Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

+13
Flora
Milica
DUH
Bambola
Snezana
IVA
Zorica
mesmerized
Maki
Latica
nina4
LoSt_in_SpaCe
Astrotanja
17 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Pon Sep 14, 2009 12:05 am

Flora ::
Tako da cu od petka nestati sa ovog foruma.


Zorzet, ne mislis valjda zauvek i ozbiljno?[/quote]

I ja se nadam da neće
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Tajna Pon Sep 14, 2009 6:29 pm

Da ne bude da je tema potpuno promasena... Ceo rat na Balkanu i stranja su pocela kada su se sastali Neptun, Uran i Saturn u Jarcu. Srbi su pri tome Saturn sigurno, pa su zbog toga i najomrazeniji na tim prostorima, sto je normalno, pa ko voli Saturna? Sa druge strane njemu se ne moze zbog nedopadljivosti oduzeti dominacija, snaga, izdrzljivost, inteligencija, svojeglavost, uspeh u vojnim poduhvatima i sve ostalo sto krasi srpski narod.

Ono zbog cega smo takodje nedopadljivi okolinim narodima je pojavljivanje istaknutih Srba tokom istorije, dok okolni narodi nisu imali takve ljude. Uzmimo na primer samo Nikolu Teslu, ili Andrica (jedinog nobelovca na prostorima bivse Juge), a bilo je mnogo mnogo vise svetski poznatih i priznatih ljudi. Zatim u staroj Jugi, glavni grad je bio Beograd koji je i dan danas najveci i najrazvijeniji grad na Balkanu, ako izuzmemo Atinu (Grcka se turizmom izdvojila od ostatka zemalja na tom prostoru). Beogradski univerzitet je bio njajaci, najveci i programski najkvalitetniji u odnosu na druge univerzitete u staroj Jugoslaviji. Da ne navodim i da smo najbrojnija nacija na tim prostorima i da Podgorica, pa cak i Zagreb imaju stanovnika koliko i samo 2 beogradske opstine. Niko ne voli nadmocnost a Srbi su prvi da se time istaknu i zbog toga omrazeni.

U svim ratovima (zbog Marsove egzaltacije u Jarcu) Srbi su igrali istaknutu ulogu i vazili za hrabre i surove ratnike... ako cemo astroloski, Srbi su u pravu! Ja to mislim i bez astrologije ali eto i dokaza. Narocito su morali biti u pravu dok je Saturn tranzitirao Jarcem, kada je sve ovo na Balkanu i zakuvano. Cinjenica je da su zbog Saturna, kako i ranije u istoriji tako i sada, Srbi ostali sa najkracim rukavima... Ali ako za nekog vazi "sto me ne ubije, nacini me jacim" - vazi za Saturna, odnosno Srbe.

Sto se zapada tice i Amerike narocito, ja sam toliko razocarana sto sistemom sto ljudima - nemam reci kojima se to moze opisati ali probacu. Cinjenica je da zivim u Americkoj provinciji koja ne mora biti slika cele nacije, no ono sto sam po ovima odavde mogla zakljuciti je da su jezivo neobrazovani, da je domokratija farsa, da je ovo modreno robovlasnistvo, da su ljudi potpuno nezasticeni i u rukama nekolicine bogatih, da bi majku prodali za par dolara, da im je materija jedino Bozanstvo, da su veliki nacionalisti a jos veci sovinisti, da misle da su najbolji na svetu, a 90% njih nikada nije izaslo iz Amerike, da im je sef i mama i tata i Bog, da su vrlo poslusni i ne koriste svoju glavu, da su beskicmenjaci, da nemaju ponosa, lazni moralisti u potpunom nemoralu.

Amerikanci su narod koji se obogatio na robovima, pa kako nemaju svoje stucnjake i intelektualce to uvoze i za to jako dobro placaju i prisvajaju sve kasnije zasluge. Vecina ljudi ovde i dalje nije za socijalizovanu medicinu i ako niko nema zdravstveno osiguranje i ljudi umiru od izlecivih bolesti jer nemaju novca da idu kod lekara. Evo dobar primer - mom muzu su prepisane kapi za nos (zbog problema sa usima) sa osiguranjem koje je imao kostaju $70, bez osiguranja $180, mi pokusamo da preko roditelja nadjemo te kapi u Begogradu i uspemo - isti proizvodjac (americka firma), ista zapremina, a cena 20e...
Jesu prihodi veci u Americi, ali $180 za kapi za nos je mnogo, mnogo para, cak i za americke uslove. Oni se bogate na racun bolesnih i nemocnih, a znate li sta kazu kada im se to isprica? Odgovor je da to mora tako da bude jer razlika u ceni zapravo ide u dzepove instituta za razvoj i napredak medicine! Onda ih ja pitam, dobro ako je to tako kako je moguce da svi lekari zive u kucama vrednim po 10-20 miliona dolara i odakle je to pokriveno, ako novac ide na istrazivanja. Na to zacute, ali vidim da se i dalje ne slazu...

Evo jos jednog primera mimimalna cena rada na federalnom nivou je oko $7,5 po satu, minimalna satnica za jednog apotekara (koji nije zavrsio medicinu - to je druga skola) je oko $60, dok je za medicinsku sestru (2 godine vise skole) oko $40 -$50, za lekare, hirurge, dijagnosticare i ostale niko ne zna jer ne rade po satu nego po godisnjoj plati koja je najmanje oko $500 000. To sve placa radnicka klasa, crnci i white trash, koji su najvece patriote.

Ovo je zemlja propagande i jedina zapadna zemlja u kojoj sam bila gde se niti preko satelita niti kablovski ne moze pretplatiti na bilo koju stranu televiziju. Ovde vlada potpuna cenzura, a pricaju im stalno iznova i iznova o slobodi govora i delovanja. Osecala sam se slobodnije za vreme "torture" i "despotije" Slobodana Milosevica, nego u bilo kom trenutku u ovoj zemlji....

Ono sto funkcionise je red i postovanje zakona, sto u sabracaju sto u bilo kojoj organizaciji i covek se sa tog nivoa oseca sigurno i zasticeno...

Oni su poslusan narod bez bunta ali i bez svesti o drugim narodima i realnoj svetskoj slici? Pravi su Rak, cute i trpe vole i daju sve za svoju naciju , bez snage niti volje da bilo sta promene, uljlkani u sigurnost svog doma, zaplaseni postojecim i nepostojecim opasnostima, potpuno prepusteni volji nekolicine mocnih i bogatih...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Tajna Pon Sep 14, 2009 7:00 pm

I da dodam - nije mi bilo dosta pljuvanja po Amerima. Moj muz je iz Beograda dosao u Ameriku na polugodistu 4 godine srednje skole. Razmisljao se u koju skolu da se upise, pa kako u Jacksonvillu ima jedna vrlo jaka skola - Stanton, koja je u to vreme bila u prvih 10 u Americi, on aplicira tamo i oni u mu kazu da mora da polaze prijemni ispit, jer je to jelte tako jaka skola i da bi dobio tu diplomu, s brziro da ce je pohadjati samo 6 meseci, oni moraju da odrede nivo njegovog znanja.

Bio je prosecan djak, vrlodobar - odlican u 4-oj beogradskoj gimnaziji. Cak je u 3-oj godini pao i na popravni iz matematike. On bio gotovo siguran da nece proci, ali sto da ne proba, jer mu je prohodnost na fakultete bila bolja sa tom skolom.

Dobio je sve A (takvo je njihovo ocenjivanje A-5, B-4....), i bio jedan od istaknutijih ucenika u toj skoli, cak i sa ne poznavanjem engleskog potpuno!!! Meni to mnogo govori o njihovom, kao i o nasem skolstvu!

Svesno i namerno ne obrazuju nizu i srednju klasu. Samo povlascena nekolicina pohadja one najskuplje, privatne skole i fakutete i verujem da su oni obrazovani, ali ostali su svesno nevaspitavani, jer je lakse manipulistai neobrazovanog, nego obrazovanog coveka!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Pon Sep 14, 2009 8:32 pm

Tajna :: Svesno i namerno ne obrazuju nizu i srednju klasu. Samo povlascena nekolicina pohadja one najskuplje, privatne skole i fakutete i verujem da su oni obrazovani, ali ostali su svesno nevaspitavani, jer je lakse manipulistai neobrazovanog, nego obrazovanog coveka!

Trenutno to rade u Srbiji, školovanje je toliko skupo da roditelji dižu kredite da bi školovali decu a i dalje imamo 1.300.000 sa nezavršenom ili par razreda osnovne škole, dok je broj sa završenim fakultetom 7%, što stvarno dovodi do zaključka da je lakše manipulisati sa neobrazovanim ljudima nego sa intelektualcima.

Setimo se samo Kambodžanskih komunista Crvenih Kmera i njihovog vodje Pol Pota koji su pobili 1/3 (oko 2.000.000) svojih ljudi i to uglavnom sve obrazovane ljude, Dovoljno je bilo da čovek nosi naočare i ubili bi ga jer je ličio na intelektualca.

Pol Pot je znao kao i Hitler da prvo treba udariti na intelektualce jer samo oni mogu da organizuju narod. Ameri su to mirno gledali ne promovišući svoju kvazi demokratiju jer nisu imali interes da se mešaju ali srećom Vijetnamcima je puko film i ušli su sa svojom vojskom u Kambodžu i samo za 2 meseca skinuli Pol Pota i rasterali njegove Crvene Kmere ali je ipak tek skoro umro prirodnom smrću, taman kad se poteglo pitanje da treba da mu se sudi za genocid nad svojim narodom....

Inače nije u Srbiji problem samo školstvo i mogućnost da se školuju privilegovani, problem je i sa narkomanijom jer gram heroina na ulici je nešto manje od 20E što klinci lako mogu da skupe, kao da neko hoće da nam potruje omladinu a to su ovi na vlasti jer su shvatili da su ih ustvari mladi i doveli na vlast pa se sada plaše da novi mladi koji su došli ne skinu njih sa vlasti...

Ma problem je što 1.000 organizovanih ljudi može da kontroliše 100 000 neorganizovanih i tako procentualno, nešto manje od 100.000 policajaca koje kontrolišu političari kontroliše 8 000 000 neorganizovanih ljudi, pitanje je samo gde je donja granica kada će doći do eksplozije anarhizma, a spremaju nova otpuštanja, pitam se samo gde je kraj
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Izida Pon Sep 14, 2009 9:28 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Bambola Pon Sep 14, 2009 10:32 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 12:33 am

zorzet ::Ma iskljucicu internet u stanu ali cu koristiti wifi, koji imamo besplatan u parkovima, bibliotekama, mnogobrojnim kaficima, izvjesnim trgovima itd..ionako se lakse skoncentrisem na pisanje i rad u biblioteci i kafeu nego kuci, pa cu slabije provoditi vrijeme na hobije, (posto je ovo ipak samo zabava), ali cu se javljati iz muzeja i kafana Smile biblioteku ostavljam kao radni prostor Very Happy
Pritom, imacu previse posla, od 1 oktobra mi se otvara atelje koji je bio zatvoren zbog radova...the party is over!

Atelje za šta, za slikanje ????
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Bambola Uto Sep 15, 2009 10:28 am

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Astrotanja Uto Sep 15, 2009 12:46 pm

Žoržet, biće uzbudljivo. trošićeš dosta energij, Mars ti je na Ascedentu i u sekstilu sa Saturnom, a Mesec u Ribama u konjukciji sa Vnerom 1. oktobra. Saturn ti je na Plutonu u 3. Meni je on ojačao volju i doneo napor, trud koji sam ulagala u rešavanje nekih problema vezanih za novac, jer je u drugoj, kao i uvođenje promnena, napuštanje nekih navika u ishrani i napor da istrajem u tome zboga zdravlja. Tebi je u 3. pa ćese odnositi na komunikaciju , razmišlajnja, koje će se menjati, verovatno dosta mentalnog trošenja i naprezanja itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 6:57 pm

zorzet ::da +grafika

Volim i ja da slikam, ustvari slikao sam ranije dok nisam kupio prvi kompjuter ali to je više onako zanatski, jel imaš neke svoje slike u kompu pa da nam pokažeš, naravno i Tajna može da stavi Alletove slike (dobre su) a može i onih par mojih jer ja ne umem pa da malo prodiskutujemo zaštoi pod kojim aspektima to i kako slika
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Flora Uto Sep 15, 2009 7:46 pm

Duse, prouci malo sajt www.dodaj.rs, na njega mozes da kacis sve sto zelis ovde da objavis...

Malo smo se udaljili od tranzita koji nas muce. Twisted Evil
Mene muci SA, evo jos jedan stepen i tu je na mom natalnom Mesecu...egzaktno... Arrow
Ubedljivo najduzi i najtezi tranzit koji me muci na psiholoskom nivou. Sad
Najbolji opis tranzita i mog trenutnog stanja, evo u pidzami u krevetu kuckam i kopiram:

"Self-doubt, self-criticism and feelings of isolation and alienation are key issues at this time. You may want or need to leave your familiar surroundings; you could feel quite distant from most of your family and friends. You feel as if others don't really understand you. You are tempted to break away from many of your old habits and attachments, but new doors do not seem to be opening before you and so you aren't sure what to do. Take time alone. Long walks and quiet times at home can help tremendously. Others may encourage you to get out and socialize in order to break your mood, but this isn't likely to help. On the other hand, it won't do to allow yourself to become morbid and despairing. Try to maintain a sense of humor! This time will pass; don't waste it by feeling sorry for yourself. Utilize it to discard old, familiar patterns that no longer serve you well, and begin developing new habits. "

Za one koji su slabo stoje sa engleskim, za prvi pomoc evo linka za prevod:
http://translate.google.rs/#
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 8:13 pm

Flora ::Duse, prouci malo sajt www.dodaj.rs, na njega mozes da kacis sve sto zelis ovde da objavis...

Ako je to ona žaba, danas neće da mi je otvori nikako, stalno piše , probaj ponovo
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 8:23 pm

Flora :: Malo smo se udaljili od tranzita koji nas muce. Twisted Evil
Mene muci SA, evo jos jedan stepen i tu je na mom natalnom Mesecu...egzaktno... Arrow
Ubedljivo najduzi i najtezi tranzit koji me muci na psiholoskom nivou. Sad
Najbolji opis tranzita i mog trenutnog stanja, evo u pidzami u krevetu kuckam i kopiram:

Šta reći, stvarno ti nije lako, SA preko natalnog MO i još kvadrat sa MA u 12p još se dobro držiš ali bar znaš šta je u pitanju i znaš da će proći, možda pomogne malo više da izlaziš iz kuće bar dok ne prodje ovaj tranzit jer se sve dešava u stanu ili da bar ima neko da te zagrli, neko ko ti je drag ili koga voliš ali njih kao po pravilu nikad nema kada trebaju
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Tajna Uto Sep 15, 2009 8:37 pm

Flora ::Duse, prouci malo sajt www.dodaj.rs, na njega mozes da kacis sve sto zelis ovde da objavis...

Malo smo se udaljili od tranzita koji nas muce. Twisted Evil
Mene muci SA, evo jos jedan stepen i tu je na mom natalnom Mesecu...egzaktno... Arrow
Ubedljivo najduzi i najtezi tranzit koji me muci na psiholoskom nivou. Sad
Najbolji opis tranzita i mog trenutnog stanja, evo u pidzami u krevetu kuckam i kopiram:

"Self-doubt, self-criticism and feelings of isolation and alienation are key issues at this time. You may want or need to leave your familiar surroundings; you could feel quite distant from most of your family and friends. You feel as if others don't really understand you. You are tempted to break away from many of your old habits and attachments, but new doors do not seem to be opening before you and so you aren't sure what to do. Take time alone. Long walks and quiet times at home can help tremendously. Others may encourage you to get out and socialize in order to break your mood, but this isn't likely to help. On the other hand, it won't do to allow yourself to become morbid and despairing. Try to maintain a sense of humor! This time will pass; don't waste it by feeling sorry for yourself. Utilize it to discard old, familiar patterns that no longer serve you well, and begin developing new habits. "

Za one koji su slabo stoje sa engleskim, za prvi pomoc evo linka za prevod:
http://translate.google.rs/#

Flora to je zadnji trzaj, a do sada si se vec navikla na to stanje, tako da te ne iznenadjuje i treba samo jos malo da pretrpis. Meni je to bio najgori period u zivotu, ja sam iz depresije i tuge isla u histeriju i nezaustaviv bes... Jednostavno potpuna nemoc koju svi drugacije izrazavamo...

Kako je to meni vezano za 7 polje, to je bio trenutak raskida veze, koja mi je pre mog muza, bila jedina znacajna i velika... Pored toga osecala sam se izdato od strane svih sa kojima sam imala kontakt, bila sam sama i niko me nije razumeo. Tada sam se odvojila od svoje majke koja je uvek bila podrska i prijatelj u mom zivotu...

Sve ovo pisem da bih ti rekla da sam nekoliko godina kasnije shvatila da me je to strasno ojacalo... Kako je bilo vrlo neprijatno sa mojim partnerom u to vreme - varao me je lagao, tukao, ma svega je bilo... Ja sam sa tim tranzitom sve to otpatila i prekinula tu vezu... Nakon toga sam prestala da budem ljubomorna i od tada nemam problem sa tim, a bilo ga je... Shvatila sam da mogu da opstanem i sama, sto do tada nisam mogla...

Videces da ces na kraju zakljuciti da te je taj tranzit emotivno ojacao, posle toga svi drugi tranziti i dnevne brige, postanu maciji kasalj... Jeste da ces malo i ogrubeti emotivno, smanjice ti se i samilost i saosecanje, jer cim prestanes sebe da zalis prestaces i druge, a to taj aspekt donosi - emotivno sazrevanje...

Kod tebe je vrlo naglasen i jace ga dozivljavas jer vec imas kvadrat i jer si Rak... Sad ces malo vise dobiti Saturna kroz taj Mesec, pa ces i natalni kvadrat lakse da podnosis!!!
Za godinu - dve ces reci da je dobro sto si kroz to prosla, Saturn uvek tako deluje, ali ces i dalje govoriti - ne ponovilo se!!! Nazalost ponovice se za 29 godina...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Izida Uto Sep 15, 2009 9:18 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Tajna Uto Sep 15, 2009 9:20 pm

Izida ::Ne mogu a da ne dobacim....dakle ovaj SA deluje vrlo razarujuce na mentalnom nivou, nije mi cackao po MO ali me je razvalio u 7 kuci ali bukvalno...Tajna nadam se da cu i ja jednoga dana pisati kao i ti sada mada vec bih mogla da kazem..promenio me SA..

Pandora sta bi - resila da se menjas pa promenila ime? Sta da kazem, pametan izbor...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Izida Uto Sep 15, 2009 9:21 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Tajna Uto Sep 15, 2009 9:24 pm

Pa Izida,

Ne muci tebe vise Saturn kroz 7 polje, to je skoro gotovo i ovo su samo posledice, tebe muci Saturn na vladaru 1 kuce, pa se zato brines i strahujes,nemirna si, histericna, besna, pa onda tuzna i tako stalno up and down, zbog tvog Urana, ali sve je to gotovo vrlo skoro...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Izida Uto Sep 15, 2009 9:40 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Flora Uto Sep 15, 2009 9:49 pm

Duse, nije zaba...Ovaj sajt je na srpskom i lako se mozes snaci i download-ovati i svoje slike sa racunara..
Bas izbegavam kontakte sa ljudima, jer mi je najlakse kada sam sama i kada nikome nista ne moram da objasnjavam sto sam tuzna, neraspolozene itd, jer ja ne umem da se foliram i pretvaram da je sve OK.
Inace ovo stanje ne lici na mene i dostiglo je kulminaciju u negativnom smislu, tako da svi misle da treba da posetim psihologa, jer je problem negde u mojoj glavi, kako rece moj otac.


Tajna, jesam ja vec navikla na ovo stanje, ali ovo je katastrofa...u glavi mi je haos, koji nikako da se rascisti, jer ovako ne ide i moram da menjam nesto u svom zivotu. Ali nikako da se rascisti ova magla i da progreje sunce...Vec se pitam da li cu biti opet ona stara? Arrow
sro se tice samoce, ja sam sama vec pola zivota, kod mene ti je to pripodno stanje...Sto se tice osetljivosti, samilosti, saosecanja i kada mi SA oduzme deo, ostace je mnogo vise nego sto je mnogi imaju. Idea

Hvala Vam na podrsci!
I love you
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Bambola Uto Sep 15, 2009 11:00 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Uto Sep 15, 2009 11:08 pm

zorzet ::Bravo!
Nisi mi odgovorila jel možeš da postavi[ neke svoje slike da vidimo šta i kako slika...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Bambola Uto Sep 15, 2009 11:39 pm

...


Poslednji put izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:45 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : duhu je zadovoljena znatizelja a ja ne zelim ostavljati previse tragova o svom identitetu, sorry)
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 12:17 am

TAJNA pusti joj ovde Alletove i moje slike sa facebooka da napravimo tri različita stila, Žoržet - apstrakcija Alle - nadrealizam DUH - realizam[/color]
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Astrotanja Sre Sep 16, 2009 12:56 am

Žoržet, sviđa mi se i liči na tebe.

Možete da otvorite novu temu i da tu postavljate sva vaše slikarska, crtačka i sl. umetnička dela i vaših bližnjih.

Duše, ideja ti je odlična. king


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Sep 16, 2009 11:09 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči? - Page 2 Empty Re: Koji vam je trenutni tranzit koji vas muči?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu