunny flower flower flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Uto Apr 27, 2010 2:08 pm

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Astro_w2at_01_bella_trix_hp.39833.27727


Evo, postavila sam natalnu kartu, valjda sada situacija izgleda jasnije Smile
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  alea Uto Apr 27, 2010 3:11 pm

tanjica ::
mila2710 ::
tanjica ::Moja 5.kuca je u skorpionu,a tu je i uran kojio je egzaltiran.Alea,Mila,ako ste tu negde,neka neko baci pogled na moj natal i moje 5.polje,mada ne bi bilo lose pogledati i 7.koje je u jarcu,a vladar je otisao u devicu i to u 3.polju Question :?:Naravno,jos uvek sam "neznalica" po pitanju tumacenja aspekata! Embarassed
I ja sam poprilicno zabrinuta kao sto vidis gornje pitanje, ali ne bih bila da imam nekog pored seb..nego sto mi se desava da evo kasnije tek u zivotu se oslobadjam nekih strahova ili nametnutih prepreka pa krecem da ih realizujem..pa u tome vidim ono sto pise "zauzeti previse svojim stvarima", ma deca su mi bitnija od svega, samo sam zelela da neko da komentar o tome sto mi polje 5 pocinje u kako kazu neplodnom znaku, a vladar je otisao u vodeni, a simbol plodnosti su: Rakovi, Skorpije, Ribe..s tim sto mi se cini da je prevelika reproduktivna moc Skorpiona nekako najteza od svih i da ima neku kocnicu. I to sto mi vladar 5-og i 7- mog polja nisu u aspektu, za malo, ali nazalost nisu!!
Ono sto znam je eto da ti 5 kuca pocinje u plodnom znaku, za pocetak dobar znak Wink a ako jos imas i neku planetu u njoj pokazivace i broj dece, ali ne znam kako se gleda i broji..onda to 5-to polje bi trebalo da pokazuje prvo dete, uopste zaceto prvo kao i njegov pol. Tako da, recimo u slucaju moje mame koja je imala spontani prvi..a recimo to pokazivalo da joj je prvo dete cerka, e sad pretpostavljam da je znak u kome je 5 kuca, zenski ili je planeta u 5-oj zenska..a sledeci koji pokazuje musko,predstavlja mog brata.
Znam da se desi da zbog neiskrenosti klijenta ispadne kriv astrolog! Znam da nisam najbolje objasnila, ali tako sam ja shvatila, samo jos nisam do kraja!
Ne znam,mila Question ,ne znam da li uopsteno posmatramo 5.polje kao polje koje pokazuje svu decu,ili samo prvo dete,bilo ono rodjeno,ili ne?I ja se bojim,nekako,ovog skorpiona,jer mislim i ja kao i ti da ima neku barijeru,a 7.polje sam htela da prokomentarises jer je prazno,a vladar je u devici(izrazito neplodnom znaku)...a,ja,bih volela ,bar ,dvoje dece.Inace, u 5. polju mi je nepredvidivi uran.

Ja imam 5 p. u Ovnu, vladar MA koji je retro ( mada znam da je samo dan posle mog rodjendana krenuo direktno, tako da ipak mislim da je stacioniran) i na samom vrhu između 4. i 5 p. pri tome, egzaktnih 180 UR, vladar 3 p. i 90 VE ( doduše, orbis je 7* pa ne znam da li radi ili ne u punoj snazi) a čak je i suvladar 5 p. VE u Jarcu koji važi za sterilan znak.
Elem, rodila sam dvoje dece, i to vrlo, vrlo rano...
Prvi porođaj mi je bio malo teži, ali sve je u suštini sasvim ok...tako da nema potrebe toliko da se brinete oko toga...Smile Može biti da će trudnoća doći sasvim iznenada.
I pogledajte stanje svojih MO pri tome.
Ja npr. imam MO u Škorpiji kao vladara 8 p. u 12 p. i to 180 Algol...eto, samo da vas utešim da ne paničite bezveze...kisss...Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 3:36 pm

....



Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  venerica Uto Apr 27, 2010 4:09 pm

Kad je već o trudnoći reč, setih se jedne žene astrologa i šta mi je rekla za drugo dete (ako ga budem imala) i baš me zanima vaše mišljenje.
Naime, ona mi je rekla da ću imati teškoće kroz drugo dete i da je na mome mestu dobro bi razmislila da li bi se odlučila za drugo dete.
Imam sina od 3,5 godine, o drugoj trudnoći ne razmišljam iz nekih drugih razloga a ne zbog ovoga što mi je ona rekla.
Ali, kad vam neko ovako nešto kaže, to ipak ostane negde da lebdi nad nama.
Čak je rekla da se iz natala moga sina vidi potvrda te teškoće vezane za drugo dete. Moj sin je Škorpija-Devica, sa stelijumom ličnih planeta u Sco u trećoj kući i M0 ni manje ni više nego na 3. stepenu Sco. A ja u natalu imam MO0PL pa pretpostavljam da je upravo kroz ovaj aspekt videla teškoće meni kroz drugo dete a mome sinu kroz braći i sestre.
Ako je neko voljan da pogleda i kaze mi teorijski sta je to što bi astrologa u mome primeru nagnalo da ne savetuje drugu trudnoću.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 4:36 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  venerica Uto Apr 27, 2010 4:45 pm

Pa iskreno da ti kažem, ni ja ne znam na kakve je to teškoće ona mislila, ja sam se njoj tada obratila radi drugih problema i nisam se zadržavala na toj njenoj konstataciji, a nisam tada bila ni astrološki potkovana da bih razumela u čemu vidi problem.

Sećam se samo njene konstatacije da bi ona na mome mestu razmislila da li bih rodila drugo dete i da se te teškoće vide i kroz natal moga prvog deteta (pretpostavljam kroz punu treću kuću).
Ako želiš mogu postaviti natal moga sina, on zaista ima napet horoskop i treću kuću napadnutu Saturnom, ali baš me zanima da li se kroz moj natal vide problemi vezani za drugo dete, možda sam ja to potpuno pogrešno povezala sa mojim MO.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Izida Uto Apr 27, 2010 5:01 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Uto Apr 27, 2010 5:11 pm

Ona je to povezala i sa tojom sedmom kućom, drugom od pete, koju mnogi astrolozi povezuju pored pete sa drugim detetom (derivatne kuće). U tom slučaju pošto je Mars u kvadratu sa Merkurom vl. pete i nalazi se u konjukciji sa Algolom, istina oko -1 stepen, a reč je o zvezdi prvog reda, moglo bi i da deluje, li iskreno se nadam da ne deluje n tebe.

Isto tako ukoliko bi se gledalo da je Pluton, vl. 7. zajedno sa Mesecom, mislim u konjukciji u 5. kući, on nepovoljno utiče na kasniju trudnoću, jer ima obično dosta emotivne nestabilnosti, brige i sl. U slučaju kada je Pluton u petoj događa se da postoje problemi ili da žen zatrudni, ili pak im probleme sa detetom osoba, tj. ona se puno brine, sekira, doživljava jake emocije i slično. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  venerica Uto Apr 27, 2010 5:27 pm

Hvala vam obema na pojašnjenju, ima smisla ovo što ste napisale a meni je upravo trebalo da mi neko ukaže na koji način da gledam drugu trudnoću i drugo dete, da ne tapkam sama i mislim se ...
Inače, prva trudnoće je bila relatvno Ok, nije bilo ozbiljnih komplikacija, jeste da sam imala prerane kontrakcije i odrzavala sam trudnoću uz pomoć lekova ali radila sam normalno sve do 8. meseca i porodila se u terminu. Bilo je tu stosta kilavo, ali opet bez ozbiljnih problema. Na porodjaju beba je imala omotanu pupcanu vrpcu oko vrata (što mi ukazuje na simboliku moga MA na Algolu u kvadratu sa ME), meni su radili posle porodjaja neku manju intervenciju, ali sve u svemu, mislim da se sve to moze podvesti pod normalnu trudnocu i porodjaj.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Uto Apr 27, 2010 9:38 pm

Evo Tanja, stavila sam u potpis natal, pa ako mi Vi ili neko drugi može pobliže objasniti značenje V kuće u Jarcu, i sve ove zle retrogradne teške planete, osobito kada je riječ o uticaju na ljubav i prijateljstvo, bila bih zahvalna.

p.s.: Kakav fizički izgled daje ascedent na Djevici, te Merkur i Venera u Lavu Smile

Natal; https://2img.net/r/ihimizer/img339/6467/natalg.png
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Izida Sre Apr 28, 2010 1:27 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 4:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  tanjica Sre Apr 28, 2010 1:53 pm

draga tanja,kako se posmatra druga trudnoca?Ja brinem zbog SA koji je vladar 7.plja a otisao je u 3.polje u devici(po kochu je u 2.polju).Da li se tada trudnoca posmatra kroz 10. a porodjaj kroz 11.kucu?U tom slucaju mi je vladar 10.polja otisao u 9.(mars) a vladar 11.polja u 8.u ribama sve zajedno.Da se brinem zbog ove osme kuce.Molim vas rastumacite mi...Hvala flower

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Bellatrix986 Pon Maj 10, 2010 10:42 am

Ne kontam jel' ovdje običaj da se ignorišu pitanja novih članova ili ...
Bellatrix986
Bellatrix986

Broj poruka : 25
Godina : 37
Datum upisa : 27.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 4 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu