Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karmička veza

2 posters

Ići dole

Karmička veza Empty Karmička veza

Počalji  Elena44 Sre Mar 26, 2014 3:21 am

Poštovani bi li mi mogli razjasniti molim vas moju vezu koja je trajala godinu dana, jedna astrologija mi je već rekla da je u pitanju karmicka veza, da on meni u sadašnjosti vraća za nešto sto sam mu ja učinila u prošlom životu i da ta veza neće završit dok ne naučimo lekciju i ne rastanemo se mirno.
Mogu rec da joj vjerujem jer ni sama ne znam kako sam se zaljubila ljubav je bila iskrena s obje strane... zavrsila je jako loše i jako ruzno, mislim da je samo mene jako uništio taj prekid.
I da li će se stvarno ta veza Nastavit dok mi me naučimo nešto iz nje ili je ovo sad konačni kraj?
Jesmo nas dvoje uopće ikad imali šanse za sretnu vezu?


Unaprijed već puno hvala...
Puno bi mi značilo kad biste mi pomogli....
Hvala


Poslednji put izmenio Elena44 dana Sub Maj 17, 2014 5:00 pm, izmenio ukupno 3 puta

Elena44

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  Elena44 Čet Mar 27, 2014 10:53 pm

Molim vas jel može netko pogledat, pa bar ukratko odgovorit, puno bi mi značilo, pogotovo jer se ja jako emotivno loše osjećam, pa da bar znam neki odgovor jel to sve moralo tako biti.

Elena44

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  logos Sre Apr 23, 2014 1:15 pm

Pretpostavljam da ti je ta žena koja ti je tumačila natalnu kartu sve i tačno kazala pa ne bih imao nešto posebno još da ti kažem a da ti to već ne znaš.

Elena44 - natalna karta:

Karmička veza Nvtpug

Vrh V kuće (ljubav) je u znaku Lava a vladar Sunce je u III kući (komunikacije) u sekstilu sa Asc (ti) ukazuje da ljubavi pridaješ izuzetan značaj (Lav) i da celo tvoje telo svakim gestom prosto govori o tome i da je to izuzetno značajna energija za tvoje funkcionisanje (Asc u Ovnu a V kuća u Lavu). Sunce je u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Saturnom (starije i zrelije osobe) iz X kuće (karijera, status) pa tebe privlače takve osobe ali je njima važnija karijera (Saturn u X kući) nego ti (Saturn u kvadratu sa Asc) mada tu može biti i ljubavi (Saturn u trigonu sa Venerom - ljubav - iz I kuće - ti). Ta Venera je u opoziciji sa jakim (u sedištu) Plutonom (strast, seks, fatalno, stradanje) iz VII kuće (partneri) iz znaka Škorpije (strast, seks, fatalno, stradanje) pa su veze upravo takve. Pluton je u sekstilu sa Neptunom (laž, obmana, tajna) i Uranom (sloboda, hirovito, svađa, nagli prekid) pa je partner sklon svemu tome a Pluton u trigonu sa Jupiterom (stavovi, ubeđenja) vladarem VIII kuće (seks) da neće odstupiti od svojih stavova.

I sama sinastrijska karta govori o dosta problema u vašoj vezi:

Karmička veza 33c8xgz

Njegov Merkur, Sunce i Venera su u tvojoj XII kući (tajno, skriveno, lažno).
Njegovo Sunce u kvadratu sa tvojin Suncem (zelena strelica) - loše.
Njegov Merkur u kvadratu sa tvojim Merkurom (nema strelice) - loše.
Njegov Pluton u kvadratu sa tvojim Suncem (tamno plava strelica) - loše.
Njegov Uran u opoziciji sa tvojim Mesecom (svetlo plava strelica) i u opoziciji sa Marsom (crvena strelica) - loše.
Njegov Uran u kvadratu sa tvojim Uranom (braon strelica ) - loše.
Njegova Venera u kvadratu sa tvojim Uranom (žuta strelica) - loše.
Njegov Jupiter u inkonjunkciji sa tvojim Mesecom i Venerom (nema strelice) - loše.

To sve astrološki gledano je mnogo loše a veza sa takvom osobom bili bila bez dobrog završetka po vas oboje. Uostalo, već si deo toga iskusila pa zato dobro razmisli o svemu pa čak i bez uplitanja astrologije u svoje odluke. Mlada si i život je pred tobom.

Nadam se da ćeš doneti dobru odluku.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  Elena44 Pon Apr 28, 2014 3:12 am

Hvala ti puno, sve sto si napisao je apsolutno točno i ne mogu vjerovat da se tako poklopilo, očito se nismo mogli izbjeći....
Sav taj prekid me užasno pogodio, zapravo kako je vrijeme prolazilo shvatila sam da me pogodilo to sto sam se uopce upustila u to, a od početka nije bilo obećavajuće...

Elena44

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  Elena44 Sre Apr 30, 2014 1:54 am

A jel ima uopce nađe onda da upoznam nekoga tko nije tih karakteristika ili to znaci da ću cijeli zivot se brzat uz takve lise veze?
Hvala i oprostite sto davim, jednostavno vise ni ja ne znam...

Elena44

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  logos Sre Apr 30, 2014 1:20 pm

Elena44 ::A jel ima uopce nađe onda da upoznam nekoga tko nije tih karakteristika ili to znaci da ću cijeli zivot se brzat uz takve lise veze?
Hvala i oprostite sto davim, jednostavno vise ni ja ne znam...

Sa natalnim Suncem i njegovim vladarem u znaku Blizanaca pokazuješ osnovnu karakteristiku tog znaka a to je radoznalost i nestrpljenje. To je inače razumljivo za tvoje godine mada bi trebalo polako učiti se strpljenju i čekanju (Sunce u inkonjunkciji sa Saturnom). Horoskop i gledanje u zvezde samo po sebi neće doneti nikakve promene ali može dosta toga pojasniti i usmeriti nas u povoljnom pravcu i ukazati na povoljne periode. Dakle, treba živeti, uživati u životu i biti spreman iskoristiti sve dobro što nam se nudi.

Što se tiče horoskopa, povoljan period ti je ceo mesec avgust, dakle, leto pa pokušaj da uživaš tada jer postoji mogućnost da se uz dobar provod i nešto lepo dogodi. Jednostavno, pusti da se sve spontano desi a ko i kakav će to biti neka bude prijatno iznenađenje. Nije uputno tražiti osobu prema horoskopu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  Elena44 Sub Maj 31, 2014 1:53 am

Znam da sigurno gnjavim, pa sam sama pokušala nać neke odgovore kod sebe u natalnoj i kod njega.
Uglavnom zanima me, meni je tranzitni saturn bio u opoziciji s natalnom Venerom taman u mjesecu kad smo on i ja obnovili vezu, krajem 12.og mjeseca 2013, prije toga smo je prekinuli u 7.om mjesecu, zatim je došao taj opet prekid u prvom mjesecu 2014.godine, e sad saturn mi se retro vraća egzekatno u opoziciju na veneru oko 8.mjeseca ove godine. Zanima me jel opozicije tranzitnog saturna na Veneru nose obnavljanje starih veza?
Negdje sam to čitala, a i ima smisla jer smo tad i prvi puta obnovili vezu kad je saturn bio u opoziciji sa Venerom.
Inače saturn mi tranzitira kroz 7. polje.

A kod njega ce tranzitni saturn pravit opoziciju sa natalnim mjesecom (koji je u 8.oj kuci)krajem godine, jel to isto znaci da ce se prisjecat starih ljubavi?

Puno vam unaprijed hvala na odgovoru, zanima me samo jesam dobro sama sebi rastumačila, pa ako možete pomoć malo da i ja naučim nesto Smile

Elena44

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  logos Pon Jun 02, 2014 12:49 pm

U vreme prvog raskida jula 2013. tranzitno Sunce (vladar V kuće ljubavi i zabavljanja) je bilo u opoziciji (suprotstavljanje) sa natalnim Saturnom (brige, problemi, prepreke, teškoće), tranzitni Mars (vladar Asc) je iz III kuće (komunikacije, razgovori) bio u opoziciji sa natalnim Uranom (naglo, hirovito, prekidi, svađe, bes) čime su se aktivirali neugodni aspekti iz natala: kvadrati Urana sa Mesecom (duša, emocije, psiha) i Marsom (agresivno, nasilno), inkonjunkcija sa Merkurom i opozicija sa Jupiterom (stavovi, ubeđenja). Tada je i tranzitni Uran bio na natalnom Marsu, tranzitni Saturn pravio inkonjunkciju (prilagođavanje) sa natalnim Mesecom a tranzitna Venera iz V kuće (ljubav, zabavljanje) bila u inkonjunkciji sa natalnim Saturnom. Mnogo teških aspekata koji simbolizuju izuzetno tešku i neugodnu situaciju.

U vreme drugog raskida tranzitni Uran je i dalje bio na natalnom Marsu, tranzitni Mars je bio u opoziciji sa svojim natalom, tranzitni Pluton (krah, stradanje) na natalnom Neptunu (zablude, nejasnoće, laži) i u opoziciji sa natalnim Jupiterom formirajući tako vrlo tešku konfiguraciju Veliki krst. Tada su bili i tranziti Sunca, Merkura i Venere preko natalnog Saturna aktivirajuli pri tom neugodne natalne aspekte Saturna. Tome se može dodati da je tranzitni Saturn iz VII kuće (partneri, otvoreni neprijatelji) bio u opoziciji sa natalnom Venerom (ljubav generalno) iz I kuće (osoba). I tada je bilo dosta teško a prisustvo Plutona je ukazivalo na vrlo nizak nivo u odnosima.

Dakle, nije samo u pitanju opozicija tranzitnog Saturna sa natalnom Venerom “kriva” za ono što ti se dešavalo.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  Elena44 Pon Jun 02, 2014 9:56 pm

Sve si dobro opisao i sve se to tako i desilo i svađe i izdaja i grube rijeci i ma joj sve to, i ja njemu svašta rekla i on meni.

Ali me zanima jel sad kad se saturn vraća opet na moju veneru sta mogu ocekivat u tom periodu?

Vec duže vrijeme, zadnje dvije godine osjecam tako loše aspekte i stvarno mi je vise dosta, samo se nadam da ce vec proći jednom da prodisem napokon.

Elena44

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  logos Pet Jun 06, 2014 1:10 pm

"Ali me zanima jel sad kad se saturn vraća opet na moju veneru sta mogu ocekivat u tom periodu?"

Sve što se osobi dešava trebalo bi u natalnom horoskopu da se vidi a tranziti to mogu samo manje ili više naglašavati.

Tranzitni Saturn je u VII kući gde naglašava probleme i teškoće (Saturn) u odnosima sa partnerom (VII kuća). Trenutno je u znaku Škorpije oko natalnog Plutona koji je natalno u inkonjunkciji sa svojim suvladarom Marsom, inače vladarom Asc, u opoziciji sa Venerom koja je drugi vladar I kuće u kojoj se i nalazi i u kvadratu sa Sev. čvorom koji je na 8° Vodolije. To su sve teški aspekti surove sile sa ispoljavanjem niskih strasti, gde ljubavi ili nema ili je u drugom planu, sa svađama koje ničemu ne vode, pogotovo ne normalnom cilju i uspehu. To traje dokle god postoji zabluda da to vodi nečemu (Pluton u sekstilu sa Neptunom na MC) i dokle god postoji vera i ubeđenje da se time može nešto postići (Pluton u trigonu sa Jupiterom a ovaj u kvadratu sa Marsom vladarom Asc pri čemi su Jupiter i Neptun u opoziciji).

Uglavnom je to što će tranzitni Saturn tranzitom preko natalnog Plutona aktuelizovati i učiniti dodatno težim i nepodnošljivijim do granica izdržljivosti. Svega toga će ili manje biti ili će nestati početkom naredne godine a period do tada treba iskoristiti kao tešku i surovu lekciju iz života koja vodi ka uspehu (Saturn vladar MC u znaku Jarca) a to potvrđuje i tranzitni Pluton na MC u sekstilu sa svojim natalom, krah i regeneracija.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  Elena44 Pet Jun 06, 2014 10:48 pm

Ajoj, a ja sam mislila da je najgore prošlo, imala sam i živčani slom skoro i stvarno u tešku depresiju pala i pokušavam se izvuc iz nje, samo jedva cekam da ovi loši tranziti prođu da napokon prodisem.
Puno ti hvala sto si me upozorio, nadam se da cu prebroditi to sve.

Elena44

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Karmička veza Empty Re: Karmička veza

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu