Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

+5
DUH
Izida
Strelica
hajkula
Astrotanja
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Astrotanja Sub Dec 13, 2008 6:55 pm

Ako je istina da je Srbija u znaku Jarca, šta nam može doneti ovaj Pluton u Jarcu, posebno što je i Saturn od kraja ove, pa sve do sredine maja 2009. retrogradan? UZ to Saturn je u opoziciji sa Uranom, što ne izgleda optimistički.

Ekonomska kriza se već oseća. Saturn u Devici donosi ne samo nama, nego uopšte radničkoj klasi u svetu teškoće i probleme.

Kakvo je vaše mišljenje o tome?
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty i mene zanima

Počalji  hajkula Pet Feb 20, 2009 2:13 am

Treba prvo da pogledamo sta se desavalo u vreme prethodnog tranzita Plutona kroz znak Jarca. Mene nesto confused win-star pa cu taj deo price za sada da preskocim.

Srbija ce, kao sto se desavalo i do sada, osecati globalna desavanja. ,,Neprijatelj mog neprijatelja je moj saveznik,,. E sada, i od nas zavisi kako cu iskoristiti saveznistvo. Kako vidim, nemamo dostojne politicare. Diplomatija je losa. Na zalost. I ono sto mozemo da iskoristimo, propustamo. Mad

Jarac simbolizuje drzavu, upravu, zakone, poreze, privredu, javne radove, sve dugorocno, dugotrajno, sto se radi za buduce generacije, tako da sve ovo podleze promenama, na globalnom nivou pa i kod nas.
Pravila postaju restriktivnija. Zakoni strozi. Porezi veci. Kontrola. Drzava se sve vise uplice, postaje kontrolor u razlicitim segmentima. Podrzavljenje.
Saturn ulazi u vagu, tamo je egzaltiran, dostize se maksimum a onda sledi slom naglasen u opoziciji sa Uranom u Ovnu.

Antimonopolski zakoni ogranicavaju, trziste postaje malo za gigantske kompanije a ko ima novac ima moc, tako da drzava sve vise postaje njihov instrument a mi (obican svet) smo u stvari pod uticajem, u vlasti, raznih giganata-kompanija, sto postaje sve ociglednije. Giganti-kompanije otvoreno ucenjuju drzavu, otvoreno uticu na donosenje zakona (kod nas, Peconi dolazi u Skupstinu)... svako-malo pretnje - podelice hiljade otkaze ... prekinuce otkup - ... mleka ... Drzava im upumpava novac, ciji? Od koga? Od poreza.

Dok je Pluton bio u Strelcu, kapital, moc su sirili (selili proizvodnju, kupovali, ulagali svuda po ,,inostranstvu,,) kao paucinu. Pluton je usao u Jarca, sada je tendencija - ucvrscivanje i koncentracija, kapitala, moci.

Ranije nacionalizam, osecaj pripadnosti naciji, patriotizam pripadnost drzavi, sada pripadnost kompaniji. Strah da kompanija ne propadne jer nas ona hrani.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Strelica Čet Mar 19, 2009 8:35 pm

Nemojmo biti pesimisticni,evo otvara se neka prodavnica,gde ce nezaposleni i penzioneri sa manjom penzijom od 20,000 moci da pazare i do 15% jeftinije Laughing
Mislim da je lakse da se preselimo u neku evropsku drzavu pa cemo ucariti i vise...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Izida Čet Mar 19, 2009 11:18 pm


...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 12:11 pm

Strelica ::Nemojmo biti pesimisticni,evo otvara se neka prodavnica,gde ce nezaposleni i penzioneri sa manjom penzijom od 20,000 moci da pazare i do 15% jeftinije Laughing
Mislim da je lakse da se preselimo u neku evropsku drzavu pa cemo ucariti i vise...

Koje vreme i koji datum uzimamo za ovu poslednju Srbiju posle odcepljenja Crne gore ??????
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  gernica Sub Jul 25, 2009 1:11 pm

Evo datuma donosenja ustva...
8.11.2006. 12 i 15h Bg
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Sub Jul 25, 2009 1:39 pm

gernica ::Evo datuma donosenja ustva...
8.11.2006. 12 i 15h Bg

Pa jel tad donesen samo ustav ili je proglašena i Republika Srbija, mislim Sloba je bio proglašavao razne republike i bez donošenja ustava ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Tajna Pon Jul 27, 2009 10:43 pm

[img]Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Srbija[/img]

Nisam do sada videla chart nove Srbije, ako je ovo vreme tacno, chart nije ni malo obecavajuci. Po mom misljenju najgora pozicija je ovaj MO u Ge u egzaktnoj 180 sa PL? Pa da li je moguce da nasim politicarima ponovo nije palo na pamet da konsultuju astrologa? Ovaj aspekt ponovo govori o masovnom stradanju, narocito mladih ljudi (Ge), kao i o kriminalu, takodje kod mladezi. Dispozicija toga je JU i ME, ponovo u Sc, znaku ratova, kriminala i stradanja. MO ima 150 JU (dispozicija PL), a znamo da je i to aspekt smrti. MO 60 SA, malo popravlja stvari, ali sa SA u Le, to je pomoc slabica na poziciji. To je ujedno i vladar 12 kuce pa je to tajni neprijatelj, koji se javno (7 kuca), pretvara (jer je u izgonu) da nam pomaze ali zbog 90 ME, JU (koji su dispozitori) on nam u stvari odmaze.
Vrh 4 kuce, blizu Algola - ne popravlja stvari za nas narod a VE je u izgonu sa O ME (vladarom 8 kuce). Odakle god da krenem narodu se lose pise. Dodatno VE pravi i 90 NE, sto je drzavna lova, pa je narod potkradan i varan.
Sam poglavar je 10 kuca. Ako gledamo PL, eno ga napada direktno svoj narod, a otisao u 2 kucu od svoje znaci hoce lovu, kako je Pl u pitanju to su i kriminalne radnje. Pravi 120 SA, koji je vladar njegove 3 kuce (12-ta je 3-ca od 10-te) otisao u 10 kucu, znaci prica lepo i javno pokazuje naklonost a u stvari je hokstapler, sto potvrdjuje ponovo ista dispozicija u Sc.
Ako bi gledali MA kao vladara 10 kuce, on je u Sc, znaci stoji cvrsto na svojim nogama, vrlo je militantan i ostar u svojim stavovima, ali sta ce u 12 kuci? Sta taj covek krije i kakvim se mutnim poslovima bavi?

Sto se ove godine tice SA pravi (bas sada) 90 sa PL i MO. Ja nisam bas upoznata sa desavanjima u Srbiji ali to ne mirise na dobro. Verovarno se prica o nekim reformama skolstva (jer su ukljucene i aktivirane 5,11 kuca od strane SA iz 8 kuce). Narod je depresivan plasi se krize. Kroz ovaj chart bih rekla da kriza ipak nije toliko uzela maha jer JU jeu 1 polju i pravi 120 sa MO, a vladar je 2. kuce. To mogu da budu i donacije od prijateljskih nam drzava(11 kuca). Verovatno su to neki krediti, koji ce kasnije doneti probleme jer JU pravi i 90 sa svim u Sc, sto ukljucuje i dispozitora MO - ME. Ujedno UR pravi 90 sa MO, znaci da se narodu ne dopada sta drzava (1 kuca) radi, ali ce ipak akcije preduzete u ovom periodu imati dobar zavrsetak jer je to dobro sa dipozitorom ME i vladarem 4 - VE.
Sve u svemu mislim da ova godina nije toliko losa za Srbiju koliko se mozda cini na prvi pogled i ta solidnost ce se zadrzati i do polovine sledece godine. Mislim da ce strahota gore objavljenog charta mnogo jace da se pokaze u narednim godinama, pocevsi od avgusta sledece godine. Vidi ovo:



[img]Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Veliki_T_kvadrat[/img]

Meni ovo deluje vrlo opasno a volela bih da cujem druga misljenja.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty TAJNA

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 10:59 pm

Aloha

Ja ne mogu da se prepustim tumačenju kada nisam siguran u podatke, to su podatci kada je donesen ustav ali pitanje je kada je proglašena srbija, moram nekako na preko neta da proverim, mislim probao sam jednom ali ima puno različitih podataka ili ja ne znam šta da gledam Very Happy
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Izida Pon Jul 27, 2009 11:00 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Pon Jul 27, 2009 11:09 pm

[quote="pandora*"]
DUH ::Aloha

Ja ne mogu da se prepustim tumačenju kada nisam siguran u podatke, to su podatci kada je donesen ustav ali pitanje je kada je proglašena srbija, moram nekako na preko neta da proverim, mislim probao sam jednom ali ima puno različitih podataka ili ja ne znam šta da gledam Very Happy[/quotehH

hahahahahaha...evo ga neverni Toma lol!

Pa nadji mi pravi datum i vreme proglašenja Srbije ????????????????
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Izida Pon Jul 27, 2009 11:19 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Tajna Pon Jul 27, 2009 11:27 pm

[quote="DUH"]
pandora* ::
DUH ::Aloha

Ja ne mogu da se prepustim tumačenju kada nisam siguran u podatke, to su podatci kada je donesen ustav ali pitanje je kada je proglašena srbija, moram nekako na preko neta da proverim, mislim probao sam jednom ali ima puno različitih podataka ili ja ne znam šta da gledam Very Happy[/quotehH

hahahahahaha...evo ga neverni Toma lol!

Pa nadji mi pravi datum i vreme proglašenja Srbije ????????????????

Ne znam da li postoji drugi chart ili bi donosenje novog ustava bilo dovoljno, ali svakako da i ovo mora da radi, pa daj da radimo sa onim sto imamo. Ukoliko neko pronadje vreme proglasenja nove drzave jos bolje. Nadam se da je bolji horoskop od ovog objavljenog!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Sub Sep 05, 2009 2:47 pm

Kad sa ženama pričam o politici, dobro nije baš politika ali očigledno ima sličnosti jer ne pravite razliku izmedju ustava (sumnjam da znate i razliku izmedju ustava i zakona) i proglašenja države, to su odvojeni procesi a o ovomm natalu za USTAV možete da gledate koliko je dobar ili koliko će pravilno da se koristi ili da li će ga neko zloupotrebiti ali su to sve pitanja vezana za ustav, dok za narod može nešto da se vidi samo u horoskopu države....

Nadjite mi podatak proglašenja Republike Srbije posle odcepljenja Crne Gore a ne ustava koji menjamo kako nam padne napamet, odnosno kako kom političaru zbog nekog posla ispod žita odgovara

Takodje ne možemo gledati ni tranzite ni bilo šta po tome što je Srbija na teritoriji Jarca jer ne znamo recimo u koje polje države pada Jarac, to je kao da gledamo nečiji horoskop a nemamo predstavu o vremenu rodjenja
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Tajna Sub Sep 05, 2009 6:29 pm

DUH ::Kad sa ženama pričam o politici, dobro nije baš politika ali očigledno ima sličnosti jer ne pravite razliku izmedju ustava (sumnjam da znate i razliku izmedju ustava i zakona) i proglašenja države, to su odvojeni procesi a o ovomm natalu za USTAV možete da gledate koliko je dobar ili koliko će pravilno da se koristi ili da li će ga neko zloupotrebiti ali su to sve pitanja vezana za ustav, dok za narod može nešto da se vidi samo u horoskopu države....

Nadjite mi podatak proglašenja Republike Srbije posle odcepljenja Crne Gore a ne ustava koji menjamo kako nam padne napamet, odnosno kako kom političaru zbog nekog posla ispod žita odgovara

Takodje ne možemo gledati ni tranzite ni bilo šta po tome što je Srbija na teritoriji Jarca jer ne znamo recimo u koje polje države pada Jarac, to je kao da gledamo nečiji horoskop a nemamo predstavu o vremenu rodjenja

Znam da ovo sto cu napisati ne podpada pod domen ove teme, ali moram da ti odgovorim!

Tvoje nepostovanje zena vise govori o tebi nego o nama, sto nas ponovo vraca na debilitiranost zenskih planeta u tvom horoskopu. Tvoje nerazumevanje i nedostatak razvijenosti zenskog elementa je time potpuno objasnjen. Meni stvarno ne smeta to sto ti govoris, i ne bih druzila sa tobom toliko godina da je drugacije.

Balkanski sindrom je nesto sto se koristi sa pogrdnim prizvukom sirom sveta, tako da to nije nesto cime bi se trebao ponositi, ali kako hoces - tvoj izbor.

Nadjite mi podatak...

Ovako stav mozda mozes primeniti u svojoj kuci - zahtevati i naredjivati... Moj odgovor je - Pronadji ga sam!

Ono nad cime ti treba da se zapitas je odakle potreba za takvim tonom i stavom - kakav je to kompleks u tebi koji te tera na takvo delovanje?

Prijateljski mislim da te ne treba kazniti, nego ti treba pomoci ali da sam ja vlasnica foruma sada bih te opomenula jer kao sto je nepristojno vredjati ili omalovazavati po rasnoj, nacinalnoj i verskoj pripadnosti isto bi se moglo primeniti na seksualnu pripadnost!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Sub Sep 05, 2009 7:02 pm

Tajna ::Tvoje nepostovanje zena vise govori o tebi nego o nama, sto nas ponovo vraca na debilitiranost zenskih planeta u tvom horoskopu. Tvoje nerazumevanje i nedostatak razvijenosti zenskog elementa je time potpuno objasnjen. Meni stvarno ne smeta to sto ti govoris, i ne bih druzila sa tobom toliko godina da je drugacije.

Balkanski sindrom je nesto sto se koristi sa pogrdnim prizvukom sirom sveta, tako da to nije nesto cime bi se trebao ponositi, ali kako hoces - tvoj izbor.

Nadjite mi podatak...

Ovako stav mozda mozes primeniti u svojoj kuci - zahtevati i naredjivati... Moj odgovor je - Pronadji ga sam!

Ono nad cime ti treba da se zapitas je odakle potreba za takvim tonom i stavom - kakav je to kompleks u tebi koji te tera na takvo delovanje?

Prijateljski mislim da te ne treba kazniti, nego ti treba pomoci ali da sam ja vlasnica foruma sada bih te opomenula jer kao sto je nepristojno vredjati ili omalovazavati po rasnoj, nacinalnoj i verskoj pripadnosti isto bi se moglo primeniti na seksualnu pripadnost!

Šta se primaš, pa raspisale ste se tu o Srbiji a nijedna ne zna razliku izmedju donošenja ustava i proglašenja države što ste i dokazale i moja primedba je sasvim na mestu, osim toga koliko žena znaš koje vole da pričaju ili imaju pojma o politici a glavni razlog za glasanje na izborima im je fizički izgled kandidata....

Od 10 žena možda jedna ili dve imaju pojma o politici ili ih interesuje a ti budi iskrena prema sebi i seti se koliko puta si u ženskom društvu pričala o politici...

Koliko puta si mi sama u našim razgovorima rekla kada bih počeo priču o istoriji ili politici da te ne interesuje pa ne vidim razlog sada za ovakvu reakciju i doživljaj da umanjujem vrednost žena, istina je da vas politika ne interesuje (bar većinu) i pitam se što to lično doživljavaš i povezuješ sa mojim loše postavljenim ženskim planetama kao da će to promeniti vaš odnos ili zainteresovanost za politiku...

Tema je o Srbiji a ne ustavu ili nisam u pravi, inače ne sumnjam ja u tvoje sposobnosti tumačenja ali si tumačila kartu koja nema veze sa Republikom Srbijom (nažalost republikom jer ja sam monarhista)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Izida Sub Sep 05, 2009 7:07 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Tajna Sub Sep 05, 2009 7:18 pm

DUH ::
Tajna ::Tvoje nepostovanje zena vise govori o tebi nego o nama, sto nas ponovo vraca na debilitiranost zenskih planeta u tvom horoskopu. Tvoje nerazumevanje i nedostatak razvijenosti zenskog elementa je time potpuno objasnjen. Meni stvarno ne smeta to sto ti govoris, i ne bih druzila sa tobom toliko godina da je drugacije.

Balkanski sindrom je nesto sto se koristi sa pogrdnim prizvukom sirom sveta, tako da to nije nesto cime bi se trebao ponositi, ali kako hoces - tvoj izbor.

Nadjite mi podatak...

Ovako stav mozda mozes primeniti u svojoj kuci - zahtevati i naredjivati... Moj odgovor je - Pronadji ga sam!

Ono nad cime ti treba da se zapitas je odakle potreba za takvim tonom i stavom - kakav je to kompleks u tebi koji te tera na takvo delovanje?

Prijateljski mislim da te ne treba kazniti, nego ti treba pomoci ali da sam ja vlasnica foruma sada bih te opomenula jer kao sto je nepristojno vredjati ili omalovazavati po rasnoj, nacinalnoj i verskoj pripadnosti isto bi se moglo primeniti na seksualnu pripadnost!

Šta se primaš, pa raspisale ste se tu o Srbiji a nijedna ne zna razliku izmedju donošenja ustava i proglašenja države što ste i dokazale i moja primedba je sasvim na mestu, osim toga koliko žena znaš koje vole da pričaju ili imaju pojma o politici a glavni razlog za glasanje na izborima im je fizički izgled kandidata....

Od 10 žena možda jedna ili dve imaju pojma o politici ili ih interesuje a ti budi iskrena prema sebi i seti se koliko puta si u ženskom društvu pričala o politici...

Koliko puta si mi sama u našim razgovorima rekla kada bih počeo priču o istoriji ili politici da te ne interesuje pa ne vidim razlog sada za ovakvu reakciju i doživljaj da umanjujem vrednost žena, istina je da vas politika ne interesuje (bar većinu) i pitam se što to lično doživljavaš i povezuješ sa mojim loše postavljenim ženskim planetama kao da će to promeniti vaš odnos ili zainteresovanost za politiku...

Tema je o Srbiji a ne ustavu ili nisam u pravi, inače ne sumnjam ja u tvoje sposobnosti tumačenja ali si tumačila kartu koja nema veze sa Republikom Srbijom (nažalost republikom jer ja sam monarhista)

Ma nije mene nista uvredilo, samo ne vidim zasto sta god iznosio, mora biti sa takvim stavom. Ruzno je ponajpre za tebe!!! Samo to, sto se ovog horoskopa tice ja nisam ni znala do posle da je to ustav, ali mislim da i on moze da se tumaci u nedostatku tacne informacije...

Nije bitno o cemu je tema i da li si u pravu. Ne treba da imas takav stav! Bas je bezveze!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Sub Sep 05, 2009 7:29 pm

pandora* ::Pa donosenjem ustava sve i pocinje..ili najbolje je da trazis podatak kada se CG otcepila od nas pa da taj gledas...

Preostali deo posta TVOG ne zelim da komentarisem jer necu da se nerviram....ali moram da ti kazem svi vi muskarci ste moj do mojega-najvise vas ima u politici a nemate veze s mozgom ali vama je valjda sve oprosteno jer ste vecito nezreli kako lepo umete za sebe da kazete.... Razz

Šta misliš da su Džordž Vašington i njegovi revolucionari prvo osnovali državu pa napisali ustav ili su prvo posle rata sa Englezima proglasili nezavisnost pa posle napisali ustav. Mislim ako meni ne verujete, pitajte bilo koga kome verujete.

Jesu li Tito i njegova crvena banda prvo proglasili FNRJ pa napisali ustav ili su prvo okupiralji kraljevinu Jugoslaviju pa tek onda napisali ustav....

Jel Slobin Žabljački ustav pisan pre ili posle formioranja nove Jugoslavije, odmah potom prvo je bila formirana SCG pa su tek posle pisali ustav i da ne nabrajam više...

Mislim raspitaj se prvo pre nego što izvučeš konkretan razlog pogotovo na temu koja te ne interesuje jer ti nemaš vremena da razmišljaš o državi ili politici, suviše si zaokupljena sobom i sumnjam da te državnost posebno interesuje, više si se javila u odbranu ženske populacije...

DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Sub Sep 05, 2009 7:34 pm

Tajna :: Ma nije mene nista uvredilo, samo ne vidim zasto sta god iznosio, mora biti sa takvim stavom. Ruzno je ponajpre za tebe!!! Samo to, sto se ovog horoskopa tice ja nisam ni znala do posle da je to ustav, ali mislim da i on moze da se tumaci u nedostatku tacne informacije...

Nije bitno o cemu je tema i da li si u pravu. Ne treba da imas takav stav! Bas je bezveze!

Tajna, horoskop ustava može da se tumači samo kako će se primenjivati, da li će biti zloupotrebe, da li će imati puno amandmana, koliko je dobar, ko i kako ga tumači, način primene i sve u tom stilu a ništa neće pokazati da li će narod ratovati, živeti u miru ili napredovati ka blagostanju ili siromaštvu, da li će nam neko ubiti predsednika, kakvi su nam prijatelji ili neprijatelji, to sve nema veze sa ustavom, to se sve vidi samo u horoskopu države za koji nisam mogao da nadjem trenutak proglašenja a i dalje tvrdim da vas politika ne interesuje
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Izida Sub Sep 05, 2009 7:38 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Tajna Sub Sep 05, 2009 7:40 pm

DUH ::
Tajna :: Ma nije mene nista uvredilo, samo ne vidim zasto sta god iznosio, mora biti sa takvim stavom. Ruzno je ponajpre za tebe!!! Samo to, sto se ovog horoskopa tice ja nisam ni znala do posle da je to ustav, ali mislim da i on moze da se tumaci u nedostatku tacne informacije...

Nije bitno o cemu je tema i da li si u pravu. Ne treba da imas takav stav! Bas je bezveze!

Tajna, horoskop ustava može da se tumači samo kako će se primenjivati, da li će biti zloupotrebe, da li će imati puno amandmana, koliko je dobar, ko i kako ga tumači, način primene i sve u tom stilu a ništa neće pokazati da li će narod ratovati, živeti u miru ili napredovati ka blagostanju ili siromaštvu, da li će nam neko ubiti predsednika, kakvi su nam prijatelji ili neprijatelji, to sve nema veze sa ustavom, to se sve vidi samo u horoskopu države za koji nisam mogao da nadjem trenutak proglašenja a i dalje tvrdim da vas politika ne interesuje

Razumem ja sta ti pricas ali ako nije zvanicno proglasena drzava vec je samo donet novi ustav, onda je to horoskop koji je relevantan, jer ocigledno da zvanicnog proglasenja nije bilo, inace bi neko znao. Slazem se sa tobom za opis horoskopa ustava, a sta sko nije proglasena drzava, koji horoskop bi gledao?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Sub Sep 05, 2009 7:48 pm

pandora* :: A ti znas sta mene interesuje izmedju ostalog pa mozes tako da mi pricas tj, kuckas...a da ja nemam pravo ni o cemu da misli osim o sebi a kad tako bude onda me prozivas kako sam naporna i dosadna..i da uvek ja nesto izvucem iz konteksta pogotovo kada citiram tvoje postove...

Za ovo gore sam ti rekla uzmi kada je CG otcepljena od nas tada smo mi postali samostalni...najtacnije je tako jer ako trazis zvanicni podatak za to samo se seti gde zivis i da ovde gde jesi nista nije normalno pa ni proglasenje drzave...isao si na referendum i tamo TI I MI izabrali grb i himnu-ja se ne secam toga, to je bilo gotovo za 5 minuta sa 126 poslanika a mene, tebe, NAS niko bre nista ne pita...

Crna Gora se odcepila 05.06.2006 i mi smo nastavili sami ali tog datuma nije proglašena Republika Srbija, jel praviš razliku a biranje himne i grba takodje nije proglašenje države već jednostavno izbor himne i grba i šta se ljutiš kad i sama znaš da te boli uvo za politiku i državu, naravno ako si iskrena, možada te tek nešto zainteresuje ako ne daj Bože izgubiš posao pa počneš da razmišljaš o politici ali i tada će biti samo selektivno i to u domenu koji na tebe utiče što je po mom i normalno za jednu ženu.

A ako muškarci u ogromnoj većini idu u ratove onda je reed i prirodno da se oni bave politikom a ne žene
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Tajna Sub Sep 05, 2009 7:51 pm

E ajde prestani da stavnjas stvari u musko zenske i da diskutujemo o onome sto je tema ovde. Imamo li mi taj podatak ili ne i da li je uopste bilo proglasenje "Nove Srbije"?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  DUH Sub Sep 05, 2009 8:01 pm

Tajna ::
Razumem ja sta ti pricas ali ako nije zvanicno proglasena drzava vec je samo donet novi ustav, onda je to horoskop koji je relevantan, jer ocigledno da zvanicnog proglasenja nije bilo, inace bi neko znao. Slazem se sa tobom za opis horoskopa ustava, a sta sko nije proglasena drzava, koji horoskop bi gledao?

Tajna, kako ne razumeš da donošenje ustava nije proglašenje države, ja stvarno, bez obzira što nemamo tačne podatke, ne znam kako da ti objasnim, čak je logičniji i 05.06.2006 kada se Crna Gora odvojila nego ovaj datum vezan za donošenje ustava

Negde sam proćitao da za državu možeš da uzmeš bilo koji horoskop jednog naroda i njegove države, tako da možemo uzeti i horoskop
- Kraljevine Srba Hrvata i Slovenaca - 01.12.1918 u Beograd u 20h uveče
- Može i Titova FNRJ formirana 29.11.1943 u Jajcu ali pošto je otišla u k..... nju ćemo da preskočimo a ne znam ni tačno vreme
- Slobina Savezna Republika Jugoslavija - 27.04.1992 u Beogradu u 14,08h

Ipak ja bih voleo da imam vreme ove države
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju? Empty Re: Šta možemo očekivati u 2009. za Srbiju?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu